menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101521  
Nieprzeczytane 06-10-2017, 22:17
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Fatalnie minąłeś się z prawdą Szanowny pluto.Nigdy Polaków szukających sprawiedliwości w Strasburgu nie nazwałem "donosicielami".
O ETPC wspomniałem kiedyś w kontekście proponowanej
przez PAD-a instytucji pt,"skarga nadzwyczajna",że jej przyjęcie będzie skutkować mniejszą ilością polskich pozwów - nie donosów! - do tego trybunału.
Bądź łaskaw przyjąć to do wiadomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101522  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 00:58
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
A mnie byłoby b.szkoda jakby Grzesia wywalili bo nikt inny nie będzie dbał o słupki PiS-u.
Cytat:
Napisał POLA
Dla towarzystwa dodam jeszcze naczelnego pisokratę i będziemy szczęśliwi.
Najlepiej zamknąć ich w jednej celi, ale koniecznie zabrać widelce.

)))))

Lider im się nie podoba?
Działacze skarżą się na „ograniczenie wewnętrznej demokracji.
Biegają na skargę do Timmermansa a w tym przypadku chyba poskarżą się Donaldowi.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101523  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 09:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=drzazga]
Cytat:
Fatalnie minąłeś się z prawdą Szanowny pluto.Nigdy Polaków szukających sprawiedliwości w Strasburgu nie nazwałem "donosicielami".
Ależ drzazgo Szanowny. Ja nie napisałem żeś Ty uczynił tą zbrodnię niesłychaną. Odpowiedziałem jedynie Amelii, że cuś w tem temacie miałeś do powiedzenia ostatnio.
A ja do spółki z Amelio uznaliśmy, że to wredny donos na nasz ukochany kraj ojczysty w wykonaniu rodzicielki czołowego funkcjonariusza władzy odpowiedzialnego za ...sprawiedliwość.

Cytat:
O ETPC wspomniałem kiedyś w kontekście proponowanej
przez PAD-a instytucji pt,"skarga nadzwyczajna",że jej przyjęcie będzie skutkować mniejszą ilością polskich pozwów - nie donosów! - do tego trybunału.
Bądź łaskaw przyjąć to do wiadomości.

Jedyne co mogę w pełni łaskawości mej przyjąć z tego wywodu do wiadomości, to iż takie są Twe marzenia i imaginacje wzięte z powietrza i wyobrażeń. Do snucia których masz niewątpliwe prawo.
Dorośli ludzie i to z tych co poruszają się świadomie na kończynach dwóch tylnych w realu wolą dowody i konkrety.
Więc znów użyję starożytnej maximy i spytam:

A po czem waść sądzisz, że ziszczą się te fantasmagorie?

możemy liczyć na jakieś konkrety?

Chyba, że liczysz na to iż składający rzeczoną skargę na wyrok z lat głęboko minionych zemrze w oczekiwaniu na rozpatrzenie owej skargi i wtedy faktycznie o jeden pozew donosicielski na krajowy wymiar sprawiedliwości będzie mniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101524  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 09:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Szpion wredny i zewnętrzy. Oraz groźny jak kobra wykryty.
czyli nowe wcielenie kari maty -tfu! Maty Hari...
odkrytej.

Cytat:
Żandarmeria Wojskowa prowadzi śledztwo w sprawie próby penetracji resortu obrony przez „środowiska zewnętrzne” – dowiedział się tygodnik „Do Rzeczy”. Chodzi o osobę ulokowaną do niedawna w Centrum Weterana, dzięki – jak twierdzą śledczy – podrobionym dokumentom.

Jak wynika z naszych ustaleń, śledztwo w sprawie „próby penetracji MON” prowadzone jest od kilku miesięcy przez Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej w Warszawie i traktowane priorytetowo.
........
Według naszych ustaleń, Żandarmeria Wojskowa zainteresowała się Anną X m.in. dzięki sygnałom o jej erotycznych zdjęciach jakie można znaleźć w Internecie. To m.in. z tego powodu, zdaniem naszych informatorów, śledczy zaczęli podejrzewać, iż przeszłość Anny X. może nie być taka jak sama podaje.

