menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 21:32
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Warchoły......


W dniu dzisiejszym zobaczyliśmy prawdziwy cyrk błezeństwa.... w Komisji Regulaminowej
Czegoś takiego to sejm nie widział.....
Posiedzenia Komisji liczącą 17 osób zaatakowało prawie 120 członków PIS-u z prezesem na czele.....Pytam kto wobec tego jes i był warchołem......Chyba nie Komisja lecz banda
rozszalałych z nienawiści...arogancji...tupetu....Klubowiczów PIS-owskich........
Przecież oni wywoływali burdy....wyzwiska...obrażenie i inne epitety.....Czy to jest takie
trudne do zrozumienia.....Kto za tym stoi......Kpiną jest przypominać..kto i gdzie jątrzy...
To nie jest już śmieszne.......
Pytam panów z PIS_u kiedy wreszcie wezmą się za naprawę RP .....
Przecież chyba oni powinni posiadać tzw. plany alternatywne ,aby coś w Polsce zrobić a nie tylko krytykować.....burzyć i siać nienawiść.....Trochę opamiętania panowie..........
Platforma nie jest doskonała....Wiele błędów widzimy na każdym kroku,muszą stale wyciągać błędy poprzedników,ale na milośc boską przecież kiedyś wspólnie zasiąść do stołu...( nie tylko okrągłego) i coś zrobić dla społeczeństwa.....
Ja postanowiłem nie pisać już o PIS-e,ale nie mogę....
W żołądku się przewraca...Jak można być takim cynikiem...
Nie ja lecz oni plują jadem...może kiedyś ugryzą się w język i będzie po kłopocie.......
  #2  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 21:34
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Eeeeee tam i co z tego nie pierwszy raz i nie ostatni ..Polska to jest cyrk w budowie i może na tym polega jej urok...i czar .Nie ma się co tak oburzać .Nastepna sesja pewnie będzie polegala ,że wreszcie dadzą sobie po ryju i będzie sprawiedliwie -kto pierwszy straci jedynki gorne przegra .Wygrywajacy stawia dentystę
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #3  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 21:43
Barbara13's Avatar
Barbara13 Barbara13 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Jarosław
Posty: 453
Domyślnie

mamy niezły kabaret za nasze (DUZE) pieniądze!
  #4  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 21:57
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Byłam pewna ,ze dzis będzie po "ryju", ale niestety....
  #5  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:02
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

A prokuratura ma ustalić czy "cham" dla Prezydenta w wykonaniu Palikota (brawo Palikot!!!!!) to obraza czy nie -curwa ale kyrk!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #6  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:09
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Karuzela......

Karuzela paranoi......

W chwili obecnej w naszym ukochanym kraju karuzela paranoi kręci się coraz prędzej.....
To co obecnie bracia Kaczyńscy serwują nam,wymaga głębokiego zastanowienia.......
Pan Bóg skarał nas tymi ludzmi....To jest czysta kara boska....
Ja mam 76 lat..Przeżyłem wszystkie ustroje...ale takiej paranoi politycznej i nie tylko,to na stare lata nie uświadczyłem i chyba nie doczekam.....
Bracia bliżniaki..tak przysięgnięci nienawiścią...arogancją...i walką o władzę...chyba powinni zostać wpisani do Księgi Ginnesa.....Oni zaprzedali się diabłu aby po plecach Wałęsy dorwać się do władzy za wszelką cenę.....Ile to przykładów...Pierwsza z kolei to
"durne koalicje" z Leperem i Gertychem....Następnie likwidacja najbliższych jak Dorn...
Marcinkiewicz i wielu innych...Podsłuchy i teczki nawiedzonego "szpicbródki" ......
Ziobro..."szeryf",który posłusznie szukał afer i innych świństw i innych..chybionych...Boli to,że niestety te wszystkie zabawki ...jak podsłuchy i inne pochodzą z naszych emeryckich składek ( z budżetu).....a brakowało i brakuje na zdrowie...szkoły....drogi......
Były i są afery....zamiast wspólnie pokazać swoje alternatywne możliwości i wspólnie
budować i naprawiać to co przez ich rządy zaprzepaszczono...
Kaczyńsccy tak podpadli światu,że wstyd mi,że jestem obywatelem kraju,gdzie tylko słyszy się o ich gafach......upartości..arogancji i niestety o paranoi maniakalnej......
Może głos rozsądku dojdzie do tych panów i ich wasali.....To jest żałosne......i zarazem straszne....
Pewne osoby mają mi za złe ,że ja stale piszę o PIS-ie....Mówią,że ja pluję jadem nienawiści i takie tam .......a to nieprawda....Ja uważam,że oni trak jak inni mają prawo do współrządzenia....Jesteśmy wszyscy obywatelami RP..
Jest wolność słowa...wypowiedzi....można o wszystkim pisać ale na miłość boską...czy zwolennicy PIS-u nie widzą,że sternik PIS-u dryfuje i wpływa na
głębokie otchłanie...Warto się nad tym zastanowić..Kilka milionów zwolenników PIS-u w Polsce to ogromna siła...ale niech Ci ludzie przejrzą na oczy a nie chodzą z klapkami....

