menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Zaproszenia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zaproszenia Zaproszenia na imprezy, wykłady otwarte, zjazdy i zloty szkół etc.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 11:06
justynabenefit justynabenefit jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 2
Post Witam wszystkich serdecznie


witam serdecznie,
zapraszam wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenia!!
Współczesne czasy każdego dnia wymagają od Was podejmowania decyzji w kwestiach, które nie są dla Was do końca oczywiste? BEST BENEFIT udowodni Wam, że zajmowanie się finansami i nieruchomościami może być fascynujące, a wiadomości z tego zakresu nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla specjalistów z branży. Ufamy, że wiedza, którą Państwo posiądziecie, zaprocentuje w Waszej przyszłości.
W związku z powyższym serdecznie zapraszamy osoby w wieku 50+ na otwarte, bezpłatne wykłady poświęcone tematom dotyczącym finansów i nieruchomości. Dla najlepszych słuchaczy istnieje możliwość podjęcia pracy oraz zdobycia licencji zawodowych.

14 stycznia (środa) – Kredyty – jak je rozsądnie zaciągać?
Dowiesz się jak bezpiecznie zaciągnąć kredyt, na jaki kredyt możesz sobie pozwolić i jakie raty będziesz spłacać, jakich dokumentów potrzebujesz żeby przystąpić do procedury kredytowej.
15 stycznia (czwartek) – Lokaty – bezpieczeństwo dla Twoich oszczędności.
Uzyskasz wiedzę na temat lokat krótkoterminowych oraz strukturyzowanych. Przedstawimy Ci najlepszą ofertę rynkową i wytłumaczymy na jakie „haczyki” należy zwracać uwagę.
16 stycznia (piątek) – Świat nieruchomości.
Będziesz wiedzieć jak krok po kroku sprzedać lub kupić mieszkanie, poznasz aktualną sytuację rynkową oraz zgłębisz tajniki prawno-podatkowe związane z obrotem nieruchomościami.

Zajęcia odbywają się w wyżej wymienionych dniach w godzinach 15.00-17.00 w siedzibie BEST BENEFIT przy ul. Chłodnej 48 lok. 26 (IV piętro).

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa w zajęciach telefonicznie (22) 654 76 69 (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00) lub mail’owo biuro@bestbenefit.pl (koniecznie prosimy o podanie swojego numeru telefonu).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 11:13
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

ble, ble, ble a gdzie podane miasto?? w każdym mieście? brak dokładności
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 11:57
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
ble, ble, ble a gdzie podane miasto?? w każdym mieście? brak dokładności
Tadziu przecież, jak spółka Warszawska to myślą, że internet jest tylko w Warsziawie i tylko z Warszawy tu zaglądają, po co więc pisać w jakim mieście szkolenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 12:04
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

jip
Czytam wolno według zaleceń i nigdzie nie widzę słowa warszawska. Jedynie nr kierunkowy może na to wskazywać, ale czy wszyscy maja obowiązek znać kierunkowy do Warszawy? Mnie to nie dotyczy ale lubię dokładność
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 13:05
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Tadeusz - masz w 100% rację chcą innych szkolić ale brak jakiejkolwiek dokładności,,,oj nie ładnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 14:18
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
jip
Czytam wolno według zaleceń i nigdzie nie widzę słowa warszawska. Jedynie nr kierunkowy może na to wskazywać, ale czy wszyscy maja obowiązek znać kierunkowy do Warszawy? Mnie to nie dotyczy ale lubię dokładność
Nie, ale niektórzy tak myślą, że powinni i że to obowiązek każdego nie Warszawiaka. Ale firmę poszukałem i stąd wiem, że w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 16:21
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Rety, już prawie na każdym wątku o szkoleniu bezpłatnym, ależ musi sie ten ktoś nabiegać co by tak machać i to o tym samym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 16:27
krystynacz46's Avatar
krystynacz46 krystynacz46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: wielkopolska.
Posty: 2 439
Domyślnie

Myślę,że nas chyba już nie trzeba szkolić jesteśmy "wyszkoleni"
__________________
WITAM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 17:05
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał lawenda
Rety, już prawie na każdym wątku o szkoleniu bezpłatnym, ależ musi sie ten ktoś nabiegać co by tak machać i to o tym samym.
Pewno bezpłatnie szkoli za kasę z Unii i teraz frekwencję musi zrobić i nazbierać ludzi i zbiera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 17:32
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Właśnie obejrzałem profil justynabenefit. Dziś zarejestrowana. Jeden post posiada bo 8 usunięto. Chyba to rekord. Nie pamiętam jaki był rekord poprzedni (Tadeusz50 odszukał kiedyś)
A jak na wątku "tylko marudzenie" -"pozytywna" była tak samo dokładna, bo do mojego postu który był 32-gi nie zdążyła napisać jaką pracę ma dla 50+. Ja wyczułem że sobie tylko żarty z nas robi. Ale jak ją broniliście. Od razu mi się dostało, a ona się pewnie śmieje. Ale z tych co jej uwierzyli.
Podobnie jak Pola broniła B.Piaseckiej, dobrze że Matrix też coś znalazła na B.P.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 17:37
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Pewno bezpłatnie szkoli za kasę z Unii i teraz frekwencję musi zrobić i nazbierać ludzi i zbiera
Też tak myślę.
Lawendo , a na jednym z wątków szukają w Krakowie statystów.
Zatrudnili do tego jakąś analfabetkę, nie rozumiem w komputerze robić takie błędy, /przecież komputer od razu sprawdza/.
Widzimy tutaj, jak dla młodych liczy się kasa, jak chcą się wykazać, aż śmieszni są i jak pragną szybko osiągnąć sukces
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 17:52
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

cytat Kazika
Właśnie obejrzałem profil justynabenefit. Dziś zarejestrowana. Jeden post posiada bo 8 usunięto. Chyba to rekord. Nie pamiętam jaki był rekord poprzedni (Tadeusz50 odszukał kiedyś)

E do tamtego jeszcze dużo brakuje 1:21
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 11-01-2009, 18:51
pozytywna pozytywna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 44
Domyślnie znowu marudzenie? :)

Ja tam poprostu zadzwoniłam z ciekawości- szkolenie rzeczywiście w Warszawie, po nr kierunkowym można się domyślić. Dziewczyna nie podała miasta.. może jej umknęło Ale jak ktoś jest zainteresowany- są przecież namiary kontaktowe. A jak ktoś nie jest zainteresowany- to po co znowu wylewanie żółci.... Poza tym szkolenie jest bezpłatne, zawsze mozna zobaczyć- jak ktoś chce. A jak nie chce- to jego sprawa, po co od razu krytyka??? A może poprostu: dzięki za zaproszenie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 15-01-2009, 11:10
pozytywna pozytywna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 44
Domyślnie

ja idę dzisiaj na wykład o lokatach, chyba też pójdę jutro na nieruchomości. Czy ktoś z forum też się wybiera? Byłoby mi raźniej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szkolenia Bhp Przez Internet Ocena Ryzyka Zawodowego Promocja!!! ben57 Kupię, sprzedam, zamienię 1 14-03-2022 22:12
Bezpłatne porady prawne Advokat Zaproszenia 10 04-12-2013 11:32
Akademia Seniora zaprasza na bezpłatne zajęcia - komentarze Danuta Barabara Ogólny 3 25-01-2009 11:42
Szkolenia Bhp Prez Internet Ocena Ryzyka Zawodowego Promocja!!! ben57 Praca, wolontariat 8 03-01-2009 20:54
Szkolenia komputerowe Wrocław jadrys2 Zaproszenia 0 02-04-2008 22:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.