menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1001  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 18:34
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Idalka :
Cytat:
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Św. Tomasz z Akwinu
A jesteś pewna, że Tomasz naprawdę tak mówił? czy tylko tak sobie napisałaś bo Ci się podobało a i tak mu nie wierzysz?
Bo i tak lepiej wiesz, i mądrzej i ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1002  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 19:07
Idalka's Avatar
Idalka Idalka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Idalka :

A jesteś pewna, że Tomasz naprawdę tak mówił? czy tylko tak sobie napisałaś bo Ci się podobało a i tak mu nie wierzysz?
Bo i tak lepiej wiesz, i mądrzej i ...


zle rozumiesz moje motto.
Na kazdy temat.....
Pewnie jesli bede myslala i pisala zgodnie z twoim zapatrywaniem bede cacy .
Ty masz 9,91 posta dziennie a ja 3,1.
Rzadko jak widzisz sie odzywam,a ciebie i psa pelno,wiec to ty oczywiscie wiesz lepiej i madrzej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1003  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 19:29
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Idalka
Pojechali sobie na majowke w kwietniu,prywatne osoby ,takie zupenie nic nie znaczace,jak mogli zabrac ze soba cos wiecej niz kanapki w plastikowej reklamowce z biedronki.
Tuba propagandowa POniesie pokojowe haslo POjednania narodowego gloszac- zgodzimy sie ze wszystkimi ,POd warunkiem,ze maja takie samo zdanie jak my.
Trzymcie sie. Zla energia tez daje sile,tylko niszczaca.
Co Cię upoważniło do takiego wpisu?
Bezsilność?
Czy ja napisałam cokolwiek w stylu, którym Ty się posługujesz?
Czy naprawdę do szczęścia brakuje Ci sprzeczki, czy potrafisz dyskutować spokojnie?
Nie napisałam o żadnej wycieczce, napisałam, że to nie był wyjazd biznesowy, żadne spotkanie na szczycie, więc zabieranie w taką podróż dokumentów wagi państwowej jest brakiem wyobraźni, niczym innym. Czyż nie mam racji?

Nie sprowokujesz mnie do pyskówki, a jeśli taki styl napaści na wszystko, co wiąże się z PO przynosi Ci ulgę, to sobie ulżyj.
Staram się podchodzić do problemu racjonalnie, Ty - na fali emocji, tych złych. Kwestia stylu i wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1004  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 20:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Wszyscy szukają usprawiedliwienia dla swoich działań.
Z uporem godnym lepszej sprawy będę powtarzać: o jeden pałac za dużo. i nie tłumacz, że to tylko ze względu na jednego z lokatorów.
Nie da się wykluczyć powtórki sytuacji w bliższej czy dalszej przyszłości.
Im mniej ośrodków decyzyjnych, tym komunikacja lepsza.

Polu!
Poniewaz lud wybral taka koncepcje i nie da sobie wyrwac prawa do wyboru prezydenta, a cos takiego jak glowa panstwa jest potrzebne, to likwidacja tegoz nie wchodzi w rachube i trza z tym zyc.
Problemem jest z tego powodu, ze jesli glowny lokator zamiast urzednikow majacych czuwac nad stanem panstwa i jego bezpieczenstwem dobiera sobie fajtlapy dobre na wieczorek zapoznawczy na poczatku turnusu III-ego a nie do konkretnej roboty to sa problemy.
Wiec albo bedziemy miec wlasnie taki bajzel z pierdolami typu Waszczykowski, albo porzadnie zorganizowane miejsce gdzie beda zebrani ci, ktorzy z racji pelnionych funkcji w panstwie beda zobowiazani do opracowywania procedur i czuwania nad tym do czego BBN jest powolany.
Byc moze trzeba wprowadzic to zapisem konstytucyjnym badz specustawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1005  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 20:47
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Idalka
zle rozumiesz moje motto.
Na kazdy temat.....
Pewnie jesli bede myslala i pisala zgodnie z twoim zapatrywaniem bede cacy .
Ty masz 9,91 posta dziennie a ja 3,1.
Rzadko jak widzisz sie odzywam,a ciebie i psa pelno,wiec to ty oczywiscie wiesz lepiej i madrzej.
No popatrz nawet nie liczyłem postów, ale to musisz podzielić na dwóch, pies też się dokłada,więc mamy po 4,96, ale mylisz się bo na każdy temat nie piszemy, nie każdy nas interesuje, Pozdrawiamy - i znowu jeden post więcej.....no bo temat nas zainteresował...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1006  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 20:52
Idalka's Avatar
Idalka Idalka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No popatrz nawet nie liczyłem postów, ale to musisz podzielić na dwóch, pies też się dokłada,więc mamy po 4,96, ale mylisz się bo na każdy temat nie piszemy, nie każdy nas interesuje, Pozdrawiamy - i znowu jeden post więcej.....no bo temat nas zainteresował...




