menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9781  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 01:15
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Jak u Łukaszenki

Dwaj zatrzymani w Rosji dziennikarze "Naszego Dziennika" wrócili dziś do kraju. "ND" apeluje do szefa MSZ Radosława Sikorskiego o interwencję w sprawie zarekwirowanego przez rosyjskie służby celne sprzętu dziennikarzy.

Piotr Falkowski i Marek Borawski zostali w Rosji zatrzymani dwukrotnie. Do pierwszego zatrzymania (przez FSB) doszło pod Moskwą, gdzie dziennikarz i fotoreporter zbierali materiały na temat rosyjsiego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Przez pięć godzin ich przesłuchiwano, a następnie spisano adresy łącznie z adresem ich miejsca pobytu w Moskwie. Dziennikarze drugi raz zostali zatrzymani na lotnisku Szeremietiewo w Moskwie tuż przed odlotem do Warszawy przez rosyjskie służby celne. Funkcjonariusze zarekwirowali im aparaty fotograficzne, komórki, laptopy i nośniki pamięci.
================================================== ======
Normalka--to jest cytat. Mogli zrobić dla Rosjan kopię "na pożarcie", a oryginał posłać kimś innym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9782  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 01:28
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Polu ,zdradź mi proszę o jakim polu minowym Ty ciągle mówisz......umieram z ciekawości.Jeśli mi odpowiesz ,że 500 postów wstecz już to wyjaśniałaś to ja się chyba rozchoruję! Moje podejrzenia idą w kierunku takim,że Ty jesteś dowódcą oddziału saperów w stopniu majora- o niższy stopień nie śmiałabym Cię podejrzewać-tylko obawiam się ,że moje przypuszczenia nie podążają w dobrym kierunku.......
Nie umieraj, bo kto mi świeczkę w razie czego zapali, jak wylecę w powietrze?
Za dużo nie mogę, ale...rozgryzamy pewien lokalny problem, powiązany różniastymi sznureczkami.
Na szarżach wojskowych to ja się zupełnie nie znam, ale poszarżować? czemu nie?
Nic tak nie uskrzydla jak trudności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9783  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 01:32
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Co z tą rurą? Linku nie potrzeba. To kopia całego artykułu

Po podpisaniu umowy gazowej okazało się, że jej interpretacje przez Polaków i Rosjan są rozbieżne. Według premiera Putina umowa opiera się na 2045 roku. Premier Tusk informował wcześniej o 2019 roku.

Umowa na tranzyt gazu, bo o niej tutaj mowa, została podpisana przez władze Polski i Rosji w ostatnim tygodniu. Prowadziła do niej długa droga. W imieniu polskiego rządu zastrzeżenia zgłaszała Komisja Europejska. Ostateczne pisemne postanowienia mówią o przesyłaniu gazu do 2019 roku, z opcją przedłużenia do roku 2045. Wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak poinformował, że zawarta międzyrządowa umowa jest wstępem do dalszej umowy zawartej pomiędzy firmami: PGNiG i Gazpromem. Ministerstwo Gospodarki nie potrafi ostatecznie wytłumaczyć powodów w rozbieżności interpretacji daty końcowej umowy tranzytowej.

W świetle zawartych w umowie zapisów operatorem gazociągu jamalskiego, na terenie Polski należącego do EuroPolGazu, zostanie Gaz-System, spółka Skarbu Państwa. Umowa jest tajna, a do jej zapisów nie może dostać się nawet Komisja Europejska. W tej sprawie ma odbyć się spotkanie z przedstawicielami władz unijnych. Właśnie umowa przesyłowa zawiera cenę według której pobiera się opłatę za tranzyt. Jak się okazuje Polska dostaje mniej z tego tytułu niż Ukraina czy Białoruś przy jednoczesnym braku ulg w cenie kupowanego gazu.
================================================== ============
Tak działa "ocieplenie" Tuska z Putinem. Może chociaż śnieg się u nas stopi z tego POwodu. Ze wstydu się stopi.

