menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #118461  
Nieprzeczytane Wczoraj, 16:36
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 862
Domyślnie

Witam, pozdrawiam was miło. Był duży niż z rana . Teraz się uspokoiło. Miło spędzam ten tydzień, aby tak dalej było.

Pozdrawiam was W rodzince.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118462  
Nieprzeczytane Wczoraj, 17:25
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 677
Domyślnie

Witam Zosię, Gienia....
Gienio, miło się czyta, że masz fajny dzień! Powodzenia i moc radości...
Zosiu, cóż to za serial? tak Cię wciąga... ja nie cierpię tureckich seriali, tak się wlekłyyyy - patrzyli na siebie pół filmu!
Nie wiem, co się stało, od środy nie mam pielęgniarki z hospicjum... czyżby to hospicjum to tz.. mydlenie oczu chorym.. Najgorsze, że człowiek czeka na pomoc... Ja jeszcze korzystam sama z łazienki ale, już herbaty sobie nie zrobię. To tylko wygląda na byle co, to poparzenie się bardzo boli.
Do potem Rodzinko.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118463  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:50
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

Dobry wieczór...
Miałam trochę planów na dziś, ale wszystko się skiepściło przez pogodę - było zimno, ponuro, wietrznie, chwilami padało i byłam zmuszona siedzieć w domu a nie zabrać się za jakąś robotę. Tylko obiad ugotowałam i dokończyłam książkę. A i drzemkę zaliczyłam.
Ninko...Zosia pewnie ogląda serial "Dziedzictwo"...kiedyś zaczęłam też oglądać, ale faktycznie sceny ciągną się jak flaki z olejem...akcja posuwa się bardzo powoli i teraz oglądam go bardzo sporadycznie a i tak wiem co się dzieje. Ale niektóre tureckie produkcje nie były złe...chociażby o Sulejmanie.
Ninko...przykro, że nie będziesz miała opieki hospicyjnej...cóż się stało?? To szok.
Zosiu...Gienku....
Miłego wieczoru....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118464  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:05
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 180
Domyślnie

Witam Was kochani .
Izuniu , Nineczko , na Was nie byłam zła , to domownik wkurzył mnie .
Zosia pewnie ogląda ,, Dziedzictwo " , moja siostra namiętnie ogląda te tureckie seriale .
Gienek cały szczęśliwy , w skowronkach bo ma miłą panią obok siebie , zgadłam ?
Czekam kiedy nasza Benia odezwie się , jakoś mnie nosi
. Izo , robiłaś dziś coś w ogrodzie ? Pytam bo pogoda licha , wychodziłam i nie jest zbyt ciekawie .
Ninko , ale co Ci powiedzieli odnośnie tej pielęgniarki ? Uważają , że jest zbędna ? Nic z tego nie rozumiem...
Przepraszam , że piszę chaotycznie ale mam nadzieję , że da się mnie zrozumieć .
Ściskam Was mocniuchno , zajrzę później , może Benia da nam jakiś znak .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118465  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:28
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 251
Domyślnie

Witam gorąco wszystkich
Nino,Danusiu,Izo,dzięki za wsparcie
Pamiętałyście,a moja córka nawet nie zapytała jak wizyta...
Bardzo się bałam, wzięłam taxi bo z nogą coraz gorzej,niewiele spałam tak bolała. W Centrum Onkologii
poprzestawiali przejścia i błądziłam 40 minut jak w labiryncie.
Co za geniusz to zaprojektował ,nastepny przebudowuje i dalej w rozbudowie.
Byłam u dermatolog, ze zmęczenia zapomniałam języka w gębie. Zbadała zmianę/ takie coś posłoneczne,nazwa brzmi
nieprzyjemnie/,diagnoza wstępna była stan przedrakowy.
Maści,kremy,mydła,toniki........Bałam się kolejnej punkcji
lub zamrażania ,albo jeszcze czegoś gorszego bo nie wygląda to dobrze.Boli czasem.....Ale dermatoskopia nie wypadła najgorzej,więc na razie tylko zmiana leczenia.
Szkoda ,że nie przepisała mi Niacyny/wit.b3/,ale też nie nalegałam Czytałam,że ułatwia leczenie takich zmian.
Niestety spr.dermatologiczne to tylko gorzka kropla w przypadłościach ,które mnie dotknęły i sprawiają tyle bólu,
a czasem niesprawności

