menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 22-06-2008, 11:31
renet's Avatar
renet renet jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 87
Domyślnie Poproszę o dobre rady.


Poraz kolejny zrobiono mi protezkę ale mam wciąż ten sam problem bo nie mogę jej nosić i znowu pewnie wyląduje w koszu, moze wy mi coś doradzicie.
Poniewaz mam brak trojki gornej i kilku z tylu zmuszona bylam zrobic sobie proteze ale mam odruch wymiotny i nie potrafie sobie z tym poradzic wiec nie chodzę w niej, jest to juz 4 z koleji i chciałbym wreszcie ją nosić dlatego prosze was o rade jak sie z tym uporać może ktoś z was miał taki problem??
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-06-2008, 12:48
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

renet zlituj się ....kup sobie fixodent czy inne takie przyklej i bedzie po sprawie ,czy naprawdę nie ma ciekawszych tematów???
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-06-2008, 13:27
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie dobra proteza zębów

-myślę,że to bardzo ważna sprawa bo dotyczy naszego zdrowia i codziennych problemów większości obecnych seniorów.Renet, ja Ci nie pomogę.Może rada Małgorzaty 50 jest dobra/jeśli sprawdzona/.Na pewno znajdzie się ktoś miły na tym forum i Ci pomoże.
__________________
Agnieszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-06-2008, 13:32
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Ale czy my musimy robić z siebie babcie ..wstydu i kobiecości do cna wyzbyte i dyskutować o szczeneczkach???? Może jeszcze o pampersach zaczniemy i nietrzymaniu moczu!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 22-06-2008, 13:58
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie problemy seniorów

są różne i jeśli ktoś ma takie potrzeby i odwagę je ujawniać na forum ,to jego sprawa.A inni, tak jak ja i Ty Małgorzato 50,nie musimy w końcu tego czytać.
__________________
Agnieszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 22-06-2008, 14:00
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Tyż prawda, ale zainteresował mnie tytuł .Rany Julek ja się tu chyba nie nadaję!!!! Przecież są dentyści na Boga Ojca!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 22-06-2008, 16:09
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie

witam Was serdecznie jestem nowa świeżo zalogowana nie bardzo umiem się poruszać ale myślę że mi pomożecie i będzie ok jeżeli mogę wtrącić do sprawy Renet to trzeba sobie kupić landrynki i ssać sobie długo i następny pozdrawiam serdecznie Nektarynka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 22-06-2008, 20:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Tyż prawda, ale zainteresował mnie tytuł .Rany Julek ja się tu chyba nie nadaję!!!! Przecież są dentyści na Boga Ojca!!!!

Małgoś,ja też się nie nadaję.I nie tylko z powodu własnych zębów...doszłam dzisiaj do wniosku,bardzo ponurego....

A'propos...
Miałam dzisiaj niezwykłe szczęście.. Nie...nie znalazłam żadnej szczenusi na drodze.Natomiast poznałam brata słynnego ''Ponurego ''..Ma ponad 80 lat,wzrostu co najmniej 1,85 ..i jest młody,bardzo młody ..
Napiszę na innym wątku ,bom nastawiona patriotycznie,ojczyźniano i niepodległościowo..
A tu ?
Szczenusia..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 22-06-2008, 22:04
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Gdzie napisałaś? ..... ..szczenusia ..iiiii lepiej nie mowić ..ja tylko tę moją w rózowym posiadam i nie oddam, moja ci ona moja...i zapas kleju orza landrynki
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 20:06
renet's Avatar
renet renet jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 87
Domyślnie

Małgosiu a tu>>>Ale czy my musimy robić z siebie babcie ..wstydu i kobiecości do cna wyzbyte i dyskutować o szczeneczkach???? Może jeszcze o pampersach zaczniemy i nietrzymaniu moczu!!!! to chyba przegiełaś bo mlodzi ludzie tez mają takie problemy, ja jestem babcią choc nie z wyglądu i nie mam powodu do wstydu.

mysle ze na tym forum nie mozna pisać o problemach wiec nie ma tu dla mnie miejsca bo o pierdołach pisać aby pisać nie mam zamiaru, więc dzieki za pobyt u was i żegnam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 20:11
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Droga Renet,daj spokoj,Małgosia na szczęście jeszcze sie z tym problemem nie spotkała i pewnie bladego pojęcia nie ma czym to sie je.Prpoponuje podejsć do protetyka i poprosic i wypełnienie zelem spodu szczęki i powinno wszystko grac.Pozdrawiam cieplutko.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 20:26
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał renet
Małgosiu a tu>>>Ale czy my musimy robić z siebie babcie ..wstydu i kobiecości do cna wyzbyte i dyskutować o szczeneczkach???? Może jeszcze o pampersach zaczniemy i nietrzymaniu moczu!!!! to chyba przegiełaś bo mlodzi ludzie tez mają takie problemy, ja jestem babcią choc nie z wyglądu i nie mam powodu do wstydu.

