menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #23781  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 18:15
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ale za to przyrost naturalny mogą znacznie zwiększyć.
Przemysł tzw lekki padł w pierwszym rzucie przy "pomocy" własnej niewydolności i importu z Turcji, Indii i Bangladeszu.

Zwłaszcza z komunistycznej niewydolności,
pamiętasz, że nim czerwone oddało (bezkrwawo ) władzę to na rynku już absolutnie niczego nie było,
a te przestarzałe zakłady były tak zadłużone, zacofane technologicznie i uwikłane w bzdurne przepisy PRLu, że nie miały szans na przetrwanie.

Import autokarowy to skutek wygłodzonego rynku
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23782  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 22:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Zwłaszcza z komunistycznej niewydolności,
pamiętasz, że nim czerwone oddało (bezkrwawo ) władzę to na rynku już absolutnie niczego nie było,
a te przestarzałe zakłady były tak zadłużone, zacofane technologicznie i uwikłane w bzdurne przepisy PRLu, że nie miały szans na przetrwanie.

Import autokarowy to skutek wygłodzonego rynku

Amelio! Ja pamiętam. Widać trza to przypominać - także Jarosławowi II, co jest dość ciekawym zjawiskiem, bo jest biznesman i takie rzeczy nie powinny go dziwić.
Jak o tamtych czasach majaczy Q-modo, to mnie może jedynie śmieszyć. Ale Jarosław II mógłby dokladniej opisy tamtejszej przyrody serwować, bo wkłada buty czarowników takich jak Rydzyk i podobne. Wszak pisze..."nie patrz na rząd..." i rób sobie dobrze sam
Widziałem te setki i tysiące ton przywożone z WestBerlina w dziesiątkach tysięcy autokarów także z ......zakładów produkcyjnych PRL-u. Z tych z Dzierżoniowa, z Elwro, czy Warelu. Gawronik -a za nim inni- uruchomił stałe połączenie cysternowe z W-Berlinem i zwoził miliony litrów taniej benzyny.
Sam wystawiałem lewe kwity koledze z uczelni bo jakichś pierdół brakowało mu do jakiejs skomplikowanej maszyny wartej gruby szmal i musiał ją własnym sumptem sprowadzać.
A te mityczne stocznie? Jeden ze speców z tej branży ze Szczecina mówil że sprowadzane przez nich z westu wyposażenie warte jest więcej niz polska produkcja kadłubów.
Ja się na tym nie znam, ale on był szycha w tej branży...itd.

Ja mam jeszcze całkiem niezłą pamięć i kroniki filmowe nie muszą jej odświeżać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23783  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 22:42
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Zwłaszcza z komunistycznej niewydolności,
pamiętasz, że nim czerwone oddało (bezkrwawo ) władzę to na rynku już absolutnie niczego nie było,
a te przestarzałe zakłady były tak zadłużone, zacofane technologicznie i uwikłane w bzdurne przepisy PRLu, że nie miały szans na przetrwanie.

Import autokarowy to skutek wygłodzonego rynku
Tylko patrzeć, jak z tej komunistycznej niewydolności padnie ChRLD, ostatnia reduta komunizmu.Pożywiom , uwidim. Ale, czy zdążymy ?
__________________
Na szukanie lepszego swiata
nie jest jeszcze za pózno.
Alfred Tennyson
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23784  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 23:14
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Tylko patrzeć, jak z tej komunistycznej niewydolności padnie ChRLD, ostatnia reduta komunizmu.Pożywiom , uwidim. Ale, czy zdążymy ?
Na razie nic nie padnie. Jest epoka chińskiego kolonializmu (
vide Afryka i in.) . Dla na to ok. XVIII w. Ekspansję wykazują także winnych regionach świata. A ideologic nie ? Dla mnie to mrowisko, w którym każdy wykonuje swoją cząstkę i ani myśli myśleć po swojemu. Tamtejsza bezwzględnie wykorzystywana siła robocza nie ma swojego Lecha Wałęsy. A inteligencja, mieszkańcy wielkich miast ? Czyż to nie brzmi dumnie być drugą gospodarką świata ( na razie) ? Ucz, ucz, ucz się chińskiego ! ( tak mówiłam moim uczniom już dawno temu).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23785  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 23:23
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A tym, to z jakiego powodu?

A dobre chęci Palikota toną w oparach durnego pajacowania.

Szczęśliwie nie jestem premierem i nie muszę w układy z Palikotem wchodzić. Dziś był w miarę rozsądny
No że tatuś i mąż wyskoki miewa nie do końca kontrolowane.

