menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #129281  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 17:28
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
TO ryży uśmiecha się do cię we śnie?

Nie PiS? to kto ? Macierewicz chyba nie wypisał się z PiSu?
A to on wpisał tą stocznię do .... PGZ i tych trzech dyrektorów .... to jak byś co pięć minut w czasie żniw w tydzień zmienila 5 kombajnistów z nudów
a statek? To chyba wodowacz przez dwa lata nie wytrzeźwiał o winach Tuska

To w 2014 r Macierewicz miał taką władzę ???
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129282  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 17:36
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55
No i wlasnie, tu jak na dloni widac powazny problem, jaki ma Polska:
U nas nikt za nic nie odpowiada.
Zle zaprojektowane? - Ktos za ten projekt wzial kase, ktos taki zly projekt przyjal i tez wzial kase ... dlaczego stocznia ma odpowiadac, a nie konkretne osoby, ktore sa odpowiedzialne na konkretnych etapach realizacji kazdego projektu?
I nie ma tu zadnego znaczenia, czy ten ktos jest z prawicy, lewicy, czy tez jakiegos innego PO.
Podobnie z tymi kolejnymi prezesami: ktos ich polecil, ktos ich wybral i zaakceptowal wybor, a w koncu oni sami powinni brac odpowiedzialnosc, ze biora sie za cos, o czym nie maja zielonego pojecia.
Jak dlugo jeszcze spoleczenstwo bedzie placic za nieudolnosc, badz zwykle przekrety niekompetentnych "fachowcow"???



.

"wyciągnięcie ewentualnych konsekwencji w stosunku do osób zawierających kontrakt było niemożliwe ze względu na wsparcie udzielane tym osobom między innymi przez pana posła Jerzego Borowczaka z PO - podano w prasowym oświadczeniu Krzysztofa Juchniewicza , byłego prezesa Nauty"
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129283  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 17:47
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Pisaliście o marszu LGBT w Białymstoku. Podobno strasznie było, strasznie.
Ranni, pokrwawieni...Boże, aż mi się współczucie włączyło.
Na szczęście tylko na chwilę.

https://pbs.twimg.com/media/ECUo1LaX...pg&name=medium

Jak myślicie, ze strachu przed reżimem leczyli się na Białorusi,
albo niedajbuk jak Armia Budionnego zabrali swoich rannych by dobić w lesie?

Jednym słowem, kłamliwą narrację rozbroiła policja.
I tak trzymać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129284  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 18:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Tak olać samego KACZYŃSKIEGO...... to aż nie do uwierzenia jest

Cytat:
Jan Szyszko odpowiada na pytania o zwrot nagrody. "Nic nie jestem winny i nic nikomu nie muszę zwracać"
Były minister środowiska Jan Szyszko został zapytany przez redakcję "Rzeczpospolitej", czy przekazał na Caritas nagrodę, którą otrzymał jako członek rządu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129285  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 19:45
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Arti!!! Nie rób tego! I nie LUZUJ, bo opadną.

Jako bogobojna niewiasta w wieku postmłodzieżowym nie siej zgorszenia, bo cię biskup, a nawet arcy- do jakiej zarazy
zapisze i wygłosi homilijnie.
I sąsiedzi będą sie śmiać.

Zluzuj majty
)))) to tak męska młodzież między sobą sobie radzi... taka do sześćdziesiątki.
coś musi być na rzeczy, że im to pomaga
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129286  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 20:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Zluzuj majty
)))) to tak męska młodzież między sobą sobie radzi... taka do sześćdziesiątki.
coś musi być na rzeczy, że im to pomaga

Arti! Jak tak to
to zluzuj i opowiedz jak było.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129287  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 20:59
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Arti! Jak tak to
to zluzuj i opowiedz jak było.

