menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 05:03
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Witajcie...
Dobrze spalam!!!
Snilam o obrazkach... wszystko w porzadku.
Sliczne obrazki, program zaczyna byc przyjazny. Poznajemy rozne nowe rzeczy. Zaczynam zagladac coraz czesciej i dokladniej do Dz. Janka. Znajduje swietne rady. Wiecie, ze juz na poczatku wydrukowalam sobie wszystkie nazwy przetlumaczone na polski. Przygotowala to Maryshia. Zajrzalam tam szukajac czegos innego i znalazlam zrzut pulpitu ze wszystkimi narzedziami nazwanymi i pokazanymi. Przygotowala to Joanna?...Umieszczone bylo na poczatku marca. To znaczy, niewiele pozniej, po wydrukowaniu przeze mnie wszystkich nazw. Jejku, jaka szkoda, ze tego nie widzialam wczesniej, jak ja sie meczylam, zeby odkryc niektore narzedzia.
Mam to wydrukowane, polozylam pod lokciem, bedzie mi teraz latwiej opowiadac!!!... nazywajac poprawnie wszystko po polsku.
Wroce jak cos zrobie... Spijcie dobrze.
__________________
  #202  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 06:20
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Nie moze tak byc, zeby nie przywitac was obrazkiem...

..

Gradient, pedzelki dwa,obrazek, tubka naklejona na nowa warstwe, na obrazku uzyta gumka zeby pokazac kwiatek i odrobinke liscia.
Ramka:-Efekty-Stora.
Milego dnia.
__________________
  #203  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 07:14
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Zamiast robic obrazek, zajalam sie poznawaniem programu.
Juz mowilam o przegladaniu zdjec otwierajac Organizator, teraz pokaze dwa sposoby przegladu:

...

...
__________________
  #204  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 07:27
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Dzisiaj znalazlam opis jak poslugiwac sie Organizatorem u Dz. Janka, pisze o tym Renata.
Swietnie wytlumaczone na podstawie zrzutow.
I tam sie dowiedzialam, ze mozna sobie ustawic sobie tutaj... (Widok) jaka palete sie chce. I probujac dzisiaj zauwazylam, ze mozna zmieniac automatycznie!!!
Pokazuje wam teraz gdzie sie ustawia, warto znac takie rzeczy.

...

Zaczynam sie poruszac latwiej po watkach u Dz. Janka, tam jest kopalnia wiadomosci!!!
Wroce... moze wreszcie cos zrobie?...
__________________
  #205  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 09:16
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Witam Cię Iluzja poznawanie programu jest najważniejsze, to jest konieczne mamy dużo możliwości w programie, zawsze jak zaglądam na to forum D. Janka czegoś się nauczę, zapomniałam Irenko, który plugin robi złote tła wczoraj potrzebowałam do obrazka nie mogłam znaleść, trzeba też poznać możliwości pluginów pędzli nauki dużo.
Miłego dnia życzę.
__________________
  #206  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 09:19
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Tu poznawałam możliwości filtrów.
  #207  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 09:48
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Witaj Jasiu. Co do plugina... trzeba by wrocic az do nowego roku. Robilam wtedy w PFS kartki noworoczne i uzywalam pligina..; i nie pamietam jakiego. Ale o nim mowilam, wiec gdzies sie znajdzie. Teraz, na szybko przegladnelam plansze, te co robilam kiedys, i szkoda, ze w tym czasie nie notowalam odrecznie, jakiego uzywalam i do czego. Bede teraz tak robic.
Bo sie zapomina.
Sluchalam przyjaciolki dwie godziny. Teraz zabieram sie do czegos.
Faktycznie, animacje wychodza ci swietne.
Milego dnia zycze...
__________________
  #208  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 10:56
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Jasiu, juz znalazlam... przegladnelam sobie trzecia czesc, to byly prawie poczatki mojego przekazywanie tego co sie nauczylam. To juz szesc miesiecy temu. O wszystkim pisalam, o tubach, pluginach, jak kleic obrazki, co robic z cieniami. Kazde nowo zrobione tuto sluzylo mi do poznania czegos innego i przekazania wszystkim tego co juz potrafilam, albo dopiero poznalam. Spedzilam fantastyczne chwile tutaj na Forum... z malymi trzema wyjatkami.
Jak to dobrze ze przejrzalam sobie te czesc, dodalo mi to otuchy, ze nie wszystko stracone, ze nasz watek istnial, przyczepiony do kogos, a teraz pieknie rozwija sie dalej. I moze kiedys... kiedy bedziemy "wszystko" wiedzialy o programach... otworzymy wspolnie "cos"!!! Cel mamy, tylko do niego dotrzec!!!
Jasiu rozmarzylam sie, a przeciez znalazlam plugin ktory robi "srebro" i "zloto" pewnie tez.
Jest to; Faktory Galery S-Sylver. Jak przesuniesz suwaczek na prawo to kolor wyglada jak zloty!!!
Milej zabawy.
__________________
  #209  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 11:02
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko animacji trzeba się uczyć,wychodzą mi i sama sobie zrobię obrazek do animacji by potem go w programie As nałożyć na obrazek to znaczy mają być klatki, ale to dopiero początki dużo mi brakuje by umieć,
ale żaden problem można się nauczyć. Urszula już nakłada jak widzę na obrazek więcej animacji to już więcej ma wiedzy.Nie wiem kiedy nauczę się animacji z filtrem Xenofex trzeba więcej czasu.
Zapomina się ja notuję niby ale teraz szukać najważniejsze pluginy trzeba zacząć notować.
Szybko znalazłaś plugin o który mi chodzi posprawdzam Irenko, rozmarzyłaś się ponieważ jak ktoś nas pocieszy wspiera dobre słowo napisze jest lekiem na wszystko.
  #210  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 12:07
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Jasiu, zapomnialam dodac, ze w tej czesci co przegladalam szukajac pluginka, twoich obrazkow nie bylo. Poznikaly, jest tam tylko prostokat z nazwa twojego hostingu, przez ktory wysylalas wtedy. Moje znikaly koniec pazdziernika, poczatek listopada a twoje w grudniu. Wiesz o tym?...

