menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-11-2011, 13:52
pawelwawa pawelwawa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: warszawa
Posty: 1
Domyślnie Rehabilitacja,masaż


Wszyscy wiemy jak trudno dostać się na masaż. Jest on bardzo pomocny w naszym życiu.Przynosi ulgą w schorzeniach kręgosłupa, w chorobach naczyniowych i nie tylko. Wszystkim chętnym mogę polecić mojego masażystę. Przyjeżdża do domu z profesjonalnym stołem, a przede wszystkim nie jest drogi. Obsługuje całą Warszawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-11-2011, 13:59
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Nie drogie. To znaczy?
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 10-11-2011, 19:42
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Właśnie skończyłam 10 dniową rehabilitacje, w tym masaz całego kregosłupa. Nie czekałam długo, zaledwie kilka dni.Z NFZ, masazysta który przyjeżdża do domu z pewnoscia wezmie conajmniej kilkadziesiat złotych, razy 10 to juz pokazna sumka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 13-11-2011, 15:39
stokrotka22's Avatar
stokrotka22 stokrotka22 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: pOLSKA
Posty: 79
Domyślnie

Niekoniecznie weźmie dużo.
To zależ jak dobra jest, pamiętacie chyba program "usterka" na jakich masażystów można trafic.
Pozdrawiam
__________________
Odzież 4 care dla seniorów, chorych i niepełnosprawnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 19-06-2015, 10:44
kento kento jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: częstochowa
Posty: 101
Domyślnie re

O ile temat aktualny to odsyłam - rehabilitacja warszawa. Bardzo dobrze przygotowane do takich prac miejsce. Niestety wszystko co w trybie publicznym to prawdziwa masakra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 23-06-2015, 20:17
alina58 alina58 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: środa
Posty: 78
Domyślnie

Ja czekam na wizytę u ortopedy, mam nadzieję że mi zleci dobre zabiegi bo mam problem z kolanem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 22-07-2015, 06:54
miloszczek miloszczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 134
Domyślnie

Ja mogę polecić dobry gabinet rehabilitacji z Gdańska. Tutaj znajdziecie kontakt: http://lifemedica.pl/specjalizacje/reumatologia/ - jest to centrum medyczne Lifemedica.Znajduje się na ulicy Marii Curie Skłodowskiej.Są tam przystępne ceny i jednocześnie pracują tam świetni lekarze, którzy naprawdę znają się na rzeczy i mogą pomóc.

Na narodowy fundusz zdrowia niestety ale ciężko jest się na rehabilitację dostać. Są limity roczne ale przecież czasami człowiekowi ten jeden tydzień rehabilitacji po prostu nie wystarcza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 26-08-2015, 09:42
misior misior jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

My czasami też jeździmy na masaże, ale to sporadycznie. Codziennie jeszcze używamy różnych masażerów, bez nich ani rusz. Są specjalne masażery dostosowane do potrzeb seniorów, my kupowaliśmy na wspomnianych przeze mnie już Pomocach dla Seniora (taki sklep).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 10-12-2015, 09:59
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 884
Domyślnie

Widać, zależy gdzie są jakie terminy. U mnie był duży problem, dostałam termin na za pół roku. Tragedia. Chodziłam prywatnie więc, ale w końcu stwierdziłam, że dużo bardziej opłaca mi się kupić urządzenie do masażu limfatycznego i wykonywać go samemu. Mam takie cudo: https://kredos.pl/masaz-limfatyczny
owszem, jest ono drogie, ale raty kosztują mnie mniej niż wizyty u masażysty. No i czasem jakaś sąsiadka też sobie przyjdzie spróbuje, to zawsze coś podrzuci.
Dobre rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 02-03-2016, 11:48
dynamical dynamical jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 42
Domyślnie

Ja miałam duży problem, żeby dostać się na masaż leczniczy na kręgosłup. Ostatecznie synowa poleciła mi ten gabinet http://medicaspa.pl/nasza-oferta/mas...saz-leczniczy/ syn zapłacił połowę, a ja po dziesięciu zabiegach czuje się jak nowo narodzona. Myślę, że czasem warto wydać te pieniądze, aby mieć lepsze samopoczucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 26-08-2016, 12:25
adero adero jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Miasto: warszawa
Posty: 11
Domyślnie

Dla mnie najlepszy gabinet to Rehabilitacja Piaseczno. Po urazie szybko doprowadzili mnie do zdrowia, teraz bywam już rzadziej bardziej profilaktycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 31-08-2016, 19:45
boryn boryn jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 8
Domyślnie

pamiętajcie drodzy seniorzy że przed ćwiczeniami, zabiegami warto ożywić stawy, zregenerować mnie, wiem co mówię jestem fizjoterapeutą, wielu seniorów narzeka na dolegliwości podczas wykonywania ćwiczeń, a wystarczy brać zwykły suplement z kolagenem na przykład arthroblock forte, w aptece dostępny bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rehabilitacja oficerów z Katynia Lila Polityka 137 02-11-2023 21:15
starość w filmach, przemilczenia, marginalizacja i rehabilitacja magdalenka Film, teatr 25 08-10-2012 20:36
Zdalna rehabilitacja słuchu - komentarze Renios Ogólny 2 17-01-2011 15:20
rehabilitacja po złamaniu nogi ... ulsta45 Choroby, badania, terapie 5 30-11-2009 22:44

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.