menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #20201  
Nieprzeczytane 06-01-2012, 23:13
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Re:drzazga

Kombinujesz.
Wszystko można podrobić włącznie z dolarami.
Przychodnia ogólna zabezpiecza się w ten sposób, że kseruje sobie dokument ubezpieczenia, a czerwonych pieczątek nie przystawia. Taka cwana .
Boni obiecuje, że do jesieni zdążą z informatyzacją i dane będą w komputerze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20202  
Nieprzeczytane 06-01-2012, 23:34
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Cytat:
Czy człowiek, który zdradza kolegów i zdradza samego siebie może coś zmienić w polskiej służbie zdrowia? - pyta na blogu Janusz Palikot.
Szef Ruchu Palikota pisze, że Arłukowicz najpierw zdradził "Kwaśniewskiego, Kalisza, Palikota, aby objąć fotel ministra ds. osób wykluczonych". – Choć wiedział, że nic nie zrobi (i nic nie zrobił) dla osób wykluczonych – dodaje były poseł PO.


Kiedy coś takiego mówi ,ktoś tak wierny i lojalny - zarówno wyznawanym zasadom i poglądom jak i kolegom i formacjom - jak nasz rodzimy Jaś Fasola,to doprawdy ręce z przyległościami opadają ! Ma chłopak tupet !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20203  
Nieprzeczytane 06-01-2012, 23:56
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Kiedy coś takiego mówi ,ktoś tak wierny i lojalny - zarówno wyznawanym zasadom i poglądom jak i kolegom i formacjom - jak nasz rodzimy Jaś Fasola,to doprawdy ręce z przyległościami opadają ! Ma chłopak tupet !
1. Jaki staż poselski miał wilczek a jaki filozof?
2. Czyż nie jest prawdą, że stołek dla wykluczonych został sztucznie stworzony?
3. Czyż nie jest prawdą, że wilczek dla tych wykluczonych nic nie zrobił?
4. Czyż nie jest prawdą, że wilczek najpierw ogryzał projekt Kopacz, a teraz ten ogryzek podaje nam na tacy do konsumpcji?
No, wynik 1:1

Nie zgadzam się z resztą wpisów filozofa z wyjątkiem tego, który dotyczy zdrowia: taniej jest zapobiegać - czyli profilaktyka - niż leczyć.
Ale to nie w nos koncernom, bo na zdrowych nie zarobią.

A teraz co innego:
1. dlaczego nie uczy się dzieci w szkołach, jakich potraw ze sobą nie łączyć a ciągle na jakichś zajęciach wytwarzają one głupotki nikomu niepotrzebne?
2. dlaczego nie uczy się podstaw psychologii, tej użytecznej - rozumienia własnych reakcji?
3. dlaczego w klasie maturalnej uczeń ma 2h religii a tylko 3 języka polskiego?
4. komu i czemu służy jakaś karta nauczyciela - zbiór anachronizmów?

Szkolnictwo mamy ciągle na poziomie średniowiecza, choć tylu magistrów.
I po co?

A teraz łopatki i grabki pójdą w ruch.
Ela przynajmniej odsapnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20204  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 00:01
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Radiowa

Jedynka podała o 22 komunikat o trzęsieniu ziemi w okolicach Kalisza.
Zajrzeliśmy tutaj:
http://www.rc.fm/node/79978

Hej, Wielkopolanie, żyjecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20205  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 00:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Jedynka podała o 22 komunikat o trzęsieniu ziemi w okolicach Kalisza.
Zajrzeliśmy tutaj:
http://www.rc.fm/node/79978

Hej, Wielkopolanie, żyjecie?

Może to zamsta Matki Natury za .....Hofmana????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20206  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 00:22
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Oj, mylisz się chyba.
Inne ziemie porosły znacznie większym grzechem.

W PR1 jakaś pani prof. opowiada o kotach.
Fajnie się tego słucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20207  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 00:41
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Cytat:
Napisał POLA
1. Jaki staż poselski miał wilczek a jaki filozof?
2. Czyż nie jest prawdą, że stołek dla wykluczonych został sztucznie stworzony?
3. Czyż nie jest prawdą, że wilczek dla tych wykluczonych nic nie zrobił?
4. Czyż nie jest prawdą, że wilczek najpierw ogryzał projekt Kopacz, a teraz ten ogryzek podaje nam na tacy do konsumpcji?
No, wynik 1:1

Nie zgadzam się z resztą wpisów filozofa z wyjątkiem tego, który dotyczy zdrowia: taniej jest zapobiegać - czyli profilaktyka - niż leczyć.
Ale to nie w nos koncernom, bo na zdrowych nie zarobią.

