menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #981  
Nieprzeczytane 31-03-2013, 19:01
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

[b]witam wszystkich samotnych.Ile to mozna jesc.?jak to potem zgubić?Tak tu cicho od pare dni.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #982  
Nieprzeczytane 31-03-2013, 19:37
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał sabcia
Ile to mozna jesc.?jak to potem zgubić?
Ja uważam, ze akurat w Święta nie ma sensu się katować i ograniczać. Jeśli ktoś jada racjonalnie przez cały rok, to dwa dni drobnych kulinarnych ekscesów mu nie zaszkodzi. Organizm nawet nie zauważy, że się trochę więcej zjadło.

Wydaje mi się , że problem jest następujący: najpierw żremy jak głupi przez niedzielę i poniedziałek, ale potem nie przestajemy, tylko objadamy się dalej, przez następne trzy tygodnie - już tylko z przyzwyczajenia. No i oczywiście kiedy nagle stwierdzamy, że jesteśmy 5 kilo do przodu, to zwalamy wszystko na Święta, które tu niewiele zawiniły.

Życzę dobrego apetytu, ale tylko przez dwa dni -M
*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #983  
Nieprzeczytane 31-03-2013, 20:26
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Witam Świątecznie. Pozdrawiam wszystkich, którzy zamiast używać do woli świątecznego jadła, liczą kalorie i martwią się jak to spalić. Kochani, oby reszta życia nie minęła na liczeniu ...... kalorii. Tak niewiele przyjemności nam zostało i jeszcze ograniczać smakowanie świątecznych znakomitości. Oczywiście nie zapominając o długich i intensywnych spacerach - brnąc do połowy łydek w mokrym śniegu ............. brrrrrrrrrrr ......... ale, kalorie fajnie sie spala. Miłego wieczora i obfitego dyngusa dla wszystkich samotnych - jak się spełni, przestaniemy być samotni .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #984  
Nieprzeczytane 31-03-2013, 20:53
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #985  
Nieprzeczytane 31-03-2013, 21:04
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Niech nikt nie będzie smutny w takim dniu jak dziś...
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #986  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 07:09
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam wszystkich świątecznie-przecież dzisiaj śmigus dyngus.a zarazem 1 kwietnia prima aprilis.dziś oszukujemy się robimy psikusy czy to bawi?ważne jest by mieć poczucie humoru i stąpać twardo po ziemi a przede wszystkim korzystać z przyjemności jakie są nam dane.Pozdrawiam .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #987  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 08:40
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Witajcie! osobiscie nie znosze smigusa-dyngusa i na szczęście od lat nikt wokół mnie tej tradycji nie podtrzymuje/ nie ma dzieci w rodzinie/ a jeszcze przy takiej zimowej aurze to juz wogóle barbarzynstwo. ..wole juz prima-aprylis, lubie wyszukiwac w dziennikach telewizyjnych nieprawdopodobne wiadomości...Co do swiatecznego obrzarstwa, jestem za i obiecuje sobie,ze zaczne liczyc kalorie po swietach..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #988  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 09:58
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam wszystkich.Od lat w drugi dzien świat siadałam na rower i jechalam,aby dotlenić sie i zgugić kalorie,a dzisiaj nic z tego.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #989  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 10:10
madera1938 madera1938 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 664
Domyślnie

Cytat:
Napisał sabcia
Witam wszystkich.Od lat w drugi dzien świat siadałam na rower i jechalam,aby dotlenić sie i zgugić kalorie,a dzisiaj nic z tego.Pozdrawiam

