menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #105421  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 13:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Dobra zmiana od rana do ...rana.
I cieszmy się dniem ..w końcu mamy TKM!!!!
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...vQw?li=BBr5MK7

Cytat:
Przed tygodniem komisja z wiceminister kultury Magdaleną Gawin (46 l.) na czele rozstrzygnęła konkurs na projekt wystawy w Muzeum – Domu Rodziny Pileckich. Główną nagrodę w wysokości 25 tys. zł dostało konsorcjum założone przez firmę, której współwłaścicielem jest... mąż koleżanki z rządu pani Gawin.
Uojtam uojtam!
Gliński - wicepremier z tableta KACZYŃSKIEGO przyznał fundusze fundacji własnej kobity ślubnej.
Szyszko spłacił długi KACZYŃSKIEGO...i takie tam drobiazgi
Ale żeby to był skandal?
Letka przesada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105422  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 14:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Kogo Jaki spuścił
w krzaki?

Cytat:
– Ustawa zostanie prawdopodobnie zmieniona. Tak sądzę, przecież ona jest idiotyczna. Tak wyglądać nie może – powiedziała w rozmowie z TVN24 Zofia Romaszewska, doradczyni do spraw społecznych prezydenta Andrzeja Dudy.

Cytat:
W przekonaniu byłego premiera [Olszewskiego] „projekt nowelizacji ustawy o IPN nie powinien nigdy trafić do Sejmu w takiej postaci”. – Od strony prawnej ten projekt budził bardzo duże wątpliwości od samego początku
I jeszcze dodał, że to bubel

i jeszcze nie "byle kto" ..
Cytat:
W sytuacji kompletnej katastrofy związanej z naszym wizerunkiem i wieloletnimi zaniedbaniami, uciekanie się do przemocy kodeksowej może być uznane za objaw słabości państwa polskiego – mówi w rozmowie z PAP prof. Sławomir Cenckiewicz, wiceprzewodniczący Kolegium IPN, do niedawna współpracownik Antoniego Macierewicza.

A DUDA .....knota podpisał. A podobno światowiec i prawnik..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105423  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 14:05
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał pluto37
Drobna pociecha z ....Ciecha


Cuś mnie się zdaje, że to ktuś Morawieckiemu parszuka podstawia i są tacy, co mówią, że to może być Zbinio Ziobro, ale .....to chyba tylko plotka
Czy pozwolisz,że ja Ci odpowiem na to trywialnie proste pytanie?
Otóż odpowiedź jest równie banalna.

Nie, nie będzie przesłuchany, bo nie ma takiej potrzeby, a łączenie Morawieckiego z tą sprawą jest pomówieniem i jako takie może być ścigane z urzędu.

Właściwie to Neuman powinien być przesłuchany za atak na premiera i tym samym psucie jego wizerunku oraz całego rzędu.
Takie to proste, a niektórzy nie mogą pojąć na czym ta Dojna Zmiana polega.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105424  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 14:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Wredny faszystowski sojusznik rządu PiS!
Cytat:
Bardzo mi przykro, choć nie wątpię, że prędzej czy później spotkania się odbędą. Muszę przyznać, że - choć miałem sygnały i wcześniej - jestem zszokowany sytuacją w Anglii, stopniem jej zastraszenia, jak i nienawiści lewicy do Polaków, ujawnionej po zapowiedzi mego przyjazdu

Serdeczne pozdrowienia i wyrazy solidarności dla wszystkich rodaków, których los zmusza od życia w tym coraz bardziej faszystowskim i rasistowskim kraju, tak na dodatek niestabilnym, że przyjazd jednego polskiego pisarza może wstrząsnąć jego ustrojowymi podstawami

Kurde!
Mam trochę znajomych w tej wrednej faszystowsko-rasistowskiej Anglii i chyba spytam kogo jak im się tam żyje w tym faszystowskim reżymie i gdzie mają wyrazy i pozdrowienia Ziemkiewicza.

psst.
Dopiero co Najjaśniejsza nie wpuściła jakiegoś Ukraińca i chyba jakies podobne zastrzeżenia wnosił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105425  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 14:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=Hypatia][

Cytat:
Nie, nie będzie przesłuchany, bo nie ma takiej potrzeby, a łączenie Morawieckiego z tą sprawą jest pomówieniem i jako takie może być ścigane z urzędu.
W RP poseł zadający pytanie premierowi z trybuny sejmowej nie może być scigany z urzędu. Takie tu prawo i starożytny zwyczaj panują.... jeszcze.
Cytat:
Właściwie to Neuman powinien być przesłuchany za atak na premiera i tym samym psucie jego wizerunku oraz całego rzędu.
Morawiecki był funkcjonariuszem banku, który zajmował się prywatyzacją Ciechu, więc musiał w tym maczać kończyny. Jak nie teraz, to w sądzie będzie musiał zeznawać i nic go przed tym nie uchroni. Albo tym co to ich Ziobro za nogawki szarpie będą mogli tam gdzie panmajster w ...... pocałować

