menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #158821  
Nieprzeczytane 12-05-2022, 13:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
A ***** *** jest dowodem na inteligencję
l]

I to może być prawda.
Cytat:

Anna Siarkowska
– Dziękuję za zaproszenie do Solidarnej Polski, z którą łączy mnie wspólnota wartości i wizja Polski suwerennej, demokratycznej i silnej – powiedziała Siarkowska.


Polityk zapewniła, że Solidarna Polska jest przyszłością konserwatywnej prawicy. – Bez Solidarnej Polski budowanie konserwatywnej prawicy jest niemożliwe. Ludzie SP to ludzie pracowici. To wspólnota oparta o wzajemny szacunek i dialog — wyjaśniła.

Anna Maria Siarkowska przechodzi do Solidarnej Polski. – To być może nie ostatnia taka konferencja z podobną nowiną – stwierdził Zbigniew Ziobro.

***** ***! i tak zrobiła!
I to zaraz po wczorajszym sabacie na Nowogrodzkiej pod wodza KACZYŃSKIEGO
Ijeszcze KUKIZA i BIELANA...

STRASZNE!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158822  
Nieprzeczytane 12-05-2022, 14:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

ILE nas? ......raz. dwa trzy..itd


Cytat:
Szczera wypowiedź Terleckiego zwiastowała to, co wydarzyło się na środowym posiedzeniu klubu PiS z udziałem wszystkich parlamentarzystów partii rządzącej.

Jarosław Kaczyński - przy wsparciu kierownictwa partii - tłumaczył politykom swojej formacji, dlaczego konieczne jest rozszerzenie partyjnych okręgów wyborczych z 41 na 100. - To zmiana rewolucyjna - komentują niektórzy w kuluarach.


Skąd ta zmiana? - Prezes chce, by okręgami dowodzili ludzie, którzy w stu procentach zajmą się wyłącznie tym. Czyli organizacją pracy w terenie i stymulowaniem działaczy do pracy. To przygotowanie do kampanii parlamentarnej, by ta przebiegła maksymalnie sprawnie - mówią nam partyjne źródła.

A tu taka Siarkowska nie chciała
i ... OLAŁA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158823  
Nieprzeczytane 12-05-2022, 14:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

A Zbinek mendzi .... Uryźć samego KACZYŃSKIEGO w skarpetę nie może, to obsikuje Morawieckiego i ..DUDĘ.
Cytat:
Zbigniew Ziobro zadeklarował gotowość do kompromisu ws. zmian w SN

Minister sprawiedliwości i lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro powiedział w środę, że jego partia jest gotowa znaleźć kompromis w sprawie zmian w Sądzie Najwyższym. Polityk mówił, że "zastanawiające jest to, że taką gotowość wyraża przedstawicielka prezydenta i prezes PiS Jarosław Kaczyński,

natomiast nieprzejednaną postawą wykazuje się w tej sprawie [w jego ocenie - red.] przedstawiciel premiera"
.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158824  
Nieprzeczytane 12-05-2022, 14:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Pienkny "przeciek" to jest

Cytat:
"Plan to wybrać Glapińskiego głosami Kukiza i na nim skupić całą krytykę przeciwników prezesa NBP.

Podczas spotkania miały paść słowa, że Kukiz nie będzie miał miejsca na listach,

bo »swoich oszołomów to już mamy«
– podaje Gierszewski.

W kolejny wpisie dziennikarz podaje jednocześnie, że informacjom tym zaprzecza rzeczniczka PiS. "Nic takiego nie miało miejsca.

Nie było takiego tematu" – stwierdziła Czerwińska w rozmowie z Radiem ZET.

Paweł Kukiz odmówił komentarza w tej sprawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158825  
Nieprzeczytane 12-05-2022, 15:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Jak to Teddy C... przeżyje to ja nie wiem. Aż się boję o zdrowotność chłopa..

