menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 19:43
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Kandydat na Prezydenta Pan Jarosław


o trzeba głośno powiedzieć i zdmuchnąć tą papierową postać z panteonu naszej polityki. Ja już nawet nie słucham wypowiedzi tego kandydata. Jest mi obojętne czy obleka się w piórka spolegliwego faceta, czy ubiera zbroję Jedynego Prawdziwego Polaka.

Facet który za PRL-u nigdy nie doznał większego prześładowania ze strony SB, nie był internowany, nie był nawet na liście osób mających być internowanymi, nie połaskotało go ZOMO swoimi pałkami, nie musiał się ukrywać a wprowadzenie stanu wojennego przespał jest dziś obwieszczany jako symbol opozycjonisty i wielkiego działacza. Ten facet śmie pouczać innych gdzie stało ZOMO....

Do polityki wjechał z bratem na plecach Wałęsy, którego od momentu gdy odstawił jego rozdęte ego od spraw ważnych, stara się niszczyć wszystkimi dostępnymi środkami. Uczestniczył w rozmowach Okrągłego Stołu w Magdalence i jakoś nie protestował i się nie wyłamywał. Odmieniający w swoich pracach magisterskich Lenina na prawo i lewo. Cynicznie sterujący bratem z tylnego fotela prezesa PiS.

Facet, który będąc premierem poobrażał niejednokrotnie ludzi o wiele wartościowszych i o piękniejszych życiorysach niż on, który kłamał Polakom w żywe oczy, o nie budowaniu koalicji z Samoobroną, o swoim premierostwie w przypadku prezydentury brata, o braku przestepców w swoim rządzie, o 3 milionach mieszkań, o braku wpływu kleru na politykę, o wycofaniu wojsk z Iraku, o polskich dyplomatach na usługach KGB.......

Gość, który jest prezesem partii która nosi miano Prawo i Sprawiedliwość kasujący 300 zł i poświadczający nieprawdę w listach obecności Sejmu, partii urodzonej z PC, w której władzach zasiadał i wykręcił aferę "Telegrafu" i fundacji "Solidarności....
Polityk, nie znający słów hymnu polskiego, nie umiejący na żywo posługiwać się językiem polskim. Spec od wynajdowania spisków, wrogów, "okreslonych układów".
Prezes partii której naczelnym celem stało się zróżnicowanie Polaków i podzielenie ich na tych "lepszych" i "gorszych". W szeregach tych "lepszych" i "prawdziwych" oczywiście tylko On i jego zwolennicy. Reszta to ZOMO.

Coś pominąłem? Na pewno wiele. Dlatego juz dośc dyskusji. Jestem ślepy i głuchy na jakiekolwiek merytoryczne argumenty. Z prostej przyczyny.
Ten kandydat jest moralnym zerem. I to zamyka mi już oczy na jakąkolwiek merytoryczna dyskusję. Wystarczający, definitywny powód dyskwalifikujący go z kretesem. Bo to trochę tak, jak gadać z Castro o wolności i moralności. Brak jakiegokolwiek wspólnego języka. Nie chcę takiego prezydenta.

www.polityczni.eu
mastodont1 (18:20)


Uważam ten wątek za b.autentyczny...pozostawiam bez własnego komentarza...
__________________
zdzislaw1
  #2  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 20:00
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Podpisuję się prawą i lewą ręka.
Prezydent bez teczek tak, z teczkami nie.
Dość obłudy, zakłamania i cynizmu.
Kaczka z wozu, Polsce lżej (Europie z resztą też).
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #3  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 20:02
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Bardzo proszę popraw jarosław na Jarosław- jakoś tak nam seniorom nie wypada. Mozesz miec takie poglądy , a nie inne , ale mnie- dobrze wychowanej, bardzo to razi. Proszę , popraw...
  #4  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 20:22
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Nie lubię, nie mam zaufania, nie wierzę Panu Jarosławowi, nie zagłosuję na niego NIGDY, ale też proszę popraw Jego imię - tak jak nas uczono... nawet wrogowi mówimy po imieniu z dużej litery - Cz
  #5  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 20:26
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Elu, Czesiu
Wtrącę swoje trzy grosze. Błąd jest w tytule a tam może poprawić adminka. Autor nic nie może, no zwrócić się do Joasi.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #6  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 20:31
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Może, może...

