menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Zarządzanie finansami
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-02-2021, 13:39
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie Kredyt bez zdolności kredytowej


Jesteśmy bez historii kredytowej.
Czy ktoś był w takiej sytuacji przy kredycie hipotecznym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-02-2021, 08:04
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Historia kredytowa nie jest wymagana do zaciągnięcia hipoteki.

Znaczenie mają tutaj
rodzaj umowy o prace
zarobki
zobowiązania finansowe
wiek
to czy macie dzieci

Zerknij sobie na ten portal.

Znajduje się tutaj opis tego, jak obliczana jest zdolność finansowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 15-03-2021, 10:59
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

O, to jest ciekawe. Ja zawsze co prawda JAKOŚ ten kredyt zaciągałam, ale ciekawa jestem, jak to jest liczone. W innym banku mogę więcej, a w tym moim mniej. Masakra jakaś. No, ale będę dalej szukać. Co do mnie, to jeszcze mam takiego https://kredytopole.pl/kredyty-firmowe-opole/ . Może u takiego pomocnika znajdę odpowiednią opcję finansową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 12-05-2021, 12:20
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

No dobrze, ale pytanie tylko, co spowodowało, że nie macie tej zdolności? Bardzo często przyczyną są opóźnienia w spłacie poprzednich zobowiązań. Jeśli i u Was sytuacja wygląda w ten sposób, to koniecznie powinniście rozważyć skorzystanie wsparcia, jakiego może udzielić Wam Kancelaria prawna Lextio. Oni czyszczą negatywne wpisy w BIKu, co może być dla Was ogromnym wsparciem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 04-10-2021, 10:07
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Nie ma co brać kredytu, jak się nie ma zdolności. Potem mogą być tylko problemy. Tak jak z kredytami we franku szwajcarskim. Po zmianach na rynkach walut nagle okazało się, że wiele osób właśnie nie ma tej zdolności. Pozostaje więc napisać pozew: http://kancelariakredytobiorcy.pl/ja...edyt-frankowy/ i jakoś spróbować obniżyć koszty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 15-11-2021, 19:37
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Osobiście nigdy nie miałam takiej sytuacji i myślę, że również moja zdolność kredytowa jest na całkiem fajnym poziomie. Jednak ja się całkowicie na tych sprawach nie znam i dlatego szukam pomocy u osób zewnętrznych. Z całą pewnością mogę każdemu polecić doskonałego eksperta finansowego https://kfroch.pl/ który wszystko bardzo dokładnie wytłumaczy oraz pomoże wybrać najlepszą ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 27-11-2021, 15:59
Lidka83 Lidka83 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Olsztyn
Posty: 108
Domyślnie

To, że nie masz historii kredytowej nie oznacza, że nie masz zdolności. Myślę, że powinnaś skonsultować się z doradcą kredytowym, który pomoże Ci wszystko ogarnąć. Od siebie proponuję Ci pomoc człowieka, który zdecydowanie zna się na tym co robi. To ekspert kredytowy Tomasz Wostal. Biuro ma w Warszawie, ale pomaga klientom (także firmowym) z całej Polski. Odezwij się do niego, pomoc dostaniesz bezpłatnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 07-12-2021, 19:38
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Niekiedy są takie instytucje, która mimo wszystko oddzielają jakiegoś wsparcia finansowania takim osobom. Natomiast ja teraz planuję skorzystać z oferty dofinansowania do firm https://fairfinance24.pl/finansowanie-firm/ . Mam kilka rzeczy do opłacania, a nie mam funduszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 31-05-2022, 21:43
lay lay jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 152
Domyślnie

Mnie już żadne pożyczki nie interesują, najpierw chcę spłacić co mam do spłacenia a trochę tego jest. Tak sobie sprawdzam jak działa konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Łódź , bo chyba się na to rozwiązanie zdecyduję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 05-07-2022, 15:49
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Konsolidacja jest jakimś sposobem na poradzenie sobie z niewypłacalnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 28-02-2023, 17:52
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Są tu na pewno osoby, które do dziś zmagają się z tymi nieszczęsnymi kredytami we frankach. Warto wiedzieć, że taki kredyt można starać się unieważnić w sądzie albo odfrankować. Tutaj https://nowawarszawa.pl/jak-napisac-...t-we-frankach/ poczytajcie na ten temat. Najlepiej zwrócić się do kancelarii prawnej, która specjalizuje się w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 01-07-2023, 02:03
Ttatakka Ttatakka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 42
Domyślnie

Kredyt we frankach może stanowić duże wyzwanie finansowe dla wielu osób, jednak istnieją pewne ścieżki, które można podjąć w celu pozbycia się tego zadłużenia. Unieważnienie umowy kredytowej oraz złożenie pozwu przeciwko bankowi są dwoma takimi możliwościami. Tutaj https://wio.waw.pl/artykul/czy-mozna-uniewaznic/1426227 możecie szerzej na ten temat poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Brak pewności siebie i zdolności interpersonalnych Simma Profilaktyka i zdrowy styl życia 2 26-02-2021 15:05
Drzemka poprawia pamięć i inne zdolności poznawcze - komentarze jacek001 Ogólny 0 29-03-2017 17:53
Zestresowani ludzie tracą zdolności interpersonalne - komentarze MonikaMarkiewicz Ogólny 1 23-09-2014 13:19
Niedobór snu osłabia zdrowie i zdolności poznawcze - komentarze 87.205.191.xxx Ogólny 0 06-07-2014 17:44
Nadmiar alkoholu osłabia zdolności poznawcze u mężczyzn - komentarze 77.95.55.xxx Ogólny 3 23-01-2014 16:21

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.