menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 13:15
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie Dobre WieŚci


Zapraszam wszystkich,którzy chcą przekazać wiadomości o dobrych zdarzeniach, opowiedzieć o ludziach dobrych, ciekawych.Mogą to być krewni,ludzie ogólnie znani i nieznani.Proszę dzielmy się dobrocią - może nam się uda uczynić życie radośniejszym. Danuta
  #2  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 13:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo
Zapraszam wszystkich,którzy chcą przekazać wiadomości o dobrych zdarzeniach, opowiedzieć o ludziach dobrych, ciekawych.Mogą to być krewni,ludzie ogólnie znani i nieznani.Proszę dzielmy się dobrocią - może nam się uda uczynić życie radośniejszym. Danuta

Piękny wątek,ale zacznij pisać . Jakiś przykład może ?
  #3  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 13:49
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

wczoraj byliśmy na 5 urodzinach naszej wnusi w nowym domu córki oddalonym o 2g jazdy od nas.Tradycyjnie od 5 lat "dziadostwo" funduje pyszny tort kawowo-cytrynowy , dziecko dostało drobiazgi, "starzy" przedmioty na nowe mieszkanie.Posiedzielismy, pogadali, pobawili z dzidzią po czym odjechalismy.Było dobrze, miło, krótko, treściwie..Wieczorem otrzymaliśmy zbiorowego smsa od córki i wnusi mówiacy o tym że był to cudowny czas dla nich, rodzinny i wzruszający i bardzo nam dziękują że byliśmy...Nic sie nie zdarzyło, rok rocznie tak bywało...dlaczego własnie tego roku dostałam taką wiadomość, takie piękne , zwykłe słowa...ale były one na tyle niezwykłe, że doprowadziły nas do łez wzruszenia, dobrych łez, budujących łez....przeciez nic sie nie stało nadzwyczjanego...a wszyscy byli przeszczęśliwi tego wieczora..
  #4  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 13:56
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie Dobre WieŚci

Na początek Mirosław Hermaszewski.Pochodzi z Wołynia.Jego mama/po tragicznych przejściach/ samodzielnie wychowywała siedmioro dzieci. Pasją jego i żony /47 lat małżeństwa/ są trzy wnuczki, dom, ogród. Powiada:"nikt kto wrócił z kosmosu, nie stracił wiary, lecz umocnił się w niej".
  #5  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 13:58
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Malwino i ja także się wzruszyłam.Tak się cieszę.Pozdrawiam
  #6  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 15:13
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Tylko się nie śmiejcie, proszę

udało mi się dzisiaj znaleźć dobre domy dla dwójki bezdomnych kociąt. Urodziły się na działkach i chyba nie przeżyłyby zimy.
  #7  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 15:32
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Nuta-Do

Po pierwsze primo - szkoda, że nie podałaś swego imienia (podejrzewam, że Danuta) bo łatwiej byłoby zwracać się do Ciebie,
ale....widzisz..."tacy my są" - chciałam zacząć od pochwały, a zaczęło się wymówką...
Rozumiem Twoje starania wniesienia do tego, a mówmy szczerze - naszego forum nastroju życzliwości i dobrego klimatu, ale zapewniam, że przy dobrych chęciach znajdziesz miejsce na wypoczynek wśród licznych wątków z tym, że już blisko 2-letnia bytność w tym forum doświadczyła mnie na tyle, że w przeciwieństwie do pierwszych m-cy beztroski teraz każdy temat, każdą wypowiedź trzeba ważyć aby nie rozpaliła ognia kolejnych przeciwieństw. Ot - dziś przykład próby wprowadzenia tematu p.Hermaszewskiego...Ze wstydem słuchałam dialogu, a właściwie napaści na niego jakiegoś oszołoma odnośnie przynależności do niejakiej "WRON-y". Podziwiałam tylko opanowanie pana H. - widocznie trening zachowania się w warunkach ekstremalnych przydał się.
Pozdrawiam serdecznie i życzę bezstresowego zadomowienia się w tut. pełnych miłych niespodzianek i wzruszeń Klubiku. J.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #8  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 15:45
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Jak mają być dobre wiadomości to podaję taką. Już wczoraj dostałem emeryturkę a termin płatności jest na 5-go. Hura można wcześniej wydawać pieniążki.
ps do jolity nutaDo podała wyżej swoje imię.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #9  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 15:53
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Tadeuszu - dzięki za podpowiedź. W sytuacji pojawienia się nowych osób (i nie tylko) zwykłam zaglądać do profilu. Tekstów - co chyba zrozumiałe nie czytam wszystkich, a poza tym
- prawda jest taka
że pamięć ulata...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #10  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 16:04
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Mruga oczkiem (żart) Tadziu...

