menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-01-2010, 20:15
sulphur sulphur jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 6
Post Gdy bolą stawy… - komentarze


Komentarz do artykułu: Gdy bolą stawy…
--------------------
Ból stawów często wskazuje na stan zapalny. Może też być objawem chorób jak np. zapalenie stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, zwyrodnienie stawów.
Można leczyć się w takim przypadku lekami / maściami przeciwbólowymi, ale ja chcę napisać o leku działającym przeciwzapalnie i przeciwbólowo: żelu borowinowym Reumogel.

Jest to lek wytwarzany z leczniczej borowiny - surowca uzdrowiskowego wykorzystywanego w leczeniu od setek lat. Lek ten nie działa natychmiast ale po stosowaniu przez okres 2-3 tygodni możemy odczuć różnicę.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://sulphur.com.pl/zel_borowinowy_reumogel.php
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 12:54
~gość: 87.207.204.xxx's Avatar
~gość: 87.207.204.xxx
 
Posty: n/a
Post

Uprawiam intensywnie sport, doszło u mnie do starcia powierzchni stawowych co powodowało bolesność. Jedzenie galaretek i chrząstek nic nie pomagało. Wprowadziłem do diety suplement Flexagen. Po 4 miesiącach zauważyłem poprawę w elastyczności stawów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 17:08
senipati senipati jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Posty: 8
Domyślnie

Myślicie, ze pomoże też na "zjawisko strzelających kości". Z tego co wiem, to tak naprawdę strzelają więzadła. Stawy też mnie trochę bolą, ale "ujdzie". Strzelanie i chrupanie mnie tylko denerwuje. Występuje dosłownie w każdej części ruchomej, a lekarz tylko mnie spławia. Nie chce z drugiej strony wywalić pieniędzy w błoto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.