menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 23:19
halina60 halina60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Post Wybielanie zębów - komentarze


Komentarz do artykułu: Wybielanie zębów
--------------------
wybielanie zębów w domu , to dość niebezpieczna czynność. Ja próbowałam i efekt żaden a zęby zrobiły mi sie wrażliwe. Poszłam więc do mojej pani stomatolog , do której chodzę z moimi ząbkami w RS Dental i własnie ona doradziła mi w jaki sposób wybielimy moje ząbki ... Wygląda to naprawde nie źle ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 25-05-2012, 09:49
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał halina60
Komentarz do artykułu: Wybielanie zębów
--------------------
wybielanie zębów w domu , to dość niebezpieczna czynność. Ja próbowałam i efekt żaden a zęby zrobiły mi sie wrażliwe. Poszłam więc do mojej pani stomatolog , do której chodzę z moimi ząbkami w RS Dental i własnie ona doradziła mi w jaki sposób wybielimy moje ząbki ... Wygląda to naprawde nie źle ...

?????????????????? jak?
no właśnie jak?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-06-2015, 10:19
miloszczek miloszczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 134
Domyślnie

Tak tylko należy się liczyć z tym,ze wybielanie zębów w profesjonalnym gabinecie do najtańszych niestety nie należy. Nie wiem jak Was ale mnie osobiscie nie stać na wydawanie 1500 zł na taką lampę Beyond do wybielania ( tyle właśnie kosztuje taki zabieg - wiem bo sam ostatnio się tego dowiadywałem).

Polecam kupić sobie porządny żel wybielający zęby. Nie jak w sklepach ale w profesjonalnym sklepie z wyposażeniem dla stomatologów.Dobry jest ten produkt:
http://www.dentway.pl/zele-wybielaja...ant-white.html

Którego sam ostatnio używałem i byłem bardzo zadowolony. Jest używany z nakładkami i daje świetne efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 28-07-2015, 15:44
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Nigdy nie zdecydowałabym się na wybielanie zębów w domu, moim zdaniem to dość nierozsądne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-01-2016, 13:34
Izabela54 Izabela54 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 111
Domyślnie

Ja mam trochę inne zdanie na ten temat. Produkty do wybielania zębów w domu zawierają niewielkie stężenia produktów wybielających tak więc absolutnie nie jest to groźne . Jednocześnie jest to mniejszy koszt. Sama zastosowałam jakiś czas temu system nakładkowy w domu. Obecnie myję zęby pastą wybielającą Blanx. Jest trochę droższa od past w popularnych sklepach ale efekt daje bardzo dobry. Zamawiam ją przez internet w sklepie Mec24 - ceny są o wiele korzystniejsze niż w stacjonarnych sklepach ( polecam sobie zajrzeć bo maja tam spory wybór środków do pielęgnacji jamy ustnej).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.