Zaraz tam durne, nie wszystkie takie są, nie?
Takich występków jak dzisiaj ma na swoim koncie więcej.
Za rzadko go słyszysz.
Powiem Ci na ucho, że premier go lubi, choć czasem miałby ochotę rąbnąć go w globus.

.

QUOTE]
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23786  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 23:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Tylko patrzeć, jak z tej komunistycznej niewydolności padnie ChRLD, ostatnia reduta komunizmu.Pożywiom , uwidim. Ale, czy zdążymy ?
Kazimierzu!
Jeśli padnie to w inny sposób. Oni dokładnie przećwiczyli sposoby padania na innych demoludach. Tu prostych porównań nie ma.
Od czasu Denga mieli okazję kilka nauk pobrać. Ale jeszcze sporo niewiadomego przed nimi. Wkroczyli na nieznane nam ścieżki sterowanego sockapitalizmu. I to takie z których powrotu juz nie ma. Oni już poczuli co znaczy dobrobyt. Poczuli co znaczy własność prywatna i co znaczy najeść się do syta. KP Chin i armia to teraz kapitaliści. Zamkniętych stref w nieskończoność utrzymać się nie da.
Ci co dokładniej się im przyglądają zeznają, że ilość tumultów lokalnych idzie w setki. Dotąd Chiny żerowały na niskopłatnej sile roboczej, manipulacjach własną walutą i "imporcie" technologii. O eksporcie nadmiaru żywego też warto pamiętać.
Ale masz rację. Przyglądać się trzeba.
Estello! Ale epoka "Pchamy taczki pchamy! ***** z tego mamy" nawet w Chinach juz dawno minęła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23787  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 23:42
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Poseł nie ma

klawego życia .
Tak siedzieć ciągle, a twardo na tych fotelach jak diabli i w plecy ciśnie.
Nie dziwota, że prezes po wygłoszeniu tego, co wygłosił, poszedł sobie i nie usłyszał naocznie, że filozof się z nim zgodził. Aż dwa razy.
A może dobrze, że wyszedł? Mógłby czkawki jakiej dostać albo czegoś gorszego.

Urzekła mnie niejaka Beatka K., bo ona mnie ciągle urzeka, tylko nieco uszy rani - za wysoka tonacja.
Otóż rzeczona wymyśliła sposób, żeby się pozbyć prezesa raz na zawsze.
Wysmażyła kadencyjność posłowania: 2x i na aut.
Teraz szuka chętnych wśród reszty okrągłej, żeby autografy pod pomysłem złożyli.
Ciekawe czy wśród ziobrystów znalazła entuzjastów tegoż projektu.

Dobrej nocki peowcom, pisowcom, ruchowcom, ludowcom i lewicowcom.

Aha, Kwaśniewski gościł u Moniki, zasugerował, że Czarzasty byłby lepszy od Millera, a wcześniej Oleksy wyznał, że nie został zaproszony na coś tam, co organizuje Leszek.
Kwaśniewskiego też nie zaproszono.
Szorstkość nie zniknęła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23788  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 23:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Zaraz tam durne, nie wszystkie takie są, nie?
Toż mówię.....że nie wszystkie. A te "niewszystkie" durnotą są przykryte. I to jest problema.

Cytat:
Takich występków jak dzisiaj ma na swoim koncie więcej. Za rzadko go słyszysz.
Słyszę co w mediach klepie. Samodzielnie.

Cytat:
Powiem Ci na ucho, że premier go lubi, choć czasem miałby ochotę rąbnąć go w globus.
Nie wątpię. Sam miewam takie ochoty
A Czarzasty? Nie wykluczone jest, że byłby. Może ta zapasowa wątroba cos mogłaby ulepszyć.
W końcu lewicowy biznesman -czyt. KAPITALISTA-wyzyskiwacz, to ciekawe zjawisko przyrodnicze.

Ostatnio edytowane przez pluto37 : 26-04-2012 o 23:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23789  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 23:47
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

To co się dzieje w Chinach to (nomen omen) wolna amerykanka. Nie sądzę, żeby w kontekście ACTA chlubnym było obnoszenie się z przyjaźnią polsko chińską. Chiny ekonomicznie kolonizują świat, to fakt. Afryka jest już “poddana”. Źle się dzieje u nas, skoro te “biznesy” nie są komentowane ze stosownym dystansem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23790  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 23:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ojanna
To co się dzieje w Chinach to (nomen omen) wolna amerykanka. Nie sądzę, żeby w kontekście ACTA chlubnym było obnoszenie się z przyjaźnią polsko chińską. Chiny ekonomicznie kolonizują świat, to fakt. Afryka jest już “poddana”. Źle się dzieje u nas, skoro te “biznesy” nie są komentowane ze stosownym dystansem.