mam dopasowane ))))) jest mi wygodnie więc nie widzę potrzeby.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129288  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 21:31
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Kto jest obrońcą ruchu lbgt?
pani Lange, była agentka SB rozpracowującą ks Blachnickiego.
Prowadzi obecnie stowarzyszenie Pro Humanum. Trochę ludzi tam pracuje.
Nooo coś tam wiem jak radzą sobie stowarzyszenia ze zdobywaniem pieniędzy.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129289  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 22:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

czy wy wiecie czy nie wiecie
że Plebiaki są na świecie

Cytat:
Wiceminister sprawiedliwości stał za hejtem wobec sędziów? Burza po tekście portalu

Jak ustalił Onet wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak miał stać za zorganizowaną akcją internetowego hejtu wymierzonego w sędziów ze Stowarzyszenie "Iustititia". Według portalu podsekretarz stanu miał udostępnić m.in. prywatny adres szefa "Iustiti" prof. Krystiana Markiewicza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129290  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 22:17
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
Wiecie kim byli Gontarcykowie i ks Blachnicki? Na waszym miejscu schowalabym sie ze wstydu w mysia dziure .Wstyd mordercy ,wstyd.

Pani Lange w latach 80 nazywała się Gontarczyk i wraz z mężem rozpracowywała Polaków mieszkających w Niemczech zachodnich.
Stała się bliską współpracownicą ks Blachnickiego a w roku 97 została zdemaskowana.
Ks Blachnicki zmarł z objawami silnego zatrucia.

Śledztwo prowadzone przez IPN w latach 2001-2005 wykazało, że ks Blachnicki był inwigilowany przez agentów SB przez małżeństwo Gontarczyków
W 2006 prokurator umorzył śledztwo.

Ks Blachnicki pełnił rolę podobną jak dziś T Rydzyk.


Aktywiści nie są zlustrowani.
Dzisiaj w Polsce zatem działają obce służby, skrytobójcy i obca agentura udająca opozycję.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 19-08-2019 o 22:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129291  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 22:19
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
czy wy wiecie czy nie wiecie
że Plebiaki są na świecie
No i powiedz Pluto, czy jest jakieś drugie państwo na świecie, oczywiscie normalne, demokratyczne, w którym wybija takie szambo i nie leci cały rząd, lub choć minister resortu ?
A u nas co ? Ano nic, po prostu nic.
Że to dopiero kilka godzin, że za wcześnie ?
Luzik.
Idę o zakład, że to będzie wina.......
No, kogokolwiek, ale nie Plebiaka, Ziobry, Matołusza lub tego socjopaty co to wiecie.

To są naprawdę chłopcy z ferajny !
Kto tego nie widzi.........widać ma udziały w ferajnie !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129292  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 22:23
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Kiedys już wspominalam, ze prywatnie pisza do mnie osoby, które maja poglady podobne do moich.
Poza wspieraniem mnie w moich tu poczynaniach, przesylaja również swoje uwagi i spostrzezenia, odnosnie poruszanych przeze mnie tematow na tym Forum.
Niektorzy już wiedza, ze taka osoba jest
między innymi Ostatek.
Byla ze mna, gdy pisalam na „Ateistach” i jest ze mna dalej, gdy pisze
w watku A To Polska Wlasnie”.
Wielu z Was w swoich postach zamieszcza tu cytaty, z wypowiedzi innych osob.
Ja tez nie jestem inna i chociaz przewaznie pisze cos „od siebie”, to jednak mysle, ze warto cytowac również przemyslenia innych Forumowiczow, zwłaszcza, gdy są to osoby tak ciekawe, madre i tak wybitne, jak Ostatek.
Zrazila ją do pisania na tym Forum agresja i nazwijmy rzecz po imieniu: zwykłe chamstwo niektorych piszacych na tym Forum.
Wielka szkoda, ze tak wartosciowi ludzie muszą stad odchodzic …
Przyznam, ze poczatkowo mialam tu zamiescic tylko fragment z jej bloga i podac link, ale po krotkim namysle ( zakladajac lenistwo niektorych z nas ) uznalam, ze lepiej będzie, jak zacytuje calosc jednego z poruszanych przez nia tematow, bo mysle, ze warto:


https://zapiskinaskrawkudysku.wordpress.com/2019/07/22/zapiski-na-skrawku-dysku-polowanie-na-lgtb/
Zapiski na skrawku dysku… polowanie na LGTB

