menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-07-2012, 19:42
~gość: 77.237.22.xxx's Avatar
~gość: 77.237.22.xxx
 
Posty: n/a
Post Nadmierne pocenie: jak ograniczyć przykry problem? - komentarze


Komentarz do artykułu: Nadmierne pocenie: jak ograniczyć przykry problem?
--------------------
A co można zrobić gdy wszystkie sposoby zostalky wyprobowane i preparaty i leki doustne, a potliwosc dotyczy calego ciała, plecy, brzuch, głowa, stopy wszystko i jest niezalezne od pogody.oczywiscie latem wszystko jest bardziej nasilone. Badania wszystko w normie. Przyczyna gł.emocjonalna, biore leki uspak. ale nic to nie daje. Siedze w domu i unikam ludzi. jak mozna tutaj pomoc>
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 20-07-2012, 11:59
Opcja Opcja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 345
Domyślnie

Myślę, że trzeba się nie poddawać i może udać na jakąś terapię, poszukać dobrego lekarza, który ukierunkuje w celu wyleczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 22:11
~gość: 83.6.165.xxx's Avatar
~gość: 83.6.165.xxx
 
Posty: n/a
Post

Wiesz co, łatwo się mówi żeby się nie poddawać... Też mam taki problem i jestem mega załamany, na pachy pomógł mi etiaxil ale najgorsze są dłonie- etiaxil nie pomógł a nawet botox ktory zrobiłem wczoraj trochę przyhamował pocenie ale problem dalej pozostał, sam nie wiem co robić, czasem myślę że najlepiej byłoby się zabić i po problemie, już bym się nie spocił czytałem kiedyś że kortyzol jest hormonem stresu i teraz w tym kierunku pójdę, zawsze można też jarać zioło albo hasz, sam już nie wiem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 26-08-2012, 00:31
Eunicka's Avatar
Eunicka Eunicka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Polska, Pomorze
Posty: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał Opcja
Myślę, że trzeba się nie poddawać i może udać na jakąś terapię, poszukać dobrego lekarza, który ukierunkuje w celu wyleczenia.
Akurat! Oni potrafią tylko wypisywać recepty... a w końcu skierowanie do psychiatry. Trzeba sobie samemu znaleźć własny sposób.


Cytat:
Napisał 83.6.165.xxx
czasem myślę że najlepiej byłoby się zabić i po problemie, już bym się nie spocił czytałem kiedyś że kortyzol jest hormonem stresu i teraz w tym kierunku pójdę,
Ważne jest jakim jesteś człowiekiem, a nie czy jesteś spocony. Ale oczywiście, nie zamierzam pomniejszać Twojego problemu. Pozwól, że Cię poproszę, abyś na początek opisał jak się odżywiasz - co jesz, co pijesz; także swój tryb życia, no i co w kwestii stresu? Może razem coś wymyślimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 26-08-2012, 15:51
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Czy próbowałeś akupunktury? - zajrzyj do google - jest wiele stron, oraz na:
http://www.poradnia.pl/nadmierne-pocenie.html
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 26-08-2012, 22:15
Eunicka's Avatar
Eunicka Eunicka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Polska, Pomorze
Posty: 101
Domyślnie

Wszelkie - że je tak nazwę - anomalie pojawiają się zawsze po nagłych, niespodziewanych i dramatycznych wydarzeniach, przeżywanych w izolacji, gdy nie masz z kim albo nie możesz pogadać o tym, co się przydarzyło. To musiała być jakaś rozłąka, gdyż dotyczy gruczołów potowych, które znajdują się w skórze właściwej. Na rozłąkę reaguje skóra (symbolizuje to dotyk - brak dotyku), a rozstanie może być chciane albo niechciane, ale musiało to być coś dramatycznego. Ktoś mógł odejść, umrzeć, wyprowadzić się albo nagle zdarzyło się coś takiego, że chciało się, żeby jakaś osoba/jakieś zjawisko/problem zniknął z oczu.
Trzeba sobie samemu przetrawić, pomyśleć, przypomnieć, co takiego wydarzyło się w moim życiu, moich emocjach, na krótko przed pojawieniem się dolegliwości. Gdyby udało się wcześniej z problemem uporać, pewnie szybko by minęło nadmierne pocenie. Jeśli jednak konflikt pozostawał aktywny (nierozwiązany) przez dłuższy czas, a dolegliwość stawała się mocno uciążliwa, mogło dojść do błędnego koła. Takie błędne koło występuje właśnie, gdy obserwujesz skutki i są one tak dramatyczne, że często zapomina się o pierwotnym problemie. Nie wszyscy zauważają Twoje nadmierne pocenie, ale Ty zawsze je zauważasz i cierpisz - tworzysz sobie sam błędne koło.
Można stosować różne środki, ale niewiele pomogą, dopóki nie rozwiążesz swojego dramatu. Rzecz w tym, że najczęściej z początku nic nie przychodzi do głowy.
Zawsze warto skorygować dietę, zadbać o zdrowie całego organizmu, poprawić tryb życia, ale przede wszystkim trzeba nie dopuścić do utrzymywania się konfliktu, który wpływa na zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 16-09-2013, 13:20
jacek7777 jacek7777 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Radom
Posty: 4
Domyślnie