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...0r0O?ocid=iehp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101525  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 10:01
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Szanowny pluto,obawiam się,że - domagając się ode mnie bliższych wyjaśnień - wystawiasz trochę na szwank swoją inteligencję.
Obecnie : I - II (instancje) - SN - Strasburg.
Może być ( o ile sejm to zaakceptuje) : I - II (instancje) - SN - Skarga Nadzwyczajna - Strasburg.
Statystyka i życiowe doświadczenie podpowiadają,że część odwołujących się będzie usatysfakcjowana werdyktami tego nowego gremium.ETPC zostanie tym sposobem odciążony.
Żadne I Have a Dream.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101526  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 10:29
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Widzicie to samo co ja?
Ten syndrom niedopchnięcia połączony z takim knajackim językiem wskazującym niedwuznacznie
narożne ciągotki
?


Ach te feministki niektóre. kijem strach dotknąć.

Lila, brzydkie laski tak maja! ..bez kija nie podchodz!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101527  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 16:51
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
witold gadowski‏ @GadowskiWitold

Z USA przeprowadziliśmy kiedyś rozmowę z Marianem W. świadkiem koronnym DEA, wspominał o kokainie "eskortowanej" przez pol. polityków. Cisza

jeszcze długo chałturki polityków będą wypływać...ciekawam którzy politycy tak dorabiali do mikrych swych zarobków.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101528  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 17:04
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Jacek Saryusz-Wolski‏
Jacek Saryusz-Wolski podał/a dalej eli barbur

„Putin założył rosyjską partię na Cyprze”
Cytat:
TLV OnLine: Putin założył rosyjską partie na Cyprze... = wtyka ukierunkowana zarówno na Bliski Wschód, jak na UE przed eurowyborami w 2019.

Ten to czułki wszędzie wstawi...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101529  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 17:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=drzazga]
Cytat:
Szanowny pluto,obawiam się,że - domagając się ode mnie bliższych wyjaśnień - wystawiasz trochę na szwank swoją inteligencję.
Tak się stało niewątpliwie.
Ale jakość wkalkulowałem tą stratę uznając, że czasem trzeba poświęcić własne jakieś dobro na rzecz ogółu.
Cytat:
Może być ( o ile sejm to zaakceptuje) : I - II (instancje) - SN - Skarga Nadzwyczajna - Strasburg.
Szanowny drzazgo. To jednak sfera marzeń -czyli dream- jest.
Nawet jeśli sejm rzecz zaklepie, to zauważ, że spora część owych pozwów dotyczy przewlekłości postępowań składanych przez aresztantów. Więc owa skarga
skróci czy wydłuży cały proces skoro ma dotyczyć wyroków już wydanych? Nawet nie wspominam o wyrokach sądów administracyjnych czy generalnie gospodarczych.

Cytat:
Statystyka i życiowe doświadczenie podpowiadają,że część odwołujących się będzie usatysfakcjowana werdyktami tego nowego gremium.ETPC zostanie tym sposobem odciążony.
Czyżby? A co z tymi, którzy w wyniku już wydanego wyroku zostali doznali stanu satysfakcji i po latach zostaną skargą jej pozbawieni? Chyba nie pozbawisz ich prawa do wystąpienia przeciw systemowi który wyroki w świetle prawa wydane wywraca?
Moje zaś życiowe doświadczenie podpowiada mi, że im więcej szczebli ma drabina tym dłużej się na nią wchodzi.

Cytat:
Żadne I Have a Dream.
Serio?

Ale proponuje, żeby co nieco odłożyć tą dysputę w czasie.
Obaj geniusze co to wymyślili dostali parcia na prącie i chwilowo rzucili plew garść w lud bez konkretów. Na zasadzie właśnie tego co kiedyś swojsko opisał Lechu Wałęsa czyli "Ja rzucam pomysła a wy go łapcie".
Poczekajmy więc co z tego ptoka co wrzucił geniusz zostanie po odpierzeniu, patroszeniu i obróbce cieplnej.

Na razie donosy .... czyt. pozwy, mają się dobrze i ob. Ziobro swobodnie może na ojczyznę współkierowaną przez potomka donosić do instytucji europejskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101530  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 17:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
jeszcze długo chałturki polityków będą wypływać...ciekawam którzy politycy tak dorabiali do mikrych swych zarobków.

