menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > O serwisie > Informacje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Informacje Informacje, ogłoszenia, propozycje administracji. Nowe tematy mogą zakładać tu jedynie administratorzy i moderatorzy Klub Senior Cafe.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 06-05-2008, 11:48
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie Opinie.senior.pl


Od pewnego czasu pod ikonką portfela na samej górze znajduje się serwis Opinie (www.opinie.senior.pl) . Służy on dzieleniu się opiniami na temat różnych produktów, które kupujemy i których używamy. Od większosci serwisów tego typu różni się kilkoma funkcjami:

1. użytkownik może dodać nie tylko opinię ale też dodać lub zaproponować sam produkt - serwis jest więc w całości tworzony przez Klub Senior Cafe a nie przez sklepy czy producentów. Można na przyład dodać do niego urządzenia, których nie ma już w polskich sklepach, które sprowadziliśmy sobie zza granicy etc.

2. produkty występują w bardzo wielu kategoriach - od sprzętu RTV, AGD po żywność i artykuły ogrodowe, od motoryzacji po książki.

3. W opisach produktów nie są podawane "ceny producenta", zostawiamy to użytkownikom, którzy sami mogą (ale nie muszą) podzielić się informacją na temat kosztów zakupu.

Kazdy z Państwa może podzielić się z innymi opinią na temat używanych przez siebie produktów. Serdecznie zapraszam do serwisu. Informacje jak dodawać produkty i opinie znajdziecie Państwo tutaj: http://www.klub.senior.pl/moje/Senior-test/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 06-05-2008, 12:51
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

Joasiu dziękuję za informację
__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 06-05-2008, 13:48
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Mam nadzieję, że wątek ten zobaczy Basia! Jest ona moim ekspertem w sprawie zakupów. Miałaby okazję podzielić się swoimi opiniami z innymi bywalcami Klubu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 06-05-2008, 14:02
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie HaniuBasiu

właśnie usiłuję dodać swoją opinię a temat ekspresu do kawy i chociaż wypełniłam wszystkie pola łącznie z ceną nie mogę wysłać swojej opinii. Pojawia się komunikat : musisz wypełnić wszystkie pola a ja biedna już nie mam co wypełniać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 06-05-2008, 14:08
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Basiu! Juz wysyłam sos do Adminki! MOże nie wypełniłaś pola "slowa, klucze" . Wpisujesz tam kilka słów zwiazanych z produktem. Np. ekspres, kawa, para.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 06-05-2008, 14:09
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

poproszę link do produktu i o prinscreen wypełnionej "wstępnie" opinii - najlepiej na ojego maila, sprawdze w czym jest problem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 06-05-2008, 14:14
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Ja już zaczęłam wpisywać produkty które nabyłam po pożaże,ale tyle tego a ja nie mam za dużo czasu,chyba zacznę przynosić do pracy dane i tu wpisywać.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy senior ma marzenia? Eliza Miłość, przyjaźń, związki, samotność 105 25-11-2013 11:30
Senior - co to znaczy? vega Społeczeństwo - wątki archiwalne 38 25-07-2009 14:25
Senior pracuje zagranicą Bianka Seniorzy i praca 60 21-01-2008 21:33

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.