menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 25-08-2008, 23:45
stokrotka stokrotka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 15
Domyślnie sanatorium


Pierwszy raz w życiu jadę do sanatorium i to z mężem. Może ktoś udzieli mi kilku dobrych rad np. jakie zabrać ubrania ?, itd. Co sądzicie o sanatorium w Nałęczowie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 25-08-2008, 23:59
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Nalęczów jest bardzo dorbym miejscem dla sercowcom i osob ze schorzeniami naczyniowymi.Bardzo dobry mikroklimat.Co wziąc to ja nie bardzo wiem,ale mysle ze jest to czas dany na wypoczynek,kompletny luz psychiczny-a wiec zabierz rzeczy ,ktore najardziej lubisz,ja zawsze biore troche eleganckich,gdyz mam mało czasu dla siebie a w sanatorium moge sobie pozwolic na obrobine szaleństwa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-08-2008, 12:07
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Jest już kilka wątków założonych na temat sanatorium, po co zaraz zakładać nowy.
Trzeba najpierw tam poszukać potrzebnych informacji.
Adminko - rozdrabniamy się.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:21
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Czy ktoś z szan.Seniorów był może w sanat.ASORIA w Zbludowicach-Busku Zdroju? Mam skierowanie tam właśnie.Termin nie bardzo ciekawy,bo od marca do pocz.kwietnia,ale nie mamy na to wpływu.Bardzo proszę o wiadomość!~!!
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:56
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

Zabierz coś sportowego(np dress albo spodnie i bluzę bo to wygodnie chodzić na zabiegi.Może strój gimnastyczny i kąpielowy ; mi był potrzebny.Jakieś ciuszki,bluzeczki na tańce ,bo to wieczorne przyjemności i konieczna gimnastyka. A na dzień ; to to co lubisz nosić na spacery i posiłki.No i coś do spania chyba ze sypiasz jak Pan Bóg Cię stworzył. Życzę radości i zazdroszczę wyjazdu. Ja wróciłam ( niestety juz rok temu) zrelaksowana i zdrowsza i tego Wam życzę. Niestety nie był to Nałęczów, ale tam też jest gdzie spacerować np do Adasia Żeromskiego. Miłego pa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 26-02-2011, 21:18
Jolusia's Avatar
Jolusia Jolusia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 77
Domyślnie

Polecam BUSKO ZDRÓJ sanatorium SŁOWACKI......byłam tam kilka razy i zawsze wracam zadowolona...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 26-02-2011, 21:49
wawik's Avatar
wawik wawik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Rybnik
Posty: 1 729
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jolusia
Polecam BUSKO ZDRÓJ sanatorium SŁOWACKI......byłam tam kilka razy i zawsze wracam zadowolona...
Za pieniążki możemy nawet chcieć Słowacki, ale z posłania przez NFZ to takiego wyboru nie mamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 03-03-2011, 16:20
IRENA09873's Avatar
IRENA09873 IRENA09873 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: RUDA SLASKA POLSKA
Posty: 2
Domyślnie sanatorium

WITAM. JESTEM TUTAJ PIERWSZY RAZ. CZY KTOS BYL W SANATORIUM W KUDOWIE ZDROJ. W POLONII ,PAWILON 1. CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC ,JAK TAM JEST . BEDE BARDZO WDZIECZNA. IRENA. JADE W MAJU.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 04-03-2011, 18:33
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Irenko! Tylko pozazdrościć!!!! MAJ i KUDOWA!!!! marzenie ściętej głowy!!Powodzenia!!
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 04-03-2011, 22:06
IRENA09873's Avatar
IRENA09873 IRENA09873 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: RUDA SLASKA POLSKA
Posty: 2
Domyślnie

Aniu ,dzieki Ze Sie Odezwalas.ale Chcialabym Sie Cos Wiecej O Tym Sanatorium Polonia. Ciesze Sie Ze Maj I Kudowa ,slyszalam Ze Okolica Piekna .wreszcie Sie Doczekalam .przes 20 Miesiecy Codziennie Sledzilam Swoj Numerek W Przegladarce,i Juz Nie Moge Sie Doczekac 13 Maja Wyjezdzam Z Mezem. :d :d :d
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 16-03-2011, 20:55
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Cytat:
Napisał IRENA09873
WITAM. JESTEM TUTAJ PIERWSZY RAZ. CZY KTOS BYL W SANATORIUM W KUDOWIE ZDROJ. W POLONII ,PAWILON 1. CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC ,JAK TAM JEST . BEDE BARDZO WDZIECZNA. IRENA. JADE W MAJU.
Irenko, na forum mamy już dwa wątki dotyczące sanatoriów. Bardzo obszerne. Poczytaj może znajdziesz tam informacje dla siebie. Jeśli nie to zadaj pytanie na jednym z nich i jeśli tylko któryś z SENIORKÓW był w POLONII to z pewnością Ci odpowie.
Witaj w naszym gronie.....pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 08-06-2011, 20:13
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Witam chcialbym zapytac czy taki czasowy pobyt w Domu Seniora 2 tygodnie z mozliwoscią zabiegów rechabilitacyjnych i fizykoterapi wynosi 1700zl.To koszt chyba niewygórowany.Wlasie mam zamiar skorzystac juz w lipcu.Poradzcie.Podaję adres to jest woj.malopolskie niedaleko Krakowa, gdyby ktos też byl zainteresowany
http://www.centrumseniora.pl/
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 11:50
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Do inki-ni - dziewczyno! niewygórowany??? Horendalny!!!!1.700 zł to kupa forsy!! znam sanatoria o dobrym standarcie i dużo dużo tańsze!!!! Nie daj się nabrać!!Pozdrawiam!!
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 12:20
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 608
Domyślnie

