menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #91661  
Nieprzeczytane 20-12-2016, 21:45
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Kolejny Polak zabity przez multi-kult https://www.youtube.com/watch?v=PY5ZNbRWAaQ
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91662  
Nieprzeczytane 20-12-2016, 22:13
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Szczególnego rodzaju chamstwo dziennikarskie w bardzo złym guście prezentuje dziś portal Interia.pl w artykule z nagłówkiem:
"Andrzej Duda napisał depeszę kondolencyjną do Władimira Putina".
Pod tekstem fotka prezydenta podpisującego jakiś dokument z uśmiechem na twarzy.


http://fakty.interia.pl/polska/news-...ti,nId,2325769

Bez komentarza.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91663  
Nieprzeczytane 20-12-2016, 22:53
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał Frat
Szczególnego rodzaju chamstwo dziennikarskie w bardzo złym guście prezentuje dziś portal Interia.pl w artykule z nagłówkiem:
"Andrzej Duda napisał depeszę kondolencyjną do Władimira Putina".
Pod tekstem fotka prezydenta podpisującego jakiś dokument z uśmiechem na twarzy.


http://fakty.interia.pl/polska/news-...ti,nId,2325769

Bez komentarza.
Fracie, nie poznaję ciebie. Zrobiłeś się subtelny i jakiś taki przesadnie rzetelny.
Rzekome żołwiki robione przez Tuska z Putinem nie raziły, śmiejący się rzekomo Komorowski obok smoleńskich trumien na lotnisku był ok, ba , zdjecie Tuska z fotoschopu wrzucone tu wczoraj przez Ari - nawet sobie nie zadali trudu, aby w tle była scenografia z uroczystości we Wroclawiu, bo ciemny lud... - też cię niesmakiem nie napawała, a tu taki ból duszy ciebie nęka. Oj, jak mi przykro, jak współczuję. To może zburzyć nienaganny wizerunek niezlomnego Dudy. Ale nic się nie martw, wszyscy wiedzą, że to normalny wyraz twarzy Dudy.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91664  
Nieprzeczytane 20-12-2016, 23:11
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Paweł Kowal, Ludwik Dorn, Kazimierz Ujazdowski, Jadwiga Staniszkis. Wszystkie te osoby, to kiedyś było zaplecze intelektualne PiSu. Wszyscy kojarzą się jednoznacznie z tą formacją.
A jak dziś oceniają wyczyny Kaczynskiego i jego notabli ? Jednoznacznie i jednako.

A kto dziś jest w zapleczu intelektualnym PiSu?
Kuchcinski, Brudzinski, Mazurek, Zalewska, no i oczywiscie Błaszczak.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91665  
Nieprzeczytane 20-12-2016, 23:21
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Szczególnego rodzaju chamstwo dziennikarskie w bardzo złym guście prezentuje dziś portal Interia.pl w artykule z nagłówkiem:
"Andrzej Duda napisał depeszę kondolencyjną do Władimira Putina".
Pod tekstem fotka prezydenta podpisującego jakiś dokument z uśmiechem na twarzy.


http://fakty.interia.pl/polska/news-...ti,nId,2325769

Bez komentarza.

aha, jak pisał depeszę to zdjęcie robili
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91666  
Nieprzeczytane 20-12-2016, 23:26
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Paweł Kowal, Ludwik Dorn, Kazimierz Ujazdowski, Jadwiga Staniszkis. Wszystkie te osoby, to kiedyś było zaplecze intelektualne PiSu. Wszyscy kojarzą się jednoznacznie z tą formacją.
A jak dziś oceniają wyczyny Kaczynskiego i jego notabli ? Jednoznacznie i jednako.

A kto dziś jest w zapleczu intelektualnym PiSu?
Kuchcinski, Brudzinski, Mazurek, Zalewska, no i oczywiscie Błaszczak.

w zapleczu intelektualnym PiSu jest Jarosław Kaczyński
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91667  
Nieprzeczytane 20-12-2016, 23:45
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Fracie, nie poznaję ciebie. Zrobiłeś się subtelny i jakiś taki przesadnie rzetelny.
Rzekome żołwiki robione przez Tuska z Putinem nie raziły, śmiejący się rzekomo Komorowski obok smoleńskich trumien na lotnisku był ok, ba , zdjecie Tuska z fotoschopu wrzucone tu wczoraj przez Ari - nawet sobie nie zadali trudu, aby w tle była scenografia z uroczystości we Wroclawiu, bo ciemny lud... - też cię niesmakiem nie napawała, a tu taki ból duszy ciebie nęka. Oj, jak mi przykro, jak współczuję. To może zburzyć nienaganny wizerunek niezlomnego Dudy. Ale nic się nie martw, wszyscy wiedzą, że to normalny wyraz twarzy Dudy.
Jak zwykle mnie Hypatio nie zrozumiałaś czemu się nie dziwię, bo sama wyjaśniałaś już wcześniej tę różnicę długości fal (jeśli dobrze pamiętam), które nas różnią.
Nie powinnaś trudzić się współczuciem, gdyż wcale nie napisałem tego w trosce o wizerunek prezydenta. Troskę i dbałość o ten wizerunek w całości pozostawiam prezydentowi Dudzie.
Moja irytacja dotyczyła natomiast sposobu przedstawienia oficjalnych kondolencji od polskiego prezydenta, które jakiś dziennikarski ścierwojad próbuje po swojemu upolitycznić w sposób rażąco nieetyczny.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91668  
Nieprzeczytane 20-12-2016, 23:50
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Po mediacjach prowadzonych przez prezydenta Andrzeja Dudę marszałek Sejmu zdecydował się na czasową rezygnację ze zmian dotyczących dziennikarskiej pracy w parlamencie.
Nowe zasady mają zostać wypracowane w porozumieniu z redakcjami.
Mimo to posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej nie zamierzają przerwać blokady sejmowej mównicy, a działacze tzw. Komitetu Obrony Demokracji przerwać prowadzonego pod Sejmem protestu.