A teraz co innego:
1. dlaczego nie uczy się dzieci w szkołach, jakich potraw ze sobą nie łączyć a ciągle na jakichś zajęciach wytwarzają one głupotki nikomu niepotrzebne?
2. dlaczego nie uczy się podstaw psychologii, tej użytecznej - rozumienia własnych reakcji?
3. dlaczego w klasie maturalnej uczeń ma 2h religii a tylko 3 języka polskiego?
4. komu i czemu służy jakaś karta nauczyciela - zbiór anachronizmów?

Szkolnictwo mamy ciągle na poziomie średniowiecza, choć tylu magistrów.
I po co?

A teraz łopatki i grabki pójdą w ruch.
Ela przynajmniej odsapnie.

A tam łopatki i grabki ! Ja Cię lizakiem między oczy ,a co?!

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości - lecznictwo i szkolnictwo szczególnie mnie wkurza .Jedno małe ''ale'' ,proponuję - nie wiem czy się zgodzisz - za tą kartę nauczyciela to niech się wezmą jak już się jakoś uporają z receptami . Nie wpisywanie przez bakałarzy, jedynek i szóstek do dzienniczków moglibyśmy nie przeżyć !

A Palikota nie trawię bo to wydmuszka i kropka !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20208  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 01:05
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
A tam łopatki i grabki ! Ja Cię lizakiem między oczy ,a co?!
To ja już wolę łopatką, przynajmniej oczu mi nie wykłujesz tym lizakiem.
Cytat:
... lecznictwo i szkolnictwo ... za tą kartę nauczyciela to niech się wezmą jak już się jakoś uporają z receptami .
A Palikota nie trafie bo to wydmuszka i kropka !
No popatrz, a to są dwa filary, na których stoi społeczeństwo - zdrowie i oświata.
Za kartę niech się biorą i to szybko, receptom to nie zaszkodzi, bo to różne resorty.

Palikot ostatnio głupstwa wypisuje. No, ale on teraz w oficjalnej opozycji, więc inaczej mu nie wypada.
Myślę, że go ten gorset lewicowy mocno uwiera, jednakowoż sam go sobie nałożył, bo innego nie miał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20209  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 01:52
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Trudno uwierzyć jak niewiele potrzeba by rządzący nami POpaprańcy pojęli,że do załatwiania poważnych spraw nie można zabierać się od d..y strony.Zapowiadany przez Boniego program może być gotowy już nawet w połowie roku o ile uda się pokonać drobną trudność.Proces komputeryzacji nfz-tów został już częściowo dokonany.Wykonały go dwie firmy a podział zleceń był terytorialny.Te programy prawdopodobnie nie są kompatybilne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20210  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 09:06
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Tak sobie przeleciałam w wiadomym celu ten watek- i nie była to dyskusja o ustawie, ale jedna wielka nagonka na lekarzy.Myslę , że wyszłam cało-wytlumaczylam co trzeba- w sumie malo wdajac się w osobiste utarczki. Dziekuję za byc moze minimalne , ale zawsze to cos - zrozumienie tematu.Tylko na Boga , nie twórzcie na tym watku towarzystwa wzajemnej adoracji- bo istotnie wygląda to jak rozladowywanie frustracji, waszych fobii itd. Dzięki...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20211  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 09:25
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

I okazalo sie, ze jak sie stlucze termometr to gorączki juz nie ma
I samopoczucie od razu poszybowało w gorę

I bardzo dobrze
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20212  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 09:51
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Dziekuję za byc moze minimalne , ale zawsze to cos - zrozumienie tematu.Tylko na Boga , nie twórzcie na tym watku towarzystwa wzajemnej adoracji- bo istotnie wygląda to jak rozladowywanie frustracji, waszych fobii itd. Dzięki...
Jakie tam frustracje, dopiero teraz mam, bo powiedziałaś, że to nieeleganckie ujawniać swoje dochody a sama ukrywasz, i skuczysz, że na lek z wysokiej półki Cię nie stać przy ogólnie znanych dochodach lekarzy. A feee. http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ile...ki_164507.html
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20213  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 10:30
stanley47 stanley47 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 446
Domyślnie

