menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Edukacja > Uniwersytety Trzeciego Wieku
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Uniwersytety Trzeciego Wieku Wymiana doświadczeń na temat UTW w Polsce i nie tylko.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-02-2007, 11:05
Ditta's Avatar
Ditta Ditta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Kraków
Posty: 37
Domyślnie UTW w Krakowie


Czy ktoś może wie szczegóły na temat UTW w Krakowie?
Wysłałam do nich już 3 maile i nie doczekałam się odpowiedzi nie mam możliwości zatelefonować, a chciałabym wiedziec jak najwięcej szczegółów, może ktoś wie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-02-2007, 17:02
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Domyślnie

Spróbuj poszukać przez Google >> Uniwersytet Trzeciego Wieku w Krakowie.Pełnomocnikiem Rektora ds.UTW jest p.Helena Więckowska e-mail: utw.@go2.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-02-2007, 17:12
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Domyślnie

...i jeszcze strona internetowa UTW w Krakowie: www.uj.edu.pl.Tam na pewno znajdziesz potrzebne Ci informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-02-2007, 18:55
Ditta's Avatar
Ditta Ditta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Kraków
Posty: 37
Domyślnie

Dzieki, ale ja własnie i na ten mail napisałam i nie dostałam odpowiedzi juz na 3 maile chyba od ponad miesiaca i znam te strone, ale na tej stronie prawie nic nie jest napisane, ani ile trwaja zajecia w tygodniu, ani jakie sa wykłady - a to jest najwazniejsze.Nie mam mozliwosci innego kontaktu niz mailowy, a ten mail niestety nie działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 22-02-2007, 19:39
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Domyślnie

Postaram się jeszcze czegoś poszukać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 22-02-2007, 20:22
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Uwaga cd.

Cytat:
Napisał Ditta
Dzieki, ale ja własnie i na ten mail napisałam i nie dostałam odpowiedzi juz na 3 maile chyba od ponad miesiaca i znam te strone, ale na tej stronie prawie nic nie jest napisane, ani ile trwaja zajecia w tygodniu, ani jakie sa wykłady - a to jest najwazniejsze.Nie mam mozliwosci innego kontaktu niz mailowy, a ten mail niestety nie działa.
Wejdz na stronę http://utw.plJest tam mnóstwo informacji,a także Forum.Może tam ktoś odpowie na Toje pytania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 22-02-2007, 21:47
Ditta's Avatar
Ditta Ditta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Kraków
Posty: 37
Domyślnie Dzieki Nella

Dzieki, napisałam pytanie na forum, moze sie czegos dowiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 26-02-2007, 16:14
Ditta's Avatar
Ditta Ditta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Kraków
Posty: 37
Domyślnie

No i niestety!
Na tamtym forum nikt mi nie odpowiedział, mailem równiez, a wysłałam jeszcze raz. Zupełnie tego nie rozumiem mamy XXI wiek internet i korespondencja mailowa jest zupełna normalką w obecnym swiecie a UTW powinien jak najbardziej propagowac i siebie i nowoczesnosc. A tu UTW i to jeszcze w miescie Krakowie podając na swojej stronie adres mailowy do korespondencji - po prostu - nie odpowiada. Zupełnie tego nie rozumiem. Przykre to jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 27-02-2007, 00:08
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Domyślnie

Poczekaj jeszcze.Może ktoś z Forum odezwie się.A może na tej stronie są jeszcze inne adresy?Napisz wszędzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 04-03-2007, 19:08
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Smutny

Cytat:
Napisał Ditta
No i niestety!
Na tamtym forum nikt mi nie odpowiedział, mailem równiez, a wysłałam jeszcze raz. Zupełnie tego nie rozumiem mamy XXI wiek internet i korespondencja mailowa jest zupełna normalką w obecnym swiecie a UTW powinien jak najbardziej propagowac i siebie i nowoczesnosc. A tu UTW i to jeszcze w miescie Krakowie podając na swojej stronie adres mailowy do korespondencji - po prostu - nie odpowiada. Zupełnie tego nie rozumiem. Przykre to jest.
Ditto,czy udało Ci się nawiązać kontakt z kimś z UTW w Krakowie?Z tego czego dowiedziałam się z prywatnych postów,to w Krakowie rzeczywiście sytuacja jest nieciekawa.
A może wybierz jakieś zajęcia na Festiwalu Progressteron w Krakowie?

Ostatnio edytowane przez Nella : 04-03-2007 o 19:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 05-03-2007, 11:56
Ditta's Avatar
Ditta Ditta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Kraków
Posty: 37
Domyślnie Niestety...

Niestety dalej nikt z UTW w Krakowie mi nie odpowiedział na zadnego maila.
A jezeli chodzi o warsztaty PROGESSTERON to ich program - ta tematyka po prostu mnie nie interesuje, sadze ze jest dla kobiet znacznie młodszych. Ja po prostu chce wykładów na tematy nauki.I na dodatek PROGESSTERON jest płatny w przeciwienstwie do UTW a dla mnie jest to problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 06-03-2007, 01:11
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Domyślnie

No to może wyślij list polecony za dowodem doręczenia?Może ten UTW w Krakowie to taki bardziej staroświecki jest?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 07-03-2007, 17:20
Ditta's Avatar
Ditta Ditta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Kraków
Posty: 37
Domyślnie Hmmm to dziwne...

