menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #108021  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 17:47
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Lilu- na jakie konto można przesłać pieniądze na leczenie psa.
Druga sprawa- ja mam kilkoro juz doroslych pod swoja opieka- niepełnosprawnych. Przychodzą do mnie z mamą lub tatą-otoz rodzice nie popierają strajku niepelnosprawnych w budynku sejmu- przede wszystkim nie podoba się pani z jakimis paznokciami- ja sie na tym nie znam-gdize wykonanie jednego kosztuje circa 80 dych. Nie wiadomo dlaczego nie przyjęły pakietu do sklepów dla niepelnosprawnych-dowiedziałam się ,że tzw oporzadzenie- przepraszam za slowo- kosztuje dużo wiecej niż 500pln.To są stwierdzenia nie moje- tylko tych niieszczesnych matek.Mój Krzysiu(ulubiony pacjent)-osoba calkowicie zdana na opieke mamy dostał swietny inwalidzki wózek- calkowicie free.I jedzie z mamą do Ustronia na 21 dni - też free.Cos jest jednak "na rzeczy"- nie uwazacie.


Elu powinno konto być w artykule.

I jeszcze raz co jest na rzeczy;
pani Iwonka ma nadzieję na karierę. Skoro w sejmie jest durna Krzywonos
przyjaciółka nie mniej durnej niani Zawadzkiej,
to czemu nie wyszczekana Iwonka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108022  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 17:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Masz krotka pamiec, nie powiem wybiorcza.
Przypomne nasz seniorkowy wateczek:
http://www.klub.senior.pl/spoleczens...osba-8152.html
Dzieki mobilizacji uczestnikow portalu, glownie szarych emerytow, ktorzy sami wiaza koniec z koncem, udalo sie zebrac na wiele celow zupelnie spore kwoty.
Niestety wielu zyc nie udalo sie uratowac ale zostala zatysfakcja, ze moglismy pomoc ludziom, ktorych znalismy tylko i wylacznie z netu. Nikt nawet nie oczekiwal na slowo "dziekuje", bo poprostu czulismy sie solidarni z potrzebujacymi.
Nawiasem nie padlo slowo o obowiazku panstwa aby pomoc tym ludziom, nikt nie podnosil krzyku...No coz, byla wtedy POwska ekipa rzadzaca, ktorej nie wypadalo krytykowac.

Inna ekipa wygrala wybory i nagle wszystko lezy w obowiazku nowej ekipy. Ludzie potrzebujacy, inwalidzi, niesprawni staja sie narzedziem politycznym, ktorymi sprytnie manipuluje oPOzycja.

Poczytaj sobie podziekowania wyyrazone na watku , napewno zrozumiesz co zostalo zrobione....choc byl jedna wpadka, wieze szczerze, ze drugi raz sie nie powtorzy podobna "zbiorka".


To były inne czasy. Nie tak odległe, ale inne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108023  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 18:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

do Basi

News;
jest porozumienie ws. pomnika Ofiar Katynia w Jersey City ! pomnik zostanie nieznacznie przesunięty !

