menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 20:41
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Post Nie chcemy płacić za leczenie - komentarze


Komentarz do artykułu: Nie chcemy płacić za leczenie
--------------------
Zadne dodatkowe place nie zmienia podejscia lekarzy do pacjentow. Po dwukrotnej podwyzce nic sie nie zmienilo. Kolejki sa dluzsze. Przestalam chodzic do specjalistow, staram sie leczyc sama. Oni tylko sprezaja sie kiedy ratuja zycie /przedluzaja cierpienie/, bo boja sie odpowiedzialnosci. Staram sie nie myslec kiedy przyjdzie najgorszy moment. Nie chce byc podlaczona do maszyn, bo jestem czlowiekiem, a nie rownolegla maszyna. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 21:25
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Wiele kasy jest przepieprz...ej, bo np. po co w szpitalach telewizory? Tam sie ludzie powinni zając odpoczynkiem, a tych . którzy juz nie cierpia do domu!!! Dla mnie tv w szpitalu to horror!Byłam już wiele razy w szpitalu i zawsze poi operacjach marzyłam tylko o jednym by spać i odpoczywać. Oprócz brzęczenia wszystkim co sie da, to jeszcze tv horror! Sory, ale musiałam to napisać. Zawsze uwazałam, ze szpital to miejsce , gdzie królować powinien spokój wraz z cisza. Po co marnować kase na prąd z tv?Ludzie nie wyłaczają swiatła wychodząc z toalety. powinny byc automaty, wyłączajace światło po opuszczeniu przez delikwenta kibelka.
__________________
Grazyna

Ostatnio edytowane przez grazyna : 12-04-2008 o 17:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 21:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał grazyna
Wiele kasy jest przepieprz...ch, bo np. po co w szpitalach telewizory? Tam sie ludzie powinni zając odpoczynkiem, a tych . którzy juz nie cierpia do domu!!! Dla mnie tv w szpitalu to horror!Byłam juz wiele razy w szpitalu i zawsze poi operacjach marzyłam tylko o jednym by spac i odpoczywac. Oprócz brzeczenia wszystkim co sie da, to jeszcze tv horror! Sory, ale musiałam to napisać.

Sorry Grażynko,ale szpital bez TV to dla mnie horror.Jak nie ma brzęczenia,to ja mam ochotę udusić poduszką współtowarzyszkę niedoli,bo ZAWSZE jest ktoś,kto chrapie..

Zresztą wrzuca się 2 zeta i te telewizory i tak są na koszt pacjentów..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 21:33
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Ale mnie zawsze takie brzdękolenie tv w szpitalu przeszkadza . Ja nie chce tv w szpitalu, powinny byc sale bez tv, dla zbuntowanych pacjentek.O jednym marze w szpitalu o TOTALNEJ CISZY !!! Hałas na mnie działa w takim miejscu stresująco. Jak widze pacjentów strzelajacych z pilotów w tv to az mnie ponosi.Sory, ze to napisałam, ale musiałam i tego nie wytne i basta!
__________________
Grazyna

Ostatnio edytowane przez grazyna : 11-04-2008 o 21:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 21:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał grazyna
Ale mnie zawsze takie brzdękolenie tv w szpitalu przeszkadza . Ja nie chce tv w szpitalu, powinny byc sale bez tv, dla zbuntowanych pacjentek.O jednym marze w szpitalu o TOTALNEJ CISZY !!! Hałas na mnie działa w takim miejscu stresująco. Jak widze pacjentów strzelajacych z pilotów w tv to az mnie ponosi.Sory, ze to napisałam, ale musiałam i tego nie wytne i basta!

Ależ Grażynko.. Co takiego napisałaś,że masz wyciąć..

To raczej ja powinnam,bo ujawniłam mordercze zamiary..Ale sorry,jak ktoś rzęzi i chrapie ,piłując niczym piła tartaczna,to ja dziękuję..Wolę telewizor..

I postuluję...Powinny być wydzielone sale dla niechrapiących,których jest mniejszość !!
Ja chcę mieć spokój i ciszę,niczym w Piramidzie Cheopsa..z brzęczeniem skarabeusza...upppsss ...telewizora w tle..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 22:23
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila

I postuluję...Powinny być wydzielone sale dla niechrapiących,których jest mniejszość !!
Ja chcę mieć spokój i ciszę,niczym w Piramidzie Cheopsa..z brzęczeniem skarabeusza...upppsss ...telewizora w tle..
Zorganizuj paradę mniejszości,
wszyscy z piramidonem na transparentach i z palcem na ustach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 22:34
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Jestem za,

Cytat:
Napisał Lila
Ależ Grażynko.. Co takiego napisałaś,że masz wyciąć..

To raczej ja powinnam,bo ujawniłam mordercze zamiary..Ale sorry,jak ktoś rzęzi i chrapie ,piłując niczym piła tartaczna,to ja dziękuję..Wolę telewizor..

I postuluję...Powinny być wydzielone sale dla niechrapiących,których jest mniejszość !!
Ja chcę mieć spokój i ciszę,niczym w Piramidzie Cheopsa..z brzęczeniem skarabeusza...upppsss ...telewizora w tle..
do szpitala z zaświadczeniem potwierdzonym przez małżonka albo innego współużytkownika domowej sypialni o niechrapaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 23:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
do szpitala z zaświadczeniem potwierdzonym przez małżonka albo innego współużytkownika domowej sypialni o niechrapaniu

No i poprzeć to można listą adoratorów z młodości,np.z harcerstwa ,ze wspólnego obozu.Znajdzie się ich na ''naszej klasie '' .Podpiszą na pewno..I tak ich skleroza łapie..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 23:23
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Widzę, że pomysł demonstracji się nie przyjął.
To może oprócz grupy krwi wpisać w papiery poziom chrapów w decybelach
i tonację też,
po to żeby w jednym pokoju zorganizować zharmonizowany zespół.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 23:26
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ależ Grażynko.. Co takiego napisałaś,że masz wyciąć..