Dzień dobry ! Niestety, we wczorajszej prognozie pogody zapowiedzieli jeszcze opady śniegu przynajmniej do środy . U mnie już pada . Taki dowcip zrobiła nam pogoda na prima aprilis ! Trzeba sie przgotowac do jutrzejszego odśnieżania
Pozdrawiam wszystkich !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #990  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 10:17
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Witam Samotnych Seniorów Obojga Płci. Uprzejmie Wszystkich informuję, że Pani Wiosna i Bociany ogłosiły bezterminowy strajk generalny. Powodem miało być drastyczne zmniejszenia zamówienia na noworodki w Polsce. Przybyła grupa zwiadowcza bocianów, ale po przedstawieniu żądań odleciała w cieplejsze rejony świata, tam podobno z zamówieniami na dzieci nie jest jeszcze tak źle. Niezidentyfikowana agencja informacyjna donosi, że zima ma królować do czerwca. Zatem jest nadzieja na poprawę sytuacji w zakresie prokreacji. Braknie węgla, braknie gazu, braknie elektryczności, to młodzi zaczną główkować, jak tu się rozgrzać. Biada nam biednym, samotnym Seniorom, oj biada. Rzucam hasło: "Seniorzy do główkowania!". Pozdrawiam i uśmiech zostawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #991  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 10:35
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bertold
Biada nam biednym, samotnym Seniorom, oj biada.
Faktycznie biada. Mnie dzisiaj (poniedziałek wielkanocny!) dopadło takie parogodzinne odśnieżanie, jakiego nie miałem przez całą tegoroczną zimę. Ale przynajmniej dzięki temu bardzo przyjemnie się narzeka.
*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #992  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 10:48
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał martok
Faktycznie biada. Mnie dzisiaj (poniedziałek wielkanocny!) dopadło takie parogodzinne odśnieżanie, jakiego nie miałem przez całą tegoroczną zimę. Ale przynajmniej dzięki temu bardzo przyjemnie się narzeka.
*
Martok - pozdrowienia. Mam nadzieję, że Samotnej Seniorce też pomogłeś w odśnieżaniu. Prima Aprilis.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #993  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 10:58
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Oj, podsuneliscie mi mysl jak zgubic kalorie...nie ma sie co lenic, ide odsnieżać! A bociany wbrew temu co pisze Bertold juz sa, widziałam, jak one biedne sobie poradza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #994  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 10:59
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bertold
Mam nadzieję, że Samotnej Seniorce też pomogłeś w odśnieżaniu. Prima Aprilis.
A czemu to miałby być Prima Aprilis? Nie wierzysz, że mam dobre serduszko i chętnie różnym seniorkom pomagam (w odśnieżaniu)? A jak u Ciebie z potrzebami pomocowymi, co? Mam nadzieję, że też dobrze.

Pozdrawiam wzajemnie - M
Odpowiedź z Cytowaniem
  #995  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 11:08
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał martok
A czemu to miałby być Prima Aprilis? Nie wierzysz, że mam dobre serduszko i chętnie różnym seniorkom pomagam (w odśnieżaniu)? A jak u Ciebie z potrzebami pomocowymi, co? Mam nadzieję, że też dobrze.

Pozdrawiam wzajemnie - M

Dzięki. Jest dobrze. Sprawa pomocy Seniorkom to codzienność, reszta opowieści, to prima aprilis. Nieprawdaż ................
Odpowiedź z Cytowaniem
  #996  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 11:38
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Oj czemu nie ma was w poblizu, pomoglibyscie i mnie ...Prima Aprilis.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #997  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 11:57
Joanna49W.'s Avatar
Joanna49W. Joanna49W. jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: xxxxxxxxx
Posty: 324
Domyślnie


Tak wygląda drugi dzień świąt wielkanocnych.Pozdrawiam wszystkich samotnych wiosennie.Joanna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #998  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 11:58
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
Oj czemu nie ma was w poblizu, pomoglibyscie i mnie ...Prima Aprilis.
Przypominam, że jest równouprawnienie. Panowie też wypatrują pomocy - przez całe dzionki. A tu nic i nic... I to nie żaden Prima Aprilis.

PS. Gdybyście usłyszeli w tv lub w radiu jakiś naprawdę śmieszny dowcip primaaprilisowy to się podzielcie!
*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #999  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 12:12
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie Niewidzialna Ręka

Cytat:
Napisał cha_ga
Oj czemu nie ma was w poblizu, pomoglibyscie i mnie ...Prima Aprilis.
To nic, że nie jesteśmy w pobliżu ........... "Daj sobie czasem dopomóc, choćbyś nie chciała pomocy ........." My zawsze jesteśmy chętni świadczyć pomoc ................................
Podpisano: "Niewidzialna Ręka"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1000  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 12:28
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

"Niewidzialna reka", moga byc jeszcze krasnoludki...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.