Chyba, że to fejk, ale podali w TV.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108024  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 18:50
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Lilu- na jakie konto można przesłać pieniądze na leczenie psa.
Druga sprawa- ja mam kilkoro juz doroslych pod swoja opieka- niepełnosprawnych. Przychodzą do mnie z mamą lub tatą-otoz rodzice nie popierają strajku niepelnosprawnych w budynku sejmu- przede wszystkim nie podoba się pani z jakimis paznokciami- ja sie na tym nie znam-gdize wykonanie jednego kosztuje circa 80 dych. Nie wiadomo dlaczego nie przyjęły pakietu do sklepów dla niepelnosprawnych-dowiedziałam się ,że tzw oporzadzenie- przepraszam za slowo- kosztuje dużo wiecej niż 500pln.To są stwierdzenia nie moje- tylko tych niieszczesnych matek.Mój Krzysiu(ulubiony pacjent)-osoba calkowicie zdana na opieke mamy dostał swietny inwalidzki wózek- calkowicie free.I jedzie z mamą do Ustronia na 21 dni - też free.Cos jest jednak "na rzeczy"- nie uwazacie.
Gdybym w państwie w którym służba zdrowia działa tak jak działa, a pacjent jest często traktowany jak petent, zmuszona bym była przyjść do lekarki od której zależy los mojego dziecka, a PaniDoktor nie kryła by się ze swoimi sympatiami i antypatiami politycznymi, to być może też bym jej przyznała rację, że jestem przeciwna walce matek o środki do życia dla dorosłych niepełnosprawnych dzieci. Mam poważne wątpliwości co do etyki lekarza, który z pacjentem w sposób oczywisty od niego zależnym, politykuje stawiając go w wysoce niezręcznej sytuacji.
A bzdety o paznokciach obojętnie po 80 czy 8 złociszy za sztukę, są poniżej poziomu intelektualnego nawet salowej - przepraszam za to porównanie wszystkie osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną nie wymagającą szczególnych kwalifikacji.
Dlaczego 500+ , a szczególnie nowość 300+ nie jest w naturze ?! Ciekawe, prawda ?!
Niewiele jest miejsc, gdzie można się tyle dowiedzieć o rodakach co na KSC ! Koszmar !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108025  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 18:50
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Nie wiadomo dlaczego nie przyjęły pakietu do sklepów dla niepelnosprawnych-dowiedziałam się ,że tzw oporzadzenie- przepraszam za slowo- kosztuje dużo wiecej niż 500pln.To są stwierdzenia nie moje- tylko tych niieszczesnych matek.Mój Krzysiu(ulubiony pacjent)-osoba calkowicie zdana na opieke mamy dostał swietny inwalidzki wózek- calkowicie free.I jedzie z mamą do Ustronia na 21 dni - też free.Cos jest jednak "na rzeczy"- nie uwazacie.
Elu, jako lekarka widzisz lepiej niz ktokolwiek z tego watku.
Jezeli chodzi o sprzet - wozki inwalidzkie, chodziki/balkoniki. duze majtki zamiast pampersow....materialy opatrunkowe, to pare razy w roku w Szwajcarii organizuje sie akcje w Lions Club i Rotary Club na wysylke tego typu materialow do Polski. Wiem z pierwszej reki, bo znam osobe, ktora to koordynuje. Jedno ciekawe, ze ludzie ci, nie pusza sie z tym co robia. Dyskrecja obowiazuje. W tym roku wyszlo 15 nowiutkich wozkow inwalidzkich, w tym 4 automatyczne.

Wiec jak widzisz i napewno wiesz, pomoc leci dla polskich niepelnosprawnych dzieciakow z roznych krajow Europy.

Dziwie sie, ze okupujacy Sejm, dziwnie milcza na ten temat i zadaja tego samego sprzetu od panstwa.
Na ilu wozkach, moze jezdzic niepelnosprawny w tym samym czasie?

PS. Jest duzo zapotrzebowan na tzw skutery elektryczne ale to jest duzo drozszy sprzet niz wozek, stad pewnie decyzje, ze skuterow sie nie wysyla.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108026  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 18:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Gdybym w państwie w którym służba zdrowia działa tak jak działa, a pacjent jest często traktowany jak petent, zmuszona bym była przyjść do lekarki od której zależy los mojego dziecka, a PaniDoktor nie kryła by się ze swoimi sympatiami i antypatiami politycznymi, to być może też bym jej przyznała rację, że jestem przeciwna walce matek o środki do życia dla dorosłych niepełnosprawnych dzieci. Mam poważne wątpliwości co do etyki lekarza, który z pacjentem w sposób oczywisty od niego zależnym, politykuje stawiając go w wysoce niezręcznej sytuacji.
A bzdety o paznokciach obojętnie po 80 czy 8 złociszy za sztukę, są poniżej poziomu intelektualnego nawet salowej - przepraszam za to porównanie wszystkie osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną nie wymagającą szczególnych kwalifikacji.
Niewiele jest miejsc, gdzie można się tyle dowiedzieć o rodakach co na KSC ! Koszmar !


Przecież w 2014 pisałaś aby rozgonić to towarzystwo
a koleżeństwo się cieszyło, gdy Sikorski je do sejmu nie wpuścił.
Przeleć 4 lata do tyłu, wszystko jest na tym wątku.

