menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 08:07
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie kierunek-klub seniora


klikamy.jpgJestem tu od sześciu miesięcy.Zauważyłam spora rotację klubowiczów,ale na szczęście wielu wpadło i zostało!chciałabym prosić Was,mili uczestnicy tego forum,o podzielenie się zwierzeniami na temat-jak tu dotarliście,czy bywaliscie na innych forach,co skłoniło Was do pozostania...Ja w grudniu przegladałam u córki kolorowe gazetki i tam trafiłam na artykuł o seniorach w sieci ,i adres klubu.Zapukałam,weszłam i...serdeczność powitania powaliła mnie z nóg...więc zostałam.Była to jedna z lepszych decyzji...
  #2  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 09:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

I ja zostałam .Choć moim prawdziwym domkiem jest jedno forów kafeterii,gdzie mam przyjaciółki.
Tutaj przyszłam za Destiny,która jest mi znana z forum częstochowskiego.Serdeczność przywitania faktycznie mnie ujęła..
Później było różnie,ale reasumując - dobrze się tu czuję.
Szkoda mi tylko,że idą gdzieś osoby,których zdążyło się polubić.Np.nie widzę Czorta,Grażyny i jeszcze paru osób..

Ale może to taka uroda netu ?
  #3  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 09:22
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Ja chyba znalazłam w "Komputer Swiat" w ciekawych stronach.Ale od razu nie zarejestrowałam się,ze dwa miesiące czytałam tylko.Ujęła mnie życzliwość i serdeczność klubowiczów.Czytałam różne fora,na niektórych rejestrowałam się i czasami wypowiadałam,ale raziło mnie chamstwo,prostactwo i niczym nieuzasadniona napastliwość niektórych uczestników.Wybrałam nasze
__________________
  #4  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 10:01
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Ja szczęścia nie szukałam - ono znalazło mnię. To jedyne forum, które odwiedziłam i gdzie "zakotwiczyłam"...Spotkałam tu wielką serdeczność i życzliwość takich osób jak: Araukaria, Urszula-Kol, Krise1, ammi, Iwo 1111, Qrystyna (niewymienionych przepraszam) i cierpliwość we wprowadzaniu mnię - zupełnej "nogi" w tajniki obsługi komputera.
Jeśli gdzieś niechcący "zahaczę" inne forum to tylko zauważam, że nasze jest czytelnie rozplanowane, posty w większości pogodne i chyba dzięki temu mamy tak wielu "odwiedzających gości", którzy - mam nadzieję - nabiorą wkrótce chęci dołączenia do nas.
Name:  komput  zakoch.gif
Views: 237
Size:  9.7 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #5  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 11:03
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Do klubu "trafilam" przegladajac jakas strone internetowa.Komputer mam od niedawna, wiec od samego pocztku robilam duzo bledow.Przywitalyscie mnie bardzo serdecznie - bylam mile zaskoczona.Dzieki Waszej pomocy nauczylam sie obslugi komputera.Jestem za to niezmiernie wdzieczna i korzystajac z okazji chcialabym wszystkim i kazdej z osobna podziekowac.Dobrze sie tu czuje, chociaz byla taki moment ... ale to juz minelo.Ciesze sie , ze sa tu ludzie zyczliwi i panuje mila atmosfera.Nawiazalam juz kilka przyjazni i oto wlasnie chodzi.Kazda z nas ma gorsze lub lepsze dni i wlasnie dlatego dobrze ze mamu nasz klub gdzie mozemy sie do woli wygadac i wyzalic.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #6  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 11:13
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

O klubie seniora dowiedziałam się w czerwcu ubiegłego roku z telewizji. Natychmiast weszłam na stronkę, zarejestrowałam się i zwiałam. Przeczytałam kilka postów i stwierdziłam, że może zajrzę tutaj za 15 lat. Co kilka tygodni z ciekawości zaglądałam do klubiku i znikałam. Nie pamiętam dokładnie ale chyba od marca tego roku zaczęłam się udzielać i w ten oto sposób "wyprodukowałam" około 1500 postów. Dzięki klubikowi poznałam wiele sympatycznych osób, z niektórymi utrzymuję kontakt "w realu" i to jest bardzo fajne.
  #7  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 12:01
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Jak wiecie przyłączyłam się będąc na chwilowym wychodźctwie i zostałam ...podoba mi się to ,ze nie jest to forum tak bardzo anonimowych ludzi -jednych lubimy bardziej innych mniej -ale to normalne -ale pisząc tu mam wrażenie ze rozmawiam z osobami ,które choć trochę znam i on mnie znają a w dobie anonimowości to ważne .Najprzyjemniejsze jest to ,że niektóre znajomości z klubiku przenoszą sie do realu .
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #8  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 14:42
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie


