menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-03-2010, 22:04
ale's Avatar
ale ale jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 6
Domyślnie jaki ogrzewacz przepływowy?


Witam. Zmuszona jestem do zakupu nowego przepływowego gazowego ogrzewacza wody. Proszę o podpowiedź jaki wybrać. Ma on ogrzać wodę dla trzech punktów ( kuchnia i łazienka) , być oszczędny, bezpieczny i bezawaryjny . Będę wdzięczna za pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 16-03-2010, 22:38
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał ale
Witam. Zmuszona jestem do zakupu nowego przepływowego gazowego ogrzewacza wody. Proszę o podpowiedź jaki wybrać. Ma on ogrzać wodę dla trzech punktów ( kuchnia i łazienka) , być oszczędny, bezpieczny i bezawaryjny . Będę wdzięczna za pomoc.
Raczej trudno doradzać przez internet w takiej sprawie. Czasy gdy były dwa, trzy rodzaje takich ogrzewaczy minęły w daleki niebyt. Nie mam właściwie pojęcia (nie miałem potrzeby interesowania się takim towarem) ale przechodząc przez market budowlany widziałem ich całą masę. Pewnie się nie pomylę jak chcąc policzyć to spokojnie do setki bym policzył oczywiście typy rodzaje, firmy. Poproś fachowca (on i tak musi zamontować) niech doradzi a najlepiej w Twoim towarzystwie kupi.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-03-2010, 11:45
ale's Avatar
ale ale jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 6
Domyślnie

Zgadza się. Markety budowlane i takież hurtownie pełne są przepływowych ogrzewaczy wody. W internecie jest też multum różnych stron traktujących o nich. I dlatego zwróciłam się z prośbą o pomoc w wyborze. Waham się pomiędzy termetem, junkersem,neckar- boschem, vaillantem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 17-03-2010, 15:27
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Czy chodzi o elektryczny, czy gazowy?
Ja w kuchni już dawno zlikwidowałem gazowy i mam od wielu lat ten sam DAFI, polski i bardzo dobry i tani.Dla potrzeb kuchennych, mycia naczyń itp, całkowicie wystarczający.Jeśli jeszcze do tego zastosujesz zmywarkę do naczyń, to oszczędność duża.
Jest tylko jeden warunek, musi być odpowiednio mocna instalacja elektryczna, nieco silniejsza od zwykłych gniazdek, ale to, to już ci każdy elektryk sprawdzi i doradzi.
Jeśli chodzi o łazienkę, dla wanny lepszy chyba gazowy, a jeśli do prysznica to są też elektryczne przepływowe. Byłbym ostrożny z bojlerem, bo zdarza się im cieknąc.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 17-03-2010, 21:20
ale's Avatar
ale ale jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 6
Domyślnie

Bardzo dziękuję. Już zdecydowałam . Będzie Junkers WDRP-11. Ma najlepsze parametry i wszystko inne. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
jaki laptop kupić Fami eSenior 69 28-08-2023 12:32
Jaki dostawca internetu weronika1 eSenior 52 16-10-2013 10:19
jaki to obraz? - prosze o pomoc :) alja9 Sztuka, kulturoznawstwo 18 06-05-2010 20:24
Paczków - jaki jest teraz? z centrum opolskie 1 12-01-2009 20:04
Jaki cel wizyty ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 19 12-04-2008 12:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.