Cytat:
Takie to proste, a niektórzy nie mogą pojąć na czym ta Dojna Zmiana polega.
To trza tłumaczyć na przykładzie.
Jest koryto państwowe w kształcie cyca i kolejka do ssania. .
I jest taki dyrygent co siedzi w norze i kieruje ssaczami.
Na zasadzie; raz dwa trzy ..... possasz ty.
I na tej zasadzie każdy ssacz się cieszy. W Orlenie, Tauronie i na każdym innym łonie. Np. w fundacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105426  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 15:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Załoga tupolewa świadomie złamała przepisy bezpieczeństwa w Smoleńsku, a gen. Błasik jest współwinny tragedii. Takie mają być konkluzje opinii biegłych sporządzonej dla prokuratury - dowiadujemy się nieoficjalnie.

To poczekamy co się objawi oficjalnie, no i na rewelacje Antka KOMISJANTA... bo zapowiadają się ciekawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105427  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 16:00
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Zawstydzony

Cytat:
Napisał pluto37


W RP poseł zadający pytanie premierowi z trybuny sejmowej nie może być scigany z urzędu. Takie tu prawo i starożytny zwyczaj panują.... jeszcze.

Morawiecki był funkcjonariuszem banku, który zajmował się prywatyzacją Ciechu, więc musiał w tym maczać kończyny. Jak nie teraz, to w sądzie będzie musiał zeznawać i nic go przed tym nie uchroni. Albo tym co to ich Ziobro za nogawki szarpie będą mogli tam gdzie panmajster w ...... pocałować


To trza tłumaczyć na przykładzie.
Jest koryto państwowe w kształcie cyca i kolejka do ssania. .
I jest taki dyrygent co siedzi w norze i kieruje ssaczami.
Na zasadzie; raz dwa trzy ..... possasz ty.
I na tej zasadzie każdy ssacz się cieszy. W Orlenie, Tauronie i na każdym innym łonie. Np. w fundacji.
W swoim wywodzie przyjąłeś z gruntu błędne założenia, że żyjemy w normalnym europejskim państwie, gdzie kiedy z mównicy sejmowej pada pytanie do urzędującego premiera lub ministra, to on na to pytanie odpowie, gdzie każdy poseł wzywany przed komisje dyscyplinarną stawia się przed nią bezzwłocznie, gdzie policjanci którzy przekraczając prawo doprowadzają do śmierci człowieka wylatują ze słuzby na zbity pysk, a nie spokojniutko najpierw l4, a potem wysoka odprawa i ciepła emeryturka w wieku średnio męskim, gdzie obywatelom przysługują równe prawa do zgromadzeń publicznych, bez preferencji dla demonstracji prorządowych i nękania fizycznie i formalnie uczestników zgromadzeń antyrządowych, gdzie wznoszenie haseł antysemickich, rasistowskich i homofobicznych z łącznym nawoływaniem do eksterminacji tych grup jest tolerowane, natomiast karze się grzywnami i nęka wezwaniem do prokuratura za bierny opór uczestników demonstracji w obronie państwa prawa......itd, itp....
Więc zejdź na ziemię i daruj sobie wyjaśnianie mi, że poseł nie może być ścigany z urzędu. Nie może, bo co ? Np od jutra już będzie mógł i co powiesz ?
Mało rzeczy się wydarzyło w ostatnich 2 latach, które w zasadzie nie miały prawa się zdarzyć ? Czy ktoś poniósł jakieś konsekwencje? Sędziami TK są sędziowie dublerzy wybrani wbrew prawu obowiązującemu w chwili wyboru, Prezesem TK jest karykatura prawnika i sędziego, media publiczne zamiast nawiązywać do światowych standardów nawiązują do domów publicznych, minister MSW doznaje orgazmu na widok neofaszystów, a prokurator generalny nawet nie udaje, że nie ma w planie państwa policyjnego, no i można utajniać listy poparcia dla kandydatów do KRS, a nie można utajniać źródła śledztwa dziennikarskiego.......itp,itd.....

