menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-04-2019, 12:48
ludmiła09 ludmiła09 jest offline
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: Opole
Posty: 1
Domyślnie Okulary czy soczewki? Dylemat


Bardziej przemawiają do Was okulary czy soczewki? Przez całe swoje życie nosiłam okulary, ale ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad soczewkami. Moja córka zdecydowała się na tego typu szkła korekcyjne i bardzo zazdroszczę jej tego codziennego komfortu. Monika nie musi już obawiać się tego, że zapomni zabrać okulary, soczewki towarzyszą jej bowiem przez cały dzień. Początkowo obawiałam się tego, że z powodu astygmatyzmu soczewki są w moim przypadku wykluczone. Okulista poinformował mnie jednak o tym, że na rynku istnieją soczewki toryczne, które dedykowane są właśnie mojej wadzie wzroku. Chyba się na nie skuszę. Co sądzicie? Na co byście się zdecydowali?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 02-07-2019, 13:26
tostzdzemem tostzdzemem jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Kraków
Posty: 11
Domyślnie

Długo miałam problem z doborem soczewek. Wszystkie, które kupowałam sprawiały,że ropiały mi oczy
Po wizycie u gabinet okulistyczny kraków Pan doktor polecił mi właśnie te soczewki o których Pani pisze i pomogło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-07-2019, 12:38
Beciks00 Beciks00 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Wronki
Posty: 71
Domyślnie

Macie często problemy z przesuszającymi się oczami? Mogą to być źle dobrane soczewki, ale też może być tego inna przyczyna. Poczytajcie sobie na https://blikpol.pl/leczenie-zespolu-suchego-oka o zespole suchego oka. Klinika Blikpol zajmuje się leczeniem tej przypadłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 23-08-2019, 13:23
tomasz.kulawik tomasz.kulawik jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 3
Domyślnie

soczewki mają swoje plusy i minusy, nie są tak bezpieczne jak okulary a ich aplikacja może być trudna. myślę, że lepiej zostać przy okularach też z tego względu, że pewnie przyzwyczaiłaś się już do tego jak Twoja buzia w nich wygląda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 29-10-2019, 17:35
emilia02's Avatar
emilia02 emilia02 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Miasto: Londyn, Anglia
Posty: 4
Domyślnie

No właśnie, jak rozpocząć przygodę z soczewkami kontaktowymi? Znalazłam ciekawy portal, na którym znalazłam sporo informacji dla osób początkujących https://twojepierwsze.pl/planuje-nosic-soczewki/ najbardziej zastanawia mnie jaki rodzaj soczewek wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
NFZ będzie refundował soczewki toryczne dla osób z zaćmą i astygmatyzmem - komentarze 195.8.101.xxx Ogólny 0 08-11-2018 17:57
Masło czy margaryna? Fałszywy dylemat - komentarze 109.173.221.xxx Ogólny 0 18-12-2015 00:30
Soczewki toryczne - przełom w leczeniu zaćmy - komentarze 93.105.210.xxx Ogólny 2 28-09-2015 12:06
Oddam kody rabatowe na soczewki kontaktowe MorskieOko Oddam, potrzebuję 0 13-10-2012 09:06
Soczewki kontaktowe baburka Choroby, badania, terapie 7 12-01-2010 11:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.