menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-02-2010, 23:37
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie Moje credo polityczne...


1. Dziekuję Panu Janowi Kułakowskiemu za reprezentowanie Polski w negocjacjach z Unią, szacun dla Pana bo uzyskał Pan tyle, ile było do ugrania,

2. Dziękuję SLD, która była ch*jową partią ale zrozumiała, na czym polega interes Polski i wprowadziła nas do Unii i NATO,

3. Dziękuję Leszkowi Balcerowiczowi za ustalenie stabilnych reguł gry, faktem jest, ze spekulanci zarobili ale równiez faktem jest, że własnie prowadziłem działalność gospodarczą i wiedziałem, jak kalkulować ceny,

4. Dziekuję Panu Jerzemu Buzkowi, którego uważałem za marionetkę sterowaną przez pięknego Mańka ( Marian Krzaklewski), który rozpoczął 4 reformy i został przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, jak ktos tego nie widzi to jest kartka na usługi lekarskie..

5. Dziekuję tym wszystkim ludziom, którzy byli uprzejmi wypełnić nalezycie wnioski o dotacje z Uni Europejskiej, dzieki którym mam wodociąg na działce (taaaaa, pieprzony sobek jestem) ale dużo jeżdżę samochodem i widzę, że coś ruszyło w drogach i w ściekach,

6. Dziekuje tym wszystkim ludziom, którzy wykupili mieszkania w byłej NRD i bezpośrednio walczą ze sloganami pod tytułem Polnische Wirtschaft, bo z niemieckiej strony maja bliżej i szybciej do Polski, a mieszkania tańsze były

7. Uprzejmie informuję pozostałych, że w interesie Polski leży dogadanie sie z Ukraińcami, Białorusinami, Litwinami coby te tereny wspólnym dziedzictwem były

Z poważaniem
Były dyktator, obecnie niezależny przedsiębiorca
JWStalin
__________________
  #2  
Nieprzeczytane 02-02-2010, 23:39
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Aaaa i jeszcze jedno - o Panu Janie Jeziorańskim mówiłem duzżo wcześniej, ale szacun po raz kolejny...
__________________
  #3  
Nieprzeczytane 03-02-2010, 07:58
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Miało być "credo" (wyznanie wiary) a jest ogromny tyłkoliz
  #4  
Nieprzeczytane 03-02-2010, 12:38
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

"Nie dziekuj wyznam ci szczerze ...".

Ja klamcom nigdy nie wierze !
  #5  
Nieprzeczytane 03-02-2010, 13:01
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Aaaa i jeszcze jedno - o Panu Janie Jeziorańskim mówiłem duzżo wcześniej, ale szacun po raz kolejny...
Ja do tego Twojego, pod czym się podpisuję oboma rękoma dokładam szacum dla JPII bo bez niego nie było by tego co jest, szacun dla Wałęsy drugiego Polaka najbardziej rozpoznawalnego na świecie, szacun jeszcze paru osobom oddaję np Bartoszewskiemu , Kwaśniewskiemu też za małą polityczną kłótliwość, pewny szacun należy się też rządowi za przejście obok kryzysu.... na początek tyle ale mam też antyszacun o tym potem ....
  #6  
Nieprzeczytane 03-02-2010, 13:05
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Stalińciu !

Cytat:
Napisał Stalin
1. Dziekuję Panu Janowi Kułakowskiemu za reprezentowanie Polski w negocjacjach z Unią, szacun dla Pana bo uzyskał Pan tyle, ile było do ugrania,

2. Dziękuję SLD, która była ch*jową partią ale zrozumiała, na czym polega interes Polski i wprowadziła nas do Unii i NATO,

3. Dziękuję Leszkowi Balcerowiczowi za ustalenie stabilnych reguł gry, faktem jest, ze spekulanci zarobili ale równiez faktem jest, że własnie prowadziłem działalność gospodarczą i wiedziałem, jak kalkulować ceny,

4. Dziekuję Panu Jerzemu Buzkowi, którego uważałem za marionetkę sterowaną przez pięknego Mańka ( Marian Krzaklewski), który rozpoczął 4 reformy i został przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, jak ktos tego nie widzi to jest kartka na usługi lekarskie..

5. Dziekuję tym wszystkim ludziom, którzy byli uprzejmi wypełnić nalezycie wnioski o dotacje z Uni Europejskiej, dzieki którym mam wodociąg na działce (taaaaa, pieprzony sobek jestem) ale dużo jeżdżę samochodem i widzę, że coś ruszyło w drogach i w ściekach,

6. Dziekuje tym wszystkim ludziom, którzy wykupili mieszkania w byłej NRD i bezpośrednio walczą ze sloganami pod tytułem Polnische Wirtschaft, bo z niemieckiej strony maja bliżej i szybciej do Polski, a mieszkania tańsze były

7. Uprzejmie informuję pozostałych, że w interesie Polski leży dogadanie sie z Ukraińcami, Białorusinami, Litwinami coby te tereny wspólnym dziedzictwem były