Ale ja tak o sobie tylko....
Nino ,mam nadzieję że jednak coś sie zmieni i przypomną
sobie o Tobie...
Danusiu, jak Twój chory,lepiej coś ? Z zapaleniem oskrzeli różnie bywa...
Izo,dobrze że nie buszujesz po ogrodzie...Praca nie zając,
a zdrowie najważniejsze. Dziś taka mądra jestem,a jak
sobie przypominam moje tyranie na działce.....Po co to było..Zabrali ,grosze dostałam,oddałam dzieciom jeszcze z naddatkiem, a zostały mi choróbska z którymi teraz już sobie nie poradzę.
Zosiu,dobrze że masz cierpliwość do tych seriali...
Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej,
przespanej nocy bez bólu,zmarwień i trosk.
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118466  
Nieprzeczytane Wczoraj, 20:24
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 677
Domyślnie

Pierwsze co piszę, to przyszła pielęgniarka ale, widziała mnie inną, złą i mało się odzywała... pobrała krew, zmierzyła ciśnienie, zapominam jak się co nazywa... psia krew...
Izabel, bardzo dobrze że odpoczęłaś w domu... ja bardziej odpoczywałam na działce, jak padałam na twarz, o, byłam szczęśliwa... pewnie ze mnie był ROBOL...
Wspaniałe stulecie oglądam, to dość fajnie nakręcony ale, też ogrom podłości! W tych też są takie zawzięte zgagi że osobiście bym łeb ukręciła.
Beniu, nie lubię chodzić po Przychodniach, po lekarzach... wolę już odejść... nie mam siły!
No, już napisałam, nie pamiętam co czytałam a nie mam oka na drugi raz czytanie.. Danusiu, nikt nie odebrał mojego tel i nikt nie oddzwonił, po prostu późno ale przyjechała. Może moje dzwonienie dało coś do myślenia...
Nic, mam jeszcze przygotowany inhalator, mam go przed snem.. teraz tlen!
Mam zdarte litery na klawiaturze i musz ę poprawiać... nie chcę aby mi byle kto kupował... zapomniałam powiedzieć wczoraj wnuczce..
Dobrej nocy Rodzinko!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118467  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:25
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 180
Domyślnie

Dobry wieczór kolejny raz choć jest dość późno . Musiałam przeczytać dokładnie wypowiedź Beni i Ninki . Beniu , z tego co piszesz to wiadomo , że nie jest stwierdzony definitywnie rak tylko stan przedrakowy a więc nie jest źle kochana . Domyślam się co to jest ale powiem Ci , że ktoś miał stwierdzony nowotwór złośliwy , usunęli znamię i jest ok . Odnośnie córki , takie są właśnie nasze dzieci ale może zapomniała o Twojej wizycie ? Tak po prostu ?
Dziękuję za pamięć Beniu , domownik ma się całkiem dobrze skoro milczy jak zaklęty , ma kontrolną wizytę w czwartek lub w piątek .
Ninko , jednak była pielęgniarka i swoje zrobiła a to najważniejsze .
Odnośnie klawiatury to poproś wnusię aby Ci kupiła nową albo coś czym można namalować literki .
Nie wiem jaką masz - wbudowaną czy oddzielną . Jeśli oddzielną to najmniejszy problem .
Dość późno więc życzę wszystkim spokojnej nocy , uściski
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118468  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:14
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

Dzień dobry Różności....
U mnie przymrozek i zimno...może później zrobi się cieplej...narazie okrągłe zero. Będzie siedzenie w domu.
Ninko...dobrze, że pielęgniarka jednak dotarła do Ciebie...może ma zbyt dużo pacjentów i nie może się wyrobić. Najważniejsze, że była.
Danusiu...pisałam, że nie byłam w ogrodzie, bo było zimno i wietrznie...no i chwilami padało, więc to nie był czas na pracę w ogrodzie. Dziś pewnie będzie podobnie - zostanę w domu, bo nie chcę się przeziębić. Mówią, że robota nie zając - nie ucieknie...zaczeka na lepsze czasy.
Beniu...moja droga, będzie dobrze. Też miałam problemy skórne - trzy czerniaki złośliwe. Kilkanaście lat temu miałam usunięte i jakoś żyję...
Z dziećmi różnie bywa...może córka zapomniała...zdarza się...młodzi są dziś tacy zagonieni.
Zosiu...Gienku...
Miłego dnia wszystkim...i pomyślności. Pozostańcie w zdrowiu.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.