menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-10-2009, 12:56
wesola.s's Avatar
wesola.s wesola.s jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Wrocław
Posty: 6
Post Brigitte Bardot: „Dałam mężczyznom urodę i młodość. Doświadczenie i mądrość dam zwierzętom" - komentarze


Komentarz do artykułu: Brigitte Bardot: „Dałam mężczyznom urodę i młodość. Doświadczenie i mądrość dam zwierzętom"
--------------------
Uważam ,ze b.Bardott dobrze zrobiła,ze zangażowala się w obronę praw zwierząt.Na całym świecie zwierzęta traktowane są jak rzeczy a przecież są to żywe stworzenia które odczuwają strach i cierpienie.U nas w polsce też stosunek do zwierząt pozostawia wiele do zyczenia.Szczególnie dotyczy to psów i kotów a czasem też zwierząt gospodarskich.Widać to szczególnie w czasie wakacji kiedy wzrasta ilość wyrzucanych psów.Ostatnio głośna u nas sprawa zabijania psów na smalec a niezawisły sąd wydaje wyrok ,ze wszystko jest w porządku.Hańba.Dlatego uważąm ze znani ludzie powinni głośno przeciwstwiać się temu okrucieństwu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-10-2009, 13:27
Mag Mag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 523
Domyślnie

O stopniu ucywilizowania ludzi świadczy ich stosunek do "braci mniejszych", czyli do zwierząt. A tak a marginesie, to BB ma ciągle klasę.
__________________
Nolens volens....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-10-2009, 13:59
KKangaroo KKangaroo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 223
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mag
. A tak a marginesie, to BB ma ciągle klasę.
Ba dla mnie Brigitte Bardot, Sophia Loren, Jane Fonda, Merylin Monroe, Zbyszek Cybulski to ikony lat sześćdziesiątych i dzięki nim ta dekada była romantyczna i wspaniała pomimo realiów w jakich przyszło żyć i wychowywać się. Zdanie B.Bardot mądre, może troszeczkę populistyczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-10-2009, 16:08
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mag
O stopniu ucywilizowania ludzi świadczy ich stosunek do "braci mniejszych", czyli do zwierząt. A tak a marginesie, to BB ma ciągle klasę.

Mag, to ucywilizowanie straszliwie kosztuje.
Nie mam na myśli pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 18-10-2009, 16:51
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Bigitte Bardot jest tak piekna jak dobra..
Wedlug mnie to nie prawda ze czas sie z nia obszedl nielaskawie.. Jej twarz jest piekniejsza teraz niz jak byla mloda.. bo widac w jej oczach i wyrazie twarzy jaka jest wrazliwa kobieta. Moze powinnismy zebrac dla niej troche podpisow w zwiazku z jej walka w obronie fok?

Soffia Loren mimo tego ze faktycznie bardzo sie pielegmuje i wyglada mlodo... nie ma tego swiatla w spojrzeniu..
Poza tym jej typ urody mi sie nigy nie podobal.. Cialo, cialo i cialo.. twarz gdzies tam ..
No i kto na zdrowym umysle dalby sie fotografowac w stroju Ewy w wieku lat 70 kilka?? ( Kalendarz Pirelli)
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 18-10-2009, 17:06
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Bigitte Bardot jest tak piekna jak dobra..
Wedlug mnie to nie prawda ze czas sie z nia obszedl nielaskawie.. Jej twarz jest piekniejsza teraz niz jak byla mloda.. bo widac w jej oczach i wyrazie twarzy jaka jest wrazliwa kobieta. Moze powinnismy zebrac dla niej troche podpisow w zwiazku z jej walka w obronie fok?

Soffia Loren mimo tego ze faktycznie bardzo sie pielegmuje i wyglada mlodo... nie ma tego swiatla w spojrzeniu..
Poza tym jej typ urody mi sie nigy nie podobal.. Cialo, cialo i cialo.. twarz gdzies tam ..
No i kto na zdrowym umysle dalby sie fotografowac w stroju Ewy w wieku lat 70 kilka?? ( Kalendarz Pirelli)

Eee tam Slowikowa.
Jak twarz mloda - to mloda.
Wszystko co mlode jest zdrowsze i piekniejsze.
Mozna miec wiecej wdzieku na starosc,byc madrzejszym,ale uroda?Ona przemija jak woda w strumieniu.
Nie oszukujmy sie.Trzeba nam z tym zyc.
Problem w tym,by nie robic z tego dramatu.
Jest jak jest - jak spiewaly siostry Panas.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 18-10-2009, 19:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Bigitte Bardot jest tak piekna jak dobra..
Wedlug mnie to nie prawda ze czas sie z nia obszedl nielaskawie.. Jej twarz jest piekniejsza teraz niz jak byla mloda.. bo widac w jej oczach i wyrazie twarzy jaka jest wrazliwa kobieta. Moze powinnismy zebrac dla niej troche podpisow w zwiazku z jej walka w obronie fok?

