menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > dolnośląskie > Wrocław
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:37
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie

DZIEŃ DOBRY . - WITAM SERDECZNIE - WSZYSTKIE PSZCZÓŁKI ,
GUCIÓW I CAŁE - " MIODOWO " .

Dzień dobry. U mnie jest bardzo ponury dzień i co chwilę pada deszcz przy tym na dworze jest zimno szaro , buro i ponuro.
Wyszłam na Balkon postałam trochę by zaczerpnąć z dworu powietrza , ale zaraz weszłam do mieszkanie bo zimno. Ja cały czas walczę z wirusem grypy, mam opryszczkę na wardze, bolą mnie mięśnia i ogólnie jestem bardzo słaba. Przy takim wilgotnym powietrzu ciężko mi się oddycha.
oma ♥ - Z samego rana nas wszystkich już pozdrowiła, przygotowała kanapeczki na śniadanko, pyszne soczki, wszystkie Pszczółki i Gucia już nie będą głodne i jeszcze pobiegła do sklepu .po warzywka na sałatkę. Ja nie mogę jeść nie mam wcale apetytu.
Kalina ♥ - zrobiła kawkę poczęstowałam się była bardzo smaczna.
Wodniczka ♥- już po obiedzie idzie do Klubu Seniora, a potem na pobranie krwi na INR. Pomyślnych wyników INR-u życzę.
Ja też mam skierowanie na te badania INR i muszę je zrobić , ale najpierw muszę dojść do dobrego zdrowia. Przy takiej pogodzie tylko siedzieć w domu i poczytać ciekawą książkę.
Pozdrawiam Was wszystkie Pszczółki i Guciów, życzę szczęśliwego, udanego wtorku , miłego klikania przy komputerku.







♥ == 16.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 843
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:43
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie


DZIEŃ DOBRY. Witam was serdecznie , miłego czwartku życzę.
oma ♥ - Ja już wcześniej zajrzałam do Miodowa wprosiłam się na Twoje śniadanko , które mi bardzo smakowało bo powoli odzyskuję apetyt. Kawą z drożdżówką się poczęstowałam.
Anielka ♥ - zadbała o nas i przysłała smaczne owocki , chorowitkom pożyczyła zdrowia i dostarczyła dużo witamin. Udanych zabiegów Ci życzę , a na spacery nad morzem jeszcze przyjdzie czas.
Barteczek ♥ - Ninka towarzyszę Ci na kawce. Jesteś kochana. Serdeczne uściski dla Ciebie i zawsze miłe odwiedziny.
Wodniczka ♥ - też przyniosła nam kawkę popołudniową i drożdżówki. Właśnie w tej chwili ja piję i dziękuję za smaczny poczęstunek.
dziewiątka ♥ - wróciła z pięknego Krakowa, gdzie powspominała sobie lata, kiedy studiowała w tym Mieście. W takich pięknych miejscach ożywają wspomnienia tym bardziej , że Ty masz co powspominać. Piękne rękodzieła - pisanki wykonujesz ze swoimi znajomymi Seniorami. Oglądam i podziwiam pracochłonne prace. Gratuluję Ci zdolności i umiejętności. Za poczęstunek kawką dziękuję. Życzę Ci dużo zdrowia, żeby refluks się wycofał. Pozdrawiam serdecznie.
Ja poleguję , wstaję i znowu się kładę bo jeszcze jestem słaba, a od czasu do czasu do Was zajrzę.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , miłego popołudnia i udanego, szczęśliwego resztę dnia.


♥ == 18.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 880
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:45
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie

ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA.

DZIEŃ DOBRY. Witam wszystkich serdecznie. U mnie padał śnieg , ale zaraz znikał przy temp +3°C. Znowu dzień zmienił się w nieprzyjemną szarugę. Frezja ♥ - budziła nas z pianiem koguta i zaprasza do śniadanka. Tak można co dzień. Dzięki za poradę jeśli chodzi o sen. Wszystkie metody wypróbowane.
oma ♥ - zrobiła kawkę i zaprasza na pyszną sałatkę. Poczęstowałam się dziękuję za bardzo smaczniutkie danie.
Kasandra ♥ - złapałaś wirusa grypy tak samo jak ja. Walczmy z nim nie ma innej rady.
Barteczek ♥ - Dobra dusza każdemu udzieli dobrych rad. Ja na bezsenność cierpię już od lat . Lekarze przepisują mi leki na sen , których nigdy nie brałam. Wcześniej kilka lat temu miałam lek- Polsen, ale wzięłam tylko dwie tabletki i odstawiłam bo w dzień chodziłam kołowata. Teraz lekarz Kardiolog jak zgłosiłam , że nie śpię to z miejsca przepisał mi lek i twierdził , że muszę chociaż co 2-gi dzień brać 1/2.tabl. Powiedział , że moje serce po tak ciężkiej operacji wymaga dużo wypoczynku i snu . Wzbraniałam się od brania tego leku to powiedział mi , że nawet nie ma mowy, że muszę brać. Powiem tak: wczoraj wzięłam 1/2 tabl.o godz.23-ciej, a usnęłam dopiero po 2-giej.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie miłego popołudnia życzę.