Tylko, że to nie my odkryliśmy prawo natury pt Pecunia non olet.
Także nie Fenicjanie. Mądrości z państwa Środka głosiły to na długo przed nimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23791  
Nieprzeczytane 26-04-2012, 23:57
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Pluto, pewnie jesteś lepiej zorientowany,a ja mały myślikrólik, ale p, pozwól, pozostanę przy swoim zdaniu. Prowincja tam rozległa i ludna, kontrasty jaskrawe. Któż budował Pekin pod olimpiadę chociażby? Myślę, że dożyję Chińczyka w naszym Sejmie :-) !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23792  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 00:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał estella50
Pluto, pewnie jesteś lepiej zorientowany,a ja mały myślikrólik, ale p, pozwól, pozostanę przy swoim zdaniu. Prowincja tam rozległa i ludna, kontrasty jaskrawe. Któż budował Pekin pod olimpiadę chociażby? Myślę, że dożyję Chińczyka w naszym Sejmie :-) !

Powiem nieskromnie, że ...trochę jestem
Kilku Chińczyków widziałem z bliska.
Co do Kitajca w sejmie, to też nie byłbym zdziwiony skoro poseł z Łodzi całkiem nieźle się prezentuje.
Znajomy Rosjanin syberyjski nie tak dawno mówił, ze dzięki Chińczykom Sybiracy mają co jeść bo biali wybierają europejską część Rosji. Azjaci w Europie, Amerykach i Australii mają się coraz lepiej. I będziemy musieli z tym jakoś żyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23793  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 00:49
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ojanna
To co się dzieje w Chinach to (nomen omen) wolna amerykanka. Nie sądzę, żeby w kontekście ACTA chlubnym było obnoszenie się z przyjaźnią polsko chińską. Chiny ekonomicznie kolonizują świat, to fakt. Afryka jest już “poddana”. Źle się dzieje u nas, skoro te “biznesy” nie są komentowane ze stosownym dystansem.

Nie taka prosta sprawa. Wedlug mnie popelniono zasadniczy blad, ze nie przewidziano wczesniej mozliwosci ekonomicznych, czytaj ekspansyjnych komunistycznych Chin. Dzisiaj trzymaja za gardlo nawet Stany Zjednoczone, ktore musza sie z nimi liczyc. Europa zaczyna sie budzic ale poniewaz juz sprzedali im cenna technologie i know how z wielu strategicznych sektorowh gospodarki - wiec z czym do gosci.

Jedyny sposob nie kupowac chinszczyzny - tylko nasza produkcja jest drozsza wiec zawsze masy kupia tansze badziejstwo.

Co do Afryki - tysiace hektarow ziemi juz wykupili i tysiace Chinczykow pracuje na tej ziemi za mizerne grosze, a Afrykanie nic z tego nie maja, no moze coraz wieksza biede.

Co tu mowic o Afryce, jest przyklad blizej nas. Port w Atenach ( czesc) zostala sprzedana Chinczykom. Trzeba pojechac i samemu zobaczyc to smutne widowisko. Chinska czesc portu tetni zyciem, Grecka upada w ruine, jest martwa. A wioski greckie, pelne Chinczykow?
Jednym slowem duze zmiany na karcie geograficznej swiata.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23794  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 00:55
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Pluto !

Cytat:
Dotąd Chiny żerowały na niskopłatnej sile roboczej,...
Czy to tylko jedyne źródło sukcesów ekonomicznych Chin, a innych nie ? Naszych np., nie mówiąc o reszcie tzw. rozwiniętych krajów kapi...
Nie miałbym nic przeciwko temu, aby nasza armia ? , bezrobotnych i niedożywionych, żerowała w domach, a nie na śmietnikach.
I pomyśleć, że niedawno Chińczycy uczyli się wielu technologii u nas, minnymi ja ich uczyłem.
__________________
Na szukanie lepszego swiata
nie jest jeszcze za pózno.
Alfred Tennyson
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23795  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 03:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Czy to tylko jedyne źródło sukcesów ekonomicznych Chin, a innych nie ? Naszych np., nie mówiąc o reszcie tzw. rozwiniętych krajów kapi...
Nie miałbym nic przeciwko temu, aby nasza armia ? , bezrobotnych i niedożywionych, żerowała w domach, a nie na śmietnikach.
I pomyśleć, że niedawno Chińczycy uczyli się wielu technologii u nas, minnymi ja ich uczyłem.