Dzień dobry
Mam pytanie dotyczące nadmiernego pocenia szczególnie rąk.Mąż bardzo się poci.Wszysko jest mokre co weźmie do ręki.Ma trochę nadwagę,ale nie aż tak bardzo.Pije piwo, alkohol wcale.Możecie mi poradzić jak ten problem rozwiązać,a może ktoś wypróbował electro antiperspirant.Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 17-09-2013, 10:12
BognaM BognaM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 25
Domyślnie

Spróbować wyeliminować tłuste i ostroprzyprawione dania. Wprowadzić więcej ruchu najlepiej na świeżym powietrzu - więcej się wypoci podczas ruchu
Pić szałwię, można spróbować zażywać PerspiBlock (np. w okresie letnim).
U mnie wszelkie Etaxile, Anipoty, Spiriale działały ok. 2 tygodni i potem to samo. Najlepszy efekt dały tanie antyperspiranty z Ziaji.
Od jakiegoś czasu używam też kryształu górskiego (ałunu) - nie ogranicza potliwości ale niweluje zapach potu.
Wszystko to pozwala zmniejszyć potliwość, ale mimo wszystko nie całkowicie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 18-09-2013, 18:48
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 843
Domyślnie

Cytat:
Napisał honorata23
Ja, mam Electro przeciwpotowe w domu, i mogę tylko polecić. Mam to jeszcze gorsze mnie pocą się i nogi, ale to urządzenie po 14 dniach mi pomogło,warto wypróbować.


co to jest Electro przeciwpotowe?
__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 23-09-2013, 14:46
honorata23 honorata23 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Sosnowiec
Posty: 1
Domyślnie

elektro antiperspirant przeciwko nadmiernej potliwości,pomaga kto ma naprawdę problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 25-09-2013, 15:13
mamcia2 mamcia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Ostrów.Wlkp
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał honorata23
elektro antiperspirant przeciwko nadmiernej potliwości,pomaga kto ma naprawdę problemy.
Bomba!!!!!!! To niewiarygodne ono to naprawdę pomaga ja po prostu electro antiperspirant kocham
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 08-10-2013, 15:54
patrysia patrysia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: lublin
Posty: 1
Domyślnie

Więc ludzie potwierdzam elektro antyperspirant jest absolutnie luxusní sprawa, po prawie sześciu miesiącach używania jestem zupełnie wyleczona,ale to oczywiście zależy indywidualnie od organizmu Jeśli masz ręce,stopy,pachy,jak uszkodzony kran wody,to mogę cię zapewnić że to urządzenie pomoże pozbyć się! nadmiernego pocenia http://www.electroantiperspirant.pl.Rewelacja!!!! potwierdzam i szczerze polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 08-10-2013, 17:21
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

electro antiperspirant.. nie ufam wyrobom, które są tak nachalnie zachwalane... szczególnie przez jedno-postowych userów.
Kiedyś zalecano mi na bolące stawy urządzenie o nazwie Bioptron. Cena jakieś 2 tysiaki, ale urządzenie rewelka...
Tymczasem ja dowiedziałam się jak jest zbudowane i o mało nie padłam z wrażenia.
Żaróweczka halogenowa 40 wat, żółty filtr jak do aparatów foto, i lusterko ustawione tak, aby światło z żaróweczki załamywało się pod kątem prostym wędrując do żółtego filtra.
Jest tam też wiatraczek do chłodzenia obudowy.
Kupiłam filtr, żaróweczkę (lusterko miałam w domu) brat zbudował korytko ze sklejki, zamiast wiatraczka nawiercił rząd otworów...i kosztowało mnie to 23 zł.
Korzystam z tego na spółkę z bratową ...
Kto wie, czy to cudeńko na pocenie- nie jest kolejnym urządzeniem do czyszczenia naszych portfeli..
http://www.iv.pl/images/94553622531294588272.jpg