Cytat:
Cymański: Jak ja mam wytłumaczyć ten fakt ludziom, droga Krystyno?

Prowadzący rozmowę Robert Mazurek przypomniał, że w listopadzie 2016 r. Pawłowicz, która była wówczas posłanką z ramienia PiS, zagłosowała za ujawnieniem oświadczeń sędziów.

– To jest złe. To jest dziwna postawa, tym bardziej sędziów. Jak to wytłumaczyć ludziom? Jak ja mam wytłumaczyć ten fakt ludziom, droga Krystyno? (...) Głupka mam strugać? – pytał Cymański

Spoko! Spoko!!!Ob Cymański!
Tyle lat struganie GŁUPKA się ćwiczyło, że JESZCZE jeden taki wyczyn ujdzie w tłumie i NIKT nie ZAUWAŻY
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158826  
Nieprzeczytane 12-05-2022, 20:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Glapiński szefem NBP na kolejne 6 lat, glonojady już ćwiczą w obciąganiu swoje nadmuchane pyszczki.
***** ***

ktoś musi być na desancie.
Z tym, że to dość niepewny interes.... Żuli odwołać się nie da
bez prawnych piruetów, a Glapińskiego .... da się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158827  
Nieprzeczytane 13-05-2022, 12:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Czemu spuścili Manna z trójki....?

Cytat:
Chodzi o zdarzenie, do którego doszło w czasie audycji "W tonacji Trójki", którą prowadził Wojciech Mann.

Zapowiadając piosenkę "Neanderthal Man" zespołu Hotlegs dziennikarz powiedział: - Wygrzebałem z głębi archiwów piosenkę zdecydowanie o postaci historycznej. Zresztą trudno mówić o jednej postaci, zaraz wszystko się wyjaśni. I wybrałem zadowolony z tego, że mam taki nietypowy pomysł.

Potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie będą mieli skojarzenia z naszym premierem, który, przebrany za dżentelmena, potraktował próbującą go przywitać panią tak, jak widzieliśmy.



Dzień wcześniej premier Morawiecki, będąc w Gdańsku, nie przywitał się z prezydent tego miasta Aleksandrą Dulkiewicz, która do niego podeszła.


https://www.fakt.pl/wydarzenia/polit...-manna/9ervt08

Krótko mówiąc..... Mann zniknął Neanderthal pozostał i to jest problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158828  
Nieprzeczytane 13-05-2022, 12:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Na miejscu Putina ja bym się bał.

KLAWISZ imieniem WOŚ to brzmi groźnie....
Cytat:
Niespodziewane informacje przekazał w Radiu Zet Michał Woś. Polityk Solidarnej Polski wyjawił, że w kraju czeka cela na rosyjskiego przywódcę.

– Mamy przygotowaną celę dla Putina – mówił wiceminister sprawiedliwości. Dodał, że w Polsce są już osoby osadzone, skazane przez Międzynarodowy Trybunał Karny.

Tera ten bandzior Putin musi mieć pełne galoty strachu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158829  
Nieprzeczytane 13-05-2022, 13:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

I niezawodny, ale ciut zapomniany lizus pierwowo sorta znaczy Ryychu Francis CZARNECKI:

Cytat:
Czarnecki: prezes jest jak Kmicic


Na pytanie, czy prezes zrugał ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, europoseł PiS odpowiedział: - Prezes nie ruga, prezes zachęca do aktywności. Wszystkich zachęcał. Prezes ma dobre serce, chociaż niektórzy mówią, że można powiedzieć o nim to samo, co wachmistrz Soroka u Sienkiewicza mówił o Kmicicu – „dla wrogów okrutny, a dla swoich też nielekki” - zdradza nam Czarnecki. Jak dodał, Jarosław Kaczyński był na spotkaniu z parlamentarzystami z klubu "łagodny i twardy".