Faktycznie, człowiek nigdzie nie widział tyle hipokryzji i fałszu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108027  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 19:05
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
do Basi

News;
jest porozumienie ws. pomnika Ofiar Katynia w Jersey City ! pomnik zostanie nieznacznie przesunięty !

Chyba, że to fejk, ale podali w TV.

Lila, szczera prawda !

Zawsze sie smieje, kiedy ludzie tendencyjnie wpisuja idiotyzmy i robia z siebie pepki swiata, wszystko wiedzace.
prawa Pomnika Katynskiego jest tego najlepszym przykladem. Inne sprawy tez powoli zostana wziete pod kontrole...pstttt aby nie zapeszyc.

mec. S.P. - nie w ciemie bity, nie lubi przegrywac.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108028  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 19:12
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Pies decyduje które wycieczki szkolne mogą wejść do Sejmu a które nie, cichutko doradzam wycieczkom łapówkę w postaci butaprenu albo kompotu.
Za wczesnej komuny byłam na wycieczce w Sejmie z moją klasą IX e. Nikt nas nie legitymował ani nie przeganiał ale to był całkowity zamordyzm, nie to co teraz. Mam nadzieje, że młodzież to zapamięta.
http://www.klub.senior.pl/showpost.p...postcount=6681

Sejm to nie stodola. Jak wycieczka chce "wejsc" napewno organizatorzy znaja procedure.

Nie opowiadaj bajek, ze wchodzilas za komumnistow do Sejmu bez kontroli lub legitymowania. Dyrekcja szkoly przedstawiala listy imienne uczniow i szkola za nich gwarantowala, ze beda sie zachowywac poprawnie.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108029  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 20:00
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Nikt Ci nie dał prawa- Hypatio- do obrazania mnie. Bardzo Cię prosze nie odpisuj na moj post- potraktuje , że Twojego postu w ogole nie było. jestem za stara ,aby wchodzic w potyczki slowne z Tobą, nie lubie ludzi nie akceptujących innych, i przede wszystkim siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108030  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 21:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

i znowu ZAMACH!!!!
Tom razom na KACZYŃSKIEGO i też znowu, bo jak ten co poległ był żywy to po stolicy administracyjnej KRAJU szalał UNABOMBER i go szukali .... i musiały to być ruskiezielone, bo do dziś ich nie znalazły.. A tera drugiemu chcą kolano wysadzić.

Jak donosi FAKT24, w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie, czyli tam gdzie przebywa prezes PiS Jarosław Kaczyński, ogłoszony został alarm bombowy. Do placówki wkroczyli pirotechnicy, dokonali sprawdzenia. Okazało się, że alarm był fałszywy.

Cytat:
"W piątkowe popołudnie zamknęli szpital, w którym leży Jarosław Kaczyński. Przez pół godziny pacjenci i odwiedzający nie mogli się dostać do Wojskowego Instytutu Medycznego. Musieli czekać przed bramą. Wpuszczane były tylko limuzyny Służby Ochrony Państwa. Rządowi ochroniarze najprawdopodobniej przyjechali po to, aby czuwać nad bezpieczeństwem Jarosława Kaczyńskiego" – tak zdarzenie opisuje FAKT24.
kurka wodna!!! rządowe ochroniarze do zwykłego posła???
A co będzie jak jakiego kardynała będą chcieli podsadzić w szpitalu MSW?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108031  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 21:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Pierwszy UCIEKINIER Rzeczpospolitej

Cytat:
Jak podaje TVN24 powołując się na informacje Policji, za kierownicą opancerzonego BMW siedział funkcjonariusz żandarmerii, starszy chorąży sztabowy Krzysztof K. Bez należytej ostrożności wykonał skręt w lewo i uderzył w Citroena, który prowadziła Agata S. Policja nie potwierdza, czy pasażerem auta ŻW był Antoni Macierewicz.

Sam były minister obrony zaprzecza, że do takiego zdarzenia doszło. – Nie uczestniczyłem w żadnym wypadku. Nic mi na ten temat nie wiadomo – powiedział w czwartek na antenie Telewizji Republika.

