menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 19-03-2009, 11:21
Elkab's Avatar
Elkab Elkab jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 62
Domyślnie

Jetem całym sercem ,żeby decydować o sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 11-06-2009, 09:00
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Otwprzyłam stary watek, ale tytul spodobał mi sie. Oglądnełam wczoraj w telewizorni program Pospieszalskiego na temat spółdzielni mieszkaniowych i włosy staneły mi deba. Moj szeregowiec - na szczęście - w tym miesiącu wyłączyl sie z mieszkaniówki jestesmy na własnym rozrachunku- ale moze ktos podpowie jak odzyskac pieniądze za fundusz remontowy-od 2007 większosc z nas miała odrębne prawo własności do lokalu- na podstawie jakiej uchwały sejmowej powinnismy miec załozone własne konto na ten właśnie fundusz?Radcy prawni innych spóldzielni powiadaja, że taki fundusz powinien istniec, ale nikt nie moze podac mi nr ustawy(mysle, że nie chcą). Może ktos zna ta ustawe. Uczulam wszystkich spóldzielców, prawo do wykupu własnosci lokali i wylączania sie ze spółdzielni funkcjonuje do konca tego roku. Wyłączjcie sie, ja mam oszczędności prawie 200 PLN miesięcznie, a mieszkajacy po pare osób jeszcze wiecej. Machina spółdzielczo- prawno-rządowa zostala wczoraj w programie nazwana złodziejska. Nie dajcie sie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 11-06-2009, 09:19
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Też wczoraj oglądałam ten program , tylko szkoda, że nie od początku.
Dosłownie od kilku dni mieszkam w bloku, jednak właścicielem mieszkań jestem od dwóch lat , a od roku opłacam czynsz....który w tym czasie drożał trzy razy..
Sam funusz remontowy i eksploatacyjny wynosi prawie 60% mojego czynszu...
Znam te mieszkania i ten blok od początku jak został wybudowany i wiem, że do tej pory nie było tam żadnych remontów...
Napisz mi Elu, gdzie należałoby się zgłosić by dowiedzieć się czegoś więcej o wyłączeniu bloku spod zarządu spółdzielni....
Wiem, że coraz więcej bloków w naszym mieście przechodzi na własny rozrachunek....jak wygląda sprawa ze ściąganiem należnych czynszów w przypadku gdyby ktoś zalegał z płatnościami ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 11-06-2009, 11:51
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

A te adresy znacie?
Tu można zadać pytanie lub poszukać odpowiedzi na forum:
http://forumprawne.org/index.php
http://www.forum.prawnikow.pl/

i jeszcze tu:
http://www.gazetaprawna.pl/tagi/spol...y-mieszkaniowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 15-06-2009, 15:30
Elkab's Avatar
Elkab Elkab jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 62
Domyślnie

Tere Fere -kuku----jeszcze taki się nie urdził ,żeby wszystkim dogodził.To przysłowie stare jak świat,ale wydeje się bardzo mądre.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
DOSYC BREDNI o ANTYSEMITYZMIE POLAKOW ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 183 23-01-2008 16:53

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:44.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.