Z poważaniem
Były dyktator, obecnie niezależny przedsiębiorca
JWStalin

Podpisuję się obydwoma rękami pod Twoim credo.
Z poważaniem, obecnie niezależny emeryt-rencista, Kazimierz
Ps. Powodzenia w byznesie.
  #7  
Nieprzeczytane 04-02-2010, 01:20
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

kazimierz - ludzie zawsze potrzebowali dobrego kabaretu
There's no business like showbusiness!
__________________
  #8  
Nieprzeczytane 04-02-2010, 13:32
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Przewaznie kazdy "szol" oglada matol - dla niego jest tworzony !
  #9  
Nieprzeczytane 04-02-2010, 17:01
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

Tow.Stalin ma chyba drobne problemy z logiką.W jednym z tekstów napisał,że anglicy (dodam:wszyscy anglosasi) zamiast przyjaciół mają interesy a w swoim credo cieszy się,że wstąpiliśmy do NATO.Ośmielam się zapytać po jaką cholerę wstępowaliśmy do tego NATO skoro oni mają tylko interesy?Żeby nadstawiać w ich interesie tyłka a to w Iraku a to w Afganistanie?
Sądzę,że to pan Buzek winien wdzięczność Polsce,że go skutecznie forsowała na stanowisko,które obecnie piastuje no i europosłom,którzy go wybrali.Nie od rzeczy byłoby też usłyszeć od niego dlaczego zamiast 2-ej nitki Jamału w Polsce,kładziony jest rurociąg północny.
  #10  
Nieprzeczytane 04-02-2010, 17:14
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Senior AP - wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć, ja bardzo szanuję mniejszości, ekhem, intelektualne...
jano 43 - od zawsze zasadą rządzenia było mieć swoich ludzi we właściwych miejscach, tam gdzie zapadają decyzje.
Osobiście sądzę, że Polska forsowała Pana Buzka na to stanowisko nie po to, aby był wdzięczny ale po to, aby pilnował naszych interesów... Widzę, że koniecznie chcesz dołączyć do mniejszości intelektualnych, zapraszam serdecznie

Że znów siebie zacytuję, specjalnie dla Ciebie dwa razy:
1. Nieważne, kto głosuje, wazne kto liczy głosy
2. Kadry - najważniejsze sa kadry..
3. Polska ma własne interesy które musi realizować między innymi w Iraku i Afganistanie, robi to lepiej albo gorzej ale tam JEST... Nie słyszałes, że nieobecni nie mają racji?
__________________
  #11  
Nieprzeczytane 04-02-2010, 23:56
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

W życiu często się zdarza,tow.Stalin,że ilość nie przechodzi w jakość.Stąd wolę być członkiem mniejszości-jak to elegancko ująłeś-intelektualnej niż pozostawać w większości do jakiej uważasz,że przynależysz,a której przez grzeczność nie nazwę.
Nie powinno się chwalić dnia przed wieczorem.Można zapeszyć.Jak już pan Buzek coś konkretnego Polsce załatwi wszyscy będziemy go chwalić.
Dzisiaj już nawet oficjalnej propagandzie z trudem przychodzi ukrywać,że w Iraku wyszliśmy na ciężkich frajerów i adekwatne do tego załatwialiśmy tam interesy.A jakie racje udowodniliśmy naszą obecnością w Iraku?Bo nie mogę powstrzymać ciekawości.
Wyobraż sobie,że dwa pierwsze cytaty cofnęły mnie do lat młodości. Wtedy usłyszałem je po raz pierwszy:od lektora na WUML-u.Czy to nie jakiś Twój kolega po fachu?
  #12  
Nieprzeczytane 05-02-2010, 01:04
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

jano43 - pozwól, że Ci wyjaśnię:
jak dla Ciebie a w zasadzie dla wszystkich to mogę być Afrożydem, masonem i cyklistą z Kaliforni
Co Pan Buzek ugra to nie wiem, ale jestem przekonany na 200% że lepiej, że to Pan Buzek jest przewodniczącym parlamentu niz jakiś Portugalczyk, udający Greka...


Tu był kawałek tekstu za który przepraszam bo mnie poniosło..
Uff, zdążyłem z korektą
Co do Iraku - całkiem mozliwe że poszczególne ekipy kiepsko to rogrywały, fakt...
__________________

Ostatnio edytowane przez Stalin : 05-02-2010 o 09:49.
  #13  
Nieprzeczytane 05-02-2010, 10:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin

Tu był kawałek tekstu za który przepraszam bo mnie poniosło..
Uff, zdążyłem z korektą
Co do Iraku - całkiem mozliwe że poszczególne ekipy kiepsko to rogrywały, fakt...

Ba...
Zdążyłam przeczytać.
  #14  
Nieprzeczytane 06-02-2010, 17:26
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Lila, zachowaj to dla siebie, proszę...
__________________
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
moje przemyslenia ...... arszenik Miłość, przyjaźń, związki, samotność 49 28-04-2018 12:52
Czy partie polityczne w Polsce "zagryza sie " ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 53 22-11-2009 09:34
Nowiny polityczne-Traktat Lizboński,Goscina u Putina i inne senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 510 08-11-2008 12:15
Polska czy poglądy polityczne? z centrum Polityka - wątki archiwalne 51 26-03-2008 13:32
Moje miasto krise1 Różności - wątki archiwalne 112 07-05-2007 21:08

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.