O porcie gazowym [tyle Tusk tokował] można zaPOmnieć. Mając kontrakt do 2045 [czyli na 35 lat-bo 2011 dopiero się zaczął] to nawet o gazie łupkowym [jeżeli będzie] można zaPOmnieć.

Czy Tusk gra na czyjąś korzyść? Polskość--to nienormalność. To jego dawne słowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9784  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 01:35
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
O matko! Publicznie? W takim gorącym miejscu w dodatku ...
Alsko, Odkrywco!
No fakt, żeby tak publicznie? prawie się nie godzi.
Cofam to publicznie, niech niepublicznie będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9785  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 01:50
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Niedobrze,

gaz będzie droższy.
Cytat:
W Polsce brakuje nowych złóż gazu ziemnego, a wydobycie gazu łupkowego jest nieopłacalne. Podwyżki są nieuniknione, choć już dziś płacimy najwięcej w Europie. Będziemy musieli sprowadzić więcej surowca z zagranicy, a ten jest trzy razy droższy niż nasz.
Kłopot, kolejny.
Szczegóły tutaj:
http://biznes.gazetaprawna.pl/artyku...y_wzrosna.html
No to idziemy się przespać z tą hiobową wieścią.
Snów o tanim gazie życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9786  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 03:16
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Polu. Otworzyłem Twój link z postu ostatniego.

W Polsce brakuje nowych złóż gazu ziemnego, a wydobycie gazu łupkowego jest nieopłacalne. Podwyżki są nieuniknione, choć już dziś płacimy najwięcej w Europie. Będziemy musieli sprowadzić więcej surowca z zagranicy, a ten jest trzy razy droższy niż nasz.

Jeszcze w 2009 roku 31 proc. zapotrzebowania na gaz pokrywaliśmy z polskiego wydobycia. W 2015 r. udział polskiego surowca spadnie poniżej 24 proc. I to mimo iż PGNiG zwiększyło w minionym roku wydobycie o 200 mln m sześć.,


Gaz ze źródeł krajowych kosztuje o wiele mniej niż z importu. Cena 1000 m sześc. surowca z własnych złóż wynosi ok. 100 dol. Taka ilość gazu z importu kosztuje 200-500 dol. Zwiększenie wydobycia obniżyłoby cenę surowca co najmniej dwu-, trzykrotnie.
================================================== =======
Tyle cytaty z Twojego linku Polu.

Wygląda na to że biogaz będzie przyszłością.

Ale nie ten co ktoś purknie, [najtańszy Polu] bo za mało i wykorzystać się nie da. Podobno gaz palny. Nie sprawdzałem. Nazywało się to "bengalem". Miałem wtedy ok. 10 lat. Rówieśnicy sprawdzali w wannie. Palny.

Jeszcze gazu z łupków nie znaleziono. Amerykanie wiercą na własny koszt, co mnie utwierdza, że wiedzą gdzie wiercić, oraz że warto. Cytat:
================================================== ===============
Gazprom do 2022 roku dostarczy nam co najmniej 10,3 mld m sześc. rocznie, ale i to będzie za mało. Braki uzupełnimy importem z Niemiec, Czech i Kataru poprzez gazoport w Świnoujściu --cytat
================================================== ==========================================
O gazoporcie możemy zaPOmnieć mając umowę [jak chcieli Rosjanie] do 2045 roku.

A jak rozumieć tego redaktora, że import uzupełnimy z Niemiec i Czech? To nie są producenci. Import z drugiej strony, mając umowę [Pawlaka] z Rosją do 2045? Co jest grane?

Czy on chociaż redaktor wie co pisze?
Bo jak pisze o tym dodatkowym imporcie [Niemcy i Czechy], oraz o budowie gazoportu, to mam wrażenie, że to jaja z czytelnika. Gazu łupkowego jeszcze nie dowiercono, Amerykanie wiercą na swój koszt, a pan redaktor już ocenia, że nie opłacalne? Również, że będzie potrzebny import z Kataru? Bez gazoportu?

Kreml mu płaci za takie artykuły?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9787  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 04:35
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Cała prawda w rosyjskiej gazecie.