Autor Ostatek Ostatek
https://zapiskinaskrawkudysku.files....s211.gif?w=605



Od wczoraj telewizory i internety żyją wydarzeniami w Białymstoku. Marsz Równości. Wydaje się, że nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło. Marsz i kontrmarsz. Jak zawsze podzieleni. Częściowo zgodni w poszukiwaniu wspólnego wroga. Częściowo, bo nie wszystkim ów wróg jest potrzebny. Przyznaję, choć to mnie nie cieszy, że ”częściowo” jest dużą grupą. ”Częściowo” przerobiliśmy powojnie, wyrzuciliśmy ”Żydów do Syjamu” �� nie wpuściliśmy uchodźców. Po nękaniu różnych kolorów skóry czas na inne odmienności. Na początek LGTB. Za chwilę mogą to być inne religie, orientacje polityczne, tusza, wzrost. Kościół katolicki, nie tylko wierni ale również kapłani, ochoczo wpisują się w wojenkę.

W ogłoszeniach na niedzielę 21 lipca 2019 roku parafia świętej Jadwigi Królowej w Białymstoku napisała: ”Jako kapłani posługujący w naszej parafii, składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie, w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze dobre poczynania”. Ogłoszenie zdjęto ale co się zobaczyło, się nie odzobaczy.
Jako kapłani powinni nauczać miłości bliźniego! Szacunku dla Człowieka. Ten inaczej zorientowany seksualnie JEST Człowiekiem, istotą myślącą, potrzebującą akceptacji. Nie tolerancji. Nie można tolerować człowieka. Jesteśmy równi. Wywyższanie się ponad innych (w rozumieniu posiadania większych praw) jest uzurpacją lub tylko nieporozumieniem. Katechizm Kk wyraźnie nakazuje szacunek dla osób homoseksualnych (kanon 2359). Papież potwierdza: „Nie jest dobrze przywiązywać większe znaczenie do przymiotnika ”homoseksualny” niż do rzeczownika ”osoba”. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy godność. Nie ma znaczenia, kim jesteś i jak żyjesz – nie tracisz swojej godności.” Lata lekcji religii w szkołach… nie nauczyły podstaw wiary ani uczniów, ani nauczycieli. I gdyby stwierdzenie biskupa seniora Józefa Zawitkowskiego nie było podłe i gorszące: ”Roztrzaskaj glinianych idoli LGBT, co po ludzku grzeszyć nie potrafią”, roześmiałabym się w głos. Wasza Ekscelencjo, Księże Biskupie, wszyscy potrafimy grzeszyć! Wy-kapłani także, co do tego nie ma wątpliwości. Gdzie był gospodarz katedry, gdy wierni wznosili nienawistne okrzyki, z różańcem w dłoni i ”ojczenaszką” w tle? ”Przekażcie sobie znak pokoju” pozostało pustym wezwaniem. Nie wolno zaprzęgać religii do walki z Człowiekiem, jakiekolwiek by one nie były, i wyznania, i ludzie.

Nacjonalizm musi mieć wroga. Egocentryzm, egoizm i zaślepienie plemienne, wydumana, hołubiona lepszość i wielkość. W tym się mieści skandaliczna naklejka ”Strefa wolna od LGBT”. Patriotyzm, w czasach pokoju zwłaszcza, jest trudniejszy. Kochać ojczyznę widząc ciemne karty jej historii, uczciwie pracować, płacić podatki, nie szukać wrogów na siłę. Ruch LGBT nie zagraża naszej tożsamości, narodowi ani państwu. Wartości chrześcijańskie, nawet te słuszne, nie powinny wygrywać z prawem świeckim. Argument, że marsz był prowokacją polityczną jest podobnie nieudolny jak drugi: niech robią, co chcą ale po cichu, niech się nie obnoszą, czyt. nie ujawniają.
Dokąd zmierzamy, w którą stronę idziemy? W kierunku różowych trójkątów, więzień i gett? Można powstrzymać falę nienawiści? Jaki będzie jutrzejszy dzień? Na ostatnie pytanie odpowiem: na jaki wyrazimy zgodę – pogromy lub równe prawa dla wszystkich.
Przypominam –

Kabaret - „Jutro neleży do mnie”


I komentarz zamieszczony przez osobe, która wrzucila ten clip na youtube:
To niestety nie był tylko kabaret... Na końcu fragmenty z defilad w obecności Hitlera w Breslau na dzisiejszym placu Wolności. "Jutro" należało niestety do nich ale na szczęście "pojutrze" jednak nie. Zamieszczam ku przestrodze.”