no i co? o wolne media chodzi? cwaniaki hi hi
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91669  
Nieprzeczytane 20-12-2016, 23:54
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Senat przyjął bez poprawek tzw. ustawę dezubekizacyjną obniżającą emerytury i renty byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL oraz ich rodzin. Od 2017 r. świadczenia dla nich nie będą mogły być wyższe niż średnie emerytury i renty wypłacane przez ZUS.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91670  
Nieprzeczytane 20-12-2016, 23:55
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
aha, jak pisał depeszę to zdjęcie robili
To oczywiste, że dorzucenie tej fotki do tekstu informacji to czyjaś licentia poetica. Żaden normalny polityk w Polsce ani w Rosji się na to nie nabierze, ale zawzięta chęć czynienia medialno-politycznego smrodu widoczna jak na dłoni.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91671  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 00:12
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Senat przyjął bez poprawek tzw. ustawę dezubekizacyjną obniżającą emerytury i renty byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL oraz ich rodzin. Od 2017 r. świadczenia dla nich nie będą mogły być wyższe niż średnie emerytury i renty wypłacane przez ZUS.

Nie tylko, nie tylko..

http://www.rp.pl/Ochrona-srodowiska/...enia.html#ap-2
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91672  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 00:14
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

21:51 20 grudnia 2016

Michalkiewicz: Dowiedziałem się, że z Ukrainy idzie do Polski duży przemyt broni. Ciekaw jestem, kto jest odbiorcą tej broni?

hmm, ten pan wie a mnie się układa układanka.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91673  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 00:21
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Jak zwykle mnie Hypatio nie zrozumiałaś czemu się nie dziwię, bo sama wyjaśniałaś już wcześniej tę różnicę długości fal (jeśli dobrze pamiętam), które nas różnią.
Nie powinnaś trudzić się współczuciem, gdyż wcale nie napisałem tego w trosce o wizerunek prezydenta. Troskę i dbałość o ten wizerunek w całości pozostawiam prezydentowi Dudzie.
Moja irytacja dotyczyła natomiast sposobu przedstawienia oficjalnych kondolencji od polskiego prezydenta, które jakiś dziennikarski ścierwojad próbuje po swojemu upolitycznić w sposób rażąco nieetyczny.
To takie same ścierwojady jak te które ja wymieniłam i takie same, które zatrudniły żulię do podsluchiwania prywatnych rozmów polityków i je potem cykały po trochę by nakład utrzymać i takie same, ktore usiłowały zniszczyć Durczoka..... Dlugo by wymieniać. Jednak wielu osobom bardzo to się podobało i podoba nadal. Tłumaczyłam spokojnie licząc na iskierkę przyzwoitości, że wystarczy nawet filmik nakręcony komórką poszatkować na klatki i nawet noblista na tak uzyskanym zdjęciu będzie wyglądał jak debil, tłumaczyłam licząc na drugą iskierkę przyzwoitości, ze mozna Tuska nie lubić, można nie zgadzać się z jego polityką, ale trzeba się zgodzić, że on nie jest kretynem z meliny, aby w świetle kamer jakieś infantylne żołwiki z Putinem przybijać. Ale kanalie są kanaliami i nawet jeśli doskonale wiedzą, że w tym co insynuują nie ma grama prawdy, dalej to czynią. Na pohybel przeciwnika politycznego? Nie, na pohybel Wolnej Polski.

Właśnie na takiej nędzy moralnej tych u góry, przy aktywnej pomocy tych ze środka, powstała religia smoleńska na dole.
Kmiu!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91674  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 00:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Nie no, wspaniały facet, choć z luzackim podejściem do prawdy. Słyszałam, że ma powstać film o nim.
Zagra go Olbrychski, ze względu na umaszczenie,
choć i Janda miała chrapkę na główną rolę.