Ostatnio edytowane przez Bogda501 : 08-10-2013 o 18:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 24-10-2013, 11:51
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

To pisałaś miesiąc temu. Już wtedy była to BOMBA

Cytat:
Napisał mamcia2
Bomba!!!!!!! To niewiarygodne ono to naprawdę pomaga ja po prostu electro antiperspirant kocham

A dzisiaj okazuje się, że to działa dopiero tydzień....

Cytat:
Napisał mamcia2
Teraz jestem około ośmiu dni zupełnie sucha:-)zupełna zmiana życia


Jeśli coś chcecie zareklamować, to nie stosujcie takich prostackich chwytów ... Seniorzy na tym portalu, to ludzie INTELIGENTNI... (przynajmniej w ogromnej większości).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 24-10-2013, 12:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Bogda dzięki.
Biorę się do roboty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 30-10-2013, 16:17
mamcia2 mamcia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Ostrów.Wlkp
Posty: 11
Domyślnie

Bardzo przepraszam nie mam na myśli żadną reklamę,po prostu chciałam tylko podzielić się swoim doświadczeniem.A to że pisałam bomba to prawda,już po paru dniach były widoczne rezultaty.Myślałam jednak,że problem pocenia powróci.A okazało się że jestem wyleczona.Aby uzyskać wyników to trzeba procedurę stosować max 4tygodnie.No a jak pisałam poprzednio już parę dni jestem sucha .Nie podceniam ludzi na tym portalu.Przepraszam ,że chciałam podzielić się z wami a może tym komuś pomóc.Powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 11:12
mateusz45 mateusz45 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Opole
Posty: 1
Domyślnie

Nierozjeżdżam tutaj żadnej kampanii, jestem podekscytowany. Każdy, kto zmagał się z nadpotliwością może potwierdzić, jak denerwujące to jest i jak to zatruwa życie. Electro Antiperspirant bardzo mi pomógł, teraz na moich rękach i stopach nie ma potu w ogóle!Bardzo dobrze pomiętam jak wyszukiwałem informacji na temat, co może przynajmniej trochę pomóc,nic mi nie pomagało ,aż wkońcu leczenie jonoforezą dało zadawalający efekt :-0 Polecam wszystkim
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 07-11-2013, 10:52
mamcia2 mamcia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Ostrów.Wlkp
Posty: 11
Domyślnie

Dzięki mateusz45 fajnie ,że napisałeś swoje wypowiedzenie,już się bałam ,że rzeczywiście robię tutaj reklamę.Widzę że i ty mas swoje dobre doświadczenie z tym urządzeniem.Mnie cieszy ,że producenci wymyślili coś co pomaga na nadmierne pocenie dla mnie jest to 200% sukces .Polecam .Jeśeli ktoś ma podobne doświadczenia z którymi może się podzielić zapraszam do dyskusji.Dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 15-11-2013, 14:15
3kobra111 3kobra111 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Płońsk
Posty: 1
Post


Wspomniana jonoforeza maksymalna satysfakcja. Jonoforezę ogólnie polecam - to świetny sposób przeciwko nadmiernemu poceniu.
Urządzenie wybrałem ze względu na funkcje, które są naprawdę przydatne. Prawdą jest, że ??nie ma tutaj wiele waszych opinii,ale electro antyperspirant jest dość rozpowszechniony i ma go więcej osób.Ja jestem jednym z nich i używałem go na ręce, nogi i pachy.W tej chwili jestem we fazie suchości kapitalne uczucie.
W każdym bądź razie, jonoforeza, wspaniała metoda ,potrafi wyeliminować okropne uczucie ciągłego mokra. Jestem naprawdę bardzo zadowolony,że dzięki waszym doświadczeniam dowiedziałem się że istnieje sposób jak pozbawić się nadmiernego pocenia.Polecam,warto go mieć w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 22-11-2013, 11:12
jacek7777 jacek7777 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Radom
Posty: 4
Domyślnie

Witam
Radziłam się z wami na temat nadmiernego pocenia.Mąż stosuje wspomnianą jonoforezę dopiero 2tydzień widać poprawę,ale zobaczymy .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.