menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Ankieta
1 1 100.00%
2 0 0%
Głosujących: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #241  
Nieprzeczytane 22-11-2013, 12:07
claudiene claudiene jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 1
Domyślnie Ankieta do pracy dyplomowej

Szanowni Państwo,

Byłoby mi niezmiernie miło, gdyby chcieli Państwo wziąć udział w badaniu na temat wpływu działań społecznie odpowiedzialnych, stosowanych przez firmę Philip Morris International, na reputację przedsiębiorstwa.

Zajmie to od 2-3 minut

Każda wypełniona ankieta będzie bardzo cennym źródłem danych i pomoże mi w przygotowaniu mojej pracy magisterskiej.

http://moje-ankiety.pl/respond-55218.html

Z góry dziękuję serdecznie wszystkim ankietowanym i życzę miłego dnia!

P.S. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Ostatnio edytowane przez claudiene : 22-11-2013 o 20:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #242  
Nieprzeczytane 03-12-2013, 21:17
puissiez puissiez jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 4
Domyślnie

Czy nadal ankieta jest potrzebna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #243  
Nieprzeczytane 04-12-2013, 00:57
agnese96 agnese96 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Miasto: Poznań
Posty: 1
Post Ankieta- zabieg laserowej korekcji wzroku

Witam serdecznie, mam taką prośbę: chodzi o wypełnienie ankiety (zajmuje ok 2-3 min) na potrzeby SKN Okulistycznego Uniwersytetu Medycznwgo w Poznaniu. Dotyczy naszych poglądów n.t. laserowej korekcji wzroku, jest dla wszystkich- niezależnie od wieku i profesji Będę bardzo wdzięczna za pomoc http://moje-ankiety.pl/respond-55465.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #244  
Nieprzeczytane 04-12-2013, 08:40
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Witaj - jeśli to Ci pomoże - wypełniłam - powodzenia.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #245  
Nieprzeczytane 31-01-2014, 09:59
kento kento jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: częstochowa
Posty: 101
Domyślnie

Jeśli jecie mniej, albo po prostu posiłki nie mają odpowiednich wartości odżywczych, to powinniście spróbować preparatów odżywczych, w celu zwyczajnego uzupełniania witamin. Z tego wynika że tak można. U mnie jak dotychczas problemów z dietą nie było, jem dosyć dużo, i raczej wyłącznie wartościowe produkty. O dopływ witamin trzeba dbać - cały czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #246  
Nieprzeczytane 07-03-2014, 20:52
studentkamgr studentkamgr jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Domyślnie Zaproszenie do udziału w ankiecie

Drodzy Seniorzy!

Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Resocjalizacja z profilaktyką społeczną. Piszę pracę magisterską dotyczącą postaw osób po 50 roku życia oraz studentów względem zjawiska prostytucji.

Zwracam się z serdeczną prośbą do Państwa o poświęcenie mi 2 minut i wypełnienie krótkiej ankiety. Zebrane dzięki niej informacje posłużą mi jedynie do opracowania statystycznego w mojej pracy magisterskiej.

link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/13858...oku-zycia.html


Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety
Pozdrawiam,
Marlena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #247  
Nieprzeczytane 18-03-2014, 18:32
psyche psyche jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 7
Domyślnie Poszukuję pomocy w badaniach naukowych

Szanowni Państwo,

Poszukuję dojrzałych osób dorosłych (w wieku 60 lat i więcej) ze Szczecina chętnych do wypełnienia krótkich kwestionariuszy dotyczących poczucia satysfakcji z życia, poziomu nadziei oraz perspektywy czasowej. Każda wypełniona ankieta jest niezwykle ważna z punktu widzenia prowadzonych badań i stanowi cenny wkład w ostateczny rezultat.
Badania są anonimowe, a w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań – służę odpowiedzią. Jeśli chciałaby Pani / chciałby Pan pomóc w rozwoju wiedzy na temat życia psychicznego osób dojrzałych, która – być może – w przyszłości zaowocuje bardziej skutecznymi programami wsparcia, pomocy, opieki nad osobami w okresie późnej dorosłości - bardzo proszę o kontakt drogą telefoniczną (wystarczy puścić sygnał – oddzwonię) lub mailową do 31 marca b.r.


karolina@abcpsychologii.pl
tel.kom.: 534 31 34 34
Odpowiedź z Cytowaniem
  #248  
Nieprzeczytane 20-03-2014, 22:43
oriflame oriflame jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Miasto: Morag
Posty: 1
Domyślnie

Polecam produkty Wellness - Oriflame ( chcesz je zamawiac az z 23% znizka - zglos sie na oriflame.1@wp.pl lub pm) !

