menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kupię, sprzedam, zamienię Ogłoszenia "handlowe" ale bez ofert firm. Niedozwolone są ogłoszenia o sprzedaży leków, na receptę i produktów, na handel którymi wymagana jest koncesja. Konieczne dokładne opisy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 25-04-2008, 14:58
madalena49's Avatar
madalena49 madalena49 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 2
Uwaga mata masujaca

Miejscowość: Wrocław   Rodzaj ogłoszenia: Sprzedam   Cena: 500zł   Ogłoszenie aktualne do dnia: 15,04,2008   

Uwaga Uwaga
Nowy produkt masujacy!! ogromna Mata masujaca Enabio.
Pomocna przy zmeczonych miesniach, 15 roznych funkcji masujacych. Mozliwosc zlozenia na 4 czesci. mniejsze,. Nie kupuj w ciemno zadzwon do mnie na terenie calego dolnego slaska podjade i bedziesz mogl sprawdzic jej dzialanie. Dodatkowo masz 14 dni na przetestowanie produktu. 788-609-437. www.madalena-dream.dzs.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 17:55
beata1 beata1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 3
Domyślnie Materac Enabio pomaga!!!!

Hej seniorzy i seniorki,

Czy ktoś ma materac mm239 Enabio? Jeśli nie to polecam. Spotkałam sie z nim w samatotium w Kamieniu Pomorkim. Chodziłam na masaże i lekarz przepisał mi zabiegi na tym materacu. I super. Bo było przyjemnie i dobrze. Po zabiegach czułam się wyśmienicie. I dlatego kupiłam sobie taki materac w Nowy Saczu u producenta. Mam go do 6-ciu miesięcy i właściwie zniego nie schodzę. Bardzo mi pomaga przy bólu pleców. A cierpiałam okropnie. Głównie na bóle w krzyżu. I choc mój mąż, niedowiarek jeden, sam odradzał mi zakup materaca to teraz nie mogę go z niego zgonić. jestem nim zachwycona. Trudno dzis znaleźć kogos w mojej kamienicy, który by nie korzystał z niego. Jest super.
beata1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 18:02
krystynacz46's Avatar
krystynacz46 krystynacz46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: wielkopolska.
Posty: 2 439
Domyślnie

Mam matę masującą Vario niemiecką ,kupioną zresztą przez internet ,jestem bardzo zadowolona (cena dostępna dla emerytów),ale bez przesady nie można na nim cały dzień spędzać) ,jest funkcja 15 minut i to wystarcza na dzień,aby się rozruszać.
__________________
WITAM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 20:07
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Ja też mam matę do masażu / chyba niemiecka/ za jedyne 199 zł kupiona w Tesco, na pilota i 15 min masażu relaksuje.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 20:20
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Też mam matę do masażu szwajcarskiej firmy na pilota cykl wielomasażowy 30 min ,z podgrzewaniem - różne bajery -cena kilkakrotnie wyższa - oczywiście jak na tym leżę lub siedzę ból mija -niestety po przejściu kilkunastu metrów wraca jak zły szeląg.
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 20:30
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Zapomniałam dodać, że moja mata ma opcję "podgrzewanie" i różne programy. Aż w głowie dudni.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 20:38
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK

Cytat:
Napisał krystynacz46
Mam matę masującą Vario niemiecką ,kupioną zresztą przez internet ,jestem bardzo zadowolona (cena dostępna dla emerytów),ale bez przesady nie można na nim cały dzień spędzać) ,jest funkcja 15 minut i to wystarcza na dzień,aby się rozruszać.
Też mam taką matę i jestem z niej bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 21:10
krystynacz46's Avatar
krystynacz46 krystynacz46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: wielkopolska.
Posty: 2 439
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babcia Iwa
Zapomniałam dodać, że moja mata ma opcję "podgrzewanie" i różne programy. Aż w głowie dudni.
Moja też ma podgrzewanie i różne programy i była tylko droższa o cenę przesyłki.
__________________
WITAM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 21:13
krystynacz46's Avatar
krystynacz46 krystynacz46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: wielkopolska.
Posty: 2 439
Domyślnie Basiu

pozdrawiam .
Załączone Grafiki
File Type: gif milosc48.gif (19.9 KB, 107 wyświetleń)
__________________
WITAM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 22:57
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Podaję stronę oferenta, który proponuje skup starych telefonów komórkowych:
http://www.starytelefon.pl/Strona_Glowna
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 23:09
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Ja mam wnuków i oni dostają moje "stare" telefony.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 23:35
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babcia Iwa
Ja mam wnuków i oni dostają moje "stare" telefony.