Soffia Loren mimo tego ze faktycznie bardzo sie pielegmuje i wyglada mlodo... nie ma tego swiatla w spojrzeniu..
Poza tym jej typ urody mi sie nigy nie podobal.. Cialo, cialo i cialo.. twarz gdzies tam ..
No i kto na zdrowym umysle dalby sie fotografowac w stroju Ewy w wieku lat 70 kilka?? ( Kalendarz Pirelli)

BB jest dobra dla zwierząt, ale - jak dla mnie - piękna nie jest. Wręcz paskudnie się zestarzała.Na dodatek nosi okropny makijaż.
Nasza Beata Tyszkiewicz....Też się nie pięlęgnuje, a jednak przepiękna jest. I była jej rozbierana sesja, chyba dla Dove.
No i Małgorzata Braunek - zestarzała się szlachetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 19-10-2009, 01:26
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
BB jest dobra dla zwierząt, ale - jak dla mnie - piękna nie jest. Wręcz paskudnie się zestarzała.Na dodatek nosi okropny makijaż.
Nasza Beata Tyszkiewicz....Też się nie pięlęgnuje, a jednak przepiękna jest. I była jej rozbierana sesja, chyba dla Dove.
No i Małgorzata Braunek - zestarzała się szlachetnie.

Lila nie jest piekne co jest piekne ale to co sie podoba..

Mnie sie podoba BB.. A Tyszkiewicz nie.. Ma jakis zly blysk w oczach.. Moze sie myle??

A juz rozbierana sesja w tym wieku... wybacz Malgorzata Braunek.... hmmm podoba mi sie bo tobie sie podoba ... N A P R A W DE
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 19-10-2009, 19:43
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Ja o urodzie się nie wypowiem. Każdy starzeje się jak umie. Najważniejsze, że o zwierzęta dba i to cenię u B.B.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 19-10-2009, 19:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Ja o urodzie się nie wypowiem. Każdy starzeje się jak umie. Najważniejsze, że o zwierzęta dba i to cenię u B.B.

To jest ponad wszystko. Jak dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 19-10-2009, 21:51
Pregunta's Avatar
Pregunta Pregunta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 1 982
Domyślnie

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h... =0CA8Q9QEwBA
Nie odważe się powiedzieć, że potraktowała go gorzej niż psa, ale to zawsze kładzie cień na mojej opinii o niej.Miała tylko 26 lat, chciała usunąć tę ciąże a gdy to się jej nie udało próbowała popełnić samobójstwo. Nie mnie ją potępiać.
Najbardziej podobała mi się w "Prawdzie", a zawsze podziwiałam jej piękne nogi. BB. rocznik 1934 a M. Braunek 1947, więc trudno porównywać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 07:31
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Kto do licha ciężkiego zadecydował o obsadzeniu M.Braunek w roli p.Basi w "Rozlewisku"?????Zapewne wszystkie czytelniczki tej książki inaczej wyobrażali sobie matkę Gosi!!Pomyłka!!!!!!!!
Okropność!!
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 11:25
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Styrcz Anna
Kto do licha ciężkiego zadecydował o obsadzeniu M.Braunek w roli p.Basi w "Rozlewisku"?????Zapewne wszystkie czytelniczki tej książki inaczej wyobrażali sobie matkę Gosi!!Pomyłka!!!!!!!!
Okropność!!

Ba, nasze wyobrażenia.
Oleńka też była całkowicie inna od Małgorzaty Braunek.
Tak lubię tę aktorkę, jednocześnie nudząc się przy czytaniu 'Rozlewiska', że dla mnie -może być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 12-12-2009, 16:35
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Post

jesteście wspaniali... i piekne komentarze.. oczywiście mam na myśli te o zwierzątkach.. bo o aktorkach się nie będę wypowiadała

a wiecie, że wasza koleżanka rebelio zaczęła współpracować z polskimi organizacjami które się tym zajmują? była na małej demonstracji na rzecz ochrony zwierząt futerkowych, hodowanych wyłącznie na futra... muszę przyznać że bardzo mało jest starszych osób na takich akcjach, a wiadomo ze mają czas, oprócz mnie tylko jeden siwy pan rozdawał ulotki, a naprawdę warto, młodzi to bardzo doceniają i jest to wspaniały sposób na spedzenie czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.