menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-11-2007, 14:30
Olenka4958's Avatar
Olenka4958 Olenka4958 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 10
Gaduła Jak usunąć swój profil?..


Niezle namieszałam.Teraz nie wiem jak usunąć swój profil.Pomóżcie!...
__________________
...niektóre serca są jak diamenty,niektóre jak kamienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 12-11-2007, 14:33
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Oleńko,

chcesz usunąć cały profil? Czy tylko część zapisanych danych?
Sprawdziłam, w ogóle nie masz swojej strony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-11-2007, 14:39
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Oleńko,

klikasz na czerwonej belce "ustawienia", z rozwiniętej listy wybierasz "profil" i wypełniasz rubryczki. Masz zaznaczone, co z tego, co wpiszesz, będzie widoczne dla forumowiczów. Na końcu zatwierdzasz i powinno być OK.
To samo możesz zrobić przez "szybkie menu".
Powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 12-11-2007, 14:39
Gabi K.'s Avatar
Gabi K. Gabi K. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 6 271
Domyślnie E-pomoc

Cytat:
Napisał Olenka4958
Niezle namieszałam.Teraz nie wiem jak usunąć swój profil.Pomóżcie!...
albo napisz do administratora
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-11-2007, 15:37
Olenka4958's Avatar
Olenka4958 Olenka4958 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 10
Domyślnie

Dziękuję ale.. nie wiem w co mam wejśc na profilu,zniknęła mi srona -wiem.Nie wiem natomiast jak to zrobiłam.?Napisałam do administratora,może pomoże?.Chciałabym tutaj zostać.Po prostu założę potem profil od nowa.Pozdrawiam was panie..
__________________
...niektóre serca są jak diamenty,niektóre jak kamienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 12-11-2007, 16:00
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Oleńko,

nie martw się Ja takie cuda wyczyniałam i wyczyniam, że moje - przyzwyczajone do mnie - dziecko nie może wyjść z podziwu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 12-11-2007, 16:05
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

U mnie zniknely np.wszystkie wpisy koleżanek i nie mam pojecia dlaczego
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 12-11-2007, 23:07
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

A ja się już wystraszyłam, ze ktos chce prysnąć z klubu i nie wie jak to zrobić? Uff.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 12-11-2007, 23:14
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Oleńko

Cytat:
Napisał Olenka4958
Dziękuję ale.. nie wiem w co mam wejśc na profilu,zniknęła mi srona -wiem.Nie wiem natomiast jak to zrobiłam.?Napisałam do administratora,może pomoże?.Chciałabym tutaj zostać.Po prostu założę potem profil od nowa.Pozdrawiam was panie..
już wszystko w porządku, Oleńka ma stronkę.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 12-11-2007 o 23:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 00:51
Olenka4958's Avatar
Olenka4958 Olenka4958 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 10
Domyślnie

Hej kobietki..jestem.Pomogła mi Pani administrator, za co przesyłam jej serdeczne dzięki.Hmm...myślałyście,że odejdę "po angielsku"? Mam nadzieję,że nie stanę się znowu "fatamorganą".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 01:20
walkiria57's Avatar
walkiria57 walkiria57 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 217
Domyślnie

Droga Oleńko!

Mój syn jest informatykiem, programistą.W domu od chwili jego narodzin, niemalże były komputery. Kilka rozebrał na drobne, a ja brałam coraz to nowe kredyty na nastepne maszyny, bo wiedziałam, ze to jego życie i przyszłość. Tyle, że ja sama bałam sie komputera do tego stopnia, ze czasami mi się śniło, że one gryzą.

Dopiero w tym roku, w kwietniu, zainstalowałam sobie "centrum operacyjne". W domu jest pięć komputerów i dwa laptopy. Z internetu można korzystać w ogrodzie, po prostu raj. Chodzi tak szybko, ze odpowiada, zanim ja zdążę skończyć polecenie. Syn jest administratorem sieci. Ale strach mnie paraliżował. Nie chcesz wiedzieć, co przeżyłam, kiedy syn uczył mnie podstaw. Bałam się nawet kursora. Ale kiedy po raz pierwszy założyłam sobie samodzielnie konto, kiedy otrzymałam na Allegro trzecią gwiazdkę, kiedy stwierdziłam, że nie jestem inwalidką z wyboru, samopoczucie skoczyło do góry o ładnych parę punktów.

