menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7221  
Nieprzeczytane 28-10-2020, 22:48
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie Marysiu i Izo

Ja was serdecznie lubię. Lubię z wami pisać, tylko ktoś mi wlazł na odcisk. Ale już mam humor , i dalej będę z wami ta bidę ciągnął dalej.A wy się tak martwicie o mnie. Nie wiem czy wam to wierzyć. Ale by tęsknota była duża be ze mnie to ja wam wierzę, dziewczyny. Polubiłem was bezgranicznie,i dalej będę z wami tutaj prozy pisał. Wierszy pisać to nie.. Wy odpisujecie te wiersze ...
Trzymajcie się do jutra.
Jutro dalej strajkujemy, moja żona dziś długo strajkowała, ale przy garach ,i gotowaniu obiadu,..
Pozdrawiam i potem .
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7222  
Nieprzeczytane 29-10-2020, 06:39
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry!
Stala sie rzecz niespotykana,bo ja zaspalam. Ale czuje sie dobrze.
Gienku dziekujemy za miła dobranocke.To radosć.My nie udajemy.To co napisalyśmy to z serca.Czy to by byl sens pisac udawane slowa ,gdybysmy Ciebie nie lubiły. Żjemy dalej .Co nam dzisiaj zafunduja?
Izo,Helenko,Klaro,Gienku,Aniu,Beniu,Janku...Wszyst kiego dobrego!


__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7223  
Nieprzeczytane 29-10-2020, 09:15
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 718
Domyślnie

WITAM w czwartkowy poranek, w ślad za niezawodną Marysią. Niech ten dzień będzie dla nas wszystkich miły i radosny.
Gieniu...Twój wieczorny post bardzo mnie ucieszył...powiem za Marysią, że kamień spadł mi z serca. My też Cię lubimy...wnosisz dużo ciekawych rzeczy na wątek, dzielisz się troskami i radościami. Tak to jest, że czasem ktoś nam nadepnie na odcisk...oby takich sytuacji było jak najmniej w życiu.
Zaplanowałam na dziś i jutro mycie okien, ale jakiś leń mnie naszedł i pewnie odpuszczę...zobaczę. Zresztą w dużym obejściu zawsze jest sporo do roboty... Gieniu to wie po sobie.
Pozdrawiam. Do miłego....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7224  
Nieprzeczytane 29-10-2020, 09:39
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam masz rację Marylko co to będzie dzisiaj? Miło że jesteście witajcie wszyscy dobrego dzionka.Marylko cieszę się ze zaspałaś zmykam do kuchni bo....jestem głodna.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7225  
Nieprzeczytane 29-10-2020, 09:59
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie Z radością witam Was.

Jak to mówią, kto rano wstaje to mu Pan Bóg radość daje.
Marysia na czele jako pierwsza się melduje tutaj. Dziękuję za fajną kawę , ale i fajnie pachnie chyba świeża jest. Już taką piję w tej chwili. Izabella to numer dwa , chyba że dłużej śpi to zapomni tutaj wejść. Bo później wartko wszędzie biega.
Zaś, musi szykować chyba bajtli bydziesz mieć w tym tygodniu na esen(obiad). Witej Heleno w dniu dzisiejszym . Patyczki całe są jeszcze , to na spacer se wybierasz.Jak swoje wypieki zrobisz , to na pewno są znakomite wypieczone. Tylko chleb pieczesz, czy kotlety też do obiadu. Ale ty w tym wieku to tylko zupki chyba wlewasz do żołądka. Szybko pojeść i na kijki . Człowiek szczupleje po takich patykach.. Ja tutaj widzę jak chodzą jak rakiety, te kobity. Bez tych patyków to chodzi jak babcia ,i kiwie się we wszystkie strony. W tych kijkach musi być jakiś napęd, bo maszerują jak 16 stki. Nawet niektórym garby się potraciły od tego chodzenia, i dużo młodsze się zrobiły.
Pozdrawiam dobrego dnia na kijki ale i dobry jest ańsznapas na taką drogę. Wtedy wszędzie jest ciepło , i foca ciepła tez jest.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7226  
Nieprzeczytane 29-10-2020, 17:35
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