Odpowiedź z Cytowaniem
  #249  
Nieprzeczytane 21-03-2014, 09:31
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie

http://www.klub.senior.pl/showpost.p...postcou nt=18
Cytat:
Napisał rebelio
Witajcie, trochę to wygląda jak spam, ale kurcze, mnie na moim wątku nie każdy odwiedza, więc małe info:

Fundacja Multis Multum wraz Centrum Medycyny Żywienia Carolina Medical Center zaprasza na cykl wykładów pt.

"Przez żołądek do zdrowego serca'

Czy wiesz, że współczesna dieta Polaków sprzyja rozwojowi miażdżycy już u małych dzieci?

Miażdżyca, leżąca u podstaw choroby niedokrwiennej serca i udarów niedokrwiennych mózgu , jest odpowiedzialna za prawie połowę zgonów w Polsce, gdzie codziennie na zawał serca umiera ponad 200 osób. Jednocześnie w pewnych prowincjach Chin jeszcze do niedawna nie odnotowano nawet jednego zawału serca przez 3 - 4 lata.
Według WHO, u 90% osób umierających na chorobę niedokrwienną serca, przyczyny leżą w niezdrowym stylu życia, a w tym nieodpowiedniej diecie.

Badania wykazują, że oficjalne zalecenia dietetyczne w profilaktyce chorób serca nie są skuteczne. Już ponad 20 lat w USA udowodniono, że bardziej kompleksowe zmiany w diecie, przypominające tradycyjną dietę społeczeństw Azji czy Afryki, przynoszą efekty porównywalne z terapią farmakologiczną bądź nawet chirurgiczną, a nie powodują efektów niepożądanych. Od 2010r. programy intensywnej terapii żywieniowej opartej na zastosowaniu niskotłuszczowej diety roślinnej refundowane są jako opcja terapeutyczna w chorobie wieńcowej, miażdżycy, hipercholesterolemii, cukrzycy, nadciśnieniu i otyłości przez Departament Zdrowia w USA.

Na wykładzie dowiesz się:

- W jaki sposób współczesna dieta wpływa powstawanie chorób układu krążenia, największego zabójcy Polaków
- Co jedzą społeczeństwa, w których nie zaobserwowano miażdżycy nawet u osób w wieku podeszłym
- Że nie tylko tłuszcz nasycony oraz cholesterol wpływają na aktywację promotorów miażdżycy
- Jak istotnie obniżyć cholesterol przy pomocy diety z efektem porównywalnym do leków
- Jak zmniejszyć i przebudować blaszki miażdżycowe przy pomocy diety
- Jak skomponować dietę minimalizującą ryzyko zachorowania na choroby krążenia oraz cukrzycę, u dzieci i u dorosłych.

A także weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych przygotowanych przez Akademię Odżywiania dla Zdrowia 'PIĘĆ SMAKÓW' oraz spróbujesz potraw przygotowanych przez firmę cateringową Jarmuż, przygotowującą posiłki zgodnie z zaleceniami specjalistów CMŻ.

Wykłady poprowadzi mgr Małgorzata Desmond, specjalista w dziedzinie Medycyny Żywienia i Dietetyki, absolwentka University of West London oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; prowadzi konsultacje z zakresu medycyny żywienia w Centrum Medycyny Żywienia Carolina Medical Center.

Kolejny wykład (wstęp bezpłatny) odbędzie się w siedzibie Kliniki CMC, w niedzielę o godz. 11.00 i 14.00, 15 grudnia 2012.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są pod adresem mailowym: anna.matusewicz@carolina.pl oraz telefonicznie: (22) 355 82 00 (całą dobę) oraz (22) 355 85 57 (w godz. 9.00 - 17.00).