Oczywiście, też namieszałam w necie. Czasem wołałam o pomoc, bo nie miałam pojęcia, co robić. "Wisi mi!!!" - wrzeszczałam do dziecka. "To go zrestartuj". "Nic nie daje!!!". "To go zresetuj". I tak, krok po kroku, nie muszę już płakać, że cos mi nie działa, a to kot wypiął po prostu kabel, harcując po pokoju.

Temu klubowi przyglądałam się od jakiegoś czasu. Tu są naprawdę świetni ludzie. Mimo że mnie nie znają (nowicjuszka), jestem przekonana, że moge liczyć na wsparcie.
__________________
Ze swych wad jestem rad, mam ich tyle, co i zalet: w sam raz na wiek, wykształcenie i płeć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 01:23
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

jasne ,witaj w klubie i daj sie poznac
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 01:26
walkiria57's Avatar
walkiria57 walkiria57 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 217
Domyślnie

I jeszcze bardzo przepraszam za literówki. Poza tym szwankuje mi alt i czasem wszystkiego nie wyłowię. Za pierwszy wolny grosz kupię klawiaturę, bo te, które są w domu jakoś mi nie odpowiadają, tak zwane ergonomiczne, o z lekka innym układzie.
__________________
Ze swych wad jestem rad, mam ich tyle, co i zalet: w sam raz na wiek, wykształcenie i płeć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 01:51
walkiria57's Avatar
walkiria57 walkiria57 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 217
Domyślnie

Dzięki, Małgorzato za powitanie.

Mam pół wieku (Boże, jak to brzmi...), energię i zainteresowania kobiety ćwierćwiecznej. Jestem wdową, mój syn ma 28 lat i nie zanosi się na moje babkostwo, bo on jest idealistą i to odpowiedzialnym idealistą, zatem chyba poczekam na jego tatusiostwo jeszcze parę lat.

Uczę języka polskiego, daję korki z francuskiego, jak jest komu. Jestem już zmęczona zawodem, młodzież porozumiewa się gestami i monosylabami, zamiera język. Esemesy i gadu-gadu dopełniaja rozpaczy. Jak najkrócej, jak najszybciej i z jak najmniejszym wysiłkiem. Poprawność językowa nie jest już wyznacznikiem kultury czy pozycji społecznej.

Trzeba jakoś z tym żyć.

Cieszę się, że jestem w Klubie. Pozdrawiam wszystkich. Jezeli mi sie uda, a nie jest to pewne, zawalczę z załącznikiem.

Nie zawalczę, bo najpierw "musiałabym to wrzucić na stronę, a potem kopiować. A dla ciebie, mama, to jest za rok, moze dwa..." - tak powiedziała moja progenitura przed chwilą. Ale ja jestem ambitna, więc kiedyś zobaczycie tego kota z mojego pulpitu.
__________________
Ze swych wad jestem rad, mam ich tyle, co i zalet: w sam raz na wiek, wykształcenie i płeć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 02:25
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

Juz sie stad wylogowalem,ale zerknalem do poczty,i co widze? list!Matko Jedyna,kobieta przyznaje ze -rozgryzc- jest prawidlowo ,kaze mi sie czuc madrym,a na forum do popelnionego bledu przyznac sie nie chce.Nie rozumiem,po coz mialaby sie przyznawac,wszyscy widzieli,mnie zjechala jak dorozkarska szkape, za literowke,a ja sie naprawde bawilem,nie wiedzialem ,ze tak smiertelnie powaznie to traktujecie Panie Szanowne,jak przeczytalem ze ktos zdrowie traci i nerwy....oby nigdy nie dotknely Was wieksze nieszczescia,niz uszczypliwosc wiekowego osobnika/ode mnie tylko Kruszwica starsza/,ktory chcial troche podokuczac frywolnym staruszkom,a zaklad dotyczyl zmiany statusu przed zablokowamiem-zdazylem,draznilem celowo,prowokowalem a Wy rozjazgotalyscie sie jak stare telefony.Teraz wybywam,a Ty HB nie przejmuj sie tylko najpierw pomysl zanim rzucisz, bo rzut niecelny byl i szkoda energii.Bawcie sie Stokrotki.Moze kiedys zajrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 09:01
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Walkirio,

jestem w wątku dotyczącym profilu, więc mogę zupełnie spokojnie poprosić psiaro-kociarę: uzupełnij swoją osobistą stronę albo wpisz coś w >przedstaw się<. A na stronach >powitania< odezwie się chór forumowiczów

Zazdroszczę Ci syna "pod ręką". Och, jak zazdroszczę! Mój potomek rzucił mnie na głęboką, ciemną wodę i podawał koło ratunkowe telefonicznie. Ale szybko się zniechęcił i na ogół krzykiem mnie dopinguje do myślenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 09:14
Olenka4958's Avatar
Olenka4958 Olenka4958 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał walkiria57
Droga Oleńko!