Cytat:
Napisał tadeusz50
Elu, Czesiu
Wtrącę swoje trzy grosze. Błąd jest w tytule a tam może poprawić adminka. Autor nic nie może, no zwrócić się do Joasi.
Wystarczy uruchomić opcję edycji zaawansowaną i nanieść poprawkę.
Działa przez 48 godzin.../chyba/.
__________________
You never have this day again...
  #7  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 20:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=zdzislaw.bedrylo]
Cytat:
o trzeba głośno powiedzieć i zdmuchnąć tą papierową postać z panteonu naszej polityki. Ja już nawet nie słucham wypowiedzi tego kandydata. Jest mi obojętne czy obleka się w piórka spolegliwego faceta, czy ubiera zbroję Jedynego Prawdziwego Polaka.

Musze przyznac, zes lekko przesadzil. Kto jak kto ale Kaczynski zbierajacy ok. 25-30% glosow ludu i posiadajacy ze 180 poslow w sejmie, to papierowa postac? Moim zdaniem to lekka przesada.

Cytat:
Facet który za PRL-u nigdy nie doznał większego prześładowania ze strony SB, nie był internowany, nie był nawet na liście osób mających być internowanymi, nie połaskotało go ZOMO swoimi pałkami, nie musiał się ukrywać a wprowadzenie stanu wojennego przespał jest dziś obwieszczany jako symbol opozycjonisty i wielkiego działacza. Ten facet śmie pouczać innych gdzie stało ZOMO....

Jestem zgodny z tym ostatnim zdaniem. Nawet wiecej niz w 100%. Ale jesli chcesz zeby szanowano tych wszystkich, ktorzy cos kiedys zrobili przeciw komunie wtedy, kiedy mozna bylo zebrac po zadzie, to docen Kaczynskich obu za ich dzialalnosc przed obaleniem komuny w czym mieli swoj udzial. Tego im sie wymazac nie da i przekreslic. Problem w tym, ze oni kilku kawalkow swojej biografii zapomnieli, a sporo zrobili, zeby wyciagnac z niebytu jednych, a spuscic tam innych. W wielu przypadkach tych, ktorzy kiedys stali na wyzszych stopniach schodow do niepodleglosciowej slawy.

Cytat:
Do polityki wjechał z bratem na plecach Wałęsy, którego od momentu gdy odstawił jego rozdęte ego od spraw ważnych, stara się niszczyć wszystkimi dostępnymi środkami. Uczestniczył w rozmowach Okrągłego Stołu w Magdalence i jakoś nie protestował i się nie wyłamywał. Odmieniający w swoich pracach magisterskich Lenina na prawo i lewo. Cynicznie sterujący bratem z tylnego fotela prezesa PiS.
Kaczynscy nie wjechali do polityki z Walesa. Oni byli w niej wczesniej w KORze i z tego powodu uczesniczyli w tym co bylo potem.
A to wszystko po upadku rzadu Mazowieckiego, to juz inna polka i w zasadzie ten opis jest prawdziwy. Z jedna uwaga. To nie J. Kaczynski pisal doktorat[nie magisterke] wespol z Leninem, a nieboszczyk prezydent.
  #8  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 20:43
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Pluto, jak możesz pisac na wątku, gdzie jest naniesiony taki tytuł. Słuchajcie , tak nie można, na chamstwo , nalezy odpowiadac chamstwem , a nie odpowiadac na " zadane " kwestie, jak gdyby nic się nei stalo. Zmiluj się , Pluto.
  #9  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 21:26
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie kandydat na prezydenta

Wymieniłeś wiele negatywnych działań p. Jarosława w polityce naszego kraju. Oczywiście,że to nie wszystkie, chociażby odpowiedzialność za śmierć p. B. Blidy i zaprzedanie się Radiu Maryja. Z pewnością moja rodzina nie zagłosuje na żadnego kandydata prawicy.
  #10  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 21:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Pluto, jak możesz pisac na wątku, gdzie jest naniesiony taki tytuł. Słuchajcie , tak nie można, na chamstwo , nalezy odpowiadac chamstwem , a nie odpowiadac na " zadane " kwestie, jak gdyby nic się nei stalo. Zmiluj się , Pluto.