[b][i]Dzień dobry!
Tak mnie cieszy Wasza obecnosc tutaj.Powtarzam to juz chyba do znudzenia. Ale to prawda.Jak widzę ,że tak fajnie rozmawiacie,to od razu do buzi przylepia sie do twarzy uśmiech.
Mam nadzieje ,ze Gienkowi juz nikt nie nadepnie na odciski,aby mógl spokojnie pisać na watkach.Dzisiaj Gienku wszystkich ładnie podsumowales.Jestes bystrym obserwatorem.Iza ,ty pracujesz za dwie panie domu.O wszystko sie martwisz i wszystko masz na oku.E tam ,nie myj okien .Nic sie nie martw.Moi znajomi mówią ,jak nic nie widzisz,to otworz okno i zobaczysz wiecej.Niestety za okna sie nie biore,jest zbyt zimno.
Helenko,fajnie że masz apetyt.Jesz te fajne potrawy ,czyli dietetyczne.
Trochę martwie sie o Klarę! Chyba nic sie nie stało!
Miłego popołudnia i wieczoru
[
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7227  
Nieprzeczytane 29-10-2020, 18:28
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam po raz drugi ! Genku fajnie mnie podsumowałeś na kijki chodzę ale tak na godzinę nie więcej bo samo wyjcie z moich gór czyli piętra to przy okazji załatwienie jakiejś sprawy idę więc na luzie o ile po południu by np nie dzwigać na dokladkę jeszcze i zakupów.Dziś na kijkach nie byłam , pada i ciemno ...Marylko apetyt to ja mam chyba zawsze...Zdalo by teraz wymyślić jakąś gimnastykę...próbowałam teraz z yuo tube ale ...nie idzie mi.Nie ma teraz gdzie bo mogłabym spróbować jogi ale ...Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego wieczoru.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7228  
Nieprzeczytane 29-10-2020, 19:44
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie Dobry Wieczór

Padało od śniadania , i dalej sobie spokojnie pada. Tylko pod sam wieczór zrobił się halny wiatr na chwilkę. Prawie żeśmy kawę pili z żoną, mówiła że udała w sklepie w masarni 80 zł . Że to dużo. Ja pytam coś ty nakupiła pado wużty 2 kg śląskiej, żeberka na niedzielę, pasztet, żymloki i krupnioki.
Liberwużttam nie pamiętam. To od prywatnego wyroby , są świetne. Wieczorem wina sobie przelewałem , bo na dole w butlach nazbierał się osad . To zawsze co 2 m-ce przelewam ,i kosztuja co by tu jeszcze dodać. Zawsze najwyżej cukru. po obliczeniu. Na 1 litr wina daje się 17 gram cukru, ale można dać więcej zależności jakie to wino i z czego robione jest. Jedne kobiety lubią słodsze inne nie. Dzisiaj odlałem 3 butelki wina . Były trzy gatunki. Mówię do żony , masz kosztować które wino Ci smakuje, i znaczyć na butelkach. Bo ja dziś nie miałem smaku coś do wina. Wszystko mi opisała. Ona jest smakoszem wina domowego. Uwielbia takie wino, ale tylko czerwone . Bo to bycza krew i bardzo zdrowe jest. Paniatno kobitki. zaraz będzie u nas kolacja . Mleko miód, serek i chlebek od prywatnego mamy. Kolacja lekkostrawna.
Pozdrawiam Was aniołki, fajne nocki.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7229  
Nieprzeczytane 29-10-2020, 20:11
Klara55's Avatar
Klara55 Klara55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 741
Domyślnie

Dobry Wieczór !

Jestem, już, chociaż przez ostatnie dni mam szalenie
mało czasu, miałam wnuków u siebie, chciałam się nimi
zająć i na laptopa brakło czasu.
Pogoda nas nie rozpieszcza, wczoraj było troszeczkę
słońca, a dziś normalka zaczęło jak zwykle padać.

Gieniu, powiem Ci, że zazdroszczę Wam tych ogrodowych
warzyw i swieżych wędlin czy nabiału.
Ile ja muszę się nalatać aby kupić czy zamówić u gospodarza,
świeże warzywa czy choćby wędliny czy sery?
Oczywiście płacę też drożej, ale przynajmniej ze smakiem
zjem

Dobrze Helenko, że chodzisz na kijki, mnie to nigdy nie pociągało,
ale każdy z nas ma inne hobby.
Cieszy mnie, że do Was trafiłam, choć jestem tu "nowa"
ale ja czuję się dobrze wśród Was, zauważyłam że wiele
jest wątków założonych na powitanie, ale tutaj zaczęłam i
tutaj skończę;
Wy życzyliście nam wszystkim radosnego dnia i był,
a ja Wam życzę spokojnej i szczęśliwej nocy.
Pozdrawiam serdecznie.