Ja podobnie jak emka- Basia dowiedziałam się z "Komputer Świat" w lipcu 2006. Przez miesiąc od czasu do czasu czytałam senior.pl, 30 września odkryłam Senior cafe i się zarejestrowałam. Na pamiątkę mam liścik, który otrzymałam w tym dniu od Administracji. Oto on:

urszula-kol, dziękujemy za rejestrację na Senior Cafe! Jesteśmy szczęśliwi, że zdecydowałeś się być częścią naszej społeczności. Mamy także nadzieję, że będziesz zadowolony z pobytu tutaj. Jeszcze raz pozdrawiamy, administracja Senior Cafe.
__________________
  #9  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 14:53
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

A ja trafiłam przypadkiem, szukając w necie informacji o emeryturze. To pierwsze podejście było nieudane - zniechęciły mnie artykuły przeglądowo podające strawną (?) papkę. Później znów szukałam czegoś o chorobach i Google mnie skierowały na www.senior.pl i wtedy odkryłam Klub. Ciekawi ludzie, rozmawiający nie tylko o chorobach i zbyt niskich emeryturach, atmosfera klubowa (wygodne fotele w eleganckich wnętrzach - nie mylić z hałaśliwą trybuną pełną kibiców ), życzliwe przyjęcie i wsiąkłam Nie żałuję Ale fajnie.gif tutaj
  #10  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 15:22
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Na seniorka trafiłam przypadkowo, zalogowałam sie jako kjk2 ale głosu nie zabierałam. Po pewnym czasie znowu trafiłam i nie pamiętając o poprzednim logingu - zalogowałam sie na nowo. I wsiąkłam. Teraz nie ma dnia, żebym chociaż nie zajrzała. Czytam wszystko, nie wszędzie zabieram głos. Ale poznałam wiele świetnych osób - wymieniać nie będę bo było by tego dużo a moglabym i kogoś pominąć. Wiele się nauczyłam, wiele rzeczy ściągnęłam i korzystam z tego.
Wchodzę też na Tabazę i kwiatyok, ale tylko tutaj jest ogrom tematów i taka atmosfera.
Dzień bez seniorka to dzień stracony.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #11  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 17:15
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ja trafiłam przez przpadek,pod konieć 2006,dzień przed sylwesterm i akurat na wątek o samostnosci.Zarejesterowałam sie ,zabrałam głos,potem w styczniu sie odezwalam,potem pojechałam do sanatorium i po powrocie wsiąklam na dobre.Czasami odzywam sie na polkach.p i kafeterii ale bardzo rzadko.Tu odpowiada mi atmosfera,ludzie ,tematy.Nie wyobrażam sobie dnia bez "Seniora",nie muszę sie czasami odzywać,wystarczy poczytać i mam wrażenie,że wpadlam do dobrych znajomych na kawke lub herbatkę.Ale sie rozpisalam?Wszystkich serdecznie pozdrawiam i milego wieczoru zycze.baloniki.gif
  #12  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 21:36
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Ja trafilam w lutym 2007,przeglądając różne strony internetu,zapytalam na goglach o kluby i tak to się zaczęlo.Najpierw czytalam by poznajc troche forumowiczów.Stwierdzilam,że portal jest dość przejrzysty,latwo trafiać na strony,które mnie interesują,czasami jest nerwowo,jak w życiu,to znów wesolo,no i romantycznie.Nawiązuje się też bliższy kontakt wirtualny z sympatycznymi osobami.Wczystkich - Pozdrawiam
!cid_02674848-EF65-4B08-8CBA-AB14A2EBC144.gif
__________________
  #13  
Nieprzeczytane 04-07-2007, 21:53
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 066
Domyślnie

Ja też dołączyłam do klubiku w lutym, wciągnęła mnie tu Desti, którą poznałam na naszym częstochowskim forum....ale spotykamy się też w realu calą grupą, jest świetnie. Tutaj jest większy problem ze spotkaniem gdyż jesteśmy rozrzuceni po całym kraju i nie tylko, ale mam nadzieję że też z niektórymi osobami dojdzie do spotkania, niech się tylko skończy okres urlopowy. Początkowo też tylko czytałam, póżniej zaczęłam się odzywać i tak poleciało, nawet nie wiem kiedy natrzaskałam tyle postów. Bardzo mi się tutaj podoba, przyjęcie do Klubu było bardzo miłe i od razu zachęciło do uczestnictwa. Atmosfera jest fajna, czasem są jakieś zgrzyty, ale to normalne, ile ludzi tyle charakterów i poglądów, ale wszyscy są sympatyczni. Pozdrawiam serdecznie
  #14  
Nieprzeczytane 05-07-2007, 07:34
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Ja się dowiedziałam o naszej sympatycznej kafejce z prasy.Od razu mi się spodobała.Brak mi tylko Araukarii,która była duszą na tym forum.Jak czyta, to Ją specjalnie pozdrawiam.
  #15  
Nieprzeczytane 05-07-2007, 10:35
elusia's Avatar
elusia elusia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Gdańsk
Posty: 390
Domyślnie