Przemyslenia i wnioski odnosnie całości, Wam pozostawiam.
Prosze jedynie zwrocic uwage na tego starszego czlowieka w okularach, on wie ...
.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli

Ostatnio edytowane przez lublinianka55 : 19-08-2019 o 22:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129293  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 22:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Kulisy handlu hutą Częstochowa
/ w miejsce huty można wpisać nazwy tysięcy innych zakładów/.

Gdy w dziwacznych okolicznościach, na początku 2005 r pospiesznie sprzedano Hutę Częstochowa,
ministrem skarbu odpowiedzialnym za prywatyzację był Jacek Socha w rządzie SLD i PSL,
z premierem Belką na czele.
Spodziewano się, że jesieni tegoż roku wybory wygra PiS i taki numer by nie przeszedł.

I sami pomyślcie, teraz prezydent miasta z SLD biega jak kot z pęcherzem, wołając RATUJCIE HUTĘ.
Jaką hutę?
Prywatną firmę? A może lepiej aby do właściciela dołączył Socha i Belka?
Cytat:
Moskiewski Sąd Miejski skazał na dziewięć lat kolonii karnej byłego ukraińskiego miliardera Olega Mkrtczana,
współzałożyciela i prezesa konglomeratu metalurgicznego Związek Przemysłowy Donbasu (ISD).
Mkrtczan jest członkiem rady nadzorczej ISD Huty Częstochowa.


Brawo Ruskie! Jak was nie lubię, to rację macie.
Wyłudził miliard rubli od Wnieszekonombanku.?
Wyłudził.
Hutę zniszczył?
Zniszczył.
Inna sprawa, jak mu wpadła za czapkę gruszek ulęgałek,
to i tak długo się z nią bujał.
Oczywiście biznesmen niewinny, ale to już powie niedźwiedziom na Sachalinie,
bo fakultatywna wycieczka na Sybir jest w bonusie.

Mój Boże, już widzę jak głos zabiera organizacja obrony praw człowieka. Jakakolwiek.
Obywatel Ukrainy a sąd moskiewski.
Co na to Rzepliński? Wie ktoś?
Takiego geniusza od naszej huty Ruskie Polsce zwinęły.
Nikt nie wychodzi na ulicę bronić konstytucji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129294  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 22:29
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Arcybiskupa Jędraszewskiego wsparli duchowni episkopatu Czech, Słowacji, Węgier, Ukrainy a w Polsce jest osamotniony ... Ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych donosi na J Kaczyńskiego za to, że solidaryzuje się arcybiskupem Jędraszewskim.... jego wypowiedzią o tęczowej zarazie.
Ośrodek założył M Gaweł obecnie ukrywający się w Norwegii przed więzieniem.
Skazany za oszustwa finansowe na 2 lata.
Ciekawostką jest to że p Gaweł ścigany i skazany ma kontakt z prokuraturą i innych skarży.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129295  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 22:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55
Kiedys już wspominalam, ze prywatnie pisza do mnie osoby, które maja poglady podobne do moich.
Poza wspieraniem mnie w moich tu poczynaniach, przesylaja również swoje uwagi i spostrzezenia, odnosnie poruszanych przeze mnie tematow na tym Forum.
Niektorzy już wiedza, ze taka osoba jest
między innymi Ostatek.
Byla ze mna, gdy pisalam na „Ateistach” i jest ze mna dalej, gdy pisze
w watku A To Polska Wlasnie”.
Wielu z Was w swoich postach zamieszcza tu cytaty, z wypowiedzi innych osob.
Ja tez nie jestem inna i chociaz przewaznie pisze cos „od siebie”, to jednak mysle, ze warto cytowac również przemyslenia innych Forumowiczow, zwłaszcza, gdy są to osoby tak ciekawe, madre i tak wybitne, jak Ostatek.
Zrazila ją do pisania na tym Forum agresja i nazwijmy rzecz po imieniu: zwykłe chamstwo niektorych piszacych na tym Forum.
Wielka szkoda, ze tak wartosciowi ludzie muszą stad odchodzic …
]