Elu! Naprawde nie wiem o co chodzi.
Ja uwazam, ze trzeba pisac o ludziach takich jakimi sa czy byli. To samo dotyczy i Kaczynskich, ktorych jak wiesz fanem nie jestem. Najpierw ...tlumaczyc. jak bylo.
[b]Ale nie palam do nich miloscia, ale nie za to co robili wtedy, kiedy inni siusiali w pieluchy, albo dorabiali za nornice, czy odwazni byli jak gaworzyli u ciotki na imieninach.
Wtedy Kaczynski z bratem spelniali ponadnormatywnie obywatelskie obowiazki. Tak jak potrafili i mieli mozliwosc.
I to trzeba docenic jesli sie patrzy w miare obiektywnie. I przypominac. Ze potem im sie przemienilo kiedy poczuli "pauer" pod skrzydlami Walesy.

Ale powiem tez, ze jesli dzis masz za zle, ze tak sie pisze o Kaczynskich, to jest to ziarno zasiane przez nich juz dawno temu. Osobiscie i bez znieczulenia.
Elu! Doskonale pamietam scenke z udzialem Walesy i swity wsrod ktorej zaraz za plecami Walesy stal Kaczynski, kiedy Lechu poniewieral Turowicza i reszte zacnych obywateli. I inna, kiedy krotko potem poniewierano Walesa pod Belwederem i palono jego kukle ku uciesze Kaczynskiego..
To ostatnie dwudziestolecie Kaczynskich to jest malo chwalebny kawalek ich politycznej dzialalnosci. I to trzeba tez liczyc do ogolnego ich bilansu politycznego.
  #11  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 22:02
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Wiesz , ze polityka malo mnie interesuję. Chodzili mi o tytul watku-Jarosław napisane mała literą. Reszta mnie nie obchodzi- NAPRAWDE. Ale już jestem zadowolona , bo literka poprawiona.
  #12  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 22:07
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Kandydat na Prezydenta..p.Jarosław..

Wpisany przeze mnie wątek o Jarosławie Kaczyńskim wzbudził
trochę emocji w zacnym gronie Klub Senior Cafe.Ja mam swoje zdanie i wiem,że ten człowiek powinien zachować trochę zdrowego rozsądku w świetle tylu tragedii rodzinnych....
Z dwojga złego to raczej nie odpowiada mi nikt z proponowanych
kandydatów.....
W Polsce mamy tylu mądrych ludzi ale oni nigdy nie dojdą
do .......koryta bo wiadomo jak by to było,a szkoda......
__________________
zdzislaw1
  #13  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 23:32
romek22's Avatar
romek22 romek22 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: wrocław
Posty: 36
Domyślnie

Jak czytam wasze rozważania to naprawdę są śmieszne ?
czepiacie się człowieka który ma dużą wartość oraz mocną
osobowość . Nie potraficie na ocenę ogólną wszystkich kandydatów na Prezydenta . Zadajcie sobie ciche pytanie ,jak jest w trakcje obecnego rządu .
Uwaga ! ustawa jest dwustronnie rozumowana ---// pytający
tylko się pyta i szuka swojej racji w słusznej sprawie ,
- odpowiadający tylko odpowiada i zawsze ma rację bo
sam stworzył tą ustawę //. Musieliście mieć dobrze że tęsknicie za starymi systemami -- ::)))
  #14  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 23:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Wpisany przeze mnie wątek o Jarosławie Kaczyńskim wzbudził
trochę emocji w zacnym gronie Klub Senior Cafe.Ja mam swoje zdanie i wiem,że ten człowiek powinien zachować trochę zdrowego rozsądku w świetle tylu tragedii rodzinnych....
Z tymi emocjami to bym nie przesadzal. Rodzinne tragedie tojedna sprawa, a polityka inna. I nie nalezy tego mieszac.
Cytat:
Z dwojga złego to raczej nie odpowiada mi nikt z proponowanych
kandydatów.....

