menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 19-05-2012, 11:41
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał helena62
Masz racje ja też robiłam wiele błedow ale juz teraz nie będę sie obwiniać. Przesyłam slajdzik , moze sie spodoba/http://slajdzik.pl/slajd/pozdrawiam-...najomych-55908
Dzień dobry ! Tak, ja też myślę, że nie możemy obwiniać się za błędy. Przecież jesteśmy ludźmi a nie maszynami. Zresztą wszyscy popełniają błędy i to jest naturalne. Ale nie można koncentrować się na tych błędach i je rozpamiętywać, bo to może skończyć się tylko depresją, a to nic dobrego. W każdej chwili, w każdym widoku, nawet reklamie szukać czegoś fajnego (np skupić się na ładnej muzyce, albo sukience aktorki itp.) Niech w każdej chwili nasz umysł koncentruje się na miłych, fajnych rzeczach. Niech brzydkie, złe dla nas nie istnieje, na tym się nie skupiajmy. I do przodu !
Helenko, slajdzik fajny, mam też własne ładne zdjęcia z wędrówek po moich Borach, ale na razie mam tylko smartfona, trudno mi się poruszać bo to mały ekranik i mała klawiatura. Za 1-2 miesiące kupuję sobie laptopa i wtedy skorzystam z Twoich podpowiedzi, dobrze ?
Miło tu się zagląda na forum, słonecznego dnia !:-):-):-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #202  
Nieprzeczytane 19-05-2012, 19:33
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Estello chętnie pomogę , ja jeszcze tez sie uczę. Byłam dziś i na spacerku i rowerze pogoda cudowna, nareszcie...pozdrawiam.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #203  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 15:19
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam seniorów i seniorki.Gdzie seniorzy nie mają ochoty włączyć się do naszych rozmów.Słoneczko poprawia humor.,i aż chce się żyć.Byłam dziś na wycieczce rowerowej też myślę,że ok 20 km.zrobiłam ale jeżdżę codziennie tak że taka trasa nie będzie aż tak duża.Najgorsze było po zimie ale teraz to spokojnie ,nawet nie ma takiego zmęczenia.Jak mija niedziela ?zrobiłam zdjęcia i nie umiałam wstawić do komputera,dobrze że tu jest wątek odn,pomocy .
.Pozdrawiam.Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #204  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 15:42
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Witaj Anno i inne seniorki (faktycznie seniorzy jakoś nie włączają się, ale myślę, że przeglądają wątek) ! Ja też byłam w plenerze, tyle że z kijkami w lesie. Masz rację, że z czasem mniej się odczuwa te kilometry w nogach ! To znaczy, że kondycja nam się poprawia. Ja dzisiaj przeszłam prawie 15 km i nie czuję się specjalnie zmęczona. Też robiłam zdjęcia i też nie umiem ich tutaj wstawić. Kiedyś.się nauczymy, prawda Aniu? Przyjemności na resztę dnia, pa ! :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #205  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 20:11
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał estella50
seniorzy jakoś nie włączają się, ale myślę, że przeglądają wątek
A zaglądamy, zaglądamy. Tylko że najczęściej nie mamy nic ważnego do powiedzenia...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #206  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 20:18
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał martok
A zaglądamy, zaglądamy. Tylko że najczęściej nie mamy nic ważnego do powiedzenia...
A dlaczego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #207  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 20:31
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Martok, no przecież widzisz, o czym my tu gwarzymy: o kilometrach, o zdjęciach, o pogodzie ... A przydałoby się nam może męskie spojrzenie na samotność w dojrzałym wieku. I tak miło, że się odezwałeś ! Pozdrawiam !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #208  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 21:58
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Zajrzałam do Was z przypadku, bo na moim wątku pusto o tej porze. Aja właśnie teraz najbardziej odczuwam brak rozmowy
z kimś znajomym a nawet i nie znajomymi.
Ale, że zauważyłam Helenkę.... cześć Helenko, więc zdecydowałam się odezwać.
Teraz cofnę się kilka stron wstecz, by zorientować się kto i o czym tu rozmawia.
Pozdrawiam, pewnie jeszcze zajrzę.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #209  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 22:20
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scarlett
A dlaczego?
Pytasz czemu nie mam niczego ciekawego do powiedzenia. Tego czemu to oczywiście nie wiem, ale ogólnie biorąc mam w tej sprawie następujące podejrzenie. Otóż wydaje mi się, że wszyscy ludzie na świecie najczęściej nie mają niczego istotnego do zakomunikowania. Tylko że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Ale mogę się mylić...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #210  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 22:56
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał martok
Pytasz czemu nie mam niczego ciekawego do powiedzenia. Tego czemu to oczywiście nie wiem, ale ogólnie biorąc mam w tej sprawie następujące podejrzenie. Otóż wydaje mi się, że wszyscy ludzie na świecie najczęściej nie mają niczego istotnego do zakomunikowania. Tylko że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Ale mogę się mylić...

