menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 02:21
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Raczej przyspawane bo nie lubię popluwać szczeneczką w razie gdyby znajomość się rozwinęła
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 11:00
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Gaduła

Widze że nie mogłyście spać bidule i urządzacie sobie bośmiechujki z biednej bezzębnej koleżanki ...a nie ładnie. Boje sie tego jak ....... Pozdrawiam.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 22:18
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadwiga_G
Widze że nie mogłyście spać bidule i urządzacie sobie bośmiechujki z biednej bezzębnej koleżanki ...a nie ładnie. Boje sie tego jak ....... Pozdrawiam.
To nie z koleżanki po co te insynuacje ........Dentysta ile kosztuje wiadomo ile się ma kasy tez na ogól wiadomo .Można więc :.Umówić się z dentystą na spłatę na raty,pożyczyć gdzie się da i mieć szybko .Lub: Zapisać się do państwowego dentysty -mieć za darmo tylko trzeba poczekać dość długo .Ale sa wakacje wiec może będzie fart.I czekać cierpliwie ćwicząc pogodę ducha nie uśmiechajac się za czesto .I co tu roztrząsać .A pośmiać sie mozna chyba troche póki szczeneczka dobrze prezymocowana.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 22:25
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Za darmo dentysta poradził.aby przy krwawieniu z dziąseł i opadaniu tychże myć pastą Parodontax średnio miękką szczoteczką,a co najważniejsze ruchami kółeczkowymi ,a nie ,broń Boże,z góry na dół czy na boki.Stosuję i uwierzcie mi,że pomaga,co niniejszym donoszę.Pasta jest niesmaczna,bleee!

Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 22:32
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Gaduła Małgosiu

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
To nie z koleżanki po co te insynuacje ........Dentysta ile kosztuje wiadomo ile się ma kasy tez na ogól wiadomo .Można więc :.Umówić się z dentystą na spłatę na raty,pożyczyć gdzie się da i mieć szybko .Lub: Zapisać się do państwowego dentysty -mieć za darmo tylko trzeba poczekać dość długo .Ale sa wakacje wiec może będzie fart.I czekać cierpliwie ćwicząc pogodę ducha nie uśmiechajac się za czesto .I co tu roztrząsać .A pośmiać sie mozna chyba troche póki szczeneczka dobrze prezymocowana.
Czemu odrazu "insynuacje" ja to napisałam w żartobliwej formie a Ty dopatrujesz się podtekstów.Pozdrawiam - uśmiechnij się -jutro będzie lepiej, bo dziś chyba humorek nie taki.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 22:37
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadwiga_G
Czemu odrazu "insynuacje" ja to napisałam w żartobliwej formie a Ty dopatrujesz się podtekstów.Pozdrawiam - uśmiechnij się -jutro będzie lepiej, bo dziś chyba humorek nie taki.
Humorek mam jak się patrzy ale to forum sprawia ,że dmucham na zimne .Jadwigo uśmiecham się do ciebie.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 22:54
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Uśmiech

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Humorek mam jak się patrzy ale to forum sprawia ,że dmucham na zimne .Jadwigo uśmiecham się do ciebie.

Bardzo mi miło.Pozdrawiam.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 25-08-2010, 21:50
onawch onawch jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 3
Domyślnie

Jeśli chodzi o Pana przypadek to to jest norma dlatego my młodzi walczymy o to aby ZUS nie był obowiązkowy bo rwą od nas po najmniej 600 zł a niektórym nawet i po 1000 i więcej zł co miesiąc ale gdy są ludzie chorzy na raka czy mają problemy takie jak Pan w różnym wieku to NFZ ma związane ręce i nic nie można zrobić Pieniądze brać od nas cacy ale dbać o nasze zdrowie gorzej . Ze swojej strony w takich przypadkach polecam prywatne kliniki , które mają systemy ratalne np www.candeo.pl nie ma innej rady a zdrowie jest najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 28-11-2011, 14:54
Implant Expert Implant Expert jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Uśmiech

Cytat:
Napisał Jadzia_G
Wracam jeszcze bo zapomniałam napisać że zapytałam ile kosztuje implant - myślę sobie a .....zaszaleje bo to ząb z przodu (uśmiech ładny będzie) no i nie uwierzycie pani powiedziała ....od 5000 do 9000 zł w zależności od materiału - no i wybiła mi z głowy moje widzimisie.....!!!