Z "dwojga zlego"? W koncu masz 10-ciu do wyboru. Calkiem niezla paleta barw.

Cytat:
W Polsce mamy tylu mądrych ludzi ale oni nigdy nie dojdą
do .......koryta bo wiadomo jak by to było,a szkoda......[/
QUOTE]
To moze jakas lista tych madrych by sie przydala. Tajni sa? Czy dalej w podziemiu?
A "koryto" to niby jest, ale jest troche lepszych i pelniejszych.
Ale jesli juz zaczynales taki watek, to trzeba bylo sie chwile zastanowic po co?
Kaczorowi mogles dolozyc do pieca w kazdym podobnym.
  #15  
Nieprzeczytane 27-05-2010, 23:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał romek22
Jak czytam wasze rozważania to naprawdę są śmieszne ?
czepiacie się człowieka który ma dużą wartość oraz mocną
osobowość . Nie potraficie na ocenę ogólną wszystkich kandydatów na Prezydenta . Zadajcie sobie ciche pytanie ,jak jest w trakcje obecnego rządu .
Uwaga ! ustawa jest dwustronnie rozumowana ---// pytający
tylko się pyta i szuka swojej racji w słusznej sprawie ,
- odpowiadający tylko odpowiada i zawsze ma rację bo
sam stworzył tą ustawę //. Musieliście mieć dobrze że tęsknicie za starymi systemami -- ::)))

romek. Nie mecz sie. Przetlumacz na nasze o co ci biega.
Tu jest naprawde troche ludzi potrafiacych dodawac, odejmowac i czytac ze zrozumieniem.
Postaraj sie . Jeszcze raz i wolno.
  #16  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 22:07
krystynacz46's Avatar
krystynacz46 krystynacz46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: wielkopolska.
Posty: 2 439
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
o trzeba głośno powiedzieć i zdmuchnąć tą papierową postać z panteonu naszej polityki. Ja już nawet nie słucham wypowiedzi tego kandydata. Jest mi obojętne czy obleka się w piórka spolegliwego faceta, czy ubiera zbroję Jedynego Prawdziwego Polaka.

Facet który za PRL-u nigdy nie doznał większego prześładowania ze strony SB, nie był internowany, nie był nawet na liście osób mających być internowanymi, nie połaskotało go ZOMO swoimi pałkami, nie musiał się ukrywać a wprowadzenie stanu wojennego przespał jest dziś obwieszczany jako symbol opozycjonisty i wielkiego działacza. Ten facet śmie pouczać innych gdzie stało ZOMO....

Do polityki wjechał z bratem na plecach Wałęsy, którego od momentu gdy odstawił jego rozdęte ego od spraw ważnych, stara się niszczyć wszystkimi dostępnymi środkami. Uczestniczył w rozmowach Okrągłego Stołu w Magdalence i jakoś nie protestował i się nie wyłamywał. Odmieniający w swoich pracach magisterskich Lenina na prawo i lewo. Cynicznie sterujący bratem z tylnego fotela prezesa PiS.

Facet, który będąc premierem poobrażał niejednokrotnie ludzi o wiele wartościowszych i o piękniejszych życiorysach niż on, który kłamał Polakom w żywe oczy, o nie budowaniu koalicji z Samoobroną, o swoim premierostwie w przypadku prezydentury brata, o braku przestepców w swoim rządzie, o 3 milionach mieszkań, o braku wpływu kleru na politykę, o wycofaniu wojsk z Iraku, o polskich dyplomatach na usługach KGB.......