♥ == 17.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 866
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:46
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie












♥ == 17.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 869

♥ == 17.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 872
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:47
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie










♥ == 19.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 887
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:49
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie





Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. D O B R A N O C.


♥ == 20.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 895
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:50
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie


______



♥ == 21.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 917
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:51
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie



Dzień dobry, Witam Was w nowym tygodniu jak również cieszę się , że Honorka, wróciła do Miodowa.
u mnie też wietrznie i ponuro, pada deszcz. Ja jeszcze nie wychodzę z domu bo grypa mnie nie opuszcza. Mam skierowanie na badanie INR i nie mogę zrobić bo jestem chora.
Nie widzę tez Ninki i jestem bardzo zaniepokojona. Była na spotkaniu z Dziennikarzem , czytałam wywiad z nią i jestem nią bardzo zachwycona. Na Facebook nie mogłam odnaleźć tego wywiadu, ale czytałam o niej w prasie. Jak możesz Irenko to wstaw ten link z wywiadu z Ninką to wszyscy poczytamy.
Nie będę Nince zawracać głowy. Jestem dumna , że mogę chociaż wirtualnie
mieć kontakt z Ninką. Czytelnicy jej książek czekają na spotkanie z Ninką.
Jakie to piękne i wzruszające. Czytałam też jej Blog z wielkim wzruszeniem. Pięknie pisze. Gratuluje Ci Ninko. Musiałam napisać tych kilka słów. Mocno Cie przytulam,
Wszystkich serdecznie pozdrawiam życzę przyjemnego poniedziałku.
Zostawiam dla wszystkich popołudniową kawkę.




♥ == 22.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 925
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:52
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie



oma ♥ - chcę Ci bardzo serdecznie podziękować za podany link jesteś kochana.
Poradziłam sobie i też znalazłam ten link na Facebooku u Ninki. Ninka jest cudowna.
Honorka ♥ - w marcu będzie dwa lata jak ja miałam operację serca zastawki aortalnej. Mam wszczepioną protezę zastawki, moja zastawka jest usunięta i kardiolog zleca mi te badania. Mam jeszcze chorą zastawkę mitralną i jak będzie konieczność to muszę się też poddać operacji. Teraz ją Kardiolog obserwuje poprzez USG co 1/2 roku. Biorę leki na rozrzedzenie krwi, ale o tym decyduje Kardiolog. Słyszałam o tym leku co mi piszesz, ale to musi decydować lekarz. Mój mąż też ma wszczepiony Kardiowerter, jest pacjentem Śląskiej Kliniki Chorób Serca w Zabrzu i co jakiś czas jest wzywany na specjalistyczne badania pod kątem do przeszczepu serca. Takie wyjazdy nas drogo kosztują. Kardiowerter i jego parametry sprawdza we Wrocławiu na umówiony termin. Badania INR robi raz w miesiącu, zleca mu Kardiolog ma całoroczne skierowanie, które odnawia.
Sama wiesz jak to wygląda skoro Twój mąż jak sama piszesz też ma Kardiowerter. / Nie zanudzam dość o chorobach/ - Akysz, akysz!!! z kłopotami/.
Kalina ♥ - piszesz, że też się rozchorowałaś bardzo Ci współczuję. Trzymaj się dzielnie . Dobrze , że już nie masz bólu po tym leku. Trzymam za Ciebie kciuki. Nie martw się będzie dobrze, choroby nas atakują.
alodia ♥ - Jak surfowałam po Facebook to natknęłam się na Twoje zdjęcie z okładką jak gryziesz Arbuza. Super zdjęcie - rewelacja , bardzo ładnie wyglądasz. Świetny pomysł takich zdjęć z okładką. Super , podoba mi się. Zawsze masz świetne pomysły. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Dobrze przespanej nocy Wam życzę. D O B R A N O C.