Pani Jadwigo,

Implanty mogą kosztować mniej. Rozsądna cena za pojedynczy implant dobrej jakości to ok.3500 - 4000zł - oczywiście może być i więcej, jesli chce się najdrozsze produkty. Jeśli brakuje pojedyńczego zęba, a sąsiednie zęby w łuku są zdrowe, bez koron i wypełnień, to implant wydaje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem. Bywa, że most protetyczny jest opcją z rozsądku, kiedy sąsiednie zęby mają rozległe wypełnienia lub próchnicę.
Generalnie cena zależy od kliniki i podejścia lekarza do pacjenta.

Służę poradą w zakresie implantów i leczenia stomatologicznego. Postaram się odpowiadać na pytania i obalać stereotypy. Proszę o zwięzłe pytania na forum, lub na adres email info@implantexpert.pl z dopiskiem :zapytanie z senior cafe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 26-06-2012, 13:42
dziadzio dziadzio jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Kutno
Posty: 10
Domyślnie

Sam mam problemy z zębami. Chciałem zrobić sobie implanty zębowe, ale oczekiwanie do publicznego dentysty jest nie do wytrzymania. Czekałem rok na wizytę. Zrobiłem ja tylko dlatego, że nie miałem tylu funduszy na zabieg. Wolałbym jednak zrobić to u prywatnego specjalisty. Lepsze są podobno efekty. Państwowy robi to strasznie długo i dobiera gorszej jakości materiały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 27-06-2012, 10:14
waldikluska waldikluska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Posty: 10
Domyślnie

Dziadzio, jeśli chodzi o implanty zębów, to zgadzam się z tobą w 100%. Lepiej dołożyć i pójść do prywatnego specjalisty. Problemów będziesz mieć na pewno mniej. Ceny faktycznie są wysokie. Poniżej 1000 zł nie schodzą. Ale takie niestety życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 29-06-2012, 11:32
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 142
Domyślnie

Nie koniecznie trzeba od razu mieć inplanty, ja np. ze względu na dziąsła nie mogę ich mieć. Trzeba zakładać szufladę. Dobrze zrobiona jest do zniesienia. 0czywiście też prywatnie z drobnymi zabiegami koszt. ok. 3.000 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 16-07-2012, 00:37
tomeh tomeh jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Stargard
Posty: 339
Domyślnie

Fundusz to mafia i złodzieje. Co zrobić, nie mam pojęcia ale wiem że NFZ to wielkie złodziejstwo.
__________________
Serwis ToTemat.pl artykuły i filmy tematyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 28-10-2013, 20:37
jadwinia jadwinia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Posty: 39
Domyślnie

Z tym NFZetem to ciągle są jakieś problemy :/ ale żeby implant taki drogi?? w sumie ja póki co potrzebuję wybrać się do stomatologa - chirurga i w Warszawie polecono mi gabinet Kordent. Cennika jeszcze nie przeglądałam, ale mam nadzieję, że kredytu nie będę musiała na nowe ząbki zaciągać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Emeryt musi mieć konto bankowe - komentarze lecher Ogólny 32 29-06-2022 09:21
Smutni wydają więcej pieniędzy - komentarze Basia. Ogólny 48 06-08-2009 01:56
Anestezjolodzy alarmują: brakuje pieniędzy na leczenie najciężej chorych - komentarze Ludgarda Ogólny 1 17-11-2008 21:13
Emeryt – ważny konsument - komentarze senior A.P. Ogólny 4 15-05-2008 22:34
Emeryt: praca zawodowa akceptowana - komentarze eljot Ogólny 2 06-01-2008 13:06

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.