menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 16:24
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie BAR u SUNSHINE cz.X



Kochani,zapraszam jak zwykle,do nowej odsłony baru.
Jedyne co na początek mogę powiedzieć to, że moje serce i myśli są przy naszej Kochanej Honorce i Jej Mężu.
__________________
  #2  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 16:55
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie Witajcie

Właśnie weszłam i dowiedziałam się o Jaśku Honorki - będzie dobrze, bo musi być dobrze!!! Honorko wszyscy myślimu o Was Name:  serce.gif
Views: 98
Size:  4.8 KB
  #3  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 18:26
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witam Ewuniu w X odslonie baru i bardzo sie ciesze,ze istnieje.Honorko ucieszyło mnie to ,ze Jasko odzyskał przytomność.Bedzie dobrze.Pozdrawiam cieplutko.fileyp7.gif
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #4  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 18:41
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Tak,to miejsce,gdzie można się pochwalić,pożalić,powspominać i wszystko jest na miejscu.Wiadomo,że jak ktoś zaglądnął do baru to jest na forum,nawet jak się nie udziela aktywnie,ale jest z nami.Dla wszystkich :
Szcególnie dla Honorki ze wsparciem.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #5  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 18:58
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Zły, wściekły :(

Witam Was pięknie...choć jestem zasmucona wieściami o mężu Honorki
Wiara i nadzieja czyni cuda - Honorko jestem dobrej myśli...

592.jpeg
__________________
You never have this day again...
  #6  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 19:04
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

Honorko ciesze się że mąż Twój ma sie lepiej.Kamień z serca.Jestem z Tobą myślami.
To teraz z ochota napiję się czegoś mocniejszego .Kto ze mną ?


  #7  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 19:52
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Dzisiaj mam ochotę tu trochę z Wami posiedzieć i pomilczeć.
Milczenie jest czasem bardziej wymowne niż najbardziej ożywiona rozmowa.
W Krakowie dzisiaj/i wczoraj też/była bardzo piękna pogoda.Powrót z pracy traktowałam jak spacer,wolniutko, niespiesznie,delektując się każdę minutką tego spaceru.
Teraz mam ochotę na filiżankę dobrej aromatycznej herbaty,czy ktoś się dołączy?/do herbaty i milczenia/
__________________
  #8  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 20:07
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie podwójna radość

mąż Honorki odzyskał przytomność, nowa edycja baru ruszyłamozna osłodzic sobie życieciasto piernik.jpgdeser2.jpg
  #9  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 20:18
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Jak zwykle

zaskoczyła mnie zmiana wystroju i adresu... Uzależniłam się chyba od tego naszego baru, albo co? Faktem jest, że tu krzyżują się wszystkie ścieżki naszego forum. I dobrze, że jest takie miejsce, gdzie można pochwalić się sukcesami, pożalić, gdy źle, szukać pociechy, gdy ciężko...
Wszystkie jesteśmy z Honorką i jej Jaśkiem. Wiele z nas zna tę sytuację z autopsji, zna zagrożenia i nadzieje. Dobrym prognostykiem jest fakt, że Jaśko odzyskał przytomność... Teraz tylko cierpliwość i dobre fluidy - a tych nie zabraknie na pewno! Nie znam człowieka, ale mam wrażenie, że jest członkiem naszej małej, klubowej społeczności... I wierzę, że wygra!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #10  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 20:22
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 710
Domyślnie