zdzislaw2
  #7  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:22
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Mozna byc obywatelem polskim ale nie byc Polakiem - wydaje mi sie,ze kazdy winien to rozumiec.
Bracia Kaczynscy w pore zrozumieli ,ze sa nie tylko obywatelami ale uwazaja siebie za Polakow mimo pewnych korzeni rodowych.
Zrozumieli jak wielki obowiazek spczywa na obywatelach zarowno tych z dziada pradziada urodzonych w Polsce jak i rowniez tych naturalizowanych.
Prosze wiec nie bic na falszywy alarm ,ze Ci bracia prowadza Polske i Polakow do zguby i rozejrzec sie co sie wokol nich teraz dzieje gdy sprzeciwili sie obcym silom wrogim Polsce !
Na oczy winni przejrzec wszyscy nawet ci ,ktorzy dali sie omamic ,kto jest winien tego co zaszlo w Polsce po 1989 roku.
Jest czas na przebudzenie i ratunek.
Ci obywatele,ktorym na losie nas wszystkich Polakow nie zalezy winni opuscic Polske dobrowolnie !
Wladze od nich winni przejac prawdziwi Polacy !!!
Jestem pewien,ze tak sie stanie .
  #8  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:30
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

[quote=zdzislaw.bedrylo]W chwili obecnej w naszym ukochanym kraju karuzela paranoi kręci się coraz prędzej.....
To co obecnie bracia Kaczyńscy serwują nam.......
Pan Bóg skarał nas tymi ludzmi....To jest czysta kara boska....QUOTE]
Bóg niewinny, mamy, co sami wybieramy lub pozwalamy, aby decyzję za nas podejmowali inni, ot i wszystko.
  #9  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:32
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Spokojnie !
Bo to WY (wrogowie Polski) wlasnie tworzycie kabaret !!!
Ludzie dla ktorych los Polski jest kabaretem winni co najmniej zamilczec.
Polska tonie juz 19-ty rok i dzisiaj woda doszla juz do "mostku kapitanskiego" - kapitan tego statku i jego oficerowie nareszcie zrozumieli,ze nie ma innego ratunku jak tylko ewakukacja z tego "tytanika przepelnionego woda".
Kapitan ostatni schodzi z okretu !
Napewno jego zaloga i pasazerowie pojdzie na dno,byc moze zezra je finasowe rekiny,ktore po chamsku sie zachowuja !
Ale nie pieniadz jest wazny i wszelkie skarby gdy okret/statek/lajba tonie. Slychac krzyk ratuj sie kto moze i taki wlasnie ratunek widzimy.
Zatona napewno wszyscy zdrajcy i judasze ,ktorzy dzialali i nadal dzialaja na szkode Polski - zgina wrogowie i zlodzieje Polski !!!
  #10  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:40
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Ap,

ale wieeeszczysz
  #11  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:42
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Spokojnie !
Bo to WY (wrogowie Polski) wlasnie tworzycie kabaret
Zatona napewno wszyscy zdrajcy i judasze ,ktorzy dzialali i nadal dzialaja na szkode Polski - zgina wrogowie i zlodzieje Polski !!!

