menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-08-2010, 23:25
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie Ważne- Poczytać Warto!


PROGRAM LOJALNOŚCIOWY (EGF Ltd), oparty jest na budowaniu sieci marketingu wielopoziomowego.

Atutem i nowościĄ jest wykorzystanie do tego celu środków pochodzacych z dofinansowania z UE. Dotyczy to produktów z zakresu artykułów spożywczych,chemii gospodarczej , srodków czystości, sprzętu RTV i AGD i wielu innych.

Dzieki temu programowi bez konieczności zmiany stylu życia, diety czy wydawania pieniędzy na niepotrzebne produkty możemy uzyskac wysoki rabat.

Być może sie zdziwimy, ale wiele z tych produktów kupujemu już teraz nie zdając sobie z tego sprawy, że juz za chwilę - dzieki Członkowstwu w Klubie - możemy nabywac je znacznie taniej, zaoszczędzając przy tym znaczne środki.
O członkostwie świadczy specjalna karta KLUBOWA, oraz wydana przez Bank karta debetowa. dzieki temu wszyscy Członkowie maja niepowtarzalną okazję dokonywać zakupów wielu towarów codziennego użytku z 20 % dyskontem ( zwrot na konto).
Serdecznie zapraszam do współpracy , życząc udanych zakupów z programem European Global Finance....
Odpowiadam na każdą wiadomość- zaznaczam,że środki z tej puli jeszcze nie sa rozdane.......one czekają na nas, zwykłych konsumetów.

Jednocześnie informuję, że:


Celem inicjatywy jest wzmocnienie ekologicznej i k o n k u r e n c y j n e j pozycji Europy poprzez wsparcie innowacyjnych rozwiązań, które chronią środowisko, tworząc jednocześnie większy rynek dla „zielonych” technologii, metod zarządzania, produktów i usług.

W ramach Programu na rzecz K o n k u r e n c y j n o ś c i i Innowacji przewidzianego na lata 2008-2013 Unia Europejska przeznaczy blisko 195 mln euro na finansowanie projektów promujących innowacje ekologiczne w Europie.
__________________
arbara
  #2  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 10:46
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Piszesz, że można zaoszczędzić a ja mam pytanie - ile muszę stracić?
  #3  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 12:10
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Piszesz, że można zaoszczędzić a ja mam pytanie - ile muszę stracić?

Stracić???
Przecież codziennie robisz zakupy, Czy zastanawiasz się ile produktów jest oznaczonych ekologolicznie?

Należy wykupić kartę członkowską Klubu, procedura jak w kazdym członkowstwie. Z jedyna róznicą, że dostajesz zwrot 20 % na konto.......żadne ryzyko.
__________________
arbara
  #4  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 12:15
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Tak tylko z pewnością gdzieś drobnym drukiem jest napisane za jaką kwotę trzeba zrobić zakupy i w jakim terminie. Za darmo to umarło. Te 20% ktoś musi pokryć . To jest moje zdanie
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #5  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 12:16
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 832
Domyślnie Basiu

Sama piszesz wykupić kartę, więc celowe jest pytanie ila taka karta kosztuje, a także o ile są droższe te produkty za które otrzymuje się zwrot 20%?
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
  #6  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 12:36
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Czyli dobrze pyta jip. Ile trzeba stracić...

Ale mnie temat zainteresował, bo staram sę kupować żywność ekologiczną,
tyle, że nie znoszę jakiejkolwiek przynależności.
Czy to do klubu, czy to do partii... nawet przez życie idę sama

A jak pisze tadeusz, nie ma nic za darmo...
  #7  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 14:35
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał basialwica
Stracić???
Przecież codziennie robisz zakupy, Czy zastanawiasz się ile produktów jest oznaczonych ekologolicznie?