Też mówię, żeby Macierewicza z Fotygą i Rydzykiemi do ty Ameryki nie wysyłać, bo bałaganu narobią.

A jedna miss z jednej kancelarii z BDU i drugi mister z WDC mówili, że nic robili tam ino pili. I jeszcze kazali zbierać po 10 dolców na wejściu do piwnicy.

I komu wierzyć droga grabianko? No! Komu???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101531  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 17:37
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
To naprawdę nie ma znaczenia. O słupki dba Timmermans.
A kto będzie donosił jak zabraknie Grzesia.Nie widać takiego w szeregach PO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101532  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 17:45
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Petrusie!
A co powiesz kiedy owego Grzegorza przesuną na tylne siedzenie i podpowiadał będzie frontmanom?
On -cośmy z Pola ustalili cuzamen do kupy - może na lidera to nie całkiem się nadaje.

Ale zaplecze w moim pojęciu może stanowić. W końcu kilka stołków zaliczył i trochę doświadczeń nie tylko partyjnych zebrał.

I nie zgadzam się z pomysłem Poli, żeby obu w jednej celi z Kaczyńskim.
Chyba tylko po to, żeby mu przypominać gdzie on stał wtedy kiedy go nie było tam gdzie zomo stało i dlaczego pod pierzyną było wygodniej niż w internacie.

A tak przy okazji -jak już jesteś.
To wiesz może gdzie odleciały te śmigłowce co to je Antek MONster miał kupić w zeszłym roku?
I na wieść o tem cieszyłeś się jak przedszkolak z rowerka pod choinkę.

Tylne siedzenie to nie to samo co za kierownicą.I zaliczone stołki na nic się przydadzą.Szkoda chłopiny.Przeprowadzki do celi mu nie życzę.
Po co mnie pytasz o śmigłowce skoro masz w tym temacie wiedzę wyjątkową. Wmawiasz mi coś czego nie pisałem.To nie ładnie.
Cytat:
I zobacz Petrusie!
Co szczał w MSZ to trafiony Jak nie TW to etatowy złóg WSI i podobnych.
Wprawdzie tylko tu WSI, albo cuś podobne, ale jednak.
I nie jak u Antka MONstera agent szkolony w GRU.
Ale grzech jest.

Ta zaraza rozlazła się po wszystkich urzędach począwszy od MON a na Kancelarii Prezydenta kończąc jak nie przymierzając kornik drukarz w Puszczy Białowieskiej.Ale pomaleńku i z tym dadzą sobie radę pod wodzą J.K.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101533  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 17:57
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
to też nie ciapaty

51-latek nie odpowie za zgwałcenie niepełnosprawnej na cmentarzu




http://natemat.pl/218741,oburzajace-...l-jako-swiadek

a taka niepełosprawna umysłowo skoro nie była doinformowana czym jest seks i gwałt i że należy się czynnie bronić to niech nie oskara napalonego starego rzęcha o gwałt, bo chłopu seks należy sę jak psu micha
a Monice przez to przecież nic nie ubyło

Jedna z najglupszych akcji feminizmu jest reakcja na cos, co mozna nazwac “kultura gwaltu”.
Czytajac twoje i tobie podobnych panius wypowiedzi watkowe, wyglada na to, ze inaczej widzicie gwalt popelniony przez “wojujacych” imigrantow na placach publicznych lub murzynka na plazy wloskiej a inaczej gwalt popelniony przez “krajana” . Jak gwalca ci pierwsi to protesty cichna, feministki staja sie niewidoczne a zwyczajowo protestujace feministki biorace udzial w roznych marszach w obronie ich praw, nie organizuja zadnych “czarnych marszow “ przeciwko imamom, gloszacym teorie, ze kobieta nie noszaca burki sama sie prosi o nauczke i jeszcze po fakcie powinna byc ukarana za sprowokowanie swoim wyzywajacym strojem bogobojnych wyznawcow Allaha. Wtedy protesty wasze cichna, feministki staja sie niewidoczne. Za to liczne z was tzw “feministki” buszuja po przeroznych “newsach”, czesto “fake newsach” i komentuja, ze krajowy bialy dokonal gwaltu.
Gwalt na kobiecie, obojetnie przez kogo dokonany jest ochydnym czynem, ktory musi byc surowo ukarany o potepiony.