Mój syn jest informatykiem, programistą.W domu od chwili jego narodzin, niemalże były komputery. Kilka rozebrał na drobne, a ja brałam coraz to nowe kredyty na nastepne maszyny, bo wiedziałam, ze to jego życie i przyszłość. Tyle, że ja sama bałam sie komputera do tego stopnia, ze czasami mi się śniło, że one gryzą.

Dopiero w tym roku, w kwietniu, zainstalowałam sobie "centrum operacyjne". W domu jest pięć komputerów i dwa laptopy. Z internetu można korzystać w ogrodzie, po prostu raj. Chodzi tak szybko, ze odpowiada, zanim ja zdążę skończyć polecenie. Syn jest administratorem sieci. Ale strach mnie paraliżował. Nie chcesz wiedzieć, co przeżyłam, kiedy syn uczył mnie podstaw. Bałam się nawet kursora. Ale kiedy po raz pierwszy założyłam sobie samodzielnie konto, kiedy otrzymałam na Allegro trzecią gwiazdkę, kiedy stwierdziłam, że nie jestem inwalidką z wyboru, samopoczucie skoczyło do góry o ładnych parę punktów.

Oczywiście, też namieszałam w necie. Czasem wołałam o pomoc, bo nie miałam pojęcia, co robić. "Wisi mi!!!" - wrzeszczałam do dziecka. "To go zrestartuj". "Nic nie daje!!!". "To go zresetuj". I tak, krok po kroku, nie muszę już płakać, że cos mi nie działa, a to kot wypiął po prostu kabel, harcując po pokoju.

Temu klubowi przyglądałam się od jakiegoś czasu. Tu są naprawdę świetni ludzie. Mimo że mnie nie znają (nowicjuszka), jestem przekonana, że moge liczyć na wsparcie.
Dzień dobry Walkirio.Wierz,mam internet zaledwie od roku.Nawet niezle sobie radzę ale ..każde nowości są trudne.Trzeba czasu,żeby poznać wszystkie arkana portalu.Będąc w googlach znalazłam ten portal.Zainteresowała mnie sama nazwa strony.."klub" i "senior".Pomyślałam..napewno są tam fajni ludzie -"normalni"a przedewszystkim w podobnym wieku.Ludzie z ,którymi można szczerze porozmawiać.Zapewne jeszcze potrwa zanim będę aktywna na postach swoich i drugich.Mam nadzieję,że poznacie mnie lepiej.Chcę tutaj być,ponieważ choć jestem bardzo krótko,widzę,że gro osób jest bardzo miłych.Czuję się trochę zażenowana kiedy ktoś zwraca się do mnie.Ale.. to miłe,że ktoś zauważył mnie i moją skromną osobę.Myślę, podobnie jak Ty ,że będą mnie wspierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 09:51
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie Olenko

Name:  481_monitor2.gif
Views: 197
Size:  21.0 KB Każdy tutaj będzie Cię wspierał w miarę swoich komputerowych umiejętności.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 18:32
walkiria57's Avatar
walkiria57 walkiria57 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 217
Domyślnie

Witam ponownie. Trochę, tak, jak Oleńce, nieswojo mi jeszcze. Ale przecież damy radę, bo jesteśmy NORMALNI, bo poza nami głupoty kłótni o byle co.
__________________
Ze swych wad jestem rad, mam ich tyle, co i zalet: w sam raz na wiek, wykształcenie i płeć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 18:35
walkiria57's Avatar
walkiria57 walkiria57 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 217
Domyślnie

A poza tym, Ty już umiesz cytować, a ja ciągle sobie klnę przy próbach, chociaż prawdopodobnie jest to proste, "jak wysikać dziurkę w śniegu", jak zwykł mawiać mój syn.
__________________
Ze swych wad jestem rad, mam ich tyle, co i zalet: w sam raz na wiek, wykształcenie i płeć...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.