♥ == 22.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 930
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:53
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie



Witam pięknie. Z samego rana wczesnym rankiem,
Honorka ♥ - przygotowała smaczniutkie śniadanko i gorące bułeczki już myśli o uroczystościach jakie ją czekają z okazji srebrnego wesela.
Oj !.. będzie się działo, dużo gości, wspomnienia ożyją...
Kasandra ♥ - częstuje kawką, dzisiaj idzie na urodziny do córki. Twojej córeczce przesyłam z tej okazji wszystkiego najlepszego niech jej lata upływają w szczęściu i zdrowiu. Tobie życzę miłego dnia , baw się dobrze w gronie rodzinnym.
U mnie dzisiaj słoneczko przez chmurki się wydostaje i zapowiada się pogodny dzień. Wszystkim Wam życzę udanego, beztroskiego, szczęśliwego dnia bez zmartwień i kłopotów . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.



.........................................
Dobrze przespanej nocy i dobrego wypoczynku po całodziennym trudzie dnia.
Śpijcie słodko, miłych snów. Z miłymi pozdrowieniami.



23.02.2016r.


♥ == 23.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 937
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:56
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie


Dzień dobry. Dopiero znalazłam chwilkę czasu by się z Wami przywitać. Wiadomo obowiązki wzywają , każda z nas ma swoje obowiązki i plany dnia. Ja pomimo, że jeszcze nie wyzdrowiałam zupełnie to kazałam mężowi na balkon wystawić rowerek stacjonarny i zaraz go dosiądę by się troszeczkę dotlenić i być w rozruchu. Troszeczkę gimnastyki mi nie zaszkodzi, a te 1/2 godz. na rowerku to tak jakbym była na spacerku. Znowu mi się rymnęło, ale już tak mam. U mnie pogoda w kratkę, chwilami jakby słonko chciało się przedostać z pod chmurek, ale nic z tego, dzień ponury. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie życzę miłego dnia.



♥ == 24.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 956

Na balkonie pokręciłam sobie na rowerku, rozruszałam stawy, kręgosłup, mięśnia, a przede wszystkim się dotleniłam.
Wodniczko ♥ - Ja na rowerku nie kręcę wyczynowo jak piszesz tylko rehabilituję się. Mam rowerek uregulowany na luzik bez wysiłku tylko tyle, że sobie kręcę pedałkami. Zaraz po operacji serca byłam 3-tygodnie na rehabilitacji to od razu ćwiczyłam na rowerku 3x dziennie pod okiem rehabilitantów. Stopniowo zaczynałam od 5-min. w drugi dzień 10min i tak co dziennie pod bacznym okiem rehabilitantów dokładano mi czasu aż do 30-min dziennie. Na taśmo-bieżni też ćwiczyłam. Miałam robione badania wysiłkowe na bieżni i na rowerku o większych parametrach wysiłku, gdzie jednocześnie byłam podłączona do monitora i mierzono mi ciśnienie. Musimy też ćwiczyć oddech.
Od tej pory staram się tak zawsze ćwiczyć czy to latem czy zimą. To jest bardzo ważne dla serca. Ćwiczenia muszą być z umiarem bez wysiłku. Jak jest ładna pogoda to mąż wynosi mi rowerek na balkon bo wolę być na świeżym powietrzu. Mam osłonę nikt mnie nie widzi ja widzę wszystko i korzystam z dobra dla zdrowia na tym moim rowerku. Jak nie ma pogody to w domu w czasie oglądania TV.sobie kręcę. Mam skierowanie na badanie INR i na dniach planuję wykonać. Zaniepokojona jestem Twoim wysokim INR, zgłoś się szybciutko z tym wynikiem do lekarza. Paniki nie ma , ale masz bardzo rozrzedzoną krew, gdzie norma jest od 0,9- do 1,2 dostaniesz lek i się unormuje.


♥ == 24.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 961
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:57
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie



Witam. Rano u mnie było bardzo zimno temperatura -1°C na dachach szron,
ale teraz już się ociepla i nawet słoneczko przedostaje się zza chmur.
Honorka ♥ - zrobiła smaczne śniadanko, którym się poczęstowałam.
Teraz ruszam do kuchni zrobić kawkę dla wszystkich, kawa z rana jest wskazana.
Po wypiciu kawy ruszam do swoich zajęć. Podziwiam Was zapracowane Pszczółki.
dziewiątka ♥ - prześliczne wykonujesz świąteczne aplikacje, podziwiam Cię.
Zaglądam na Twój wątek prac ręcznych, prześliczne , pracochłonne są Twoje prace.
alodia ♥ - Irenko też Cię podziwiam za całokształt Twoich zadań jakie sobie nakładasz i dochodzisz zawsze do celu z ich realizacją.
Barteczek ♥ - Życzę Ci żeby się pomyślnie powiodło z wydrukiem Twoich książek.
Drukarnia mam nadzieje , że zrobi wszystko , żebyś miała dostarczone książki do domu.
Kalina ♥- dużo zdrówka dla Ciebie . Mam nadzieję , że jest już dobrze.Jak usypiasz po tym leku?.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , miłego czwartku życzę.