Stokrotne dzięki babcielu . Przy okazji dyskusji dowiedziałem się że mój lekarz , szczodrobliwa Pani Marta D leczy mnie za pieniądze z jej własnej kieszeni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20214  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 12:00
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Tak sobie przeleciałam w wiadomym celu ten watek- i nie była to dyskusja o ustawie, ale jedna wielka nagonka na lekarzy....
Tylko na Boga , nie twórzcie na tym watku towarzystwa wzajemnej adoracji- bo istotnie wygląda to jak rozladowywanie frustracji, waszych fobii itd. Dzięki...
Elu, szczypnęłaś mnie w ucho.
Przecież też starałam się merytorycznie wyjaśnić pewne zawiłości tematu. Nie mówimy o całości ustawy, bo ten jeden punkt - kary pieniężne - rozhuśtał emocje.
Nie mam fobii, nikogo nie adoruję, przykładam rządowi jak trzeba, filozofowi i zaraz przyłożę Nowickiej.
No tak mam, w jednej ręce nagrody, w drugiej - kary, jak rzekł kiedyś pewien szef.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20215  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 12:24
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jakie tam frustracje, dopiero teraz mam, bo powiedziałaś, że to nieeleganckie ujawniać swoje dochody a sama ukrywasz, i skuczysz, że na lek z wysokiej półki Cię nie stać przy ogólnie znanych dochodach lekarzy. A feee. http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ile...ki_164507.html
Nie lubię takich sensacji podawanych przez SE. Bywa różnie, np. może być przedział 15 - 20000 brutto, ale trzeba opłacić zusy, zdrowotne, podatek i takie te, sam wiesz co.
W tym musisz utrzymać gabinet, rozbudować go o potrzebny sprzęt, spłacić kredyty np. na budowę nie własnego domu, ale swojej przychodni, więc wygląda to różnie.
Są tacy, którzy zarabiają bardzo dużo i tacy, którzy mają mniej. Dużo zależy od stopnia specjalizacji, od regionu, od paru innych jeszcze czynników.

Odniosę się do Twojego wcześniejszego wpisu.
Pracowałeś w kopalni? Jakie tam były zarobki i jakie przywileje - pamiętamy. Przypomnę tylko, że wiadomości mam z pierwszej ręki. Byłam w kopalni, nawet na dole dzięki uprzejmości pewnego inżyniera, pogadałam z pracownikami kopalni tymi z dołu, tymi średnimi i wyższymi też.

Otrzymywane odprawy, które jedni przejadali, a inni inwestowali w zakładane firmy, stanowiły inny start do innego życia.

Mnie chodziło o tych emerytów, których wcale nie mamy mało, nie mieli ani wysokich pensji, ani możliwości dorobienia do niej czy później dorobienia do świadczenia emerytalnego.
Leniuchów pomijam, tacy też byli, są i będą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20216  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 12:33
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał amelia
I okazalo sie, ze jak sie stlucze termometr to gorączki juz nie ma
I samopoczucie od razu poszybowało w gorę

I bardzo dobrze


Amelio ,dobre samopoczucie to zaledwie połowa sukcesu . Na tą drugą połowę zwykle trzeba się ciężko napracować,ale dopiero wtedy można mówić o sukcesie ! Niestety !
Ale nie przerywajmy snu o potędze,jest taki piękny !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20217  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 15:05
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie O szkodliwości pancerza

lewicowo-opozycyjnego.
Cytat:
Napisał filozof
Urzędnik państwowy, minister w rządzie, napuszcza obywateli przeciw obywatelom - dajcie po ryju lekarzom jak Wam wypisują złe recepty! Niebywałe! Gdy Dorn chciał lekarzy wziąć w kamasze, to media na niego napadły jakby łamał ustrój,/.../ Rząd uchwalił beznadziejne prawo, złą ustawę, ale to jest prawo! Jednak nie dla Tuska! Tuskowi wolno więcej – zawieszam prawo! Kary dla lekarzy nie będą nakładane!! Niebywałe!! Doprawdy, to pełzające państwo totalitarne! Tak być nie może!

Okazuje się, że jak się przechodzi na lewą, opozycyjną stronę, wyłącza się logikę, wyłącza się myślenie.
Ale rozbierzemy ten wpis Palikota na czynniki pierwsze.

1. Nie rząd uchwalił ustawę, on ją tylko wysmażył w pocie czoła, a sejm. Oczywiście Palikota w nim już nie było, więc sumienie ma czyste.

2. Urzędnik napuszcza obywateli na lekarzy?
Otóż niekoniecznie. To obywatel dostał po łapach, bo obywatel zawsze cierpi a to z powodu ustawowych bubli, a to z powodu rozdmuchanych wszelkich przywilejów branżowych. Sprawę nagłośniły media i nie do końca są w tym, co piszą i mówią - rzetelne. Tak się dzieje, kiedy do głosu dochodzą emocje, te złe oraz interesy albo korporacyjne, albo polityczne.

3. Kiedy Dorn chciał wpuścić lekarzy w kamasze, to nie tylko media podniosły krzyk. Przypomnę, PO było opozycją, która waliła w PiS jak w bęben i w której to siedział też filozof. Bronił Dorna? nie bronił. Teraz filozof znowu jest w opozycji, tym razem do swego byłego rządu i bez zastanowienia i bez dystansu do problemu - łoi mu skórę.