Niezawisimaja Gazieta nazywa “polityczną sensacją” zaproszenie jakie Bronisław Komorowski skierował do Dmitrija Miedwiediewa na kolejny szczyt Trójkąta Weimarskiego.

Portale podają powyższą wiadomość bezrefleksynie i cierpiąc na straszną amnezję. Trójką Weimarski był bowiem tylko 2 dni temu i warto pamiętać, co tam się zdarzyło.
Bronisław Komorowski nie zaprosił Dmitrija Miedwiediewa. Nie miał nawet takiego zamiaru. Pytanie o spotkanie z prezydentem Rosji zadał dziennikarz Le Monde.
Rosyjskiej gazecie nadmiernie udzielił się nastrój prezydenta Francji. Za mało natomiast słuchała prezydenta Polski.
http://kampanianazywo.pl/tag/bronislaw-komorowski/

No cóż "cała prawda" w wydaniu rosyjskim. Komorowski nie powiedział, a gazeta rosyjska napisała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9788  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 05:18
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Amerykanie kręcą film o wojnie w Gruzji. Wśród bohaterów m.in. Lech Kaczyński
„5 dni sierpnia” to tytuł filmu opowiadającego o pamiętnych wydarzeniach w Gruzji w 2008 roku.
Reżyserem obrazu jest Renny Harlin, twórca m.in. „Szklanej pułapki 2” i „Długiego pocałunku na dobranoc”, a w filmie wystąpi wielu znakomitych aktorów. Pojawi się także mocny, polski akcent – wśród bohaterów sierpniowych wydarzeń zobaczymy postać śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Lech Kaczyński był jednym z przyjaciół Michaiła Saakaszwilego. Wciąż w pamięci pozostaje determinacja gruzińskiego prezydenta o to, by móc pożegnać Prezydencką Parę podczas pogrzebu na Wawelu – trasa Saakaszwilego wiodła wówczas przez kilka państw (USA, Portugalię, Włochy, Turcję, Bułgarię i Rumunię).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9789  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 05:31
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie (Kolejna) gafa Komorowskiego

Doniosłość wydarzenia nieco spadła, gdy Komorowski, okazując swój szacunek do kobiet, przygarnął pod parasol kanclerz Niemiec, nie zapewniając żadnej ochrony przed lejącym się deszczem prezydentowi Francji. Ta deszczowa piosenka raczej Nicolasowi Sarkozy'emu do gustu nie przypadła – nie trzeba było być bacznym obserwatorem, by zauważyć malujące się na jego twarzy rosnące zirytowanie, gdy przyjmując oficjalne powitanie, coraz bardziej nasiąkał wodą.

Wobec tego jeszcze mniej dziwi to, iż po wejściu do pałacu polski prezydent rozsiadł się jako pierwszy, nie czekając na gości.
http://img228.imageshack.us/img228/9...kozymoknie.jpg
Polska gościnność. Rozsiadł się pierwszy, bo mama nie nauczyła OMC hrabiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9790  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 12:29
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Mruga oczkiem (żart) News dnia

Podpułkownik rezerwy Zbigniew Zawada ujawnił w Polsat N., że gen. Błasik zmusił go swego czasu do lądowania w warunkach, które się absolutnie do tego nie nadawały.
Ów dzielny pilot, z pominięciem drogi służbowej, napisał do MON, pewno do Klicha, ale nie było żadnej reakcji.

Zaczynają się wypowiadać nasi dzielni lokatorzy z okrągłej i twierdzą, że to kolejna podstawa do dymisji Klicha, bo jako szef nie zareagował.
Niby prawda, ale...

Przypomniała mi się akcja różnych ludzi w sprawie pewnego biskupa, o którym krążyło to, co krążyło. Pisano do JPII listy w tej sprawie i reakcji też nie było.
Potem się okazało, że listy te do papieża nie trafiały i pomogły dopiero kanały prywatne, bliscy przyjaciele uruchomili sprawę i wiadomość dotarła.