Ale nalezy rowniez troche pomyslec, ze trzeba sie dobrac do skory tym, ktorzy do tego nawoluja w ramach religii i swietych ksiag, jakim jest Koran!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101534  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 18:22
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Gaduła

Być może, że państwo spełni ich postulat...na ulicę wyszły wściekłe kobiety ....domagają się by państwo je zapładniało
Wściekłe macice będą zapładniane przez bataliony Wojsk Obrony Terytorialnej.

Bataliony obrony terytorialnej czekają w pogotowiu.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101535  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 18:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Ten to czułki wszędzie wstawi...

Arti!
Widzisz bolshevik myśli! a taki KACZYŃSKI z takim WASZCZYKOWSKIM co?
Głupoty klepią, bączą w stołki i nic.
A mogliby w Moskwie jaka partię zrobić i działać ku czci ojczyzny naszej ukochanej.

Nawet nazwa WRAK byłaby całkiem na miejscu.
Ale czy te ciapciaki mogą coś takiego wykombinować samodzielnie. One ino kłapać jak staruchy bezzębne w kondukcie potrafią i nic więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101536  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 18:30
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Opublikowany 6 paź 2017
Telewizja Republika - Geopolityczny Tygiel Odc. 20
--->https://www.youtube.com/watch?v=SLbm...kT8vgry3_XIMQ4
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101537  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 19:31
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Być może, że państwo spełni ich postulat...na ulicę wyszły wściekłe kobiety ....domagają się by państwo je zapładniało
Wściekłe macice będą zapładniane przez bataliony Wojsk Obrony Terytorialnej.

Bataliony obrony terytorialnej czekają w pogotowiu.

No to chlopaki do roboty. Za chwilę przyjemności dostaniecie kilkaset złotych i jeszcze możecie pomoc babinkom wiecujacym o prawo do bezplatnego zaplodnienia. Koszty pokryje panstwo…tfuu…podatnik.
Ciekawe kto bedzie pokrywal alimenty jak babince strzeli do glowy aby z anonimowego zaplodnienia zrobic sobie dobry biznesik.... dla bambino !???