4. Przypuścił atak na Tuska, bo to jego spersonalizowany wróg nr 1 i zarzuca mu totalitarne rządy, bo ośmielił się odwołać punkt o karach dla lekarzy.
Może nie do końca to jest zgodne z procedurami, ale intencje się liczą, a one mają chronić pokrzywdzonego czyli pacjenta, który jest tu najmniej winny.
A gdyby Tusk tego nie zrobił, co wtedy wymyśliłby filozof?

Że nasze państwo jest nadal chore, wiemy co najmniej od 1945 r. i jeszcze długo ta choroba potrwa.
Że obecny rząd niewiele zrobił w sprawie naprawy finansów publicznych - też wiemy.
Ale: kiedy próbuje - dość nieudolnie - cokolwiek w tym chorym państwie zmienić, co wiąże się ze ściągnięciem lejców, od razu podnosi się krzyk, zwłaszcza opozycji, choć i koalicjant nie do końca ma wolę to rachitycznie demokratyczne państwo naprawić.
Zanim podniesie się wrzask, zanim zacznie się uprawiać słowną żonglerkę w stylu "dać po ryju", warto najpierw pomyśleć.

Filozofa opuściła ta bezcenna zdolność i jakkolwiek jego wystąpienie po expose premiera było rzeczowe, bez nastawienia na zbijanie kapitału politycznego, tak teraz? Teraz - szukanie na siłę kontaktów po stronie Millera, zakładanie pancerza rzekomego obrońcy uciśnionych - odbierze mu część wyborców, jeśli nadal pójdzie tą ścieżką.
Nie tego oczekiwała od niego przynajmniej część jego elektoratu. Ta niepopulistyczna część.

Dzisiaj w Trójce p. Nowicka dała popis swojej elokwencji i mądrości politycznej żądając wręcz ustąpienia rządu.
Taką mamy opozycję. Mieliśmy kiedyś inną? nie.
Rano w RMF przesłuchiwany był Bukiel. Okazuje się, co sprawdziła Burzyńska, nie uczestniczył w posiedzeniach komisji pod przewodnictwem Piechy, kiedy pracowano nad ustawą.
Dlaczego?
Bo uznał, że nie warto, bo i tak jego głos się nie przebije.
Może szkoda, może trzeba było się jednak pofatygować i od wiosny nagłaśniać problem, aby uniknąć tej afery w grudniu?
Ale po co, przecież nie chodzi o naprawę, chodzi wyłącznie o to, aby przyłożyć rządowi, nie posłom, rządowi, bo zawsze jest taka nadzieja, że jak rząd się przewróci, to zrobi się miejsce dla następnej ekipy.
Lepszej? wątpię, kiedy się tak przyglądam tym wszystkim gdakaczom.

No i jeszcze Wenderlich w Trójce.
Jego chyba dopadła amnezja i zapomniał, kto, kiedy i w czym grzebał. jeśli chodzi o NFZ.

PS Na innym wątku zarzuca mi się, że nie mam pojęcia o tym, o czym piszę. Myślę, że autor się myli, ale cóż, skoro błądzić jest rzeczą ludzką, to niech tak zostanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20218  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 15:28
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Ale rozbierzemy ten wpis Palikota na czynniki pierwsze.
No i co? Po rozebraniu Palikota faktycznie tak jest jak numer butów wskazuje, czy dla niepoznaki nosi większe?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20219  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 15:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Polu!
W tej sekwencji o Palikocie, to NAPRAWDĘ Tyyyyyyyyyyyyyyy??? Wierzyc mi się nie chce.
Ale ładnie te wyczyny filozofa opisałaś. Co przyznać muszę.
Sam bym chyba nie wydolił lepiej. Z tym, że ja takiego czegoś się spodziewałem od dawna. Albowiem przefarbowany na proletariusza burżuj zawsze fałszywie brzmi w trzcinie.
I to się sprawdziło, o czym uprzejmie donoszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20220  
Nieprzeczytane 07-01-2012, 17:07
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Jakie jest moje zdanie na temat Palikota chyba wszem wiadomo.
Nie będę się więc wyrażać...

Na co innego zwrócilam uwagę we wpisie Poli.
Chyba po raz pierwszy w tym wątku i to mnie cieszy, że wreszcie...
Cytat:
Kiedy Dorn chciał wpuścić lekarzy w kamasze, to nie tylko media podniosły krzyk. Przypomnę, PO było opozycją, która waliła w PiS jak w bęben...

PO było opozycją, która waliła w PiS jak w bęben
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.