Cykl wykładów w latach 2011-2013 współfinansowany jest przez Biuro Profilaktyki i Promocji Zdrowia m.st Warszawy.


Link źródłowy: http://carolina.pl/pacjent/700-cykl_wykladow_przez_zoladek_do_zdrowego_serca.html
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #250  
Nieprzeczytane 21-03-2014, 09:33
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
OK

Cytat:
Napisał Rowery-Elektryczne_pl
Dzięki za link,być może z niego skorzystam sprawdzając ten słodzik bezkaloryczny. Cukry staram się uzupełniać na różne możliwe sposoby,każda dieta tego wymaga.
mam moped dwutakt Solex jeszcze z Francji ale promuję rowery poziome i poziome składane do diet cud miód
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #251  
Nieprzeczytane 23-03-2014, 10:02
psyche psyche jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 7
Domyślnie

Z Państwem ze Szczecina mogę się spotkać osobiście w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.Istnieje również możliwość przesłania do Państwa ankiet drogą pocztową wraz z kopertą zwrotną (tak, aby nie ponosili Państwo żadnych kosztów) - daje to możliwość wzięcia udziału w badaniach Każdemu, nawet z najodleglejszych zakątków Polski. Będę wdzięczna za każdy odzew, gdyż bez Państwa udziału niemożliwe jest zgromadzenie autentycznych wartościowych danych. Z góry dziękuję Odważnym i pozdrawiam wszystkich Użytkowników forum
Odpowiedź z Cytowaniem
  #252  
Nieprzeczytane 23-03-2014, 10:09
psyche psyche jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 7
Post Poszukuję pomocy w badaniach naukowych

Szanowni Państwo,

Jestem psychologiem i poszukuję dojrzałych osób dorosłych (w wieku 60 lat i więcej) chętnych do wypełnienia krótkich kwestionariuszy dotyczących poczucia satysfakcji z życia, poziomu nadziei oraz perspektywy czasowej. Każda wypełniona ankieta jest niezwykle ważna z punktu widzenia prowadzonych badań i stanowi cenny wkład w ostateczny rezultat.
Badania są anonimowe, a w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań – służę odpowiedzią. Jeśli chciałaby Pani / chciałby Pan pomóc w rozwoju wiedzy na temat życia psychicznego osób dojrzałych, która – być może – w przyszłości zaowocuje bardziej skutecznymi programami wsparcia, pomocy, opieki nad osobami w okresie późnej dorosłości - bardzo proszę o kontakt drogą telefoniczną (wystarczy puścić sygnał – oddzwonię) lub mailową do 31 marca b.r.

P.S. Z Państwem ze Szczecina mogę się spotkać osobiście w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.Istnieje również możliwość przesłania do Państwa ankiet drogą pocztową wraz z kopertą zwrotną (tak, aby nie ponosili Państwo żadnych kosztów) - daje to możliwość wzięcia udziału w badaniach Każdemu, nawet z najodleglejszych zakątków Polski. Będę wdzięczna za każdy odzew, gdyż bez Państwa udziału niemożliwe jest zgromadzenie autentycznych wartościowych danych. Z góry dziękuję Odważnym i pozdrawiam wszystkich Użytkowników forum

karolina@abcpsychologii.pl
tel.kom.: 534 31 34 34
Odpowiedź z Cytowaniem
  #253  
Nieprzeczytane 24-03-2014, 11:57
TereskaKos TereskaKos jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Miasto: Lublin
Posty: 1
Domyślnie

Nawet seniorzy powinni odwiedzać dietetyka, który dopasuje typ żywienia do potrzeb starszego organizmu. To nie przelewki, chorujemy przecież na wiele chorób i nie możemy jeść wszystkiego. Ja mieszkam sama, gotować nigdy się nie nauczyłam , także teraz zamawiam sobie catering, mobilną dietę. Wiem, że składniki są tak dopasowane do moich potrzeb, że nic mi nie brakuje polecam znalezienie jakiegoś zdrowego cateringu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #254  
Nieprzeczytane 02-04-2014, 12:10
psyche psyche jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 7
Domyślnie