Ciekawe spostrzeżenie
tylko co jest to istotne czyli jakie to jest to istotne?
Dla mnie np ciekawe jest gdzie mieszkasz
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #211  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 23:00
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Martok.... ale może być i tak, że ma się bardzo dużo do powiedzenia, a nie bardzo ma kto Ciebie słuchać.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #212  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 23:22
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał estella50
Martok, no przecież widzisz, o czym my tu gwarzymy: o kilometrach, o zdjęciach, o pogodzie ... A przydałoby się nam może męskie spojrzenie na samotność w dojrzałym wieku. I tak miło, że się odezwałeś ! Pozdrawiam !

a w życiu mężczyzna do samotności się nie przyzna.
On nie biadoli bo albo znajdzie sobie zajęcie albo kumpli albo kupi butelkę albo wszystko to naraz organizuje.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #213  
Nieprzeczytane 21-05-2012, 08:00
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam.Wstaję wcześnie bo ten mój piesek nie wiem o której przychodzi do mnie ale o godz 5-ej ja się budzę a on siedzi patrzy na mnie i cóż muszę wstać.Jak pięknie jest rano-ta zieleń,śpiew ptaków.Wczoraj wstawiłam zdjęcia z aparatu do komp.tylko weszły mi wszystkie-ale to nic może jakoś wykasuję.Dalej mam już instr. co robić.O tym,że "wszyscy ludzie na świecie nie mają niczego istotnego do zakomunikowania"tak ,tylko czasami brakuje nam może jednego słowa,słowa,ktorego sami nie możemy sobie powiedzieć.I myslę,że tu na forum możemy pisać o wszystkim co nas boli,co cieszy bez względu na to jak ktoś inny się zaopatruje,jak odpowie,co,czasami zaboli ,ale to tak ma być i jest dobrze. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia.!Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #214  
Nieprzeczytane 21-05-2012, 09:39
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Też witam serdecznie w piękny acz jak dla mnie już za ciepły poranek. Podlałam kwiatki i niestety musiałam uciekać do mieszkania. Za gorąco dla mnie. Jednak dla większości z nas słoneczko nie jest przeszkodą w wyjściu z domu i to jest ważne.
A ja niestety będę chowała się w cieniu. Taka to ze mnie zimna dziewczyna.
Pozdrawiam i miłego dzionka życzę.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #215  
Nieprzeczytane 21-05-2012, 10:05
joannap's Avatar
joannap joannap jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Kluczbork
Posty: 12 996
Domyślnie


__________________
http://joasia-po.blogspot.com/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #216  
Nieprzeczytane 21-05-2012, 10:14
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Rolleyes

Cytat:
Napisał Jolina
Też witam serdecznie w piękny acz jak dla mnie już za ciepły poranek. Podlałam kwiatki i niestety musiałam uciekać do mieszkania. Za gorąco dla mnie. Jednak dla większości z nas słoneczko nie jest przeszkodą w wyjściu z domu i to jest ważne.
A ja niestety będę chowała się w cieniu. Taka to ze mnie zimna dziewczyna.
Pozdrawiam i miłego dzionka życzę.
Witaj, toż Ty jesteś gorąca dziewczyna jeśli z porannego majowego słoneczka musisz uciekać ! Pewnie sama ogrzewasz jeszcze tych, co blisko Ciebie, co ? :-D
Miłego dnia !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #217  
Nieprzeczytane 21-05-2012, 10:24
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Witam Cię Estello. Miło mi, że zostałam przez Ciebie zauważona.
No nie pomyliłaś się, ja tylko fizycznie wolę zimniejsze klimaty
a serce mam gorące, szczególnie dla życzliwych i ważne!, uśmiechniętych pogodnych ludzi.
Bo taka sama jestem.
Milutko pozdrawiam.Halina
__________________

Ostatnio edytowane przez Jolina : 21-05-2012 o 10:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #218  
Nieprzeczytane 21-05-2012, 11:59
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artfilka
... albo kupi butelkę ...
Wiesz, że to niezła myśl i chyba z niej skorzystam. Cheers! A mieszkam na Śląsku, czyli niezbyt ciekawie. Pozdrawiam - M
Odpowiedź z Cytowaniem
  #219  
Nieprzeczytane 22-05-2012, 07:18
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam wszystkich .
Nie wiem,czy Wam ten czas tak szybko płynie ?
Dopiero weekend,już wtorek.Mam teraz trochę pracy na działce ,bo już mi powschodziły warzywa,nawet ładnie i po trochu sobie robię.Nie mogę być na słońcu ,toteż wolę wcześniej wyjść i przed południem wrócić do domu.
estello50 jak się udało zapisywanie zdjęć?Jak wrócę z działki to wskoczę na Twój profil i zobaczę co zrobiłaś-mogę?
Ja nie wiem jak się za to zabrać -mam to w bibliotece-obrazy bo tu mi się wgrało i dobrze by było wykasować niepotrzebne
ale jak.?Pozdrawiam Anna
Do martok-mieszkasz na Śląsku ja też-witaj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #220  
Nieprzeczytane 22-05-2012, 07:29
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam w ten piękny słoneczny i ciepły i do tego majowy jeszcze poranek.Pozdrawiam wszystkich bywalców i gości.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.