...ja tez nie,ale tu jest prowadzona statystyka i ja zajrzalam,bo mnie bardzo zainteresowal pasterz,ktory zblakane owieczki zagania do wlasciwej zagrodki,on ma 30 z czyms po przecinku dziennie.Nie przebijesz,chocbys siebie i psa pomnozyl przez 3

Ostatnio edytowane przez Idalka : 01-05-2010 o 06:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1007  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 21:29
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Idalka
...ja tez nie,ale tu jest prowadzona statystyka i ja zajrzalam,bo mnie bardzo zainteresowal pasterz,ktory zblakane owieczki zagania do wlasciwej zagrodki,on ma 30 z czys po przecinku dziennie.Nie przebijesz,chcbys siebie i psa pomnozyl przez 3
A kto to ten pasterz i taki zaangażowany? Ja to wiem dlaczego dużo gadam, pies też- lubię się kłócić, żona i teściowa nie pozwala, ponadto mam swoje poglądy żona i tak ich nie słucha, więc muszę pościć czyli posty pisać...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1008  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 21:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=Karol X]
Cytat:
Totalna nagonka na PiS!
Obrywalo sie prezydentowi Rzeczypospolitej - wybranemu z woli narodu polskiego,obrywalo sie jego malzonce,obrywa sie i bratu.
- Nie przesadzaj i nie mieszaj faktow i osob.
Marii Kaczynskiej obrywalo sie wlasciwie najmniej i na samym poczatku, a potem scichly przycinki i przez chyba ostatnie dwa lata jakichs specjalnych atakow nie dawalo sie zauwazyc.
Przycinki dotykaja kazda osobe publiczna i taka, ktora pojawia sie w okolicy. Takie sa koszty udzialu w zyciu publicznym i dotyczy to wszystkich bez wyjatku. Jesli wydziwia prosty lud, to jakos mozna zrozumiec, ale jak KSIADZ KATOLICKI wyzywa ZONE PREZYDENTA od CZAROWNIC, to jest mniej zrozumiale i wybaczalne.
Natomiast jesli chodzi o prezydenta, premiera i inne czolowe postacie z zycia politycznego i publicznego, to jest juz inna parafia. Politycy WSZYSCY pracuja na wlasna molojecka slawe WLASNYMI czynami i slowami, ktore sa komentowane w kazdy sposob. I nie masz tu co marudzic biorac za przyklad PiS ofiarny, bo jesli wezmiesz i przyjrzysz sie wszystkim politykom i partiom z gornej i nizszych polek, to zapewne zauwazysz jesli zechcesz, ze nikt nie jest krysztalowo czysty na tym boisku. PiS dzielnie pracowal na swoja marke i Lech Kaczynski jako polityk i prezydent i brat brata tez. Ale to sa koszta jekie zgodzili sie poniesc wlazac do polityki.
Cytat:
Zastanawiam sie kiedy stado hien rzuci sie na Marte Kaczynska,by rozerwac ja na strzepy.
- Pisalem juz gdzies. Marta Kaczynska, podobnie jak zona Tuska i kilka innych prominentnych zon miala spokoj bo trzymala sie z daleka od polityki. Jesli wejdzie do polityki i jesli zaangazuje sie w polityke po stronie stryja, to z natury rzeczy stanie sie czescia tego zjawiska. Na jakiej podstawie sadzisz, ze mialaby byc traktowana inaczej niz inni czy inne. Inaczej jak Kempa, Wrobel, czy Nelly Rokita jesli bedzie sie w takim stylu produkowac?

Cytat:
Wszystko co dotyczy PiS-u i zwolennikow tej partii jest do niczego.Liczy sie tylko PO - partia wszelkiej madrosci,jedynie sluszna - wiodaca do swietlanej przyszlosci.
Chyba zarty sobie stroisz, albo czytasz, sluchasz i ogladasz niewlasciwe media. TVP,Rzepa, Dziennik, Polska , N.Dz, tvTrwam, Rydzyk Radio itp to chwalcy PO? Nie slyszalem zeby Semka, Ziemkiewicz i reszta roznistych "piewcow" PO przeszla na inne odcinki frontu ideolo.
Cytat:
Skad my to znamy?!
Zenada!
Co sie pytasz jak wiesz.
Jest troche roznych szkol i kolek zainteresowan wiec zapewne znasz stad. Nie kazdy kazdemu sie musi w polityce podobac.
Ciebie zenuje cos innego, a mnie zdaje sie na odwrot.
Mnie zenuje PiS i okolice, ale nie musisz sie ze mna zgadzac.
Wprawdzie dziwi mnie, ze probujac dbac o tzw dobre obyczaje piszesz o domniemanych stadach hien, ktore rzuca sie na corke Kaczynskich. Skoro juz na zapas uzywasz okreslen z bojowego slownika, to czemu wymagasz elegancji od innych?