Tymczasem TVN24 informuje, że "Policjanci z KSP, którzy byli na miejscu kolizji, odnotowali obecność byłego ministra w aucie". – W pojeździe BMW przebywał minister Antoni Macierewicz. Po zdarzeniu minister w asyście ochrony odjechał innym pojazdem – TVN24 cytuje funkcjonariuszy, którzy poinformowali o wydarzeniu swoich przełożonych.

Antek M. jest jakiś pechowy. Gdzie się nie ruszy, to jest jakieś duuuuuuuuuuup. Pojechał do Smoleńska, to było potężne duuuup, pojechał do TORUNIA to było następne duuup!
Pozwolił mu Błaszczak jeździć po Warszawie i jest kolejne duuuup.
I po każdym duuuup!!! Było choduuuuuuuuuu!

To może jakiś śmigłowiec by mu Błaszczak przydzielił?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108032  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 21:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

I niezawodny BRUDZIŃSKI Yoyo...
Cytat:

Fałszywy alarm bombowy być może był inspirowany takim barbarzyńskim hejtem jaki jest kierowany pod adresem PJK przez polityków opozycji i dziennikarzy - tak szef MSWiA Joachim Brudziński skomentował zamknięcie dziś po południu wstępu na teren Wojskowego Instytutu Medycznego. Przebywa tam Jarosław Kaczyński.

Ja pierniczę!!!!
A to wredna banda z tych zdradzieckich mord opozycyjnych gorszego sorta co zamordowali jednego Kaczyńskiego i chcieli zamachnąć się na kolano drugiego. No i ta swołocz dziennikarska.. musiały się skurczybyki za specnazów przebrać i hejtują supermana paskudnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108033  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 23:40
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

ho ho najazd...kto ma bronić Polski bo panuje cisza w temacie
Polska kąsa rękę która ją karmi --> https://www.youtube.com/watch?v=RZXaM-Nxex0
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108034  
Nieprzeczytane 12-05-2018, 07:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
ho ho najazd...kto ma bronić Polski bo panuje cisza w temacie
]
Arti!!! Nie pozostaje ci -wraz z koleżeństwem- nic innego jak wstąpić
do WOT -u albo nawet do GROMu.
No i zebrać w bojową dywizję kapelanów i jakies brygady speców od rasy białej z wszypolaków i onr-owców.
I będzie git...
W końcu taka Pawłowicz na czele spicy bojowych staruszek odstraszy każdego a Putina w pierwszej kolejności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108035  
Nieprzeczytane 12-05-2018, 07:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

I ...tfuj! Co jo godom, co jo godom!!!
Cytat stulecia:

Cytat:
Jarosław Kaczyński w sierpniu 2011 roku będąc liderem opozycji wzywał

rząd PO-PSL do obniżenia akcyzy paliwowej.


- Jeśli się ją obniży, to spadnie cena benzyny -

przekonywał w trakcie konferencji stojąc obok specjalnie na tę okazję przygotowanego kanistra.

A dziś jakies wredne zdradzieckie mordy gorszego sortu chcą wprowadzić ustawą jakąs opłatę paliwową 10 gr na litrze... i to chyba znowu jakiś Ryży Kudła judzi na [tfuj!]kolanach u ciotki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108036  
Nieprzeczytane 12-05-2018, 09:16
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Mniej funduszy unijnych dla Polski w przyszłym budżecie UE to nie kara, ale wynik wzrostu gospodarczego – oświadczyła przebywająca we Florencji unijna komisarz ds. polityki regionalnej Corina Cretu.

Cytat:
Nawiązując do propozycji Komisji Europejskiej w sprawie unijnego budżetu na lata 2021-2027, Cretu powiedziała, że niektóre kraje UE stracą trochę pieniędzy, ale „jest to dobry znak, ponieważ poczyniły postęp”. Jako przykład podała Polskę.