A Ty tu jakieś bzdety, że posła nie można....tramtatamta, a ja o tym nie wiem.
Weź przestań, ja Cię proszę !
Można wszystko, poczekaj jeszcze chwilę !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 16-02-2018 o 16:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105428  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 16:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ja-nusz
Cóż, jak wcześniej pisałem różni tutaj bywają. Tych kulturalnych z mądrymi wypowiedziami coraz mniej. Jakże łatwo po obserwacji wypowiedzi na tutejszym forum, wyrobić sobie zdanie o uczestnikach mędrkujących . Czasem czyta się owe wypociny z zażenowaniem. Zazwyczaj im mniej mądrości, rzeczowości w wypowiedzi, tym więcej zgryźliwości i złośliwości wobec innych. To wprost proporcjonalne. Lila najwidoczniej pozazdrościła, aż ją ukłuło w tej bryłce co ją sercem zwą , aż jad z siebie wypuściła, że o kimś można wypowiadać się pozytywnie gdy ten wykazuje dobry humor i kulturę osobistą wypowiedzi. To ten twój post jest mocno obciachowy używając twojego żargonu, którego używasz i stosujesz tutaj wobec innych. Nie zaczepiałem ciebie ani nikogo z uczestników, ale ty musiałaś mi po swojemu w prostacki sposób dowalić, bo pochwaliłem kogoś z innymi poglądami niż twoje, choć zastrzegłem, że nie biorę pod uwagę poglądów politycznych w swojej ocenie osoby uczestnika. Twój problem, że za malusia jesteś mentalnie, bo takie "0" nie jest w stanie mnie ruszyć ani obrazić. Tylko smrodkiem cię raczę w rewanżu. Masz szczęście, że za wredotę i wyjątkowe złośliwości wobec innych uczestników, jeszcze stąd nie wyleciałaś na stałe.




Cóż, kto by się spodziewał po miłej Ani co mi kwiatuszki w profilu zamieszcza?? Teraz do mnie dotarło....Januszku Permanentny, bo zawieszona jestem.

Jak to mówią, nie strasz...nie strasz...

http://www.klub.senior.pl/showpost.p...4&postcount=95

PS. wolę szczerego chama, od wielbicielki co kąsa zza płota
i w tym sensie muszę się zgodzić z Ja- nuszkiem.
Że też tego wcześniej nie zauważyłam. Głupia ja.

Edytuję, przestrzegając przed wiarą w cukier puder .
W tym samym czasie ta sama osoba napisała mi w profilu;

Cytat:
Serdecznie i cieplutko witam choć w scenerii zimowej, bo taką porę roku mamy.
Udanego, fajnego weekendu życzę. Niech dopisuje zdrówko i świetne samopoczucie.
Pozdrawiam i pamiętam o Tobie zawsze.


Od dawna mam niechęć do lukrowania tutaj. Po raz n-ty okazuje się, że słuszną,
niemniej zawsze szok.

Ostatnio edytowane przez Lila : 16-02-2018 o 16:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105429  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 16:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Nowoczesna przygotowała ustawę o związkach partnerskich To z pewnością pomoże oddalić się sondażowo od progu.....w dół. Jak dotrą do dna, to może się odbiją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105430  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 16:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To poczekamy co się objawi oficjalnie, no i na rewelacje Antka KOMISJANTA... bo zapowiadają się ciekawie.

To Wyborcza, ta sama co publikowała wywiad ze zmarłym
a ostatnio splagiatowała wywiad z Morawieckim?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105431  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 16:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
............
A Ty tu jakieś bzdety, że posła nie można....tramtatamta, a ja o tym nie wiem.
Weź przestań, ja Cię proszę !
Można wszystko, poczekaj jeszcze chwilę !

dlatego czujnie napisałem .... jeszcze.
i nie napisałem, że to w najbliższej przyszłości nie jest możliwe.
W końcu KACZYŃSKI siedzi i płodzi .... no i trzeba brać pod uwagę walkę pachołów pod wycieraczką.. o ucho i spadkową padlinę.
Jedno jest pewne, że ...nudów nie będzie.
Widać i czuć, że ma kto knuć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105432  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 17:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Wycie w sprawie Frasyniuka niebawem ustanie, zastąpi go synalek b.prez.Wałęsy.

Że też tata nie zapłacił za niego tych 20-tu złotych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105433  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 17:05
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Co nas obchodzą przygody młodego Wałęsy? Gdyby to jeszcze Jarosław był ten co jest europosłem, to jeszcze byłoby zrozumiałe twoje zainteresowanie.
No tak! TVN też nie zauważył tej wiadomości, bo po co mówić o synalku byłego prezydenta RP.

A taka informacja jest godna twojej uwagi?
Cytat:
Obawiamy się, że kroki podejmowane przez rząd Mateusza Morawieckiego będą powierzchowne i obliczone jedynie na zatrzymanie tzw. procedury art. 7 Traktatu. Nie będą zatem oznaczały rzeczywistej naprawy systemu sprawiedliwości, która przywróci praworządność – apeluje polski polityk do wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa. Szłapka prosi też o brak kompromisów i ostracyzm wobec polityków, z którymi spiera się Komisja Europejska.