Kazimierzu! Czy chcesz nam powiedzieć, że kuchnia chińska której istotnymi elementami są różne dziwne stworzonka to jedynie kulinarne fanaberie sytych Chińczyków?
I chciabym Ci przypomnieć, że u nas armia [niejaki Jaruzelski w trójcy jedyny] usiłował zreformować gospodarkę reglamentowanego rozpasania żywnościowego i marnie mu wyszło.
I jeszcze jeden drobiazg. W mediach widzimy zaledwie drobny kawałek Chin. Ten coraz bardziej niebiedny. Podstawowe problemy wydają się być dopiero przed nimi.
A tych technologii z najwyższej półki uczą sie na najlepszych uczelniach świata.
Kiedyś chyba pisałem, ze miałem okazje być na jednym z niezłej klasy uniwersytetów i oglądać wręczanie dyplomów. Na kilkaset dyplomantów biali stanowili może 1/3. Reszta Azjaci i Hindusi.
Na płatnych studiach i w ramach imigracyjnych programów.
Absolwenci z gatunku H-t pracuja dziś w filiach zachodnich przeniesionych na D.Wschód. Dziś na rynkach chyba juz nie ma microprocesorów produkowanych poza Azją.
Taka jest przykra prawda dla Europejczyków. Technologicznie jeszcze US sie jakos trzyma ale juz chyba niezbyt długo. W końcu każdy patent ma swój kres. A i bez patentu Azjaci potrafią sobie dawać radę w globalnym światku technologicznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23796  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 08:07
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella

Co do Afryki - tysiace hektarow ziemi juz wykupili i tysiace Chinczykow pracuje na tej ziemi za mizerne grosze, a Afrykanie nic z tego nie maja, no moze coraz wieksza biede.

Co tu mowic o Afryce, jest przyklad blizej nas. Port w Atenach ( czesc) zostala sprzedana Chinczykom. Trzeba pojechac i samemu zobaczyc to smutne widowisko. Chinska czesc portu tetni zyciem, Grecka upada w ruine, jest martwa. A wioski greckie, pelne Chinczykow?
Jednym slowem duze zmiany na karcie geograficznej swiata.
Głupcy śmiali i śmieją się z przepowiedni, a już Królowa Saba przepowiadała, że żółta rasa zaleje świat bez wojen.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23797  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 09:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Głupcy śmiali i śmieją się z przepowiedni, a już Królowa Saba przepowiadała, że żółta rasa zaleje świat bez wojen.

Nie jestem biegły w Piśmie, ale coś mi się zdaje, że Monarchowie do Betlejem przybieżeli ze Wschodu
Słowianie i kilka innych ras europejskich tyż z tamtego kierunku się pofatygowało w te strony.
Nawet Kaczyńskie ponoć ze stepów od wschodniej strony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23798  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 09:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie @stasieńko

Dlaczego kastrujesz kropkami cytat ze słynnego songu lat wczesnych 70-tych wykonywanego w Piwnicy pod Baranami przez Jurka Kopczewskiego ps. Bułeczka na zmianę z Litwinem?
to świetokradztwo rzec trzeba.
Czy z równą gorliwością kastrowałbyś wokalny wyczyn Ireny Kwiatkowskiej w kultowej piesni tyczącej szuji wyglądającej "jak dupa z pokrzywy"?
Przesadyzm jest gorszy od faszyzmu.
Amen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23799  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 09:22
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nie jestem biegły w Piśmie, ale coś mi się zdaje, że Monarchowie do Betlejem przybieżeli ze Wschodu
Słowianie i kilka innych ras europejskich tyż z tamtego kierunku się pofatygowało w te strony.
Nawet Kaczyńskie ponoć ze stepów od wschodniej strony
Pół Polski ma geny wschodnie, a pół zachodnie. Granica przebiega mniej więcej na linii Wisły. Byli tacy, którzy to przebadali. Istnieje tskże podział na potomków wojowników i pasterzy. A nie wiem, czy oba podziały się pokrywają, a to byłoby interesujące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23800  
Nieprzeczytane 27-04-2012, 09:49
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Dlaczego kastrujesz kropkami cytat ze słynnego songu lat wczesnych 70-tych wykonywanego w Piwnicy pod Baranami przez Jurka Kopczewskiego ps. Bułeczka na zmianę z Litwinem?
to świetokradztwo rzec trzeba.
Czy z równą gorliwością kastrowałbyś wokalny wyczyn Ireny Kwiatkowskiej w kultowej piesni tyczącej szuji wyglądającej "jak dupa z pokrzywy"?
Przesadyzm jest gorszy od faszyzmu.
Amen.

akurat na to słowo jest automoderacja ustawiona, bez udziału czynnika ludzkiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.