menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 11:59
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie To jest ....


To jest już wkurzające...Jak się czyta i słyszy to....TYLKO PIS
GLOŚNO PISZE O....hakach,teczkach,podsłuchach ,aferach i innych świństwach.Nigdzie w Europie nie słyszy się o tylu sprawach gdzie na porządku dziennym są wyłącznie afery.
Za czasów pana Jarosława to było apogeum jak."durne koalicje.Teczki Macierowicza.Afery Gruntowe i wiele innych"
To już mdli. Teraz sprawa Sikorskiego..Pan Jarosław jak magik z kapelusza znalazł "haki"...Co jeszcze nas czeka..
Taka to jest polityka PIS-u ...Grzebanie w.....błocie..Szukanie w śmietnikach historii afer. Czy oni przypadkiem nie pobierali nauk
od pewnego człowieka z szpicbródką....Tam też były afery,podsłuchy i inne świństwa.Która formacja polityczna w Polsce grzebie się w tych fekaliach..Nikt bo tam są ludzie rozsądni,którzy i obawiają się prezesa..
Może ja u schyłku życia doczekam,że nastąpi u nich normalność powrót do demokratycznych zasad współżycia między pozostałymi formacjami politycznymi..
__________________
zdzislaw1
  #2  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 13:56
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
TYLKO PIS
GLOŚNO PISZE O....hakach,teczkach,podsłuchach ,aferach i innych świństwach.

Nie denerwuj sie, to przecież jest cecha "MAŁYCH" ludzi (nie wzrostem a cechami).Arabowie maja na to przysłowie "Psy szczekają a karawana jedzie dalej"
Cytat:
Napisał zdzisław.bedrylo
Czy oni przypadkiem nie pobierali nauk
od pewnego człowieka z szpicbródką....Tam też były afery,podsłuchy i inne świństwa.

Myslisz pewnie o Leninie lub Dzierżyńskim?..to chyba niemozliwe,ci wymienieni przy PiS to jak "kundelki" biskupa Pieronka

Cytat:
Napisał zdzisław.bedrylo
Która formacja polityczna w Polsce grzebie się w tych fekaliach..Nikt bo tam są ludzie rozsądni,którzy i obawiają się prezesa..
Oczywiście PiS i sam na to odpowiedziałes wyżej.Ludzie rozsądni? chyba żartujesz?

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Może ja u schyłku życia doczekam,że nastąpi u nich normalność powrót do demokratycznych zasad współżycia między pozostałymi formacjami politycznymi..

Może, ale gdy bys tego chciał musiał bys zmienić swoje zapatrywania polityczne na lewicowe i to skrajne tak jak ja, bo tez marzy mi się powrót do normalności w naszym życiu społecznym.Rząd Millera miał ciut za małe poparcie u wyborców by samodzielnie tą normalność wprowadzić a jak zachowywał sie jego koalicjant (PSL-obecny we wszystkich prawie rządach) wystarczy sobie przypomniec.
  #3  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 14:10
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Zdzisławie piszesz tak, że muszę się domyślać kogo lub co masz na myśli. A nie może by tak prościutko "kawa na ławę". Weź pod uwagę, że na tym forum nie wszystkie mózgowia bystre.
  #4  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 18:26
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Zdzisław wypaliłeś i masz rację, ale o tym mówię głośne też na innym wątku, też mnie szlak trafia na takie kundelskie postępowanie, bo tak robią tylko kundle moralne, wyciąganie, posądzanie ... dobra pies jestem już spokojny,
  #5  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 18:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Może, ale gdy bys tego chciał musiał bys zmienić swoje zapatrywania polityczne na lewicowe i to skrajne tak jak ja, bo tez marzy mi się powrót do normalności w naszym życiu społecznym.Rząd Millera miał ciut za małe poparcie u wyborców by samodzielnie tą normalność wprowadzić a jak zachowywał sie jego koalicjant (PSL-obecny we wszystkich prawie rządach) wystarczy sobie przypomniec.

Widać że postkomuna popiera PO.

I to samo powoduje, że ''hadko'' jest być z nią w jednym szeregu, i wydziwiać na kundelki.
  #6  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 19:48
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

....dziwi tylko, skąd PiS ma nadal poparcie?
Zgadzam się z wypowiedziami Zdzisława, Wibi i Jip
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #7  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 19:52
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Widać że postkomuna popiera PO.

I to samo powoduje, że ''hadko'' jest być z nią w jednym szeregu, i wydziwiać na kundelki.
A może to jest inaczej, że nawet postkomuna widzi, niecne gierki Twoich ulubieńców, i ma takich gierek dość? Załóż Lila okulary i rozszerz widzenie.....
i to nie żadne wydziwianie na kundelki, tylko stwierdzanie faktów, i nie masz racji, kundelki są miłe, a u tych panów nic miłego nie widać....
  #8  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:00
Ada 33's Avatar
Ada 33 Ada 33 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 4 868
Domyślnie

Życzę powodzenia w kompletowaniu elektoratu liberalno-socjalistycznego /wprawdzie te dwa poglądy wzajemnie się wykluczają....ale to dla Was drobiazg/.
Piękne marzenie: komuno wróć!!!!
A nawiasem mówiąc nie jestem kundlem,tylko psem rasowym.....należącym do PiS
  #9  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:02
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Widać że postkomuna popiera PO.


