menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #681  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 14:50
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
..................................
Gdzyby te bzduzki napisal ktos inny niz prof. Miroslaw Piotrowski, z KULu, moze warto byloby to wziasc na serio. Doskonale wiemy, ze powtarza doktryny ks.Rydzyka - znanego wroga Uni Europejskiej. Nie na darmo dziala aktywnie w Radio Marya. Nie mam nic osobiscie do tego mlodego profesorka ale stwierdzam, ze troche bredzi.

Zapewniam Cie, ze wszyscy w Uni wiedza, ze Polska ma dostep do morza - Baltyku. Nie nadarmo robili rozrobe o rurociag z Rosji do Niemiec przechodzacy po dnie tego morza. A moze profesorek przeoczyl ten fakt?

Serdecznie Cie pozdrawiam.

no nareszcie cos mondrego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #682  
Nieprzeczytane 22-09-2011, 19:24
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Ideolodzy gender mówią: "Nikt nie rodzi się kobietą i mężczyzną, społeczeństwo nas nimi czyni".
Wypowiedź Agnieszki Kołakowskiej /córka filozofa Leszka Kołakowskiego/:
Teoria gender o nic nie walczy- tylko o powiększenie własnej władzy.
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #683  
Nieprzeczytane 07-10-2011, 20:27
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Proboszcz parafii ewangelickiej w Szczyrku ks. Jan Byrt, pisze list do Premiera Donalda Tuska w sprawie opluwania, szydzenia i wyśmiewania na oczach całej Polski naszego chrześcijaństwa.
„Proszę o podjęcie natychmiastowych kroków w celu wyeliminowania dalszego szydzenia z wiary naszych przodków i naszej wiary i symboli chrześcijańskich. Jako obywatel i chrześcijanin, osoba wierząca, czy mogę pana premiera o to prosić?"

Zastanawiam się, jak to jest z tą demokracją w kontekście religii?!!!
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #684  
Nieprzeczytane 07-10-2011, 22:19
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Dużą w tym zasługę mają sami "tolerancyjni wierni" i ich zachowania, ale jak zwykle to wina Tuska Kościół też chyli się do samounicestwienia i Tusk musi coś z tym zrobić.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #685  
Nieprzeczytane 07-10-2011, 22:49
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Dużą w tym zasługę mają sami "tolerancyjni wierni" i ich zachowania, ale jak zwykle to wina Tuska Kościół też chyli się do samounicestwienia i Tusk musi coś z tym zrobić.
Nie rozumiem Cię co "tolerancyjni wierni" mają z tym wspólnego?, sami na siebie plują?
Proszę wytłumacz jak mam to rozumieć.
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #686  
Nieprzeczytane 07-10-2011, 23:48
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Człowieku, ale się zapędziłeś.
Pozwól, że wykorzystam znany Ci chyba zwrot:, "czy mówisz to sam od siebie, czy może inni Ci nakazali".
A z tym krzyżem, to nie tak sobie pozwalaj.Byłeś tam?
Jednak nie wyjaśniłeś, nie odpowiedziałeś. Stara metoda odwracania uwagi poprzez prymitywne, ogólnie lubiane wyśmiewanie.
Zastanów się...

A dla lepszego myślenia, jako, że muzyka łagodzi obyczaje:
http://www.youtube.com/watch?v=qbmwQWzZW80 Schubert Pstrąg
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #687  
Nieprzeczytane 08-10-2011, 12:21
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Strzałka

Cytat:
Napisał nutaDo
Proboszcz parafii ewangelickiej w Szczyrku ks. Jan Byrt, pisze list do Premiera Donalda Tuska w sprawie opluwania, szydzenia i wyśmiewania na oczach całej Polski naszego chrześcijaństwa.
„Proszę o podjęcie natychmiastowych kroków w celu wyeliminowania dalszego szydzenia z wiary naszych przodków i naszej wiary i symboli chrześcijańskich. Jako obywatel i chrześcijanin, osoba wierząca, czy mogę pana premiera o to prosić?"

Zastanawiam się, jak to jest z tą demokracją w kontekście religii?!!!
Cytat:
Nie rozumiem Cię co "tolerancyjni wierni" mają z tym wspólnego?, sami na siebie plują?
Proszę wytłumacz jak mam to rozumieć.

Nie wydaje Ci się ,że ci co stoją pod krzyżem(którego już nie ma) tzw obrońcy krzyża(przed kim i z jakiego powodu)również ''opluwają'' swoich rodaków ,którzy nie podzielają ich poglądów i fobii.Oczywiście nie fizycznie - choć do aktów agresji fizycznej ze strony tych ludzi również dochodziło - lecz słownie ! Kto zaczął to tragikomiczne przedstawienie ,czy nie ci którzy zaczęli od obrażania legalnych władz naszego kraju ,czy to nie oni wykrzykiwali o zdradzie ,agenturze, i domniemanych zbrodniach . Czy demonstracje z pochodniami poświęcone są tym którzy zginęli ? Nie,nieprawda,poświęcone są tym którzy żyją ,a jak niektórzy wykrzykiwali powinni byli również zginąć ! Są pełne nienawiści i obelg pod adresem Rządu RP, Prezydenta RP i reszty społeczeństwa. Jakim prawem obrażają mnie i całą resztę społeczeństwa ,która nie podziela ich poglądów ?! Wskaż mi proszę stosowne fragmenty Nowego Testament,a więc podstaw naszej religii które nawołują do nienawiści bliźniego i agresji,wskaż którąś z encyklik JPII nawołującą do nienawiści lub waśni narodowej. Tak zwani obrońcy krzyż wcale go nie bronią, lecz używają go jak miecza i bata zarazem,traktują czysto instrumentalnie. Najlepszy dowód ,że po przeniesieniu go do kościoła jest wokół niego pusto. Więc to nie obrona krzyża,lecz akcja czysto polityczna,a kto wznieca rewolucję musi się liczyć ,że mogą być ofiary i to nie tylko po stronie ''wroga'' lecz własnej również ,bo każdy zaatakowany ''wróg'' ma prawo się bronić ! Na demagogię może się nabrać tylko odsetek społeczeństwa ,niestety ciągle zbyt duży !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 09-10-2011 o 20:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #688  
Nieprzeczytane 08-10-2011, 13:59
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Gaduła