Cytat:
Pies cicho!Nie warcz na mnie!
Juz wychodze.
Moze pies chce dac ci do zrozumienia, ze z tymi hienami na zapas tos letko przesadzil
ps KAZDY z politykow od gminnych radnych poczynajac po prezydenta jest wybierany z woli NARODU. Tak samo Kaczynski, jak i TUSK i poslanka NELLY ROKITA. Wiec nie uzywaj tanich chwytow z propagandowego slownika.
Oni WSZYSCY sa z woli NARODU i NAROD ich rozlicza z tego co robia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1009  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 22:32
MarekNik's Avatar
MarekNik MarekNik jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 212
Domyślnie

PO CO ?

Po co mam płakać i drętwo stać,
gdy trzeba draństwo za klapy brać?
Po co mam słuchać tych wiecznych bzdur
gdy głośny słyszę z ulicy chór?

Nie chcemy cyrku!
Krętactwa prób
i big braderów
i gołych dup
i głupiej gadki
i śmiechu z nas.
Koniec panowie! Najwyższy czas !

Po co mam milczeć?
Spokojnym być,
gdy byle pętak zaczyna kpić
z tego co Polskie,z tego co "naj".
Pluć na mych braci,na mój kraj.

Nie będziesz w domu
moim się śmiał
z tych nieszczęśliwych,
ani z tych ciał.
Ni z mojej wiary,
ni z moich łez.
Bo cierpliwości... nadszedł kres!

Nas nie powstrzyma dziś żaden gaz.
Ni żadne pały,ni tarczy trzask.
Nas nie powstrzyma dziś nawet MON
Albo zamilkniesz !-Albo...won !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1010  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 22:48
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

MarekNik
koleś kto ty jestes?
Może Broniewski w najlepszym czasie
albo z za miedzy Majakowski
myśle że z Czestochowy rym idealny

,nadszedł kres
żaden gas
tarczy trzask

no wypisz idealne rymy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1011  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 23:30
MarekNik's Avatar
MarekNik MarekNik jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 212
Domyślnie

Kolego! łez-kres
gaz-trzask
w/w rymom daleko do Częstochowskich ,są to dźwiękiem zbliżone sylaby. Spróbuj zaśpiewać wiersz do melodii Pietrzaka "Jest taki kraj" Najważniejsza była dla mnie treść ,nie forma !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1012  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 23:41
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Polu!
Poniewaz lud wybral taka koncepcje i nie da sobie wyrwac prawa do wyboru prezydenta, a cos takiego jak glowa panstwa jest potrzebne, to likwidacja tegoz nie wchodzi w rachube i trza z tym zyc.
1. Lud nie zawsze wie, co wybiera i czy wybiera dobrze.
2. Nie przewidział, że w kraju nad Wisłą dwupałacowość się nie sprawdzi.
3. Niekoniecznie trzeba z tym żyć, więc po co w tym tkwić.
Poza punktami: na zmianę nie ma klimatu, poza tym posiadanie prezydenta nie dodaje splendoru, jego nieposiadanie - nie obniża prestiżu państwa.
O!
Cytat:
Problemem jest z tego powodu, ze jesli glowny lokator zamiast urzednikow majacych czuwac nad stanem panstwa i jego bezpieczenstwem dobiera sobie fajtlapy dobre na wieczorek zapoznawczy na poczatku turnusu III-ego a nie do konkretnej roboty to sa problemy.
A widzisz, zawsze jest niebezpieczeństwo, że w pałacu jednym czy drugim zatrudni się przedszkolanki, do bajeczek, nie do roboty. Fachowej.
Żeby uniknąć zbędnych organów, należy zlikwidować ten, z którego pożytek jest najmniejszy.

Specustawa?
Jak niepodparta myśleniem, a ideologią jakąś, też nie pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1013  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 23:58
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Wczoraj się lekko zdumiałam

Pewna posłanka płaczliwym głosem oznajmiła, jak to dzieci w szkółce czy przedszkolu definiowały patriotyzm, bo o to zapytała nauczycielka. Odpowiedź padła taka: patriotyzm to znaczy umrzeć dla ojczyzny.
Nauczycielce to wystarczyło, posłance też, mnie nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1014  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 00:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Pewna posłanka płaczliwym głosem oznajmiła, jak to dzieci w szkółce czy przedszkolu definiowały patriotyzm, bo o to zapytała nauczycielka. Odpowiedź padła taka: patriotyzm to znaczy umrzeć dla ojczyzny.
Nauczycielce to wystarczyło, posłance też, mnie nie.