Pytanie mam: czy do Klicha pismo owego podpułkownika dotarło?
Jeśli tak i nic minister nie zrobił - sprawa jest oczywista, ale jeśli owego pisma nie otrzymał, to gdzie ono jest i kto je schował.
Minister - z tego co wiem - osobiście wszystkich pism nie czyta, ma od tego ludzi.
Sprawę trzeba wyjaśnić i powinien to zrobić Klich, osobiście.
W końcu to w jego interesie.

Po południu odezwie się obrońca Błasika.
Tak czy owak onże generał wygląda mi na niezłego kozaka, który nawet na drzwiach od stodoły będzie latał.
Polak potrafi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9791  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 12:40
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Suplement

Działo się to w Krzesinach i takie kozackie szarże miały miejsce nie raz i nie dwa.
Teraz Kamiński pisowski broni honoru generała.
A dzisiaj 10. miesięcznica.
Co wyskoczy jeszcze za miesiąc i dwa?

Część demonstracji dzisiaj już się odbyła przed namiestnikowskim, był prezes ze świtą, są kwiatki i lampki, są modły, a ciąg dalszy - wieczorem, z pochodniami i jeszcze większą świtą, bo rano lud trochę zaspał.
Wszak nie każdy lubi wcześnie wstawać, jak nie musi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9792  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 12:57
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Zły, wściekły

Cytat:
Napisał POLA
Działo się to w Krzesinach i takie kozackie szarże miały miejsce nie raz i nie dwa.
Teraz Kamiński pisowski broni honoru generała.
A dzisiaj 10. miesięcznica.
Co wyskoczy jeszcze za miesiąc i dwa?

Część demonstracji dzisiaj już się odbyła przed namiestnikowskim, był prezes ze świtą, są kwiatki i lampki, są modły, a ciąg dalszy - wieczorem, z pochodniami i jeszcze większą świtą, bo rano lud trochę zaspał.
Wszak nie każdy lubi wcześnie wstawać, jak nie musi.

Właśnie niedawno wysłuchałam relacji z dzisiejszych obchodów w tym odgłosy słusznego gniewu ludu.Szczególnie jeden głos na nagraniu zwrócił moją uwagę ,głos ,który dokonał wykładni co to znaczy koniec wojny polsko -polskiej .Otóż faktycznie nastąpił koniec wojny polsko -polskiej ,ale wojna ze zdrajcami ,sługusami niemieckimi i ruskimi i tym podobnym draństwem nadal trwa i trwać będzie nadal ,aż do zwycięstwa.Czy wszystko jasne?! Dla mnie tak!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9793  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 17:04
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Zdaniem prof. Gilowskiej,

procent narastania deficytu w sektorze finansów publicznych zaczął się prawie natychmiast po wyborach. „Już w 2008 roku dług wzrósł o 70 mld zł., to jest o więcej niż wzrósł państwowy dług publiczny przez całe dwa poprzednie lata.
http://www.kppis.pl/informacje,1912.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9794  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 17:38
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Witajcie.

Witajcie i czy my mamy jaki wpływ na ten dług publiczny.
Raczej nie.?????!!!!!!!

Niech myślą Miro,Zbycho i Czarek.Banda kolesiów.
PKP.Polskie Koryto Państwowe.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9795  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 18:30
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Z blogu R. Czarneckiego

Tajemnica "per capita", czyli najgorsi w regionie
Jednym z głównych kłamstw propagandy rządu Donalda Tuska i PO jest mit o tym, jak to świetnie wykorzystujemy środki z Unii Europejskiej oraz że otrzymujemy ich najwięcej ze wszystkich nowych krajów członkowskich. Cóż, otrzymujemy najwięcej, bo mamy niemal 39 milionów mieszkańców, a więc cztery razy więcej niż Czechy i Węgry, siedem razy więcej niż Słowacja, 10 razy więcej niż Litwa, 19 razy więcej niż Słowenia, 28 razy więcej niż Estonia i 15 razy więcej niż Łotwa. Tymczasem znacznie ważniejsze jest są inne dane: to, co poszczególne państwa tzw. „nowej
Unii” per capita, czyli na głowę mieszkańca. W praktyce Polska jest na ostatnim 8 miejscu wśród krajów naszego regionu, które wstąpiły do UE w 2004 roku (w tej statystyce nie liczę Cypru i Malty- a więc narodów z zupełnie innej bajki).

