menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:24
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Pytanie Krótki wątek - kto dziś w domu?


Zgłaszajmy się dziś Te, Ci, którzy postanowili w tę jedną noc posiedziec w cieple swoich domów sami, bądz z drugą połową...powody nie ważne...podzielmy sie przemyśleniami, zawartością swoich stołów, barków, ciuszków, humorem....jeśli na tym wątku to uczynimy będziemy stanowiły(li) niepowtarzalną salę balową w ten jeden jedyny wieczór....
Jutro wątek przestanie istnieć, a być moze narodzi się za rok....
  #2  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:29
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

My z meżem drugi raz (chyba w zyciu) spedzamy sylwestra we dwoje w domu...nie chce mi sie jakoś w tym roku szaleć(spierniczenie?- moze....a moze zatrzymanie w kadrze?...może), mielismy jechac do starszej córki, nie chce nam się, młodsze dziecko bawi się w Sopocie, psy niespokojne, bo "artyleria stzrela"(no i jak tu je opuścić?)zaraz szykuję kolację i kreację...a Wy?
  #3  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:31
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Ja też, ja też

spędzam Sylwestra w domu. Moje pieski też są zdegustowane strzelaniną, przygotuję wystawną kolację, założe kreację sylwestrową i będzie fajnie.
  #4  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:32
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Ja jestem jednym z tych co to będą witać Nowy Rok w cieple domowego domu. Za partnerkę będę miał tak jak podawałem to już barze i osobowym panienkę 4 lata i 4 miesiące. Dodatkowo podgląd na starszą pociechę wnuczkę Anię lat 17. Na stole kawa, kanapka, ciacho.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #5  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:32
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

no i super Basiu....myślę,że nie cierpisz znając Ciebie(znając nie znając...hihi)
  #6  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:34
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

no to mamy Pana....Tadziu dasz radę obtańczyć jak wiecej się zgłosi pań- liczac mojego męża jest Was dwóch...
  #7  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:34
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Uśmiech Witam

Tę noc chyba wyjątkową planuję spędzić z Wami i z TV.Właściwie to nie lubię sylwestra mimo, że bardzo lubię tańczyć.Owszem lubię witać "coś nowego", ale zawsze mi żal żegnać ten stary, miniony.Może jestem zbyt zachłanna, a moze to złe wspomnienia wszystkich minionych sylwestrów. Mimo wszystko ; Radości, zdrowia, spełnienia marzeń i szczęścia dla wszystkich współbiesiadników. Miłego!
  #8  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:35
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Boga- wiesz,że mnie też zawsze odchodzącego żal?
  #9  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 18:53
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Przez tak wiele lat "samo przez się rozumie się", że wspomnień wiele...Jakkolwiek wszystkie dobre (łącznie z tym w szpitalu po ciężkiej operacji) to jednak najbardziej lubiłam i lubię sylwestra zaliczać samotnie...O wielu mogłabym opowiadać, ale dzisiaj chyba nie pora. Może gdy wątek nie wygaśnie nadarzy się okazja.
Samotnych pozdrawiam serdecznie z zastrzeżeniem, że wcale Im nie współczuję bo uważam, że to bardzo fajnisty sposób.
..............119835123323747.gif......chat.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #10  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 19:04
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Myślę, ze każdy sylwester ma w sobie coś co mozna wspominać sympatycznie...mnie jest tylko dziwnie kiedy jestem w domu, bo nogi mi same chodzą, bo uwielbiam tańczyć, ale w tym roku jakoś mniej....chyba z wiekiem Pan Bóg tę werwę i parcie na życie stonuje.....i słusznie....
  #11  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 19:09
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Miłośniczka tańca,ale i kota Bazyla,a także staruszka mężusia, tym razem w Waszym gronie.Koty nienawidzą noworocznych odgłosów.W zeszłym roku,co prawda z innym kotem,nie obeszło sie bez nieprzyjemnych dla niego wrażeń.Zresztą muzyki słuchać można wszędzie,a nie w każdym miejscu jest takie doborowe towarzystwo,jak właśnie w naszym klubie.Jestem,jakby co....
  #12  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 19:14
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Boze co ja miewałam z psami w Sylwestra....między innymi dlatego bywamy uziemieni na dalsze wyjazdy, bo PSY...były psiaki i takie (rasy owczarek), ktłóre biedne wchodziły do wanny , same podczas strzelaniny i tzreba było je zakryc kocem w tej wannie - całe i tzrymac za głowę w kocu i głaskac... coby przezyły...i idz tu człowieku się baw.....wobec tego najczęściej mysmy organizowali pzryjacielskie sylwestry w naszym domu....
  #13  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 19:24
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

No właśnie malwinko!A ile zwierząt dziś zagubi swój dom?
  #14  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 19:34
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Mój Atos łagodnie przechodzi sylwestrowe strzelanie. Tak jak dziś bylem przed chwilą wysikać go, następny spacer około 4-tej a to ze względu na śpiącą wnuczkę. Tak następnie będę miał spokój do południa. Z Olą to się po prostu robi wyprawa.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #15  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 19:56
Jaga_13 Jaga_13 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 430
Domyślnie

Ja też w domu z mężem.Mąż trochę pogra na organach,pośpiewa ja pomogę>mo......ze razem potańczymy?Wieczór dopiero się zaczyna.SZCZĘSlIWEGO NOWEGO ROKU ddla WAS wszystkich.
  #16  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 20:02
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Elizka tak masz rację , one biedne w amoku wyrywają sie z łancuchami i pędzą przed siebie i tak mi ich zal- widzi sie takie widoki w nocy i na drugi dzień.Aż boję się na zapas takich widoków, bo rano jutro ok 5 będziemy jechac po córkę....
Ooooo Jaga zapowiada sie romantycznie....ja narazie po kąpieli w poszukiwaniu w szafach CZEGOŚ co by nadawało się do załozenia.....po załozeniu zabieram sie za kolację...
  #17  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 20:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Wszystkim forumowiczkom i forumowiczom, ktorzy beda spedzac Sylwestra samotnie - zycze Wam mimo wszystko wspanialego wieczoru. Zycze wam rowniez wspanialego Nowego Roku 2009 i do uslyszenia.

__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #18  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 20:46
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Ja również spędzam ten wieczór w domu ale dzięki seniorkowi nie czuję się samotna.
  #19  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 20:47
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Wraz z najlepszą z żon sylwestra spędzamy też w domu, nie po raz pierwszy. Jest dekoracja, była golonka, będzie biała kiełbasa, są procenty, tańce i jest bardzo miło.
Wszystkim spędzającym sylucha w domu życzę szampańskiej zabawy.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #20  
Nieprzeczytane 31-12-2008, 20:51
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

W wolnej chwili posłuchajcie
Stare dobre małżeństwo
http://odsiebie.com/pokaz/1215644---e5e5.html
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Od dziś emeryci i renciści dostają więcej - komentarze Basia. Ogólny 63 28-03-2010 10:54
Dziś w Sejmie RP o święcie Trzech Króli ... z centrum Polityka - wątki archiwalne 121 02-05-2009 21:31
Tu dorastał Jezus - Nazaret dziś - komentarze Ludgarda Ogólny 0 26-12-2008 12:39
Święty Mikołaj dawniej i dziś senior A.P. Różności - wątki archiwalne 2 01-12-2008 13:16
Kto ma prawo do własności, a kto nie? Dariusz Kosiur Polityka - wątki archiwalne 14 16-07-2008 22:23

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.