Zrobilam wreszcie obrazek, kilka ciekawostek.

...
http://www.creationsylvie.net

U mnie pieknie chyba wyjde troche... ale wroce!!!
__________________
  #211  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 12:52
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Zobaczę Irenko jak to z tym zniknięciem obrazków
czegoś nie pojmuję,ja je widzę wszystkie.
__________________
  #212  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 13:00
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Widzę wszystkie obrazki u siebie wszystko. Irenko u Ciebie jest też wszystko jak należy, coś nabroiłaś w ustawieniach
na hostingu pamiętam pisałaś że Ci hosting nie działa, może klikłaś by hosting blokował obrazki.
Jestem bardzo zadowolone z tego hostingu jak mam link tu na grafice wchodzę bezpośrednio i obrazek wklejam super ulepszenie i szybkość.
__________________
  #213  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 13:11
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Witam i zrobilam sobie folder z Twoimi radami Iluzjo.A ja mam PSP po polsku to zanczenie opis narzędzi mam,ale też trzeba już trochę miec opanowane funkcjie.Jeżeli chodzi o animacje to brak mi dodatków bo boję się,że przy dodawniu już raz zepsulam program i się zawieszl komputer.Czytam i obserwuję wzystkie grafiki.Pozdrwiam.
__________________
  #214  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 13:43
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Jasiu, przepraszam to jest w IV czesci. Zobacz, ja tak to widze.

...
__________________
  #215  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 13:53
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

A ja zrobilam tube...

...
W prezencie, jak ktos chce... prosze bardzo.
A to obrazek zrobiony od gradientu przez pedzelki, forme, i tube.

...

ps: ja teraz jestem zadowolona z hostingu na ktorym jestesmy. Dlatego pytalam czy mozna zlikwidowac obrazek w hostingu,bo boje sie ciagle, ze znowu bedzie taka heca jak w pazdzierniku. A wtedy, ja za kazdym razem, likwidowalam obrazki, zeby bylo duzo miejsca. Teraz tylko te ktore znajduja sie na koncu listy.
Milego dnia...
__________________
  #216  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 14:05
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

To już inna sprawa Irenko, inny to hosting, on faktycznie słabo działa
już go nie używam obrazki mi po znikały na profilu, to łatwy i przyjazny hosting dla początkujących.http://www.iv.pl/
Obrazki można likwidować na swoim hostingu klikamy na czerwony krzyżyk przy obrazku
miejsca mamy dużo czym więcej dajemy wszystkiego tym lepiej nie potrzeba niczego likwidować ,jedynie to co same nie chcemy by było.
  #217  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 15:30
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Jasiu, dziewczynki, bardzo wazna rzecz.
Wszystkie chyba mamy plugin Fantastic Machine-Paint Engine.
Jezeli tak, czy macie porzadnie zainstalowane... bo on ma niesamowite mozliwosci, ale je odkrylam dopiero dzisiaj.
Wyglada to tak...


Jak otworzycie juz okienko... nacisnijcie na "none" u mnie w tej chwili napisane jest na zrzucie..."whirpools".
To jest to miejsce, gdzie widzicie dlugachna i niepelna liste MOZLIWOSCI!!!
Jezeli ja macie, to wszystko w porzadku, ja jej nie mialam, ale kiedys zrobilam zrzut tuto, w ktorym futerko kotka bylo pokryte...lodem.
Chcialam to wyprobowac... i nic nie znalazlam, lista byla pusta!!!
No to poszlam do Dz. Janka, i znalazlam wyjasnienie Maryschi, jak zrobic, zeby ta lista sie otworzyla.
Poniewaz, mialam tylko filtr, a folderek z dodatkami wywalilam juz dawno, no to pobralam jeszcze raz pluginek, otworzylam na pulpicie, i zrobilam to co Maryschia kazala w swoim tuto. Otworzylam program...i wszystko jest na miejscu, lista mozliwosci jest naprawde ogromna.
Jak macie wszystko, to dobrze, a jezeli nie... to wejdzie do Dz. Janka, Pluginy... Fantastic Machine... i macie wytlumaczenie i zrzuty jak to zrobic.
Napiszcie czy macie wszystko czy nie.
Fantastyczny plugin!!!
__________________
  #218  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 15:35
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Zaraz posprawdzam tego pluginka, otworzyłam hosting od siebie a tam jakiś wirus robak i wklejam obrazek przez inny hosting.
Tak na szybko zrobiłam obrazek.
PS nie mam Irenko tego pluginu, będę szukać tak jak napisałaś i pobiorę.
__________________
  #219  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 15:40
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

A ja zrobilam...

...
Blyskawicznie, zeby pokazc.
No wlasnie, jakos dziwnie bylo w "odSiebie" ale dziala.
Wroce...
__________________
  #220  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 16:05
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Mam ten programik tylko nazwa Impression F to to samo mam w programie i na pulpicie można go używać bez programu PSP tak jak AS
ma wiele możliwości już go kiedyś tam próbowałam ale warto sobie onim przypomnieć , szukaj Irenko po przypominasz mamy wszystko ale nie używamy zresztą uczymy się programu PSP.
__________________
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 821 28-03-2024 13:39
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.