menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-11-2014, 14:19
mentor_44 mentor_44 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: Szczecin
Posty: 1
Domyślnie Samotny po 50 szuka mieszkania,domu,kąta do spania

Rodzaj ogłoszenia: Szukam wolontariatu   Miejscowość: Szczecin   Ogłoszenie aktualne do dnia: bezterminowo   

w zamian za opiekę
rozstałem się z żoną i teraz nie mam gdzie mieszkać
znaczy mieszkam jeszcze kątem u niej u nas ale mam już dość stałego upominania mnie abym sobie coś znalazł bo jej tylko przeszkadzam
jestem już zmęczony tą sytuacją i pragnę w zamian za opiekę jak i może remont czy naprawy mieć choć na jakiś czas coś swojego
proszę mnie źle nie zrozumieć nie chce czegoś na własność
choć jeżeli była by taka wola to z chęcią coś przyjmę
Mam 50 lat i ciężko teraz tak zaczynać od nowa ale cóż życie czasem jest nie obliczalne. Jestem człowiekiem spokojnym,co nie oznacza ciapowatym.Z żoną rozstaliśmy się z powodu że ona zagląda do kieliszka i jest po prostu potem nieobliczalna,kłótliwa, zdradzała mnie chyba przy każdej okazji.Przymykałem oko bo był nieletni syn.Teraz on już jest dorosły ma pracę więc czas na wyjście z tego układu i odpocząć.Ja nie piję mam teraz tylko psa
potrafię sporo zrobić,pracowałem jako budowlaniec,tak więc sprawy remontowe to żaden problem
ostatnio też udzielam się jako tak zwana złota rączka
nie boję się praktycznie żadnego zajęcia nie odczuwam lęku czy też obrzydzenia
mogę zająć się tak samo osobą starszą jak i jakimś gospodarstwem czy też ośrodkiem wypoczynkowym czy czymkolwiek byle by można tam było zamieszkać.Umiem gotować,prać,sprzątać.Jestem człowiekiem o wielu zaletach i umiejętnościach.Mogę być konserwatorem,gospodarzem,opiekunem,towarzyszem jak i przyjacielem, Jedynym moim nałogiem jest niestety nałogowe palenie papierosów.Brzydki nałóg ale w moim wieku to chyba jak zagrozi mi szpitalem to może rzucę.
proszę o poważne oferty
Marcin
ps
w sumie to rejon jest już mi w tej chwili całkiem obojętny jeżeli nie było by żadnej dopłaty lub jakichkolwiek pieniędzy to musi być choć szansa podjęcia jakiejkolwiek pracy na utrzymanie siebie i psa.Oczywiście nie że ktoś ma mi dać prace choć i taka opcja była by bardzo dobra ale choć abym miał pewność że tam gdzie miałbym zamieszkać jest szansa znalezienia pracy.Tak jak już pisałem nie boję się żadnej pracy.Bo żadna praca nie hańbi wbrew pozorom.

Ostatnio edytowane przez mentor_44 : 28-11-2014 o 16:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
rodzina szuka mieszkania za opiekę majawu Praca, wolontariat 0 23-02-2014 18:41
Samotna, pracująca matka szuka mieszkania sikoreczkaaa73 Różne 0 03-01-2011 16:08
rodzina szuka mieszkania w zamian za opiekę Milejów i okolice agika Praca, wolontariat 0 05-07-2010 02:37
Samotny rodzic szuka mieszkania,za opiekę Łódź/okolice roksana98@o2.pl Różne 0 27-02-2010 18:59
Samotny rodzic szuka mieszkania,za opiekę Łódź/okolice roksana98@o2.pl Łódź 0 27-02-2010 18:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.