Cytat:
Wielu młodych Polaków z przekazywania materiału genetycznego uczyniło sposób na dorobienie do studenckiego stypendium czy pensji. Nie zniechęca ich nawet historia ze Szwecji, gdzie dawca został wezwany do... płacenia alimentów.
Dawcy są tam bardzo mile widziani, jednak nie każdy może nim zostać. Według szacunków nasienie tylko co ósmego mężczyzny nadaje się do zamrożenia i późniejszego wykorzystania. Dawca nasienia musi wykazać się dobrym stanem zdrowia. Oprócz badań przechodzi również rozmowę kwalifikacyjną, podczas której odpowiada na szczegółowe pytania o sytuację rodzinną, wykształcenie (zwykle wymagane jest minimum średnie) i życie płciowe.
Gdy kandydat na dawcę przebrnie przez surowe kwalifikacje, może liczyć na niezły zarobek.
- Polskie kliniki płacą od 400 do 1000 złotych, natomiast niemieckie podobno nawet 3 tysiące. Nasienie można jednak oddawać tylko raz w tygodniu i spełnić jeszcze jeden, niestety niełatwy warunek, trzeba powstrzymać się wtedy od wszelkich działań seksualnych.
Usługi banku nasienia są jednak dosyć kosztowne, dlatego w ostatnich latach bardzo rozwinął się internetowy "rynek obrotu plemnikami". Powstało wiele stron, na których można znaleźć ogłoszenia osób poszukujących odpowiedniego materiału oraz mężczyzn oferujących swoje nasienie.
"Jesteśmy parą lesbijek, mamy po 25 lat. Chciałybyśmy mieć dziecko, które będzie dorastało w miłości i niczego mu nie zabraknie. Idealny dawca powinien być zdrowy, bez nałogów, wykształcony, z poczuciem humoru. Ponieważ obie jesteśmy blondynkami, najlepiej, abyś był brunetem lub blondynem" - piszą Ania i Roksana.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101538  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 19:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=Petrus16]
Cytat:
Tylne siedzenie to nie to samo co za kierownicą.I zaliczone stołki na nic się przydadzą.Szkoda chłopiny.Przeprowadzki do celi mu nie życzę.
Ufff! To chyba mu ulżyło..
Cytat:
Po co mnie pytasz o śmigłowce skoro masz w tym temacie wiedzę wyjątkową. Wmawiasz mi coś czego nie pisałem.To nie ładnie.
Serio??? Nie wyrażałeś radości z uboju carakali przez Antoniego MONstera? Nie wierzę! Ale mniejsza z tem, Pytałem bo masz bliżej do fabryk skąd miały wylecieć.
I pytałem bo SZYDŁO z Antonem M zaklinali się że przylecą a tu jeno bociany i żurawie latają i to w druga stronę.
Cytat:
Ta zaraza rozlazła się po wszystkich urzędach począwszy od MON a na Kancelarii Prezydenta kończąc jak nie przymierzając kornik drukarz w Puszczy Białowieskiej.Ale pomaleńku i z tym dadzą sobie radę pod wodzą J.K.
Petrusie!!! Bój się bogów z Marsem na czele... toć one już dwa lata czyszczą i szorują i co nasadzą nowego kloca samodzielnie to jak nie szpieg to TW albo inny złóg po familii i komunie. Albo tego wśród nich - w PiSie się znaczy - tyle że tego azotoxem się nie da wyplenić.
Albo one wszystkie ...korniki.
Przecie Antek MONster sam własnoręcznie szpiona z GRU zatrudniał. I DUDA też.
To one jakieś niedojdy muszą być skoro mając IPN, służby różniste taką zarazę zatrudniają.
A może ..... one same są powiazane z ...... aż nie chce mi się przypuszczać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101539  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 19:52
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Jedna z najglupszych akcji feminizmu jest reakcja na cos, co mozna nazwac “kultura gwaltu”.
Czytajac twoje i tobie podobnych panius wypowiedzi watkowe, wyglada na to, ze inaczej widzicie gwalt popelniony przez “wojujacych” imigrantow na placach publicznych lub murzynka na plazy wloskiej a inaczej gwalt popelniony przez “krajana” . Jak gwalca ci pierwsi to protesty cichna, feministki staja sie niewidoczne a zwyczajowo protestujace feministki biorace udzial w roznych marszach w obronie ich praw, nie organizuja zadnych “czarnych marszow “ przeciwko imamom, gloszacym teorie, ze kobieta nie noszaca burki sama sie prosi o nauczke i jeszcze po fakcie powinna byc ukarana za sprowokowanie swoim wyzywajacym strojem bogobojnych wyznawcow Allaha. Wtedy protesty wasze cichna, feministki staja sie niewidoczne. Za to liczne z was tzw “feministki” buszuja po przeroznych “newsach”, czesto “fake newsach” i komentuja, ze krajowy bialy dokonal gwaltu.
Gwalt na kobiecie, obojetnie przez kogo dokonany jest ochydnym czynem, ktory musi byc surowo ukarany o potepiony.

Ale nalezy rowniez troche pomyslec, ze trzeba sie dobrac do skory tym, ktorzy do tego nawoluja w ramach religii i swietych ksiag, jakim jest Koran!

ale o co ci chodzi w tym długawym wywodzie?

Biały tu i teraz zgwałcił niepełnosprawną umysłowo dziewczynę bo dawno nie mał kobiety a "jej nic nie ubyło" i został tu i teraz uniewinniony - i jak to oceniasz?


Bo może nie była brzydka więc obyło się bez kija?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101540  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 19:58
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Czarownice i feministki z czrnych marszów powinny zobaczyć te tysiące rozmodlonych różańcowców łańcuchem oplatającym Polskę dowożonych za złotówkę.

http://www.gs24.pl/wiadomosci/police...ecia,12556940/

ja powiedziałabym, że to były miliony
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.