„Polska poczyniła wielki postęp, podnosząc standard życia mieszkańców. Kiedy Polska przystępowała do Unii Europejskiej, jej PKB per capita był na poziomie blisko 50 proc. średniej unijnej, teraz dzięki wzrostowi gospodarczemu i wzrostowi stopy zatrudnienia jest to 75 proc. To jeden z krajów, których gospodarka rosła najszybciej

http://nczas.com/2018/05/12/komisarz...gospodarczego/

A pare dni temu Macron, prezydent Francji w czasie spotkania z A.Merkel staral sie przeforsowac jego teorie o Europie dwoch predkosci. Polska wg niego miala znalesc sie w 2-iej grupie.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108037  
Nieprzeczytane 12-05-2018, 11:32
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Bezrobocie w Polsce jest na rekordowo niskim poziomie.

Cytat:
Podobno nawet o Ukraińców do pracy zaczyna być trudno. Podobno, bo na nieformalnym "bazarku" w Piasecznie chętni do pracy na czarno jak stali, tak stoją. - Tylko stawki są trochę lepsze - mówią.

Na "bazarek" w Piasecznie Ukraińcy przychodzą od lat. Mówią, że zawsze jakaś robota się znajdzie. Potrzeba ludzi do pracy w polu, magazynach, na budowach, sortowniach. Dla kobiet głównie w szwalniach i przy sprzątaniu. Przyjeżdżają tu po Ukraińców, bo Polacy chcą za dużo pieniędzy.
https://www.money.pl/gospodarka/wiad...50939404810369

To fakt! Pewnie dlatego dadza nam mniej dotacji z budzetu EU...za obnizenie bezrobocia. Inne kraje Eu - roznie to bywa.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108038  
Nieprzeczytane 12-05-2018, 12:53
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Sumliński zatrzymany na lotnisku w Londynie. „Policja pyta o ekstremistyczne poglądy”

Cytat:
Dziennikarz Wojciech Sumliński, autor książek m.in. o zbrodni ks. Jerzego Popiełuszki oraz związkach Bronisława Komorowskiego z WSI, został zatrzymany przez służbę graniczną na lotnisku London-Luton. Po kilku godzinach przesłuchania i interwencji konsula RP, pisarz został wypuszczony.
O tej sprawie poinformował Marcin Rola z Telewizji wRealu24.tv. Na piątek zaplanowano premierę najnowszej książki Sumlińskiego „To tylko mafia”. Na spotkaniu premierowym miała być liczna brytyjska Polonia.
http://nczas.com/2018/05/12/skandal-...yczne-poglady/

Jezeli to nie jest fejk news - to robi sie ciekawie...kto nastepny na liscie!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108039  
Nieprzeczytane 12-05-2018, 13:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Trzymam zaklad, ze paru z Was zobaczymy na zdjecionkach z Warszawy. Nie chce siac plotek, ale wrobelki cwierkaly, ze z wielu regionow Polski ruszyly do Warszawy bezplatne autokary z walowka. Moze to tylko fake newsy albo zle zrozumienie wroblowego cwierkania to sorki.

Dziś ulicami Warszawy przejdzie organizowany przez Platformę Obywatelską, Nowoczesną i Komitet Obrony Demokracji „Marsz Wolności”.

Cytat:
To jest marsz o wolne wybory, w którym będziemy mówić o praworządności, o podmiotowym, wolnym samorządzie, o tym wszystkim, co ważne i co dziś jest zagrożone przez centralistyczną politykę PiS”
„Liczymy na dużą frekwencję, na to, że to będzie taki prawdziwy początek kampanii samorządowej” .

Udział w marszu zapowiedzieli m.in. byli prezesi Trybunału Konstytucyjnego, profesorowie Andrzej Rzepliński i Jerzy Stępień oraz były I Prezes Sądu Najwyższego prof. Adam Strzembosz. Pojawią się także aktorzy: Dorota Stalińska, Jerzy Radziwiłowicz i Daniel Olbrychski.

http://nczas.com/2018/05/12/dzis-uli...osc-im-chodzi/


Zastanawiajace sa hasla "marsz o wolne wybory".
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108040  
Nieprzeczytane 12-05-2018, 13:09
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Warszawa godzina 13 !
Pozdrawiamy kaczora dyktatora !
I przypominamy, wszyscy dyktatorzy kończyli tak samo !
"Nie bądź jełopa, ważna jest Europa !"
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.