Jak trafiiłam??? Przypadkiem,szukalam zupelnie czegos innego,znalazlam Was i odrazu sie przykleilam.Pózniej zaczelam czytac tematy i zdecydowalam sie przystapic do Was.Wiek podobny tematy też,powitanie serdeczne i życzliwe.
Czego wicej oczekiwac?Ja tak jak Honorka,krotko mam internet i komputer,wiec mało umię.Liczę na Waszą pomoc.Obecnie mam mniej czasu,bo od kiedy jesem sama córka dala mi pod opieke 11 letnia wnuczke,więc dojscie do netu ograniczone.Po wakacjach bardzo chetnie skorzystam z Waszej pomocy w edukacji i napewno Was o to poproszę.To tyle na dziś.
z poważaniem Elżbieta z Gdańska
  #16  
Nieprzeczytane 05-07-2007, 13:39
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

W połowie listopada 2006r. znalazłam informacje o tym forum w Metrze i jestem -i dobrze mi z tym Pozdrawiam Grażyna
  #17  
Nieprzeczytane 05-07-2007, 20:45
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Trafilam do klubiku dzięki ,,Komputer Świat,,jak niektróre moje poprzedniczki najpierw czytałam Seniora.pl zostawiłam go w ulubionych i co jakiś czas zaglądałam.Po paru miesiącach zajrzałam i do kafejki poczytałam ,dalej czekałam ale już dosyć regularnie wchodziłam i czytałam no i jestem,już chyba pół roku.
Nauczyłam się jak sobie radzić z obsługą komputera,skorzystałam z wielu rad i przepisów jest mi tu bardzo dobrze ,źle kiedy nie mogę tu zajrzeć ,nie piszę często ale za to czytam prawie wszystko jednym słowemzabawa na sto dwa.png
__________________
  #18  
Nieprzeczytane 06-07-2007, 01:48
duszka07's Avatar
duszka07 duszka07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 607
Domyślnie

Przeczytałam o tym forum w którejś z gazet. Wpadam od czasu do czasu, nie zawsze mam coś sensownego do powiedzenia, wiec milczę, ale niektóre wpisy w interesujących mnie tematach czytam. I cieszę się, że forum sie rozwija. Myślę, że jesienią i zimą będę przebywać tu częsciej. Teraz maksymalnie wykorzystuję możliwości lata.
  #19  
Nieprzeczytane 12-07-2007, 11:00
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie Postanowilam ..

Postanowilam w mojej miejscowosci zalozyc klub seniora i nie wiedzialam od czego mam zaczac.Wymyslilam ze klikne w necie na <senior< to pewnie dowiem sie cos na interesujacy mnie temat.
N.t jak rozpoczac zakladanie klubu nie dowiedzialam sie co prawda ale postanowilam tu zostac i jestem ...
124.gif
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #20  
Nieprzeczytane 12-07-2007, 13:40
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Ja trafiłam tu przez przypadek.Przeglądając w goglach informacje na temat haftów,trafiłam do galerii seniorków.A że nie mogłam jej otworzyć bez zalogowania zalogowałam się już nie pamiętam pod jakim hasłem,oglądnęłam,wyszłam i na dosyć długo zapomniałam.Ale adres został w zakładkach,kiedyś znowu weszłam i bez logowania jako gość przez parę miesięcy czytałam i przyglądałam się.Wstyd mi było,że ja nic prawie nie umiem na komputerze,choć na nim pracuję.Ale jak zobaczyłam jak sobie nawzajem bezinteresownie pomagacie,wspieracie postanowiłam i ja spróbować.Moje głębsze zainteresowanie komputerem zaowocowało tym że stałam się jego szczęśliwą posiadaczką.Dziś już wiele się nauczyłam i nadaluczę.Za te wszystkie nauki serdecznie dziękuję.Dzięki klubowi nawiązałam wiele interesujących znajomości,które z wirtualnych w kilku wypadkach przerodziły się w real.I choć znam i jestem uczestnikiem wielu innych forów,tu spędzam najwięcej czasu,i nie myślę odchodzić.Czasem znikam,ale to różne przyczyny na to sie nakładają,zdrowie,szpital,wyjazd...
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Klub Raczków Basia. Choroby, badania, terapie 505 23-08-2008 09:40
Klub miłośników GIMP-a .....część 2 vega Hobby, pasje 501 17-06-2008 15:27
Taurus klub kufa86 Różności - wątki archiwalne 32 11-05-2008 11:35
Klub miłosników GIMPA vega Hobby, pasje 502 04-05-2008 13:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.