mysle ze na tym forum nie mozna pisać o problemach wiec nie ma tu dla mnie miejsca bo o pierdołach pisać aby pisać nie mam zamiaru, więc dzieki za pobyt u was i żegnam.
Nie złość się, z tym tematem każda z nas musi się zmierzyć. Czy zastanawiałaś się nad implantami, trochę kosztują ale są jak normalne zęby, nie sądzę żebyś miała odruch wymiotny na implanta. Na tym implancie można wstawiś super zęby na zawsze. Serdecznie pozdrawian
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 21:41
polder polder jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 248
Domyślnie Nie wolno o pierdołach!!!

Ona już leży pod kołdrą. On wychodzi z łazienki. "Zęby umyłeś?
- Tak. Twoje też"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 21:58
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Gaduła Hihihi!

Rozmawiałam z koleżanką, skarżąc się, że jestem gapa, bo utopiłam niechcący w sedesie pierścionek. Na co usłyszałam:
To ja jestem lepsza! Utopiłam zęby, wypadły mi z kieszonki piżamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 22:10
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

Można o "pierdołach", ale można też o wszelkich ludzkich sprawach. Każdy ma prawo mówić , czy dyskutować o swoich problemach, a nie tylko o tym o czym życzy sobie Małgorzata.
A propos sprawy, to faktycznie inplant byłby najlepszy ale czy to możliwe to musi stwierdzić dentysta.Cena jednak jest duża bo 1 ząb to dobrze ponad tysiąc.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 22:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

A dajcież spokój już Małgośce.Miała rację,bo już było tego..
Hemoroidy też ludzka rzecz,ale czy koniecznie trzeba je wywalać na forum ?

ps.Jeżeli Renet się obraziła ,to trudno.Widocznie nie nadaje się do pisania na forach internetowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 22:20
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boga
Można o "pierdołach", ale można też o wszelkich ludzkich sprawach. Każdy ma prawo mówić , czy dyskutować o swoich problemach, a nie tylko o tym o czym życzy sobie Małgorzata.
A propos sprawy, to faktycznie inplant byłby najlepszy ale czy to możliwe to musi stwierdzić dentysta.Cena jednak jest duża bo 1 ząb to dobrze ponad tysiąc.Pozdrawiam
Qurna już pożartować nie można a dobre rady cicoci Zosi to są dopiero implanty......jeden kosztuje coś ok 6000
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 22:29
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

Przykro mi, ale sądzę, że każdy temat jest dobry, a czytać i pisać można sobie tylko na posty, które nas interesują lub możemy komuś pomóc odpowiadając.
Kto ma ochotę na zabawę to się bawi i dobrze. Można o "pierdołach" pogadać tu, a można w kolejce, na przystanku itp itd z przygodnymi osobami. O sprawach bardziej przyziemnych, o swych problemach z ludzmi przypadkowo poznanymi nie porozmawiasz - tu można. Miłego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 22:41
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boga
Przykro mi, ale sądzę, że każdy temat jest dobry, a czytać i pisać można sobie tylko na posty, które nas interesują lub możemy komuś pomóc odpowiadając.
Kto ma ochotę na zabawę to się bawi i dobrze. Można o "pierdołach" pogadać tu, a można w kolejce, na przystanku itp itd z przygodnymi osobami. O sprawach bardziej przyziemnych, o swych problemach z ludzmi przypadkowo poznanymi nie porozmawiasz - tu można. Miłego

Jak to nie ! A jeden taki w poczekalni gabinetu stomatologicznego ,co mi paszczę otworzył niczym kajman ? I pokazywał resztki trzonowego ? Pisałam o tym....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 22:48
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wiecie co baby, glupie dowcipy rozkładać na części pierwsze, do tego pouczać i uzasadniać.... prostu płakać się chce .Jak ktoś publicznie chce gadać o zepsutym trzonowym to musi się liczyć z tym ,że są takie niewrażlliwe chamy,jak ja .... co sobie z tego zrobią jaja .Koniec kropka i implant na drogę A jakich pampersów używacie kobietki bo mam taki problem.....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ćwiczenia fizyczne dobre na serce - komentarze eurydyka Ogólny 3 06-02-2007 01:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.