menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 08-03-2017, 13:31
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie Łupież pstry


Mam od sierpnia. Czyli więcej niż pól roku i nie znika. Byłem już u rodzinnego, u dermatologa na fundusz. Oboje przypisali mi clotrimazolum. Poczatkowo trochę działało ale obecnie zmiany się powiekszają. Zakrywam je opd ubraniem ale zaczely wychodzic na szyje. Co robic?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-03-2017, 14:01
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Stosujesz srodki od łupiezu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 13-03-2017, 11:00
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

już nie. Kiedyś probowałem. Zaczalem od stosowania nizoralu bo rodzina mi powiedziala ze bedzie dzialalo.Jednak nie bylo absolutnie zadnego dzialania. dudo na to kasy wydalem, potem wyprobowalem sobie kilku innych. Lupiez pstry to nie jest to samo co zwykly lupiez tak wiec zastanawiam sie czy jest jaki sposob na wyleczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 13-03-2017, 15:32
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Kowdan przecież wiem,ze piszesz tutaj właśnie o łupiezu pstrym. W temacie jest opisane. Nie piszę tutaj równięz absolutnie o szamponach na zwykły łupież a taki jest własnie Nizoral. Ale o specjalistycznych szamponach na łupeiż pstry. Swoją drogą to dziwię się,ze lekarz rodzinny ani tym bardzije dermatolog Ci czegoś takiego nie polecili ( chociażbiorąc pod uwagę zaangażowanie niektóych funduszowych lekarzy to nie ma się co dziwić). Spotkałeś się może z Pityver?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 14-03-2017, 14:42
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Nie mialem do czynienia. Równiez nie byłem zadowolony z wizyty u dermatologa funduszowego. Zastanawiałem się aby wybrać się prywatnie ale kiedyś byłem i wiekszych różnic pomiędzy wizytą na nfz i prywatnie nie widzialem ( poza oczywiście stratą pieniędzy).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 15-03-2017, 11:56
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

W kompetencje lekarzy nie wnikam ale moim zdaniem warto byłoby sobie tę serię o której tutaj wspomniałam wypróbować. Jest to szampon, wcierka do włosów i emulsja do ciała. Tak więc działa to nie tylko na owłosioną skóre głowy ale również i na ciało ( w końcu to tutaj jest głównie problem). Walczyłam z łupieżem pstrym rpzez prawie rok czyli nawet dłużej niz Ty az trafiłam na dermatologa który mi wspomniał o tych kosmetykach. Żałuję,ze wcześniej na nie nie natrafiłam ponieważ przez nieskuteczne leczenie porobiły mi się brzydkie plamy ( na szczęście przebarwienia powoli znikają). Zawiera to w sobie mocniejsze substancje aktywne, tkore niszczą grzyby i inne drożdżaki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 16-03-2017, 01:13
Camila's Avatar
Camila Camila jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Okolice Warszawy
Posty: 97
Uśmiech szampon- lupież pstry

Cytat:
Napisał kowdan
już nie. Kiedyś probowałem. Zaczalem od stosowania nizoralu bo rodzina mi powiedziala ze bedzie dzialalo.Jednak nie bylo absolutnie zadnego dzialania. dudo na to kasy wydalem, potem wyprobowalem sobie kilku innych. Lupiez pstry to nie jest to samo co zwykly lupiez tak wiec zastanawiam sie czy jest jaki sposob na wyleczenie.

wypróbowany- bardzo dobrze działa.
SELSUN- najlepszy różowy, niemiecki, nasz polski też nie jest zły.Kupisz w aptekach.
myj włosy tak często jak tego wymagają,nie przetłuszczać,wmasuj delikatnie w skórę głowy i ciała tam gdzie masz zmiany. Po pięciu minutach dokładnie opłucz.

powodzenia ,będzie dobrze. PA ,PA
__________________
Camila
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 11-04-2017, 13:32
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

Niezbyt ciekawie to brzmi, ale z pewnością można kupić odpowiednie preparaty
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.