"postkomuna" nie popiera NIKOGO!!! bo "postkomuna" ma jedynie wrodzone poczucie sprawiedliwości nawet społecznej,ludzkiej godności,pomaga słabym i bezradnym,nie cierpi kłamstwa i oszustw, patrzy z politowaniem na wszelkie "oszołomstwo" i zacietrzewienie,współczuje chorym "umysłowo" i postrzega świat obiektywnie i bez zawiści,szanuje poglady (bez oszołomstwa) innych a poza tym na zycia ma poglad spokojny i wywazony,bez zadnych preferencji religijnych czy rasistowskich.Dodatkowo jest Polakiem i patriotą który chciałby aby życie każdego obywatela było godne,spokojne i bezpieczne.
  #10  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
"postkomuna" nie popiera NIKOGO!!! bo "postkomuna" ma jedynie wrodzone poczucie sprawiedliwości nawet społecznej,ludzkiej godności,pomaga słabym i bezradnym,nie cierpi kłamstwa i oszustw, patrzy z politowaniem na wszelkie "oszołomstwo" i zacietrzewienie,współczuje chorym "umysłowo" i postrzega świat obiektywnie i bez zawiści,szanuje poglady (bez oszołomstwa) innych a poza tym na zycia ma poglad spokojny i wywazony,bez zadnych preferencji religijnych czy rasistowskich.Dodatkowo jest Polakiem i patriotą który chciałby aby życie każdego obywatela było godne,spokojne i bezpieczne.

OK.
Wobec tego wkładam na skronie postkomuny wirtualny wieniec,
z liści bobkowych ( do wawrzynu nie mam dostępu),
życząc jej, aby się nie denerwowała,
ponieważ jak i antykomuna,
ma nader znikomy wpływ na obecną rzeczywistość.
  #11  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:09
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ada 33
Życzę powodzenia w kompletowaniu elektoratu liberalno-socjalistycznego /wprawdzie te dwa poglądy wzajemnie się wykluczają....ale to dla Was drobiazg/.
Piękne marzenie: komuno wróć!!!!
A nawiasem mówiąc nie jestem kundlem,tylko psem rasowym.....należącym do PiS
Nikt pretensji do Ciebie nie ma ,że do PIS należysz, jedynie do Twoich szefów za prowadzenie gierek niecnych mamy pretensje, a o Tobie nie wiemy czy prowadzisz jakieś gierki niecne, gdybyś prowadziła też pretensje byśmy mieli...
  #12  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nikt pretensji do Ciebie nie ma ,że do PIS należysz, jedynie do Twoich szefów za prowadzenie gierek niecnych mamy pretensje, a o Tobie nie wiemy czy prowadzisz jakieś gierki niecne, gdybyś prowadziła też pretensje byśmy mieli...

Na Twoim miejscu nie nadstawiałabym tak piersi, bo może zostać tylko wstyd.
Jak z Piesiewiczem.
  #13  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:16
Ada 33's Avatar
Ada 33 Ada 33 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 4 868
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nikt pretensji do Ciebie nie ma ,że do PIS należysz, jedynie do Twoich szefów za prowadzenie gierek niecnych mamy pretensje, a o Tobie nie wiemy czy prowadzisz jakieś gierki niecne, gdybyś prowadziła też pretensje byśmy mieli...
Przecież z Waszego założenia wszystko co ma etykietę PiS jest durne,oszołomskie i kundlowate....bardzo dziękuję za nadmiar komplementów
  #14  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:16
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Na Twoim miejscu nie nadstawiałabym tak piersi, bo może zostać tylko wstyd.
Jak z Piesiewiczem.
Ale ja sukienek nie lubię zakładać i prochów nie używam....
może masz rację, pies musimy wyhamować, bo nas wyhaczą.....
  #15  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Ale ja sukienek nie lubię zakładać i prochów nie używam....
może masz rację, pies musimy wyhamować, bo nas wyhaczą.....
Ty- nie.

Ale jak się jeszcze ktoś taki znajdzie w...hmmm....szeregach?
  #16  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:25
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Oj się porobiło..Prawdą jest,że retoryka PIS-u jest niezmienna.
To wszystko idzie w ciemny lud tak aby na każdego mieć "HAKA"
Niestety tylko PIS rozkręcił tę spiralę "Afer,donosów,teczek" Tylko bracia Kaczyńsccy w Polsce nauczyli ludzi DZIELIĆ"..To ich powiesić za nabiał.Nikt teraz nie jest święty-czy PO PSL LEWICA każdy coś tam zbroił ale żyć psychozą to chyba przesada Panie Jaroslawie...
__________________
zdzislaw1
  #17  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:44
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A Polacy posłuszni uczniowie i Kaczyńskich słuchają. Chyba nie wszyscy.
  #18  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:46
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Nie wszyscy, nie wszyscy sa oczarowani Kaczyńskimi
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #19  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:55
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
OK.
...ma nader znikomy wpływ na obecną rzeczywistość.

Pewnie tak jest ale...mam troche satysfakcji z tego, że na razie parę osób przestało się bać, że ich "zakrzyczą" majacy "jedynie słuszne" poglady.Sadzę również, ze ta grupa bedzie się powiekszać i to znacząco a moze nawet wyrazi to w wyborach nie bojąc się swoich przekonań i tego, że w swoich rekach a właściwie głosach przy urnie mogą zmienić ten zakłamany obecnie świat czy to PiSowski czy POwski i wrócić do NORMALNOŚCI
Za moje pierwsze posty na tym forum zostałem ostrzeżony publicznie, że mnie tu "zjedzą" ale chyba się nie poddałem?przede wszystkim dlatego że moim adwersarzom brak argumentów,mają jedynie inwektywy i drobne złośliwości
  #20  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 20:59
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
A Polacy posłuszni uczniowie i Kaczyńskich słuchają. Chyba nie wszyscy.
Nie jestem posłuszna Kaczyńskim, Tuskowi ani żadnemu innemu z katoprawicy. Oczywiście mam idola, ale z innej opcji.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.