Ja tez wierzę ze mąz Honoratki wygra walke z chorobskiem . Znam tyle osob, ktorym sie udalo, uda się i jemu , Honoratko trzymaj się.
__________________
  #11  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 20:40
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Pozdrawiam Honorke i jej męża, kciuki trzymam.
  #12  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 20:42
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Jak ja nie lubie miec takich zaległości w czytaniu co tu sie działo to normanie brak słów. Nadrabiam straty ale marnie mi idzie bo wszędzie nie wleze. Obłęd jakiś, taka ciekawska sie zrobiłam, po 30 to tak zawsze?
  #13  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 20:44
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Cytat:
Napisał chickita
Jak ja nie lubie miec takich zaległości w czytaniu co tu sie działo to normanie brak słów. Nadrabiam straty ale marnie mi idzie bo wszędzie nie wleze. Obłęd jakiś, taka ciekawska sie zrobiłam, po 30 to tak zawsze?
Kochana, po 60 to się dopieeeero zaczyna!!! Kurna, ole!
  #14  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 20:47
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ciekawość sie zaczyna,życie sie zacina ,ale ogólnie kurna jest oki.Sciskam Chikito i wracaj coby za duże zaległości nie były.Name:  70tz1.gif
Views: 44
Size:  10.4 KB
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #15  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 20:58
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Wreszci9e wrocilam ze szpitala.Dziekuje za slowa otuchy i wsparcie.Bedzie mi ono potrzebne na d;ugi czas.To prawda Jasku weygral walke o zycie,Ale to nie koniec walki.Ma bardzo uszkodzony miesien sercowy,niedotlenieniei powiekszenie lewej komory.Jak tylko lekarze go jako tako ustabolizuja bedzie mial zrobiona w Akademi Medycznej koronografie.I w zaleznosci od wyniku drugie bay pasy.Nie wiem czy wytrzyma taka operacje.To jedna sprawa.Druga to neurologiczna.Jasia trzeba umyc, ogolic, nakarmic.Wprawdzie rozmawia. czasami nawet dobrze momentami zapomina i wydaje mi sie ze nie widzi na lewe oko.Nie lecza intensywnie udaru bo serce jest w gorszym stanie.Zagrozenie wiec istnieje caly czas.Ja wiem ze z udarow sie wychodzi on z jednego juz wyszedl ale ten bardzo uszkodzil mu serce.Zawalil mi sie caly swiat , nie wiem jak sobie z tym poradze,Pozdrawiam Was serdecznie.
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #16  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 21:02
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Honorko

dopiero teraz sie doczytalam..
Sciskam cie i zycze poprawy zdrowia meza.. teraz jest najgorzy czas dla ciebie ale za rok bedzie to tylko wspomnienie.. Wiem z doswiadczenia..niestety.
Bedzie dobrze zobaczysz
  #17  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 21:02
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Honorko,trzymaj się,postaraj się mimo wszystko trochę odpocząć,bo będziesz potrzebowała dużo siły by wszystkiemu sprostać.
Bądż dzielna,tak jak zawsze dotąd byłaś,mam nadzieję,ze oboje wyjdziecie z tego zwycięsko.
__________________
  #18  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 21:03
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Honorko Kochana,z neurologiczną to trzeba czasu,teraz najważniejsze serce.Jestem dobrej mysli,trzymam kciuki,pozdrawiam serdecznie i dbaj o siebie,zebys mogla Jaskowi pomóc z tego wyjść.Jestem z Tobą całym moim/chorym/sercem.Name:  70tz1.gif
Views: 38
Size:  10.4 KB
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #19  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 21:14
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Honorko, pozdrów męża, jak sie nie obrazisz to i całuska mu ślę oby tylko zdrów był. Bedzie dobrze bo musi, innego wyjścia nie widzę. Ściskam WAS gorąco.
  #20  
Nieprzeczytane 17-10-2007, 21:39
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Honorko kochana ...........

będzie dobrze, musi być dobrze innej opcji nie ma. Trzymaj się dziewczyno, jestem z Tobą tak bardzo jak tylko można z kimś byc. Mocno bardzo całuję Cebie i Twojego Jaśka. Będzie dobrze, całuję.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
BAR u SUNSHINE cz.XX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 516 04-02-2008 19:01
BAR u SUNSHINE cz. XV Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 517 19-12-2007 08:14
BAR u SUNSHINE cz.XI Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 503 09-11-2007 23:18
BAR u SUNSHINE cz.IX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 17-10-2007 16:48
BAR u SUNSHINE cz.VI Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 11-09-2007 10:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.