♥ == 25.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 970
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 21:58
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie

______________
_____


Honorka ♥ - Z okazji Rocznicy Waszego Ślubu - życzę Tobie i Twojemu mężowi.
Wszystkiego najlepszego. Długich lat przeżytych w zdrowiu ,szczęściu , dostatku i miłości.
Z gratulacjami Waszego pięknego Jubileuszu. Pozdrawiam.


♥ == 27.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 8
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 22:09
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie

NOWY WĄTEK 110 PSZCZÓŁEK


http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...110-16815.html






__________________________
__________________________


DZIEŃ DOBRY. Przeprowadziliśmy się do nowego domu akuratnie na piękny słoneczne Weekend.
U mnie zapowiada się słoneczny , pogodny dzień. cieszę się bo córka z wnuczką przyjeżdża do Studio Piosenki do Wrocławia na zajęcia, a potem nas odwiedzą. Nasze kochane " Pliszki" bo tak ich nazwałam, rozweselą resztę dnia. Pozmywałam już podłogi, chwilkę odpocznę przy kawce pisząc do Was i zmykam do swoich zajęć, ugotować smaczny obiad.
Wszystkim Pszczółkom w Miodowie w nowym domku życzę słonecznego pięknego weekendu, miłego dnia i miłego klikania. Z miłymi pozdrowieniami i serdecznymi uściskami dla wszystkich Pszczółek i Guciów.


♥ == 27.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 110- POST - # 6
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 22:11
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie

__________

Życzę Wam cudownej pogodnej Niedzieli , dobrego wypoczynku.
Pozdrawiam serdecznie, w ostatnią niedzielę miesiąca luty. Miłego popołudnia.


ASIA
...................................28.02.2016r.

♥ == 28.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ - 110- POST - # 24
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 22:13
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie



Dzień dobry. Zima do nas powróciła, cała ziemia pokryta śniegiem
w tej chwili też pada śnieg dość intensywnie. Na termometrze -1°C
Honorka ♥ - przygotowała śniadanko, wybrałam jajecznicę bo jadłam już płatki górskie.
Kasandra ♥ - poczęstowała nas smaczną kawką właśnie w tej chwili ją pije i do Was piszę.
Barteczek ♥ - Ninko bardzo dużo pisałaś ostatnio i mogłaś przesilić pisaniem rękę. Zrób sobie przerwę w pisaniu wiem , że to trudne, ale wszystko powróci do normy. To się tak dzieje z przepracowania , a Ty ostatnio dużo piszesz. Wiem to po sobie jak dużo popisze to od razu boli mnie ręka w nadgarstku aż do łokcia, albo nie dociskam klawiszy na klawiaturze. To Ninko może być przyczyna. Będzie dobrze nie martw się.
Kalina ♥ - dostarcza nam ciekawych przepisów do apteczki zielarskiej.
Ja ♥ - Pozdrawiam Was serdecznie z zimowego z zaśnieżonego Wrocławia.





♥ == 01.03.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ - 110- POST - # 42
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 22:14
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie




Dzień dobry. Zaparzyłam kawusię dla Was na miły początek dnia.
Na dworze śnieg się utrzymuje , chociaż zza chmurek się słonko pokazuje.
Najważniejsze żeby każdy dzień był dla nas szczęśliwy i takiego dnia życzę.
Pozdrawiam Was wszystkich, miłej, pomyślnej środy bez kłopotów i zmartwień.





♥ == 02.03.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ - 110- POST - # 52
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 22:15
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie

Dzień dobry , śniadanko i kawkę już zaliczyłam, w tej chwili gotuję obiadek i w między czasie odwiedzam wszystkich w Miodowie. U mnie za oknem ponuro, śnieg zginął zupełnie. Pogoda sprzyja wirusom. Ja jeszcze nie zupełnie się wykurowałam jeszcze mnie grypa nie opuszcza i staram się nie wychodzić z domu w większe skupiska ludzi . Zakupy robi mi mąż , a ja wszystko ogarniam w domu.
Renia ♥ - i Kalina ♥- też chorują bardzo Wam współczuję bo sama jeszcze nie jestem zupełnie zdrowa. Trzymajcie się dzielnie i kurujcie się....
Barteczek ♥ - ostatnio bolały ja ręce z przepracowania na klawiaturze , mam nadzieję , że po przerwie ręce dojdą do normy i do nas się odezwie.
Wszystkich Was pozdrawiam serdecznie , miłego dnia życzę , bądźcie zdrowi bo to jest najważniejsze.