Odpowiedź z Cytowaniem
  #7230  
Nieprzeczytane 29-10-2020, 21:05
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 718
Domyślnie

Jeszcze ja - po dość ciężkim dniu - wpadłam z dobranocką.
Marysiu...u mnie dziś była piękna pogoda...słoneczko świeciło i było 18 stopni ciepła. Okna umyłam, wprawdzie nie wszystkie, bo tylko 4, resztę zostawiłam na jutro, lub na po święcie. Wyprałam firanki i zasłony i było po sprawie.
Helenko...cieszę się, że do nas wróciłaś i tak dobrze sobie radzisz. Spacer z kijkami to wspaniała gimnastyka...martwię się, że ja zaniechałam.
Gienku...narobiłeś smaka domowymi wyrobami wędliniarskimi no i tym winem...dobrze, że Ci żona towarzyszy i doradza. Ja nastawiłam kilka dni temu nalewkę z pigwy...będzie na zimowe wieczory.
Klaro...Twoje zapewnienie, że zostajesz z nami bardzo cieszy. Tu faktycznie jest miła atmosfera i fajnie, że czujesz się tu dobrze.
W jakim wieku masz wnuki??? To pewnie małe brzdące, bo Ty jesteś młoda kobitka. Moi mają 8 i 10 lat.
Dzięki za dobranockową wklejkę....
DOBRANOC....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7231  
Nieprzeczytane 29-10-2020, 23:05
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie Klaro Ja Cie Podziwiam

Szanuję, lubię, z tęskniłem się . Wczoraj Cię nie było ,i zaraz smutek żal był. Ale wiadomo te przełączanie kompa to schodzi. A wędzonki , to przecież dowożą do Niemiec , swojskie wyroby . Wiem , bo jak byłem u koleżanki żony tośmy byli zawsze na zakupach. kolejka była jak cholera. Mogłeś godać po Polsku i Niemiecku. Ale Były takie kobitki udawały wielkie Niemki , a nie umiały godać po niemiecku. A jo żem się uśmiał w tej kolejce, aż mnie sztuchła ,i mówi cicho być. Żymloki kupiła , to po Polsku chyba są bułczanki, i krupnioki. To prywatny przywozi, na zamówienie i kiełbasa też . Droższe , ale warto dać. Bo wiem co jem.
Klaro wystarczy jak napiszesz co drugi dzień. Izabella ty nie wiela starszą jesteś od Klary, najwyżej w ciemno piszę 3 lata. Tylko ze Klara jest z tamtej strony lądu z zachodu . Ale ja też mieszkam na zachodzie ,ale w Polsce.
Pozdrawiam Was miło i serdecznie.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7232  
Nieprzeczytane 30-10-2020, 06:41
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry!
Za oknem chyba niedobry,bo leje od dawna.No cóż koniec pazdziernika.
Podziwiam Was wszystkich.Ciagle zajęci jesteście czyms waznym.Gienek swoimi nalewkami i winami, Klara wnukami i pomoca charytatywna,Iza wnukami i idealnym sprzataniem itd, Helenka codziennie pokonuje wspinaczke(podziwiam ,jak dajesz sobie radę)i kilometrowe przejazdzki lub chodzi wiele km. A ja niby zdrowa nie jestem w stanie pokonac wielu zajęc.
Fajnie ze jestescie i mozna się przed ami wyzalic.
Moze dlatego ten wiersz

„Dla tych, którzy odeszli” – Gellnerowa Danuta

Dla tych
którzy odeszli w nieznany świat,
płomień na wietrze
kołysze wiatr.

Dla nich tyle kwiatów
pod cmentarnym murem
i niebo jesienne
u góry

Dla nich
harcerskie warty
i chorągiewek gromada,
i dla nich ten dzień
– pierwszy dzień listopada.