TO może warto wspomnieć, że tenże KMICIC był NARODOWY ZDRAJCA, BANDYTA, i rabował.
Morderców bandę i gwałcicieli na rabunek prowadzał...


ale chyba z tym, że TWARDY ci on, to Rychu C... z letka przesadził

Wszak Zbinek Ziobro pierze mu z kupra rwie na potęgę, to jaki on TWARDY????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158830  
Nieprzeczytane 13-05-2022, 13:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

JEST DOBRZE:

Cytat:
Polski Instytut Ekonomiczny
@PIE_NET_PL
GUS podniósł szacunek inflacji do 12,4%. Najmocniej zdrożały paliwo oraz rachunki za energię. Również ceny żywności rosną w dwucyfrowym tempie – w kwietniu były wyższe o 12,7% niż rok temu.
Szybki wzrost cen dotyczy szerokiej gamy towarów i usług – inflacja bazowa wyniosła 7,6%.

A będzie jak? OCZYWIZDA!!! JESZCZE LEPIEJ!!!


KACZYŃSKI i GLAPIŃSKI......NIECH ŻYJĄ!!! NIECH ŻYJĄ!!!!!!!!!!!!! i Zbinek Ziobro TEŻ!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158831  
Nieprzeczytane 13-05-2022, 15:17
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Autor Maria Konopnicka
TARGOWICA.
(1793).
Przelękli się zdrajcy,
Przelękła carowa:
Jeszcze się ta Polska ziemia
Wyrwać nam gotowa! —

Jak się w kupę wezmą
Kmiecie i szlachcice,
Jedni kosą, drudzy szablą,
Obronią granice!

Jak się w kupę wezmą
Pany i mieszczany,
Nie poradzą nic bagnety
Na ten lud zbratany! —

W moskiewskiej mennicy
Nowe biją ruble,
Nastawili zdrajcy poły,
Każdy wziął po kuble.

Jedni wzięli srebro,
Drugich pycha bodzie.
— Precz tam z chłopstwem i mieszczaństwem!
My pierwsi w narodzie! —


Niż tę równość chłopską,
Wolim mieć carycę;
Miejcie swoją konstytucyę —
A my — Targowicę!

Jeszcze nam opiekę
Da wielka carowa:
Przyszle wojska sto tysięcy,
I Kreczetnikowa! —

Oj Targowiczanie,
Dobrze się nazwali!
Jak Judasza, za srebrniki,
Polskę stargowali!

Stargowali Polskę
I tę wolność bratnią!
Zagasili nad Ojczyzną
Gwiazdę jej ostatnią!

Zagasili blaski
W tej polskiej koronie,
Podeptali Orły białe,
I Litwy Pogonie!



Dedykuje scierwojadom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158832  
Nieprzeczytane 13-05-2022, 15:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie


Ale se u Krychy P. nabruździł
Cytat:
Agata Adamek doprecyzowała, że chodzi jej o ostatnie działania i wpisy posłanki Prawa i Sprawiedliwości. – Ja akurat nigdy nie ukrywałem mojego krytycznego stosunku do aktywności pani poseł Pawłowicz w mediach społecznościowych, cieszymy się wzajemnym banem i to tyle, co mogę powiedzieć na ten temat – zaznaczył wicerzecznik PiS. Zdaniem Fogla aktywność w sieci „nijak się ma jednak do kompetencji profesora prawa”.

I KRYCHA P. w rewanżu:

Cytat:
„Co do ostatniego zdania – zgadzam się. Dałam kiedyś ban jakiemuś aroganckiemu zarozumialcowi. Poza tym właściwie nie znam tego pana, nigdy go nie spotkałam. Niespecjalnie mnie obchodzi kogo i co on osobiście akceptuje” – skomentowała Pawłowicz.