________________


♥ == 03.03.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ - 110- POST - # 68
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 22:16
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie

`
25.02.2016r.




Wpadam na chwilkę by Wam życzyć miłego wieczorku i dobrze przespanej nocy.
Barteczek ♥ - Ninko. życzę Ci miłego spotkania jutro w Klubie z czytelnikami Twoich książek.
Nie daj się zamęczyć pytaniami, a jak już odpoczniesz po powrocie do domu to napisz nam jak było. Trzymam kciuki za jutrzejsze spotkanie, wieżę że będzie przyjemnie.
hutkow ♥- piszesz , że nie masz apetytu. Może to śmieszne co Ci napiszę , ale siedząc w kolejce do lekarza rozmawiałam ze starszym Panem, który też nie miał apetytu. Mieszkał sam i kupował tylko gotowce typu, pierogi, gołąbki, krokiety, zupki, albo szedł do Baru i któregoś razu stracił apetyt, miał chandrę i nawet nie chciało mu się wyjść z domu , ale żeby przeżyć to gotował sobie co rano budyń i jak wystygł to po troszku sam zjadał ten budyń. Za jakiś czas po tym budyniu odzyskiwał apetyt i miał ochotę zjeść coś więcej. Smażył jajka. Zaczął skrobać ziemniaki i takie surowe plastry smażył na patelni, popijając mlekiem. Bardzo mu smakowały i stwierdził , że chyba przy takiej przemianie w jedzeniu odzyskiwał apetyt. Jak wyszedł do sklepu po bułki to już po drodze skubał bułkę i pojadał. Od tego czasu codziennie rano gotuje budyń albo płatki górskie. Ten Pan bardzo do niedawna brał udział w Maratonie na dość długie trasy. Teraz podupadł na zdrowiu nie może spać ma problemy z sercem, ale cieszy się, że odzyskał apetyt . Mówił do mnie ; - Niech się Pani nie śmieje ze mnie i z budyniu , ale nie życzę nikomu stracić apetyt, teraz każdemu podpowiem że budyń pomoże go odzyskać.
Ja tego nie przeżyłam i nie wiem - być m o ż e ?...
Wszystkim życzę słodziutkiego spanka i dobrej nocy.
,,,,,,,,,,,,,,, D O B R A N O C....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 22:17
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie

DZIEŃ DOBRY . - WITAM SERDECZNIE - WSZYSTKIE PSZCZÓŁKI , GUCIÓW I CAŁE - " MIODOWO " .

Dzień Dobry. Dzień zapowiada się pogodny nawet słonko promyki rozsyła po niebie.
Pszczółeczki jak zawsze się już od rana krzątają .
Honorka ♥- dobrym śniadankiem rozpieszcza i nie tylko bo motyw obrazka wiosennych kwiatów nam przesłała i piękny wiersz.
hutkow ♥ - melancholijnie dzień rozpoczął dedykując nam znaną piosenkę
z naszych lat . Można powspominać tyko , gdzie się podziały te nasze
prywatki. życzę Ci Edwardzie pomyślnie załatwienia wszystkich swoich spraw. Pogoda dopisuje to i z domu chce się wyjść.
Barteczek ♥- Ninka się odezwała do nas to już lżej , od razu lepiej.
alodia ♥ - zawsze z humorkiem podchodzi do każdej sprawy .
dziewiątka ♥- intensywnie przygotowuje piękne ozdoby świąteczne ma dużo pomysłów i zdolne ręce. Piękne są jej prace.
Wszystkie Pszczółki i Guciów pozdrawiam życzę Wam miłego dnia, a ja uciekam do moich obowiązków.










♥ == 04.03.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ - 110- POST - # 88
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wrocławianki,Wrocławianie. Zaznacz obecność na tym wątku napisz coś ciekawego. basia2002 Wrocław 1481 08-12-2022 22:36
My Wrocławianie alodia1949 Wrocław 466 19-11-2022 16:39
Wrocławianki,Wrocławianie. Zaznacz obecność na tym wątku. basia2002 Wrocław 1478 29-11-2020 18:21
Obecność obowiązkowa! 25.04 klubzak Zaproszenia 0 23-04-2010 13:41

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.