A oto komentarz internauty:
Cytat:
Jak można być taką mendą i donosić na swój kraj niczym szmalcownicy na Żydów. W czasie wojny , często państwo podziemne wydawało wyroki na szmalcowników. Na Szłapkę wyrok powinni wydać wyborcy, żeby takie indywiduum jak Szłapka nigdy nie znalazł się w sejmie
.
Podpowiem. To poseł .Nowoczesnej.
Nie ma dziś żadnej świętości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105434  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 17:09
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Petrusie!
Czy to nie byłoby ciekawsze?
W końcu chyba Włodawa jest bliżej ciebie niż Gdańsk czy Wrocław.


Inaczej mówiąc paniska z Warsiawy olały kresowy lud i pokazały mu te tuzy środkowy paluch.
W końcu przecie KACZYŃSKI mówił że one sa PANY lepszego sortu.
Pluto! Bądż łaskaw uzupełnić tą wiadomość, kto miał reprezentować na tym obiedzie samorządowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105435  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 17:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Pluto! Bądż łaskaw uzupełnić tą wiadomość, kto miał reprezentować na tym obiedzie samorządowców.

Petrusie!
Ja nie mieszkam we Włodawie i w Lubelskiem, a wydaje mi się że informacja jest jasna dla sporej części społeczeństwa.
Ja sądzę, że skoro wojewoda i lokalni samorządowcy Morawieckiego zaprosili to logika podpowiada , że oni reprezentowali samych siebie.
Ale nie dla wszystkich taki ciąg logiczny jest łatwy do strawienia. .... jak widać.
Może w tym Dzienniku Wschodnim zbyt trudnego języka używają .... nie wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105436  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 17:25
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Pluto napisał"
Kogo Jaki spuścił
w krzaki?

Cytat:
Cytat:
– Ustawa zostanie prawdopodobnie zmieniona. Tak sądzę, przecież ona jest idiotyczna. Tak wyglądać nie może – powiedziała w rozmowie z TVN24 Zofia Romaszewska, doradczyni do spraw społecznych prezydenta Andrzeja Dudy.

Czy ona jest Polką, mam wrażenie, że nie. Jest podobna do Grossa.Nie mogę napisać więcej bo ona jest osobą taką o której nie można pisać żle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105437  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 17:28
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Że też tata nie zapłacił za niego tych 20-tu złotych.
Bo nie wygrał w totolotka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105438  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 17:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=Petrus16]
Cytat:
No tak! TVN też nie zauważył tej wiadomości, bo po co mówić o synalku byłego prezydenta RP.
Petrusie! Ja wiem, że pierdoły są ciekawym urozmaiceniem dam rozkładających stragan na odpuście pod remizą, ale przygody dorosłego potomka Wałęsy który nie pełni żadnej publicznej funkcji interesować powinny nas tyle ile wypadek juniora Cymańskiego po pijaku. Kolor majtasów Pawłowicz, czy rozmiar buta kota KACZYŃSKIEGO.

Cytat:
A taka informacja jest godna twojej uwagi?
Szłapka jest politykiem i ma prawo pisać do kogo chce i co chce tak jak każdy inny polityk.
Cytat:
A oto komentarz internauty:
A nie mógł napisac, że Szłapka to ....j i byłoby tak samo odważnie. Po co powołujesz się na cudze? Przecież sam mógłbyś to samo pod własną firmą. Wstydzisz się?

Cytat:
Nie ma dziś żadnej świętości.
Po co wymagasz świętości od innych skoro sam babrasz się w nieświetych ?
Czy znasz takie słowo jak hipokryzja?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105439  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 17:41
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Petrusie!
Ja nie mieszkam we Włodawie i w Lubelskiem, a wydaje mi się że informacja jest jasna dla sporej części społeczeństwa.
Ja sądzę, że skoro wojewoda i lokalni samorządowcy Morawieckiego zaprosili to logika podpowiada , że oni reprezentowali samych siebie.
Ale nie dla wszystkich taki ciąg logiczny jest łatwy do strawienia. .... jak widać.
Może w tym Dzienniku Wschodnim zbyt trudnego języka używają .... nie wiem.
Pluto! Ci samorządowcy o których się pytałem to
Burmistrz Włodawy i tamtejszy starosta, jeden z PSL a drugi SLD jak sam wiesz nie pałają miłością do PiS-u. A ty sam mówiłeś, że do wypitki trzeba dobierać sobie towarzystwo.A po za tym przy obiedzie nie rozmawia się o poważnych sprawach.Podsłuchy, podsłuchy, podsłuchy!!!.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105440  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 17:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=Petrus16]
Cytat:
Czy ona jest Polką, mam wrażenie, że nie. Jest podobna do Grossa.
Masz słuszną rację. Szczególnie od pasa w dół.
Cytat:
Nie mogę napisać więcej bo ona jest osobą taką o której nie można pisać żle.
Dlaczego? Jeszcze można.
Przecież jak co to pokażesz legitymację wyznawcy PiSu i właściwy organ cię ułaskawi. Strachliwy coś jesteś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.