Nineczko, Mnie Też Się Wydaje że To Za Drogo. Obejrzyj Inne Propozycje, Może Ktoś Z Nas ma Rozeznanie I Podpowie Ci. Nie śpiesz Się, Kochana.
Pozdrawiam Cię Cieplutko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 16:34
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał inka-ni
Witam chcialbym zapytac czy taki czasowy pobyt w Domu Seniora 2 tygodnie z mozliwoscią zabiegów rechabilitacyjnych i fizykoterapi wynosi 1700zl.To koszt chyba niewygórowany.Wlasie mam zamiar skorzystac juz w lipcu.Poradzcie.Podaję adres to jest woj.malopolskie niedaleko Krakowa, gdyby ktos też byl zainteresowany
http://www.centrumseniora.pl/
Ja uważam, że nie jest to wygórowany koszt, o ile są zabiegi, noclegi, wyżywienie, wątpię, żeby gdzieś można było za mniej dostać, chyba, że w jakieś naprawdę miejscowości mało znanej, a jeszcze w lipcu, ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 16:50
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Tak poczytalam o sanatoriach kazdy zabieg jest osobno liczony i w Dusznikach Zdroju 7-o dnowy pobyt koszt 1280zl.I na zabiegi trzeba chodzic pewnie w rózne miejsca tam jest dostosowany do osób z niepelnosprawnsciami w jednym budynku z udogdnienami w wyposażenia.Też uważam ,że odleglosc dla mnie ma znaczenie.Oczywiscie wszystko jest wliczone w tę cenę.Nie jadę na wczasy rozrywkowe,ale dla rechabilitacji.W lipcu juz mam pokój 1 osobowy zaklepany.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 18:32
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie Witam.

Cytat:
Napisał inka-ni
Tak poczytalam o sanatoriach kazdy zabieg jest osobno liczony i w Dusznikach Zdroju 7-o dnowy pobyt koszt 1280zl.I na zabiegi trzeba chodzic pewnie w rózne miejsca tam jest dostosowany do osób z niepelnosprawnsciami w jednym budynku z udogdnienami w wyposażenia.Też uważam ,że odleglosc dla mnie ma znaczenie.Oczywiscie wszystko jest wliczone w tę cenę.Nie jadę na wczasy rozrywkowe,ale dla rechabilitacji.W lipcu juz mam pokój 1 osobowy zaklepany.

Wybaczcie ale ja uważam, że mylicie pojęcia. Dom Seniora - a Sanatorium wg. mnie, to dwie różne placówki.
Do Dusznik Zdrój się nie WYBIERAJ !!!
Wiem coś na ten temat i odradzam. Zwłaszcza obiekt sanatoryjny CHOPIN omijaj dużym łukiem.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 21:23
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał inka-ni
Tak poczytalam o sanatoriach kazdy zabieg jest osobno liczony i w Dusznikach Zdroju 7-o dnowy pobyt koszt 1280zl.I na zabiegi trzeba chodzic pewnie w rózne miejsca tam jest dostosowany do osób z niepelnosprawnsciami w jednym budynku z udogdnienami w wyposażenia.Też uważam ,że odleglosc dla mnie ma znaczenie.Oczywiscie wszystko jest wliczone w tę cenę.Nie jadę na wczasy rozrywkowe,ale dla rechabilitacji.W lipcu juz mam pokój 1 osobowy zaklepany.
Dobrze wybrałaś! Nie jest to cena wygórowana.Tylko pewnie dokupisz sobie zabiegi.A to podwyższy cenę pobytu i leczenie.Obejrzałm stronkę.Wygląda to zachęcająco.Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 09-06-2011, 21:51
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Dziękuję za porady Zdzisiu juz wszystko uzgodnilam i w tej oplacie są zabiegi - masarze i fizykoterapia to sobie wybralam i uzgodnilam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 10-06-2011, 07:38
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Znam sanatorium w Krynicy Zdroju, gdzie jest wszystko wliczone w cenę tj. zabiegi, opieka lekarska,wyżywienie, karnet na wodę zdrojową - byłam już tam 3 razy i serdecznie polecam!!! Nazywa się ZGODA - radzę zajrzeć na ich stronkę.Każdy pokój ma balkon, budynek 4 piętrowy z windą, zabiegi na miejscu!! cena nieporównywalnie niższa!!!Pozdrawiam!!
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
A może do sanatorium? - komentarze emka46 Ogólny 629 20-12-2022 17:38
Sanatorium Połczyn 19-11-07 myszek Turystyczne 15 14-11-2011 20:14
Sanatorium - Krynica Boga Turystyczne 3 31-05-2011 16:32
Sanatorium - nie tylko na poważnie destiny Opieka 508 19-10-2008 16:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:44.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.