Jeśli Państwo zechcą, możliwe jest wypełnienie ankiety online. To zajmie tylko parę minut

https://docs.google.com/forms/d/1zFa...Mug3A/viewform
Odpowiedź z Cytowaniem
  #255  
Nieprzeczytane 02-04-2014, 12:14
psyche psyche jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 7
Domyślnie

Drodzy Państwo, jeśli zechcecie poświęcić dosłownie kilka minut, możliwe jest wypełnienie w/w ankiety przez internet. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie

https://docs.google.com/forms/d/1zFa...Mug3A/viewform
Odpowiedź z Cytowaniem
  #256  
Nieprzeczytane 03-04-2014, 13:32
benek benek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 3
Domyślnie

Link mi się nie otwiera, a pomógłbym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #257  
Nieprzeczytane 08-04-2014, 10:24
piekna90 piekna90 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1
Domyślnie Prośba o pomoc :)

Jestem studentką. Piszę pracę magisterską, a właściwie ją kończę. Przyszedł czas na badania. Moje dotyczyć mają obrazu kobiety w twórczości Krzysztofa Zanussiego. Teraz, bez Waszej pomocy nie ruszę dalej. Proszę zatem o pomoc i uzupełnienie kilku pytań ankietowych, które przygotowałam.
Zaznaczę, że badania są w pełni anonimowe, będą wykorzystane jedynie do celów naukowych.

Ankieta jest dostępna po kliknięciu w ten oto link:
http://moje-ankiety.pl/respond-62148...w-filmach.html

i postępować zgodnie z instrukcją. Jest to ankieta - kilka pytań. Z pewnością nie zajmą dużo czasu, a odpowiedzi bardzo mi pomogą.

Ostatnio edytowane przez piekna90 : 09-04-2014 o 22:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #258  
Nieprzeczytane 08-04-2014, 20:08
madzi90 madzi90 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Miasto: Wrocław
Posty: 3
Domyślnie ocena aktywności fizycznej- ankieta

Witam, BARDZO proszę o wypełnienie kwestionariusza na temat aktywności fizycznej do celów pracy magisterskiej. Preferowany wiek respondentów 29-69 lat Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas. Każda z odpowiedzi jest dla mnie bardzo cenna !
https://docs.google.com/forms/d/17s-...W5Ej0/viewform
Odpowiedź z Cytowaniem
  #259  
Nieprzeczytane 08-04-2014, 20:08
madzi90 madzi90 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Miasto: Wrocław
Posty: 3
Domyślnie ocena aktywności fizycznej- ankieta

Witam, BARDZO proszę o wypełnienie kwestionariusza na temat aktywności fizycznej do celów pracy magisterskiej. Preferowany wiek respondentów 29-69 lat Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas. Każda z odpowiedzi jest dla mnie bardzo cenna !
https://docs.google.com/forms/d/17s-...W5Ej0/viewform
Odpowiedź z Cytowaniem
  #260  
Nieprzeczytane 08-04-2014, 20:31
Salata112 Salata112 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Domyślnie Pomoc - ankieta

Witam serdecznie,

mam do Państwa ogromną prośbę. Jestem studentką ostatniego roku na kierunku Turystyka i Rekreacja. Opracowuje badanie na temat Udanego wyjazdu turystycznego, gdyby zechcieli Państwo mi pomóc i wypełnić 5 minutową ankietę, będę niezwykle wdzięczna
http://www.ankietka.pl/ankieta/13666...rystyczny.html

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
prośba o wypełnienie ankiety jagod-a Profilaktyka i zdrowy styl życia 3 14-12-2014 20:12
Proźba o wypełnienie ankiety bart140 Różności 1 22-05-2014 20:33
Skuteczna Solidna Szybka Pomoc W Pisaniu Prac comforthelp Praca, wolontariat 0 06-09-2012 12:19
Prośba o wypełnienie ankiety! bigchinka Różne 0 30-04-2012 20:07

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.