Hmmm z tym UTW w Krakowie to przedziwna sprawa. Moja znajoma była tam osobiście w godzinach urzędowania. Nie dowiedziała się zupełnie niczego....oni teraz nic nie wiedzą tylko dopiero w czasie rekrutacji w maju.
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, przecież powinni miec jakis program czy jakis plan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 07-03-2007, 20:04
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Jestem sluchaczka UTW w Bielsku_Bialej.Spotkania -wyklady odbywaja sie w poniedzialki,Na poczatku semestru otrzymujemy harmonogram zajec ,Np.w ostatni poniedzialek yl yklad na temat Prawa Karnego w formie zbeletryzowanej i jakiez bylo moje zdziwienie ze wykladowca byl profesor u ktorego . ... dawno dawno temu zdawalam egzamin na USL
oczywiscie z tegoz prawa.Sa zajecia,i rowniez z historii malarstwa,kina/Dla czujacych potrzebe ruchu sa prowadzone zajecia z gimnastyki oraz korzystanie z plywalni ,Duzo spotkan - jutro ide na koncert ZIMMERMMANA ktory odbywa sie w teatrze a w sobote jest koncert p.Brodnickiej.Bardzo sie ciesze ze dalam sie namowic kolezance ze studiow i chetnie uczestnicze w zajeciach.A tak w ogole to juz sama atmosfera sali wykladowe "dodaje skrzydel" i przywodzi ...wspomnienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 14-03-2007, 20:01
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

UTW w Krakowie trzeba reanomowac a tymczasem przyhedzcie do Bielska na wyklady. Poniedzialkowy temat to Henryk Sienkiewicz i jego obecnosc we wspolxczesnosci> tzn, filmie.teatrze, a nawet reklamach />ociec prac > a nawet kulisy otrzymania Nagrody Nobla .Bardzo ciekawe.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 14-03-2007, 20:01
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

UTW w Krakowie trzeba reanomowac a tymczasem przyhedzcie do Bielska na wyklady. Poniedzialkowy temat to Henryk Sienkiewicz i jego obecnosc we wspolxczesnosci> tzn, filmie.teatrze, a nawet reklamach />ociec prac > a nawet kulisy otrzymania Nagrody Nobla .Bardzo ciekawe.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 25-03-2007, 19:00
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 929
Domyślnie

Ja uczęszczam na UTW w Częstochowie, są u nas trzy filie, ale najlepsza jest ta najstarsza przy WSP. Na początku roku dostajemy plan zajęć na cały rok. Wykłady mamy w czwartki. Poza tym nauka języków, gimnastyka, basen, zajęcia z plastyki i z informatyki. Bardzo zależało mi na informatyce, interesuje mnie też malarstwo, ale z powodu pracy na 1/2 etatu nie pasują mi godziny, bo te zajęcia są do południa. Ale jak przestanę pracować to sobie poszaleję. Acha, mamy też wyjścia do teatru, filharmonii, oraz od czasu do czasu imprezy rozrywkowe (np.balety)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 26-03-2007, 01:33
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Domyślnie

No,no...Szczególnie te balety są intrygujące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 26-03-2007, 10:04
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Post do bogdy

Cytat:
Napisał bogda
Ja uczęszczam na UTW w Częstochowie, są u nas trzy filie, ale najlepsza jest ta najstarsza przy WSP. Na początku roku dostajemy plan zajęć na cały rok. Wykłady mamy w czwartki. Poza tym nauka języków, gimnastyka, basen, zajęcia z plastyki i z informatyki. Bardzo zależało mi na informatyce, interesuje mnie też malarstwo, ale z powodu pracy na 1/2 etatu nie pasują mi godziny, bo te zajęcia są do południa. Ale jak przestanę pracować to sobie poszaleję. Acha, mamy też wyjścia do teatru, filharmonii, oraz od czasu do czasu imprezy rozrywkowe (np.balety)
No balety baletami, ale całość świetnie brzmi. Też bym tak chciała. Może przenieść się na emeryturę do Częstochowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 20:32
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 929
Domyślnie

Aniu... serdecznie zapraszam, chociaż niektórzy mówią że nasze miasto to dziura, ale ja je i tak lubię i chyba nie chciała bym się gdziekolwiek przeprowadzać.... no chyba że do Krakowa...
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
UTW w Legnicy? alinap Uniwersytety Trzeciego Wieku 19 01-04-2011 22:11
UTW w Olsztynie Krystyna01 Uniwersytety Trzeciego Wieku 14 25-07-2009 01:46
Angole rozrabiają w Krakowie. kufa86 Społeczeństwo - wątki archiwalne 16 10-05-2008 23:14
Zatańcz sztajerka w Krakowie korzenie małopolskie 0 17-04-2008 22:27
Zatańcz sztajerka w Krakowie korzenie Zaproszenia 0 17-04-2008 22:23

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.