Należy wykupić kartę członkowską Klubu, procedura jak w kazdym członkowstwie. Z jedyna róznicą, że dostajesz zwrot 20 % na konto.......żadne ryzyko.
Podaj więc szczegóły - co, gdzie, za ile, kiedy, .......
ilu ludzi ja muszę zebrać, żeby oni zbierali na mnie itp.....
  #8  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 15:37
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

20 % to wcale niedużo- bo prawdziwie ekologiczna żywnosc jest 2 razy drozsza od tej trującej.PRAWDZIWA- nie z nalepkami - ekologiczna zywnosc.W sklepach jej nie ma- tej prawdziwie ekologicznej- przywozi się ze wsi, z prosbą , aby wlascieciel dał tej marchewki kto,rą podaje swojej rodzinie.Ekologiczna zywnosc maja paulini pod Czestochowa, ale też niechetnie dziela się z nami- pospólstwem.
  #9  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 15:53
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Dlatego też wspólnie z bratankiem uprawiamy działkę - ekologicznie.
Nic nie pryskamy preparatami chemicznymi, tylko pokrzywą, skrzypem, wrotycz i takie tam...
I dlatego ta żywność jest taka droga, bo czasu kupę zajmuje przygotowanie tej całej otoczki, zanim coś się wyhoduje.
A i tu wiele odpada, bo nasiona kupne są już genetycznie zaprogramowane na przyjęcie chemii

Ot, taka dygresja...
  #10  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 17:24
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystynka
Czyli dobrze pyta jip. Ile trzeba stracić...

Ale mnie temat zainteresował, bo staram sę kupować żywność ekologiczną,
tyle, że nie znoszę jakiejkolwiek przynależności.
Czy to do klubu, czy to do partii... nawet przez życie idę sama

A jak pisze tadeusz, nie ma nic za darmo...

Witaj Krystynko
Tu nie ma żadnej przynależności ani przymuszenia. Uni chodzi o to aby przyzwyczaić nas do kupowania artykułow ekologicznych a prze dewszystkim towarów w opakowaniach ekologicznyc. I tak kupujemy towary ze znakiem np. zielonym ale do tego mamy jeszcze zwrot kasy. Czy to nie fajne. Kiedys pula dofinansowania sie skończy a zostana nasze nawyki. Tutaj nikt nikogo do niczego nie zmusza.Ja tylko mówię o fajnej sprawie.
__________________
arbara
  #11  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 17:25
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Tak tylko z pewnością gdzieś drobnym drukiem jest napisane za jaką kwotę trzeba zrobić zakupy i w jakim terminie. Za darmo to umarło. Te 20% ktoś musi pokryć . To jest moje zdanie

Tadziu, pisałam to jest dofinansowanie z Unii.
__________________
arbara
  #12  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 17:27
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
20 % to wcale niedużo- bo prawdziwie ekologiczna żywnosc jest 2 razy drozsza od tej trującej.PRAWDZIWA- nie z nalepkami - ekologiczna zywnosc.W sklepach jej nie ma- tej prawdziwie ekologicznej- przywozi się ze wsi, z prosbą , aby wlascieciel dał tej marchewki kto,rą podaje swojej rodzinie.Ekologiczna zywnosc maja paulini pod Czestochowa, ale też niechetnie dziela się z nami- pospólstwem.

Pisałam. Nie tylko o zywnośc tutaj chodzi. Masz rację, że żywność ekologiczna jest bardzo droga. Ale tu chodzi przecież o podstawowe artykuły życia podstawowego. Kupujemy przecież proszki i płyny do prania, pasty, kubełki, napoje ,woda. Nie patrzcie tylko na towar wazne sa równiez opakowania.Od stycznia do programu wejdzie paliwo, gaz i inne towary.

MNie osobiście podoba sie ten program. Dbam o ekologie i do tego mam płacone. Teśrodki sie przeż kiedyś skończą, a program dopiero wchodzi na rynek polski.
__________________
arbara
  #13  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 17:35
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

A jaka jest cena karty, bo już raz tak zapłaciłam, a potem ledwo udało mi się odzyskać zakup karty. A tu jaka cena?
  #14  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 21:54
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ba, ja mam autentycznego fioła na punkcie ekologii-ale nie wierzę, ze srodki do prania, pachnace mydełka, szampony sa bez znaczenia po wylaniu ich z woda do scieków.największy wynalazek- wg mnie- XX wieku - dla mlodych mam - pampersy- sa jedna z najpotezniejszych trucizn srodowiskowych. Sami spapralismy ten swiat to teraz płacimy nowotworami i innymi choróbskami(nie bedę przytaczala linków do stron, bo wiadomosci mam ze zródeł nieinternetowych.Ja sama stosuję mydło najzwyczajniejsze, ale niestety kremy juz z najwyzszej połki, czyli do d.... wszystko.
  #15  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 22:19
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie Program Unii

Cytat:
Napisał Boga
A jaka jest cena karty, bo już raz tak zapłaciłam, a potem ledwo udało mi się odzyskać zakup karty. A tu jaka cena?