To jeszcze dopisz mnie do tej listy co to NIE.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1015  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 00:55
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

A ja sobie dzisiaj jeździłem po mojej wsi i okolicach...
Większość dróg jest asfaltowa, te nieasfaltowe zostały zrównane spychaczem i nie ma wybojów. Wodociąg działa, a koleje są teraz super, zamiast 90 minut wracałem 60. We wsi nie ma już żadnego rolnika bo na tych gruntach się nie dawało sensownych plonów uzbierać. W ciągu ostatnich 10 lat przybyło coś koło 8 nowych domów, wszystkie fajne w sensie rozwiązań budowlanych i to, co jest szokujące - mają zadbane podwórka...
A cała okolica ugoruje, pojawiły się bażanty, niestety nadal brak kuropatw i zajęcy oraz pieczarek, ale mam nadzieję że to tez wróci...
I tego wszystkim życzę, wsi spokojna, wsi wesoła...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1016  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 09:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
A ja sobie dzisiaj jeździłem po mojej wsi i okolicach...
Większość dróg jest asfaltowa, te nieasfaltowe zostały zrównane spychaczem i nie ma wybojów. Wodociąg działa, a koleje są teraz super, zamiast 90 minut wracałem 60. We wsi nie ma już żadnego rolnika bo na tych gruntach się nie dawało sensownych plonów uzbierać. W ciągu ostatnich 10 lat przybyło coś koło 8 nowych domów, wszystkie fajne w sensie rozwiązań budowlanych i to, co jest szokujące - mają zadbane podwórka...
A cała okolica ugoruje, pojawiły się bażanty, niestety nadal brak kuropatw i zajęcy oraz pieczarek, ale mam nadzieję że to tez wróci...
I tego wszystkim życzę, wsi spokojna, wsi wesoła...

A gdziesz to twoje St Vincent jest?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1017  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 12:46
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To jeszcze dopisz mnie do tej listy co to NIE.
Nie prowadzę listy, ale inni mają, autografy zbierają, to może tam?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1018  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 12:57
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Mruga oczkiem (żart) No jak możesz, no jak!

Cytat:
Napisał Stalin
A ja sobie dzisiaj jeździłem po mojej wsi i okolicach...
Większość dróg jest asfaltowa, te nieasfaltowe zostały zrównane spychaczem i nie ma wybojów. Wodociąg działa, a koleje są teraz super, zamiast 90 minut wracałem 60. We wsi nie ma już żadnego rolnika bo na tych gruntach się nie dawało sensownych plonów uzbierać. W ciągu ostatnich 10 lat przybyło coś koło 8 nowych domów, wszystkie fajne w sensie rozwiązań budowlanych i to, co jest szokujące - mają zadbane podwórka...
A cała okolica ugoruje, pojawiły się bażanty, niestety nadal brak kuropatw i zajęcy oraz pieczarek, ale mam nadzieję że to tez wróci...
I tego wszystkim życzę, wsi spokojna, wsi wesoła...
Ja rozumiem, nick zobowiązuje, ale żeby taką propagandę sukcesu uprawiać?
Tu nie wolno, tu narzekać wypada, cierpiętnictwo uprawiać, nie wolno się cieszyć, skądże, wołać trzeba: mało, mało, źle, fatalnie itd. Pomysły mi się skończyły.
Na pewno zaraz ktoś coś podrzuci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1019  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 14:14
MarekNik's Avatar
MarekNik MarekNik jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 212
Domyślnie Moja głowa.

Moja głowa Kmicicowa
naprzemiennie rodzi słowa
po ostrych,te wiotkie z miłości.
Moja głowa się nie złości,
że jest narodowa.

W mojej głowie ciągle dzwoni
i pulsuje w każdej skroni
głos Zygmunta i "Jeszcze Polska..."
Wtedy widzę te drużyny,te wojska,
słyszę okrzyk "Biało-czerwoni"!

Gdy w mej głowie nagła pustka
wtedy szepczą moje usta:

Dałeś nam Panie więcej niż chcieliśmy.
Zabrałeś więcej niż możemy znieść.
Pozbieraj teraz wszystkie moje myśli.
Daj nam zwycięstwo a poległym cześć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1020  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 14:31
MarekNik's Avatar
MarekNik MarekNik jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 212
Domyślnie Demos.

Znowu! Teraz na Peloponezie
policja leje ile wlezie.
Ja kiedyś także musiałem iść,
gdzie właśnie kogoś przestali bić
a pan oficer w groźnym kordonie
uważnie moje oglądał dłonie
czy odrzucały z gazem granaty
a one niosły tam tylko kwiaty.
Nie milcz Starówko kiedy Atenom
pałą ktoś pragnie zburzyć Partenon !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.