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7233  
Nieprzeczytane 30-10-2020, 09:08
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 718
Domyślnie

Dzień dobry Marysiu...ranny ptaszku. Witajcie WSZYSCY pozostali sympatycy wątku.
Wpadłam tylko na chwilę bo zaraz zabieram się za dokończenie mycia okien...przed świętem chcę zdążyć. Wprawdzie nie spodziewam się gości ani żadnych wizyt ale lubię mieć czyste okna i widzieć świat bez smug, zrobionych przez nosy kotów.
Gienku...masz nosa. Skąd wiedziałeś, że jestem tylko 3 lata starsza od Klary??? Umiesz kojarzyć.
Za kawę dziękuję...Pozdrawiam.... Dobrego dnia życzę.... Jeszcze wpadnę.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7234  
Nieprzeczytane 30-10-2020, 11:11
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam, witam dziś jako trzecia.Izo podziwiam Cię no ale masz dom ,jesteś mlodsza...ja mam tylko malutki swój kącik no ale jest jak jest nie mam co narzekać. Marylko chodzę jestem aktywna fizycznie bo tak mi jest lepiej na rowerze teraz nie jeżdżę bo po mieście to covid a na sciezce za mocno wieje.Niby to i fakt że jestem w końcu na emeryturze ale dni umykaja mi bardzo szybko...za szybko.Wszystkiego i tylko dobrego dla wszystkich.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7235  
Nieprzeczytane 30-10-2020, 11:30
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie Dzień Dobry

Witam was serdecznie tutaj . Dziękuje za kawę, prawie skończyłem ją pić. Następna też będzie tylko nieskorzy( później).
Widzisz Izabella , nie każdy może przewidzieć ile kto ma lat jaka będzie pogoda . To gwiazdy wróżą. Taka prawda.
Tak po waszym pisaniu codziennym i dobrym pomysłem , z wami i o was . Ale trzeba zawsze myśleć co napisać do was, i . Wiesz Izo , cieszę się ze mi się udało. Nie mogłem się pomylić. Za długo z wami piszę. Tu trzeba dodać , tam ująć i to jest ważne. Jak bym cię widział , opisał bym Twoje wdzięki.Czyli charakter, ale i tak masz dobry charakter , tak jak Marysia. Zauważyłem, że szczęśliwa jesteś w życiu codziennym. Tylko pisząc z wami, a pisze w ciemno. Prawda wychodzi z ciemności z charakteru pisania. Trzeba kończyć pisanie , bo jak się rozpisze to mogę pisać całą prozę, nawet 4 czy 6 stron. Na razie starczy tego. Bądźcie zdrowi , przed wielkim świętem jak Wszystkich świętych. Lepiej zostań w tym dniu w domu. Ja wam Dobrze radzę.
Pozdrawiam
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7236  
Nieprzeczytane 30-10-2020, 14:35
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 718
Domyślnie

Jestem ponownie....To co zaplanowałam na dziś wykonałam, teraz chwilkę luzu...położę swoje kości do wyrka i zdrzemnę się z pół godziny, bo wcześnie wstałam i jestem zmęczona machaniem rękami.
Gieniu....dziękuję Ci za dobre słowo. Masz rację...mam dobry charakter - w końcu 35 lat pracowałam w szeroko rozumianej pomocy społecznej i pomagałam na różny sposób osobom biednym, niepełnosprawnym, opuszczonym, alkoholikom... W tej pracy trzeba było mieć empatię i dobre serce. I tak mi pozostało do dziś. Jesteś dobrym obserwatorem.
Pogoda zrobiła się względna...16 stopni na plusie.
Do miłego....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7237  
Nieprzeczytane 30-10-2020, 17:09
Klara55's Avatar
Klara55 Klara55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 741
Domyślnie

Cytat:
Napisał Iza_bella


W jakim wieku masz wnuki??? To pewnie małe brzdące, bo Ty jesteś młoda kobitka. Moi mają 8 i 10 lat.



Hallo Izuniu! moje wnuki, to nie takie brzdąsy, najstarsza wnuczka za 3 miesiące kończy 17 lat, a bliźniaki mają,
6 lat.
Dziękuję, za komplement, ale do młodych seniorów może się zaliczam.