i zjawi się kilku Seniorów z różnymi literami alfabetu choć bezimiennych i uzdrowi naszą Ojczyznę...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #12  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:56
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie O warchołach

Do Zdzisława B.
"warchoły" źle mi się kojarzy, z Radomiem 1976 i wystąpieniem Jaroszewicza, który użył tego określenia w odniesieniu do demonstrantów
  #13  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 00:42
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Byli też wichrzyciele i mąciciele.
  #14  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 00:47
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Zrozumieli jak wielki obowiazek spczywa na obywatelach zarowno tych z dziada pradziada urodzonych w Polsce jak i rowniez tych naturalizowanych.
Jeżeli tak jak w "Sexmisji" to z babki - prababki.
  #15  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 12:14
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Tylko z matki,babki,prababki gdyz dziadek nie wiele sie do tego przylozyl.
  #16  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 12:16
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie musza sie zjawiac,juz sa i edukuja dzieci i wnukow aby potem nie wyklinaly ich w grobie za zgotowany im los !
  #17  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 14:25
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Ludzie dla ktorych los Polski jest kabaretem winni co najmniej zamilczec.

Tak... to nie jest kabaret.. Losy krajow i ich obywateli nie mozna nazwac kabaretem.. to obraza dla nich..

Dzisiaj rano ogladalam program o kobietach w Afganistanie.. Byl reportaz z kobiecego wiezienia.. Podobno wlasciwie tam one dopiero czuja sie wolne. W rodzinie sa niewolnicami.. Czy rzad tego kraju .. smiesznych fanatykow w szarawarach.. tez jest kabaretem??
  #18  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 14:59
przyjaciel przyjaciel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 145
Domyślnie

Afganistan to cos innego niz Polska.
Oby w Polsce do tego nie doszlo co w Afganistanie.
  #19  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 15:13
zosia446's Avatar
zosia446 zosia446 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Polnocna Floryda
Posty: 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Spokojnie !
Bo to WY (wrogowie Polski) wlasnie tworzycie kabaret !!!
Ludzie dla ktorych los Polski jest kabaretem winni co najmniej zamilczec.
okret/statek/lajba tonie. Slychac krzyk ratuj sie kto moze i taki wlasnie ratunek widzimy.
Zatona napewno wszyscy zdrajcy i judasze ,ktorzy dzialali i nadal dzialaja na szkode Polski - zgina wrogowie i zlodzieje Polski !!!

Nie rozumiem,stalo sie cos ?
8 lipca wyjezdzalam z Polski,mieszkalam na wsi,daleko od polityki,bylo spokojnie,normalnie.
Co to za kasandryczne wieszczenie?
Kto ten wrog? I gdzie on?
Prosze mnie oswiecic,zajeta bylam przed wyjazdem wieloma sprawami,teraz tu staram sie odnalezc w nowej ,jakze innej rzeczywistosci,moze cos przeoczylam.
  #20  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 15:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Zosiu,

niczego nie przeoczyłaś, jest jak zwykle czyli w sejmie i nie tylko kłótnia.

A AP oraz przyjaciel lubią nas podenerwować i wieeeszczą, na wyrost.

Teraz posłowie będą bić pianę na temat drożyzny, tak jakby od gardłwania mogło cokolwiek stanieć.

Przed chwilą też wystąpiła głowa państwa i obwieściła, że jednak zawetuje ustawę kominową (projekt znosił limity płacowe np. w RN). Prezydent jak szybko się pojawił, tak szybko zniknął i nie zdążyłam się wsłuchać w uzasadnienie, które było sczątkowe o ile w ogóle było.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.