Gość, który jest prezesem partii która nosi miano Prawo i Sprawiedliwość kasujący 300 zł i poświadczający nieprawdę w listach obecności Sejmu, partii urodzonej z PC, w której władzach zasiadał i wykręcił aferę "Telegrafu" i fundacji "Solidarności....
Polityk, nie znający słów hymnu polskiego, nie umiejący na żywo posługiwać się językiem polskim. Spec od wynajdowania spisków, wrogów, "okreslonych układów".
Prezes partii której naczelnym celem stało się zróżnicowanie Polaków i podzielenie ich na tych "lepszych" i "gorszych". W szeregach tych "lepszych" i "prawdziwych" oczywiście tylko On i jego zwolennicy. Reszta to ZOMO.

Coś pominąłem? Na pewno wiele. Dlatego juz dośc dyskusji. Jestem ślepy i głuchy na jakiekolwiek merytoryczne argumenty. Z prostej przyczyny.
Ten kandydat jest moralnym zerem. I to zamyka mi już oczy na jakąkolwiek merytoryczna dyskusję. Wystarczający, definitywny powód dyskwalifikujący go z kretesem. Bo to trochę tak, jak gadać z Castro o wolności i moralności. Brak jakiegokolwiek wspólnego języka. Nie chcę takiego prezydenta.

www.polityczni.eu
mastodont1 (18:20)


Uważam ten wątek za b.autentyczny...pozostawiam bez własnego komentarza...

Masz prawo nie chcieć ,a ja się z Twoimi teoriami nie zgadzam( tez mam takie prawo).
__________________
WITAM
  #17  
Nieprzeczytane 29-05-2010, 09:05
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystynacz46
Masz prawo nie chcieć ,a ja się z Twoimi teoriami nie zgadzam( tez mam takie prawo).

Czasami warto zdjąć ciemne okulary, żeby lepiej widzieć.
  #18  
Nieprzeczytane 29-05-2010, 09:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Zawsze jestem za prawdą,
ale...
Mam wątpliwości..

http://niezalezna.pl/article/show/id/34725
  #19  
Nieprzeczytane 29-05-2010, 10:00
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Zawsze jestem za prawdą,
ale...
Mam wątpliwości..

http://niezalezna.pl/article/show/id/34725
Lila to jest kandydat na prezydenta, rozumiem, że go boli stan matki, ale tu ma wyjście drugie wyjść z wyborów, będzie miał spokój i może wtedy matką się zająć, nikt go do wyborów nie zmusza. Ja bym nie chciał, żeby szanowny prezes znowu jechał na litości do choroby matki jako bolejący syn, jak na tragedii Smoleńskiej, Wawelu, to już mnie nie rusza, moja matka też umierała, i umiera wiele matek, w wyborach wtedy nie startowałem. Nie wspólnego jedno z drugim nie ma...
  #20  
Nieprzeczytane 29-05-2010, 10:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Lila to jest kandydat na prezydenta, rozumiem, że go boli stan matki, ale tu ma wyjście drugie wyjść z wyborów, będzie miał spokój i może wtedy matką się zająć, nikt go do wyborów nie zmusza. Ja bym nie chciał, żeby szanowny prezes znowu jechał na litości do choroby matki jako bolejący syn, jak na tragedii Smoleńskiej, Wawelu, to już mnie nie rusza, moja matka też umierała, i umiera wiele matek, w wyborach wtedy nie startowałem. Nie wspólnego jedno z drugim nie ma...

Jak zwykle..

Zaimek 'ja' odmieniany przez wszystkie przypadki.

Jeszcze raz pytam, czy to starość?

Mnie chodzi TYLKO o tę kobietę.
Nie o wybory.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
5. Jaka książka sprawiła, że polubił/a Pan/i czytać książki? Alunia Książka, literatura, poezja 51 06-12-2009 11:15
Wybierz Prezydenta RP 2010 !!! prezydent2010 Polityka - wątki archiwalne 176 17-11-2009 11:06
Jarosław Marek Rymkiewicz nagrodzony - komentarze Ludgarda Ogólny 4 17-11-2008 17:34
Matka prezydenta Francji nie zgadza się na kolejny ślub syna - komentarze Lila Ogólny 4 27-12-2007 16:47
Warszawa – Wola, program „Starszy Pan, Starsza Pani” - komentarze Jadka.Z Ogólny 6 17-09-2007 14:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.