[i]Witajcie wszyscy na pokładzie;
Dzień mżysty i wietrzny, ale do południa zajęło mi schronisko,
potem byłam u mojej " babuni" trochę jej
posprzątałam i zakupy zrobiłam.

Geniu, masz rację, ja się z wędlinami zaopatruję w polskich sklepach,
tutaj w Duisburgu mamy 2 sklepy, wybór wyśmiewity. Jest wszystko, zresztą w dzisiejszych czasach
nie problem idzie zamówić także wędliny przez internet,
już to robiłam parę razy.

Iza- Jak czytam, to też dużo pomagałaś ludziom w swoim życiu,
jesteś dobrą i uczciwą kobietą, nie każdy się nadaje
do spraw socjalnych pracy przy ludziach, życzliwość,
dobre serce, i wyrozumiałość, Ty te cechy posiadasz.

Helenko, Ty jesteś aktywna także, chodzisz z kijkami, do tego trzeba mieć, chęć i talent.

Marysiu, to że nic nie robisz, to tylko Twoje gadanie,
jestem przekonana, że masz talenty i umiejętności w
innych dziedzinach. Tylko nie chcesz, albo nie umiesz
dostrzec w sobie.


Pozdrawiam popołudniowo, serdecznie Was wszystkich,
miłego wieczoru przy kawce, lub winku. [/I
]



Odpowiedź z Cytowaniem
  #7238  
Nieprzeczytane 30-10-2020, 17:31
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie Dobry Wieczór

Dziękuję wam za miłą odpowiedź. Spodziewałem się po Izabelli. Klara nie jest najmłodsza . Najmłodsza jest Kobra czyli Bogusia . Ona chyba ma 63 w plusie,,,. Jak ja to wszystko wyczuję od tych kobiet na odległość. A przede wszystkim charakter pisania , i odpowiedzi jakie mi dajecie. na zadane pytanie. Nie lękajcie się seniorki, ja wam krzywdy nie zrobię. Bardzo lubię z wami tutaj pisać. Przynajmniej mnie na zdrowie lepiej wyjdzie, i wam też.
Pozdrawiam was miło serdecznie,i na potem
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7239  
Nieprzeczytane 30-10-2020, 20:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 718
Domyślnie

Cześć wieczorkiem.
Klaro - dziękuję za odpowiedź na moje pytanie...to spore masz wnuki.
I dziękuję za dobre słowo. Ty też jesteś wspaniałym człowiekiem, aby działać w wolontariacie trzeba mieć dobre serce.
Gieniu... Kobra nie pisze tu z nami na Marysinym wątku "Witam"...pisze na "Rozmowach...", u "Pszczółek" i na Podkarpaciu...może gdzieś jeszcze, bo nie wiem... masz rację, jest młodsza od Klary...może ma nawet mniej lat niż Jej dajesz.
Gieniu...my wiemy, że nam krzywdy nie zrobisz...czasem coś Cię wkurzy, ale jesteś dobrym mężczyzną. Lubię Twoje posty, choć czasem są niezrozumiałe (po śląsku), ale przez to ciekawe.
Helenko... Marysiu....
Miłego wieczoru WSZYSTKIM....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7240  
Nieprzeczytane 30-10-2020, 22:22
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Ale dzisiaj było miło na watku.Tak mi przykro,ze nie mogłam szybciej zajrzec.
Tak pięknie o sobie nawzajem piszecie.Mialam rację-to watek przyjaznych ,życzliwych ludzi-Wszystkich.
Zabrałam sie za pieczenie ciasta marchewkowego ,a ze wolno pracuje to zabarlo mi to wiele czasu,ale tylko takie moge jesc.Potem poszliśmy z synem na cmentarz.Nie chcialam w to uwierzyc,ze tyle jest ludzi.Ci ,którzy uslyszeli ,że jutro będzie zamknięty,raptownie przybyli.Nie wiem co będzie jutro.
A jeszcze- Gienku w jaki sposób nabrales tych umiejetnosci przewidywania.
Życzę Wszystkim spokojnej nocy!

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Witam! agatka jmj małopolskie 29 20-07-2011 10:33
Witam. Dusia mazowieckie 9 06-11-2010 17:32
Witam wszystkich. Gaja60 Dom, wnętrza, ogród 0 22-04-2010 23:39
Witam. Dusia Uzależnienia 31 22-04-2010 16:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.