Boga , nie wiem o jakiej karcie mówisz. Ten program (dofinansowania), dopiero wchodzi na rynek polski. Nie ma jeszcze kart. W tej chwili trwa rejestracja i informowanie społeczeństwa, że coś takiego będzie funkcjonowac u nas.
Zakupy do tego programu, będziemy robić tam, gdzie sa czytniki i kody kreskowe. Jest to system, który wyłapie artykuły oznaczone jako EKO. Płacimy kartą, aby zarejestrować zakup. Przy gotówce - nie będzie sladu, że taki zakup został dokonany.
Podaję stronę internetową. www.egfcompany.co.uk

Cyt.:
"Jeśli chcesz to zrób coś.
Jeśli możesz pracuj.
Jeśli jesteś zmęczony odpocznij. "...



..." Nigdy nie zmuszaj nikogo do czynienia czegoś. Pozostaw to jego własnej woli. To prawdziwa wolność. Taka postawa czyni świat doskonałym i przywraca mu naturalną harmonię. Green Purchasing - zielone zakupy - niech pozostaną Twoją decyzją.

Ten Projekt i proces wzrostu powinien rozwijać się w sposób naturalny. Nie chcemy przyspieszenia ani zwolnienia. Chcemy płynąć zgodnie z falami wszechświata i natury. Nie chcemy ich zmieniać. Chcemy się stać ich częścią, współgrać z istniejącym wszechświatem. W każdym innym przypadku niszczymy siebie i innych jak również otaczającą nas naturę. "...

prof. Peter Silberman
__________________
arbara
  #16  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 22:20
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 233
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Ba, ja mam autentycznego fioła na punkcie ekologii-ale nie wierzę, ze srodki do prania, pachnace mydełka, szampony sa bez znaczenia po wylaniu ich z woda do scieków.największy wynalazek- wg mnie- XX wieku - dla mlodych mam - pampersy- sa jedna z najpotezniejszych trucizn srodowiskowych. Sami spapralismy ten swiat to teraz płacimy nowotworami i innymi choróbskami(nie bedę przytaczala linków do stron, bo wiadomosci mam ze zródeł nieinternetowych.Ja sama stosuję mydło najzwyczajniejsze, ale niestety kremy juz z najwyzszej połki, czyli do d.... wszystko.

Podzielam zdanie, a w dodatku Unia i ekologia? Trochę mi to zalatuje.....modyfikowaną żywnością.
Co do kremów, te drogie właśnie ,ich produkcja, oczywiście nie wszystkich ,budzi moralne wątpliwości.

Cudownie byłoby mieć kartę z możliwością tańszych zakupów,ale już teraz wiadomo że w najbliższym czasie wszystko zdrożeje o ten nieszczęsny WAT i nie tylko.
Przepraszam za ten pesymistyczny ton, ale ostatnio
tyle się dzieje niekoniecznie na korzyść.
Dobrze jednak wiedzieć, Basiu,pozdrawiam
__________________
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”Mały Książę
http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
  #17  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 22:26
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Też uważam, że haczyk gdzieś ukryty musi być. Sporo teraz kart przeróżnych i ciągle gdzieś punkty zbieraj to prezent dostaniesz. Ja wolę liczyć na siebie. Pewna jestem, że się nie oszukam.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
KIEŁKI czy warto? Damian17 Dieta 35 18-09-2014 17:23
Przyprawy też są ważne !!! Damian17 Profilaktyka i zdrowy styl życia 1 30-12-2009 20:10
Czy warto? tadeusz50 Różności - wątki archiwalne 76 20-09-2009 11:30
Ważne w nagłych wypadkach hannabarbara Profilaktyka i zdrowy styl życia 16 25-01-2009 12:26
Pomidory ważne w profilaktyce raka prostaty - komentarze delfina Ogólny 11 12-11-2008 12:37

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.