To raczej ja powinnam,bo ujawniłam mordercze zamiary..Ale sorry,jak ktoś rzęzi i chrapie ,piłując niczym piła tartaczna,to ja dziękuję..Wolę telewizor..

I postuluję...Powinny być wydzielone sale dla niechrapiących,których jest mniejszość !!
Ja chcę mieć spokój i ciszę,niczym w Piramidzie Cheopsa..z brzęczeniem skarabeusza...upppsss ...telewizora w tle..
A słuchawki dla chcących słuchać TV bez przeszkadzania tym,ktorzy wolą ciszę i spokój.Przecież to nie jest jakiś nadzwyczajny wynalazek.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 23:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
A słuchawki dla chcących słuchać TV bez przeszkadzania tym,ktorzy wolą ciszę i spokój.Przecież to nie jest jakiś nadzwyczajny wynalazek.

No właśnie Asiu.Ale skoro przez dźwięki w słuchawkach przebijają się decybele,to co zostaje ?
Uduszenie,czy zgłośnienie TV aby obudzić chrapacza ??

Kufa..demonstracje ? A jak nie pójdę już w życiu do szpitala,co jest calkiem możliwe,bo Tatuś nigdy nie był,to po co mam się wysilać ?

ps.miało być Małgosiu ,ale z obiema Wami prowadzę dyskusję na temat życia i śmierci..

Ostatnio edytowane przez Lila : 11-04-2008 o 23:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 23:38
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie wiecie co??

i tak skonczy sie na tym ze trzeba bedzie placic albo doplacac.. wiec najlepiej od razu rzadac osobnego pokoju... Na razie dopuki leczycie sie za darmo .. mozna wydzielic dla chrapiacych.. i nie chrapiacych..tak jak dla palacych i nie...
Tylko co jak ktos chrapie jak mlot pneomatyczny do rozbijania cementu... a wymaga od innych ciszy???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 23:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Ale ja tylko raz miałam separatkę..Bo ponoć mój stan był ciężki aczkolwiek stabilny..

Myślałam ,że zanudzę się..na śmierć..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 12-04-2008, 00:09
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Lila

Cytat:
Napisał Lila
Ale ja tylko raz miałam separatkę..Bo ponoć mój stan był ciężki aczkolwiek stabilny..

Myślałam ,że zanudzę się..na śmierć..

A co robilas jak lezalas z innymi ludzmi?? Gadalas z nimi??

Ostatnio jak bylam w Warszawie poszlam w odwiedziny do mojego brata stryjecznego ktory lezal w trzyosobowym pokoju... Jeden z pacjentow wlasnie wychodzil ze szpitala i przyszedl sie pozegnac ze swoimi towarzyszami niedoli... i PODZIEKOWC mojemu bratu.. za , jak to on powiedzial, niezykle rodzinna atmosfere , ktora on umial stworzyc przez te kilka dni..
i na zwrocenie mu wiary w ludzi..
Tak ze nawet w szpitalu moze byc milo
.. Ten moj kuzyn tydzien przedtem stracil swoje ukochane dziecko...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 12-04-2008, 00:12
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Bylam w szpitalu 2 razy w zyciu nie liczac porodow..bardzo bylo milo i rodzinnie ,oraz wesolo .Lezałysmy we cztery i przychodzili do nas lekarze żeby się pośmiac....fakt ,ze to bylo jakieś nedzne nadciśnienie ,więc nic powaznego...
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 12-04-2008, 00:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

No ja też miło wspominam..
Szczególnie ,że ostatnio poznałam kobietkę,która zapałała do mnie niesłychaną przyjaźnią.Wspominam o niej,bo była istnym curiozum - mieszanka żydowsko - niemiecka.Ewangeliczka z gwiazdą Dawida w kształcie wisiorka..
Heh,to były ciekawe dysputy .. nocne bardzo.Pokazała nam jak wygląda modlitwa wg.niej prawdziwa ..
Bardzo inteligentna osoba,nawet się umówiłam z nią do kościoła ewangelickiego ,który jest u nas w środku miasta...ale..coś mi nie pasiło..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 12-04-2008, 00:36
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

No widzisz jak się czlowiek w takim szpitalu przecknie z maligny ileż może ciekawego się dowiedzieć choroba nie wybiera i rozmaitych nam zsyla towarzyszy ....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 12-04-2008, 01:13
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
No widzisz jak się czlowiek w takim szpitalu przecknie z maligny ileż może ciekawego się dowiedzieć choroba nie wybiera i rozmaitych nam zsyla towarzyszy ....
Jak w pociagu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Leczenie światłem - sposób na różne dolegliwości - komentarze Basia. Ogólny 11 18-02-2012 11:32
Awantura o abonament zakończona: emeryci i renciści nie będą płacić - komentarze mamira Ogólny 50 20-02-2010 16:12
Emeryci i renciści nie będą musieli płacić abonamentu RTV? - komentarze Ekspedytka Ogólny 3 15-06-2008 19:04
BIOPTRON Leczenie światłem kasiamike Kupię, sprzedam, zamienię 0 22-04-2008 21:06
leczenie tancem Szczecin Os.Sloneczne majamaja Zaproszenia 19 10-09-2007 14:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.