Tak z buta wicerzecznika PiSu potraktować, to nawet Mikke ani Braun się nie odważyli


I jeszcze WOŚ od Ziobry i celi dla Putina

Cytat:
Wolałby, żeby nie używała mediów społecznościowych. Pani prof. jest barwną postacią, być może nazbyt barwną jak na urząd, który obecnie pełni. Sama deklarowała, że powstrzyma się od działań na Twitterze, stało się inaczej. Jak mówię, wolałbym, żeby jednak niektóre z wpisów nie były obecne w świecie internetu
– stwierdził Woś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158833  
Nieprzeczytane 13-05-2022, 20:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Po co GRU, po co inne takie skoro jest PiS i jego ....funkcjonariusze...
Cytat:

Geoportal pokazuje wszystko, co chce wiedzieć przeciwnik
Przypomnijmy, że tydzień temu ujawniliśmy, że na ogólnodostępnym portalu geodezyjnym można zobaczyć, jakie obiekty znajdują się w miejscach o znaczeniu strategicznym, np. w jednostkach wojskowych, terminalach gazowych, gdzie położono kable energetyczne lub telefoniczne, światłowody, sieci wodociągowe. Na przykład na zdjęciach lotniska wojskowego w Łasku (bazy dla polskich i sojuszniczych samolotów) można zobaczyć 16 hangarów, schrony, z kolei w jednostce umieszczonej na skraju Puszczy Kampinoskiej w Borzęcinie koło Warszawy rozkład budynków, miejsca ukrycia, parkowania samochodów, to samo w przypadku jednostek w Ustce czy w Toruniu (w tym przypadku można było nawet policzyć, ile parkowało tam czołgów i innych pojazdów wojskowych), ale też dane dotyczące Ambasady USA w Warszawie
.

Czy leci z nami ....PILOT????
Niedawno pytał jeden pan.

Czy może Mann z tym neanderthalem miał rację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158834  
Nieprzeczytane 13-05-2022, 20:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

KACZYŃSKI UNIVERSITY????
W końcu Rydzyk może to czemu nie satrapek z Nowogrodzkiej?
I będzie kuł ......kadry
Cytat:
Nieoficjalnych doniesień nie chciał jednak potwierdzić wicerzecznik PiS.

- Jeśli się nie mylę, nie jest pan nawet magistrem prawa. Chociaż może pan będzie, bo czytam, że premier Kaczyński chce zakładać uniwersytet - powiedziała do Radosława Fogla Agata Adamek w programie "Jeden na jeden" w TVN24. - Ja się nie wybieram - stwierdził, dodając, że Kaczyński nie zakłada uniwersytetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158835  
Nieprzeczytane 13-05-2022, 20:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

U taki obrazek PRAWDY:

Cytat:
Prawica nadal jest Zjednoczona! Spoiwem, jak zwykle, okazały się stołki, interesiki większe i mniejsze oraz poczucie, że poza Sejmem większość polityków nie miałaby szans na znalezienie jakiejkolwiek rozsądnej pracy.

Tyle było gadania, że Zjednoczona Prawica się rozpada, że Kaczyński nie ma już większości w Sejmie.
Tymczasem wczoraj obóz władzy przejechał przez głosowania niczym nowy ciągnik Johna Deere'a przez wieś.

Gdyby rządzący chcieli, przegłosowaliby bez trudu nawet powołanie Edyty Górniak na stanowisko szefowej sanepidu.


A – znajmy ich łaskę – przegłosowali jedynie powołanie Adama Glapińskiego na kolejną kadencję na stanowisku prezesa Narodowego Banku Polskiego.