W tej, najważniejszej klasyfikacji, Polska będąc „czerwoną latarnią” ustępuje wszystkim, a pierwsze trzy zaszczytne miejsca tej klasyfikacji zajmują Czechy, Węgry i Estonia.

To przykład jak wielki propagandowy kit wciska nam ferajna od Tuska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9796  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 19:01
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie R. Czarnecki -blog

Ps 1: Budapeszt właśnie zapowiedział przesłanie do Komisji Europejskiej swoich kompromisowych propozycji odnośnie najbardziej kontrowersyjnych zapisów węgierskiej ustawy medialnej (ma jeszcze na to trzy dni). Czy wzorem rządu węgierskiego pójdzie również większość sejmowa (PO-PSL-PJN), która ostatnio przeforsowała kontrowersyjną, przypuszczalnie niezgodną z unijną dyrektywą audiowizualną z 2007 roku, ustawę zakazująca emisji reklam i spotów w okresie kampanii wyborczych?

Ps 2: Wybór pana Stokłosy na senatora w Pile pokazuje w spektakularny sposób do czego mogą prowadzić tak zachwalane przez PO JOW, czyli Jednomadnatowe Okręgi Wyborcze w wyborach do Senatu... Stokłosa ma mandat, immunitet i trzy kwartały na zrobienie sobie kampanii na kolejną kadencję, co by oznaczało senatorski fotel i senatorski immunitet nie na 8 miesięcy, tylko na 4 lata. Ciekawe, co na to politycy PO, ale także ci publicyści, dziennikarze, którzy w JOW widzieli panaceum na wszelkie schorzenia polskiej demokracji. Teraz z ich strony słychać... głuche milczenie.
================================================== ==============
No cóż. Brak ustawy zakazującej startu w wyborach osobom mającym zarzuty prokuratora. Zarzuty mogą być nie prawdziwe, zrobione na życzenie. Przykład Kanińskiego z CBA, że zarzuty wycofano, ale na tej POdstawie został przez Donka odwołany.

Ale Stokłosa ma tego aż 21. No a biorcy łapówek [z Min. Finansów] chyba siedzą. Nie wiem na jakim etapie jest ich sprawa. Ale to biorcy, a dawca "zaoszczędził" miliony na umorzonych podatkach.

Jesienią pewnie znowu wygra. Co tak zależy pracownikom, aby Stokłosa został senatorem? Tam gdzie daje pracę, to nadal by pracowali. Nawet jakby poszedł siedzieć. Tak sobie to wyobrażam. Przecież żona jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9797  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 19:13
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Temu wszystkiemu jest winna Korupcja i opieszałość Sądów.
Wg,Dubienieckiego który wyleciał krowie spod ogona,wypowiedział się o Sejmie,że to jest Cyrk i interesuje go jedynie Parlament Europejski.Łot-polityka polska.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9798  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 19:24
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
.Czy wszystko jasne?! Dla mnie tak!
Dudek mi się przypomniał:
Dziewoński: - Jasne?
Michnikowski: - Oczywiście, że rozumiem.

Występków przeróżnych będziemy mieć jeszcze trochę wieczorem.
No i te teksty, nabożne, pełne katolickiej religijności.
Lubię igrzyska, zwłaszcza bezkrwawe.

Niech będzie pochwalony zdrowy rozsądek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9799  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 19:31
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Wrócę do

do wyznań Zawady na temat Błasika, który działał ponoć wg zasady: prawo to ja.
Zawada konfabulował?
Wypowiadał się jakiś w bereciku wojskowym i nie potwierdził.
No, ale on czynnym wojskowym jest raczej, a tamten - podpułkownikiem rezerwy.
Teraz już może.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9800  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 20:02
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Igrzyska też lubię, ale trochę życzyłabym sobie reglamentacji. Albo aktorów zmienić albo repertuar.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.