Cytat:
Napisał tadeusz50
Jak mają być dobre wiadomości to podaję taką. Już wczoraj dostałem emeryturkę a termin płatności jest na 5-go. Hura można wcześniej wydawać pieniążki.
U mnie zupełnie na odwrót
Wczoraj miały być, a dzisiaj też jeszcze nie ma...
Cóż, wypada się tylko cieszyć, że będą dłużej...

A dla wszystkich

http://www.superlaugh.com/1/behappy.swf
__________________
You never have this day again...
  #11  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 17:18
vega's Avatar
vega vega jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 444
Domyślnie

Taki piękny dzień był dzisiaj, słoneczny, spokojny.
Zrobiłam nową grafikę, zadedykowałam przyjaciołom poprzednią, byłam na działce załatwić wykonawcę naprawy dachu, a teraz pędzę na angielski.

Pani, ktora siedzi w domku na urlopie wychowawczym udziela lekcji całkowicie gratis - po prostu chce zrobić dobry uczynek

Też są tacy ludzie i chwała im za to.
Same dobre wieści. Takie codzienne, na dotknięcie ręki.
Po co martwić się zawiścią ludzi i czytać te bzdury jak wokół tyle dobrego
Sami też je czynimy każdego dnia, dla innych, dla siebie ......dla rodziny .........- i wirtualnych przyjaciół też
__________________
  #12  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 17:35
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Ja również mam z czego sie cieszyć. Zadzwoniła do mnie moja dawno nie widziana kuzyneczka ze Stargardu Szczecińskiego, która jest aktualnie w Krynicy w sanatorium, a ponieważ to tylko rzut kamieniem od mojego miejsca zamieszkania więc jesteśmy umówione na sobotę. Oczywiście to ja jadę do Krynicy aby sie z nią spotkać,huraaa
  #13  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 17:39
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Moja koleżanka spełnia posługi przy terminalnie chorych w Hospicjum.Są tam chorzy wymagający całkowitej opieki.Praca ponad siły - wykonuje ją zupełnie bezinteresownie, będąc sama nie najlepszej kondycji.Nie wiele osób o tym wie, nie życzy sobie rozmów o tym.
Spieszmy się kochać bliźnich , tak prędko odchodzą.
  #14  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 17:52
zosia446's Avatar
zosia446 zosia446 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Polnocna Floryda
Posty: 627
Domyślnie

Moja rodzina i ja,dostalismy piekne podziekowanie ze szpitala Shriners za donacje i podpisanie deklaracji stalego donatora.
Polskie dzieci tez tu lecza,zupelnie za darmo.
  #15  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 17:55
krystynacz46's Avatar
krystynacz46 krystynacz46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: wielkopolska.
Posty: 2 439
OK

Witam , ja cieszę się dzisiaj ,że wstałam,za oknem piękny słoneczny dzień był, samopoczucie dobre ,byłam na grzybach,rozmawiałam z moimi synusiami( przez skypa),są daleko.Mam nadzieję ,że dzień zakończy się szczęśliwie.
__________________
WITAM
  #16  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 21:06
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Mój aniołek- Huragan- po kolacji zmęczona wydarzeniami dnia usnęła. Rano zaprowadzę ja po przedszkola. Jest mi dobrze.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #17  
Nieprzeczytane 02-10-2008, 22:59
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Tez mi dobrze.Mąż przysnął,mogę spokojnie siedzieć w internecie dopóki się nie obudzi i nie zagoni do spania.
__________________
  #18  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 05:50
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Już się wyspałem, Ola jeszcze śpi. Cisza i spokój.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #19  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 06:26
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Za oknem szaro i mokro, ale nie szkodzi,,,serce się raduje bo jutro jadę na spotkanie
  #20  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 07:55
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKCH, KTÓRZY ZAANGAŻOWANI SĄ TYLKO W DOBRYCH WIADOMOŚCIACH i życzę WAM DZIŚ SAMYCH TAKICH WIADOMOŚCI
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poproszę o dobre rady. renet Profilaktyka i zdrowy styl życia 33 04-05-2010 18:20
Raczki, wbijajcie. Wspaniałe wieści Łukasz Choroby, badania, terapie 5 28-03-2009 17:15
Dobre radio internetowe krystynas53 Różności - wątki archiwalne 3 03-10-2008 23:24
Ćwiczenia fizyczne dobre na serce - komentarze eurydyka Ogólny 3 06-02-2007 00:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.