Bardzo smutne, ale może powiesz o kogo chodzi z tym chamstwem, zamiast rzucać enigmatyczne ''niektórzy''?


Mnie możesz wykluczyć ...niestety, prawda?
Ostatek to jedna z nielicznych osób, która pamiętała o moich urodzinach 30 lipca i złożyła mi piękne życzenia.
Ja dat nie pamiętam,
ale o Niej nie zapomnę nigdy. Wszak jak pisałam, to chyba moje ostatnie wybory.
Inne priorytety.
Nie tak wesołe jak polityka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129296  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 22:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Nasza urocza lublinianka zamieściła clip wraz z komentarzem internauty.

https://www.youtube.com/watch?v=Sv7kbtQChJA

Czemuż tylko jeden komentarz?
Inne są też ciekawe;

Śmieszne jest to ,że ktoś nazizm nazywa prawicowym nurtem. Nazizm to skrajna lewica nieuki

No coz, to Zydzi wygrali II WW. Podbili Europe i USA i teraz czekamy na ich nastepny ruch.
A ten glupi klaun z wasikiem utorowal im droge do panowania nad cywilizowanym swiatem.

A kto wsiada do auta i odjeżdża? Dwaj biseksualiści. Zgnilizna moralna i zgnilizna militarna. Dwa oblicza Niemiec.


Dwa, jak dwa końce kija i dwie strony tego samego medalu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129297  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 23:28
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

a to ci numer ))))

Uchodźcy Syryjscy w Niemczech wyjeżdżają na wakacje...do Syrii (wakacje 800 euro koszt w tym samolot)

Wyjazd organizują specjalne biura podróży
Minister spraw wewnętrznych Niemiec straszy deportacjami. (hm ciekawe jak ich wyłapią ... no ale w Niemczech łapanka ? eeee no nie)
Żeby wyjechać do Syrii trzeba iść do ambasady Syrii po tymczasowy paszport.
Uchodźca po wakacjach z dokumentem syryjskim jedzie do np do Libanu czy Turcji i posługuje się niemieckim dokumentem azylowym.
Nooo a jak ten dokument z jakiś powodów jest nieważny jadą do Danii i jadąc do Niemiec...zgłosić zgubienie dokumentu ))))

Kumate są .....ktoś kogoś robi w
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 19-08-2019 o 23:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129298  
Nieprzeczytane 20-08-2019, 08:56
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Mnie możesz wykluczyć ...niestety, prawda?
Ostatek to jedna z nielicznych osób, która pamiętała o moich urodzinach 30 lipca i złożyła mi piękne życzenia.
Ja dat nie pamiętam,

Z pamiecia u niektorych roznie bywa. Jezeli chodzi o Ciebie, to nie wyobrazam sobie, zeby osoba dla ktorej tak wiele zrobilas zapomniala o elementarnych zyczeniach imieninowych lub swiatecznych.

Co do wyborow, chcialabym aby bylo juz po 13 pazdziernika. Tym razem emocje roznych ugrupowan politycznych przechodza granice przyzwoitosci.
Zastanawiam sie na kogo bede glosowala aby Polska szla do przodu, aby biurokraci Unijni nie utrudniali nam zycia.
Zdecydowanie wiem na kogo nie bede glosowac. Pewnie postawie na najlepszego diabla
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129299  
Nieprzeczytane 20-08-2019, 09:10
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Pytanie za 100 punktow:

Wciąż nie wiadomo, kto będzie reprezentował Francję na obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Polsce.??????
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129300  
Nieprzeczytane 20-08-2019, 09:32
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Niech zgadnę, ty ?!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.