menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 14:35
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie Kolory do sypialni


chciałabym odnowić sypialnię i wymienić materac na łóżko, jakie kolory nadają się do sypialni żeby było ciepło i przytulnie? myslałam też nad jakimś oryginalnym łóżkiem i dodatkami, może meble kolonialne, jakoś przejadły mi się meble typu Ikea.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 17-10-2018, 07:57
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Ja wcześniej myślałam, że niebieski jest zimnym i nieprzyjemnym kolorem i raczej nie będzie pasował do tak intymnego pomieszczenia jakim jest nasza sypialnia.
Ostatnio zmieniłam zdanie po tym kiedy przeglądałam zdjęcia projektów zaproponowanych przez poszczególne biura aranżacji wnętrz.
Spodobała mi się sypialnia w błękicie jak tutaj
https://www.villadecor.pl/blog/trend...y-i-dekoracje/ - tutaj znajdują się zdjęcia. Bardzo świeża, oryginalna, nowoczesna ale nawiązująca jednocześnie do tradycyjnego, kobiecego stylu z elementami glamour. Zastanawiam się właśnie czy podczas czekającego mnie remontu w przyszłym roku nie pomalować ścian na taki delikatny szaro - niebiesko - biały odcień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-10-2018, 19:54
Romy Romy jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Mazowsze
Posty: 277
Domyślnie

Różowy to sprawdzony kolor do sypialni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 06-11-2018, 13:34
michalina54a michalina54a jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 8
OK

Ja wczoraj byłam w Ikea'i i zawsze zaczynam od konca bo tam są wyprzedaże trafiłam nocny stolik do sypialni tylko za 129zł zamiast prawie 300 Natomiast pościeli tam nie kupię ponieważ nie podobają mi się ich wzory są jakieś takie bez wyrazu natomiast mam sprawdzony sklep i kupuję tam od lat, w sumie to w każdym mieście są ich pościele więc Ameryki nie odkryłam ale mają teraz wyprzedaże dlatego o tym piszę bo kupiłam dwie piękne pościele prawie za połowę ceny, czasem kupuję też u nich na prezent koc lub właśnie posciel i są sprawdzone piekne wzory kwiatowe a zresztą sprawdzcie sami http://www.elway.biz/33-posciel-3d ja mam łóżko niewymiarowe dlatego dla mnie rewelacja, że są sklepy z takim dużym wyborem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 06-11-2018, 13:45
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

kolor sypialni bez znaczenia bo tam się śpi a kolor dobiera się do kolorów jakie tam są lub mają być
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 16-02-2019, 20:08
miki89 miki89 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Miasto: Polska
Posty: 4
Domyślnie

jak dla mnie sypialnia to jedno z wazniejszych miejsc w domu tak, wiem - niektórzy twierdzą, ze kuchnia. Ale dla mnie wypoczynek i regeneracja są najważniejsze (zwłaszcza, ze częściej jadam na mieście). Na Twoim miejscu poszukał bym inspiracji u specjalistów, np https://www.kdmax.pl/galeria/ - coś powinno Ci przypaść do gustu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 16-02-2019, 22:39
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Staram się dobierać kolory zmieniane do kolorów stałych i wtedy mi pasuje.
Podłoga stały kolor, meble raczej też...itd.
Dziwi mnie to,że niektórzy najpierw wybierają kolor ścian ,a potem patrzą na to co mają w mieszkaniu stałego.

Kontrasty w sypialni nie koją moich zmysłów.

Zapytałam kiedyś panią spec czy szary pasowałby do mojego mieszkania,a ona na to - ma pani podłogę w odcieniu dębowym, meble drewniane i do tego szary nie za bardzo będzie harmonijnym.Tu zagra beż, biel, ciepły krem, a szary raczej do metalu, szkła, nowoczesności....
Czy harmonia to nuda? To już sobie każdy sam odpowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 19-02-2019, 13:48
Hankaka Hankaka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 9
Domyślnie Ciepłe kolorki