Hihi Masz dobrze,znam rodziny,w których jest na odwrót,starsi dostają po dzieciach i wnukach.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 23:44
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Też mam fisia na punkcie elektroniki. Ja kupuję za swoje,a oni dostają za darmo. Żartuje: wycyganiają ode mnie aparaty z MP3 i z innymi bajerami. Najpierw radzą mi jakie aparaty są najlepsze, a potem korzystają.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 10-06-2009, 19:17
beata1 beata1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 3
Domyślnie

A Materac Enabio to produkt medyczny. Mam tu wpis do rejestru produktów medycznych w instrukcji. Mój lekarz odradził mi maty masujące a ten Enabio zaleca!!!. Miałam matę z Reala ale na mnie wyskoczył i powiedział, że przy moich żylakach to nie jest dobrze abym jej używała. A ten Materac Enabio zaleca. Przeczytał instrukcje i podzwonił do producenta i twierdzi, że ten sprzęt jest ok. Poza tym w sanatarium nie uzywaliby sprzetu, który nie byłby medyczny. Przy masażu nóg musi być sprzęt pewny lub medyczny bo można sobie więcej zaszkodzić niż pomóc. Wszystkie te maty z reala to chinszczyzna, które nie leczy tylko szkodzi. Zastanówcię się zanim ją bedziecie używać. W realu kupiłam ciśnieniomiez za 40 zł. Kążdy pomiat miałam inny i to o 30 jednostek. Teraz kupiłam sobie cisnieniomierz w aptece za 150 zł i ten pokazuje mi takie same pomary jak u lekarza. Ja już nie chcę tanio kupować byle co. Wolę dołożyć a mieć sprzęt dobry i medyczny ( i polski a nie niemiecko-chiński ). Po masazu na ból krzyża ( program 1) właściwie nie czuje tego krzyża całymi dniami. A masaż na bark ( program 4) to już na prawdę super sprawa. Miałam mrowienia w dłoniach, traciłam czucie w palcach. Budziłam sie z bólu rąk w nocy. A teraz ? A teraz to już nie pamietam aby bolały mnie ręce. A i głowa moge ruszać i za chłopakami sie ogladać. A po parku to różne ciach chodzą Polecam ten Enabio bo dobry i sprawdzony. I nie chcę słyszeć o jakis chińskich badziewiach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 10-06-2009, 19:48
beata1 beata1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 3
mam Enabio i jest super

Cytat:
Napisał beata1
Hej seniorzy i seniorki,

Czy ktoś ma materac mm239 Enabio? Jeśli nie to polecam. Spotkałam sie z nim w samatotium w Kamieniu Pomorkim. Chodziłam na masaże i lekarz przepisał mi zabiegi na tym materacu. I super. Bo było przyjemnie i dobrze. Po zabiegach czułam się wyśmienicie. I dlatego kupiłam sobie taki materac w Nowy Saczu u producenta. Mam go do 6-ciu miesięcy i właściwie zniego nie schodzę. Bardzo mi pomaga przy bólu pleców. A cierpiałam okropnie. Głównie na bóle w krzyżu. I choc mój mąż, niedowiarek jeden, sam odradzał mi zakup materaca to teraz nie mogę go z niego zgonić. jestem nim zachwycona. Trudno dzis znaleźć kogos w mojej kamienicy, który by nie korzystał z niego. Jest super.
beata1
teraz Enabio kosztuje jakies 1199 zł. Kupiłam go w aptece w Sieradzu. Polecił mi go lekarz rodzinny. Polecam bo jest na prawde dobry. Pobiera tylko 4,5 W pradu na godzinę. To jakieś 3 grosze!!!! Producentem jest firma Vitberg z Nowego Sącza. www.vitberg.pl . Pani w Aptece na Zielnej tez ma taki w domu i nie mogła sie nachwalić. Super i tyle. Polski i dobry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 20-10-2010, 12:19
marysia50's Avatar
marysia50 marysia50 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie Materac Enabio

Ja chodzę na takie masaże od pięciu dni,dzisiaj pójdę ostatni raz.Panie bardzo miłe i robią ten zabieg po 40 min ale na mnie to nie działa.Ból pleców jest w dalszym ciągu.Można też kupić taki materac za 980 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 20-10-2010, 13:47
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Wiem, że przed takim masażem, nie należy pić piwa, podobno drgania wzburzają płyn i może nawet uszami wypływać w postaci piany....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 14-02-2012, 09:49
Zosia2012 Zosia2012 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Toruń
Posty: 1
Domyślnie fajna mata

Jakiś czas temu kupiłam matę do masażu z marketu ale niestety szybko się popsuła no cóż kosztowała jakieś 250 zł to jakość nie była zbyt wielka raczej. Teraz mam poduszkę do masażu i jestem do tej pory zadowolona. Kupiłam ją w sklepie internetowym bo nie cierpię tych wszystkich domowych prezentacji. Sklep o ile dobrze pamiętam to www.medisana.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 16-10-2012, 19:05
stulatek stulatek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

moje miłe panie, ja też mam materac do masażu, kupiłem sobie po powrocie z sanatorium, bo tam nas na takie kładli i naprawdę było to miłe. ale niestety, ta mi się zepsuła i szukam nowej. Wnuczka doradziła mi to: http://www.matymasujace.net/materace...a-mmp-200.html
Jakby miłe panie mogły doradzić, czy warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 16-10-2012, 21:35
Astra's Avatar
Astra Astra jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Poznań,wielkopolska,
Posty: 5 532
Domyślnie

Ja też znam materac Enabio.
Kupiłam nowy...niestety...masaże zwiększają u mnie bóle...lekarz kazał odstawić.
Sprzedałam na allegro...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.