Wszystko dlatego, że Kaczyński i Ziobro się dogadali. Bo choć nie umieją żyć ze sobą, to jeszcze bardziej nie mogą żyć bez siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158836  
Nieprzeczytane 13-05-2022, 20:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Zbinek bojowo i szczerze:

Cytat:
Decyzja dotycząca KRS to był ważny moment, pozwala nam odpowiedzialnie pójść na kompromisy; gdyby decyzja w tej kwestii była inna, oznaczałoby to zakończenie projektu Zjednoczonej Prawicy - stwierdził w piątek szef MS, lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro.

krótko mówiąc Zbinek-szantażysta powyrywał kaczorowi pierze z ...... ogonem.
I to bez znieczulenia..


psst A ten numer z Górniak na bossa Sanepidu jest ciekawy i do realizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158837  
Nieprzeczytane 14-05-2022, 07:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

już tuż tuż
już za płotem
i już za chwilę
szmalu będzie tyle,
że każdy się ucieszy....
Tylko te ...MILE

Cytat:
W piątek rzecznik prasowy rządu Piotr Müller poinformował o osiągnięciu porozumienia dotyczącego umowy między Polską a KE w sprawie KPO. – Zarówno zespół ze strony Polski, jak i zespól, który został stworzony przez przewodniczącą KE doszły do porozumienia w zakresie treści kamieni milowych i te zaproponowane przez obie strony treści kamieni milowych zostały właśnie przekazane do dalszej procedury, już takiej finalnej, formalnej akceptacji przez KE – przekazał na konferencji prasowej Müller.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158838  
Nieprzeczytane 14-05-2022, 08:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

uoj! będzie się działo....

Jak podała w sobotę PAP,
Cytat:

Prawo i Sprawiedliwości planuje na czerwiec dużą konwencję - podała PAP. Po niej najważniejsi politycy ugrupowania, z prezesem partii Jarosławem Kaczyńskim i premierem Mateuszem Morawieckim na czele, ruszą z objazdem po Polsce.

partia rządząca planuje "ofensywę". Jej temat i spotkań z wyborcami, które miałyby się odbyć w każdym powiecie został ogłoszony przez Kaczyńskiego podczas niedawnego posiedzenia klubu PiS
.

- Prezes akcentował konieczność mobilizacji i zapowiedział, że od czerwca działacze mają ruszyć w teren z ofensywą. Spotkania z wyborcami mają się odbyć w każdym z powiatów – mówił PAP jeden z uczestników spotkania.

kurde! Nie wiem jak inni, ale ja nie mogę się ...doczekać.
Taki zestaw kłamców i złodziei wypada obejrzeć z bliska, żeby było co potomnym opowiadać....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158839  
Nieprzeczytane 14-05-2022, 11:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

I ...... każdy by się cieszył...

Cytat:
"Na weekend mam dla wszystkich polskich emerytów świetną wiadomość. Już w przyszłym tygodniu rząd zajmie się ustawą o 14 emeryturze! "Spełniamy obietnice i wspieramy polskie rodziny!" - czytamy we wpisie premiera Mateusza Morawieckiego na Facebooku.

świetna informacja dla emeryta jest taka, że INFLACJA pod rządami MIEKISZONA wynosi 13% a emerytowi zdrożał prąd, gaz, ŻYWNOŚĆ, LEKI i inne takie z czynszami włącznie.

ale jest jeden taki co na 100% się ucieszy bo .....każdy by się cieszył

Cytat:
Jarosław Kaczyński dostaje pieniądze jako poseł, wicepremier i emeryt. Jak wyliczyła "Gazeta Wyborcza", prezes PiS dostaje co miesiąc 26 tys. 437,79 zł brutto i 3 tys. zł diety bez podatku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158840  
Nieprzeczytane 15-05-2022, 13:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Niech się wytłumaczy... rzecze Wawrzyk z PiSu.

Cytat:
"Jeśli mówi pan o tym, że pan marszałek powinien mieć możliwość wytłumaczyć się z tego, to proszę dać szansę. Niech przedstawiciel Polski 2050 domaga się uchylenia tego immunitetu, bo bez tego nie można dalej działać" - apelował do Michała Gramatyki Piotr Wawrzyk z MSZ w programie "W punkt".

To może by tak KACZYŃSKI najpierw z afery pt WIEŻE i numeru z Austriakiem .... jakiś prokurator może by go przesłuchał???

Tak na początek.....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.