"Kanalia''... czy cuś..tak chyba dzisiaj nazwał go Ziemkiewicz.
Ja też bym znalazła niezły komplement dla Pinokia,
kiedyś byłam w tym dobra, ale dziwnie nie chce mi się.
Może dlatego, że opozycyjne państwo takie miało nadzieje w związku z Ciamajdanem,
już witało się z gąską i Jewropy królem,
a tu ..kapiszon chyba?
I takie obrazki z różnych stron Polski nadchodzą;

http://www.tv.master.pl/informacja.p...-swoj-sprzeciw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91675  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 00:51
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Rzepliński odszedł a wraz z nim jakieś ważne dokumenty.
Jednak co klasa, to klasa. Bronek zajumał sokowirówkę,
a ten poza jakąś pamiątką rodzinną Zaradkiewicza,
tylko papiery.
Dziwne, że nikt przed nim kwiatków nie sypał,
a i można było się spodziewać, że Eminencja warszawska, nawet jeśli osobiście nie wywiezie go w karocy wraz z dobrodziejstwem inwentarza,
to przynajmniej da błogosławieństwo na drogę po starej znajomości.

Ciekawe jak ekspresyjnie nazwie to świństwo nasza droga Koleżanka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91676  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 00:58
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
To takie same ścierwojady jak te które ja wymieniłam i takie same, które zatrudniły żulię do podsluchiwania prywatnych rozmów polityków i je potem cykały po trochę by nakład utrzymać i takie same, ktore usiłowały zniszczyć Durczoka..... Dlugo by wymieniać. Jednak wielu osobom bardzo to się podobało i podoba nadal. Tłumaczyłam spokojnie licząc na iskierkę przyzwoitości, że wystarczy nawet filmik nakręcony komórką poszatkować na klatki i nawet noblista na tak uzyskanym zdjęciu będzie wyglądał jak debil, tłumaczyłam licząc na drugą iskierkę przyzwoitości, ze mozna Tuska nie lubić, można nie zgadzać się z jego polityką, ale trzeba się zgodzić, że on nie jest kretynem z meliny, aby w świetle kamer jakieś infantylne żołwiki z Putinem przybijać. Ale kanalie są kanaliami i nawet jeśli doskonale wiedzą, że w tym co insynuują nie ma grama prawdy, dalej to czynią. Na pohybel przeciwnika politycznego? Nie, na pohybel Wolnej Polski.

Właśnie na takiej nędzy moralnej tych u góry, przy aktywnej pomocy tych ze środka, powstała religia smoleńska na dole.
Kmiu!


Wolnej Polski? jeszcze nie ma...toczy się gra o Polskę stąd jest tak jak jest.
Od początku kadencji tego rządu tz opozycja robi co może by utrudniać prace rządowi a ostatnio prawdziwą przyczyną okupacją sali nie była żadna walka o wolność słowa a to by zablokować możliwość ustawy budżetowej, co powoduje konsekwencje prawne w postaci możliwości przedterminowego rozwiązania Sejmu i wywrzeć presję na prezydenta, żeby to zrobił.
mec. Giertych chlapnął ostatnio, że "czeka nas rozlew krwi"...z wiarygodnych źródeł Michalkiewicz wie że z Ukrainy idzie do Polski duży przemyt broni.
Kowalski i Chojecki mówili o układzie Rosja Niemcy...więc

Rękami KOD-u chcą uzyskać to co chcą...rękami Polaków.


Cytat:
Michalkiewicz:Moim zdaniem, obydwie strony dążą do konfrontacji, również prezes Kaczyński, który usztywnił marszałka ws. posła Szczerby, który świadomie to zrobił, a to znaczy, że i on dąży do konfrontacji dlatego, że skądś wie coś, czego jeszcze nie wiemy,
to znaczy, że w kręgach "starszych i mądrzejszych", zapadła decyzja o rozwiązaniu ostatecznym sprawy polskiej, przed wyborami w Niemczech i Francji, żeby nikomu nie przyszło do głowy, ze może wierzgać na Merkel, a na Polsce najłatwiej takie coś przeprowadzić.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 21-12-2016 o 01:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91677  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 01:14
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Michalkiewicz wie, a Kowalski i Chojecki mówili.....
Ciekawe co o tym sądzi Kononowicz?

Zamiast elity elit, elita jelit.

Basta, ja pasuję, to mnie naprawdę przerasta, ponad moje siły, bo to zabawa dla masochistów lub pokutników.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91678  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 01:18
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Posłowie PO zadecydowali na posiedzeniu klubu, że będą kontynuować protest. Wygląda więc na to, że spędzą w Sejmie Boże Narodzenie.

– To jest kwesta logistyczna, bardzo trudna, bo są święta, musimy dobrze podzielić dyżury, chodzi o to, by stale na sali było po kilkadziesiąt osób – tłumaczył Grzegorz Schetyna.

ciekawe czy podzielą się opłatkiem.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91679  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 01:20
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Michalkiewicz wie, a Kowalski i Chojecki mówili.....

więcej wiedzą i mówią niż podają gazety i tv
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91680  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 01:29
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Michalkiewicz wie, a Kowalski i Chojecki mówili.....
Ciekawe co o tym sądzi Kononowicz?

Zamiast elity elit, elita jelit.

Basta, ja pasuję, to mnie naprawdę przerasta, ponad moje siły, bo to zabawa dla masochistów lub pokutników.

Jak szerzej interesujesz się polityką to Kowalski odpowiada na pytania.
Zawsze to warto sprawdzić swą wiedzę no i poszerzyć.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.