Kolonialne meble to oryginalny pomysł. One najczęściej mają ciepłe, głębokie odcienie brązu, więc na ścianach też będą dobrze wyglądały ciepłe kolory - żółcie, pomarańcze, ale też niebieskie w stronę morskiego, to chyba najlepszy pomysł, bo nie jest tak energertyczny, a to jednak sypialnia. Może jakies reporodukcje na sciane pasujące do okresu z którego będą meble? http://printologia.pl/fotoobraz-dla-...zrobic-canvas/ ja mam u siebie cos takiego, można zamowic do wydruku na płótnie w zasadzie cokolwiek się chce. Powinnaś też dopasowac kolor ścian do podłogi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 29-01-2020, 21:15
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Chyba takie rzeczy nie mają dla mnie aż tak wielkiego znaczenia. Bardziej liczy się to na czym śpimy, gdyż to właśnie dobre łóżko i materac zapewniają nam prawidłowy sen. Ja jestem zdania, że bardzo dobrym wyborem jest posiadanie materaca https://sweetsen.pl/80x180-cm-c35 który jak najbardziej spełnia swoją funkcję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 29-02-2020, 23:05
Romy Romy jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Mazowsze
Posty: 277
Domyślnie

Kolor zielni bardzo mnie sie podoba, spokojny, można odpoczywać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 17-03-2020, 15:26
krejzol krejzol jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 55
Domyślnie

Co do koloru sypialni to każdy wybiera taki jaki mu najbardziej odpowiada i jaki będzie według niego najlepszy. Tak czy inaczej jestem zdania, że w sypialni przyda się jakiś fajny koc pod którym możemy sobie usiąść i się okryć. Dlatego też szukając takiego koca zależało mi na takim wykonanym z wełny i takie też znalazłam w tym sklepie https://wszystkodospania.pl/s_cat,5,koce.html Mają tutaj bardzo ciekawy wybór takich kocy i to w atrakcyjnych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 20-03-2020, 14:57
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Mogę jeszcze od siebie dodać taką informację, że całkiem niedawno miałam okazje spać na fajnym materacu. Z tego co się dowiedziałam to był to materac https://godre.pl/Materace-na-wymiar/...ozka-do-spania który moim zdaniem doskonale się sprawdza w każdej sypialni. Na pewno to będzie mój kolejny zakup.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 28-03-2020, 17:30
arjun.grady arjun.grady jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

Sypialnia nie powinna być miejscem surowym i zimnym, dlatego najlepiej postawić na pastelowe kolory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 30-03-2020, 12:27
Zosia_K Zosia_K jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 25
Domyślnie

Mnie bardzo podobają sie jasne kolory tutaj: https://www.mirjan24.pl/content/392-...czny-sypialnia
Ani za nowocześnie, ani za spokojnie, w sam raz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 29-04-2020, 21:14
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Mogę jeszcze powiedzieć, że również dokupiłam dodatkowy materac gdyż moje dziecko chciało także mieć nowy. Dla niego kupiłam materac https://www.kaszmirowysen.pl/Materac...0-cm-do-spania i jestem przekonana, że ten wybór był jak najbardziej właściwy. Tym bardziej, że w sumie już i tak ten materac musiał być wymieniony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 05-05-2020, 17:00
gleichner.heather gleichner.heather jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2020
Miasto: Łódź
Posty: 4
Domyślnie

W sypialni najlepiej sprawdzą się spokojne kolory, jak biel, beż czy jasny szary.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 09-06-2020, 12:08
piter87 piter87 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 19
Domyślnie

Kolory ziemi (beże, brązy, ecru itd.) najlepiej się sprawdzają w sypialni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 15:29
poduszkowa poduszkowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 5
Domyślnie

Ostatnio w modzie są białe sypialnie przeglądam różne magazyny z wnętrzami i ten kolor zdecydowanie króluje jest on mega klasyczny i tak naprawdę ponadczasowy ja mam białe ściany w sypialni i szczerze co pół roku tylko zmieniam dodatki w sensie inne kolory niby inne a małym kosztem pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jakie kolory ubran preferujecie kowdan Moda i styl 8 11-12-2018 13:31
Zbigniew Lew Starowicz, Lew w sypialni - komentarze 212.219.39.xxx Ogólny 1 02-04-2012 16:56
Makijaż na wiosnę - modne kolory - komentarze 178.36.52.xxx Ogólny 1 09-05-2011 23:46
Kolory w mieszkaniu – sposób na jesienną depresję - komentarze Lila Ogólny 10 13-11-2009 01:02
Warszaty Witrażu- Szklane Inspiracje I Kolory Zaklęte W Mozaikach Proroca Hobby, pasje 0 05-06-2009 15:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.