Jako uzupełnienie wpisu Nuty-Do dodaję:

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tyt...pomnikow_15497
http://bielskobiala.naszemiasto.pl/a...iera,id,t.html
Cytat:
Ks. Jan Byrt, proboszcz parafii ewangelickiej w Szczyrku Salmopolu napisał list otwarty Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka i do Premiera RP Donalda Tuska w sprawie chuligańskiego incydentu w Jedwabnem. - Chrześcijanie nie mogą milczeć na takie zachowania - pisze pastor. I apeluje o podjęcie konkretnych kroków, które ustrzegą Polskę i Europę przed antychrześcijańskimi i chuligańskimi wybrykami.

Chodzi o sprofanowanie pomnika upamiętniającego Żydów zamordowanych przez polskich sąsiadów. Nieznani sprawcy zamalowali farbą napisy w języku polskim i hebrajskim, dorysowali swastykę i napisy "Nie przepraszam za Jedwabne" oraz "Byli łatwopalni".
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem ks. Byrta, że Polska jest państwem chrześcijańskim, bo - póki co - jest państwem świeckim. Stwierdzenie, że "publiczna telewizja w roli jurora zatrudniła osobę głoszącą nienawiść do chrześcijan /.../ w nagrodę" jest nadinterpretacją. Kogo miała zatrudnić? wiejskiego organistę ze świadectwem moralności?
A obarczanie winą Palikota jest nieporozumieniem, że nie powiem - szukaniem na siłę winnego.

Nie jestem zwolenniczką darcia/palenia książek (w tym konkretnym przypadku: Biblia nie jest symbolem chrześcijaństwa, traktuję ją jak inne księgi), niszczenia pomników i cmentarzy. Potępiam takie zachowania i uważam, że nie powinny mieć miejsca w żadnym kraju, w odniesieniu do żadnej religii, nie tylko tej dominującej.

Nie sądzę by adresaci listu byli tymi właściwymi... może list powinien być zaadresowany do rodziców, katechetów i nauczycieli? Oni wychowują młode pokolenia i oni powinni uczyć (i nauczyć) szacunku do wszystkich religii. I ateizmu też.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #689  
Nieprzeczytane 08-10-2011, 16:57
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Zwykle są dobrze wykształcone, dobrze zarabiają i pochodzą z dużych miast. Do kliniki w Prenzlau w Brandenburgii w północnych Niemczech przyjeżdża tygodniowo od 10 do 12 Polek, by dokonać aborcji. - Tydzień zajęła mi decyzja czy tu przyjechać czy nie. W ostatniej chwili się zdecydowałam, bo jest jakieś życie we mnie, ale wiedziałam, że byłabym nieszczęśliwa - tłumaczy jedna z Polek, która przyjechała do Szpitala Miejskiego w Prenzlau.
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

http://www.tvn24.pl/0,1710233,0,1,za...a_i_swiat.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #690  
Nieprzeczytane 09-10-2011, 10:30
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Zawsze uważałem, że to w przeważającej mierze decyzja kobiety a nie mężczyzny przebranego za kobietę Chociaż wymiana handlowa jest korzystna z obu stron. Do nas za to przyjeżdżają leczyć i wprawiać uzębienie
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #691  
Nieprzeczytane 09-10-2011, 13:12
amiii's Avatar
amiii amiii jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 31 783
Domyślnie

Hypatio......to dobrze, że są ludzie tak myślący jak Ty....Pozdrawiam....Amiii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #692  
Nieprzeczytane 09-10-2011, 15:18
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Międzynarodowy Trybunał Karny "w stosownym terminie" podejmie decyzję, czy dopuścić skargę grupy stowarzyszeń ofiar księży pedofilów. Złożyły one we wtorek wniosek, w którym oskarżają papieża Benedykta XVI i wysokich rangą dostojników watykańskich o zbrodnie przeciwko ludzkości. Twierdzą, że tuszowali oni skandal pedofilski w Kościele.

http://www.tvn24.pl/0,1717232,0,1,os...wiadomosc.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #693  
Nieprzeczytane 09-10-2011, 17:48
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie temat



Z uwagą przeczytałam powyższe wypowiedzi.
Szacunkiem darzę wszystkich.
Ten obrazek jest w kontekście samego tematu i absolutnie nie jest adresowany do piszących tutaj.
Wystarczy trochę poszukać, a znajdą się zawsze argumenty.

Proszę o zrozumienie tematu, takie zachowania, o których pisze ksiądz Byrt mnie upokorzyły i przeraziły. Ksiądz zareagował i to jest dla mnie i wielu wierzących bardzo ważne.
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #694  
Nieprzeczytane 09-10-2011, 18:15
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo

Proszę o zrozumienie tematu, takie zachowania, o których pisze ksiądz Byrt mnie upokorzyły i przeraziły. Ksiądz zareagował i to jest dla mnie i wielu wierzących bardzo ważne.

Wielu, bardzo wielu ludzi zareagowalo w sposob podobny jak ksiądz Byrt.

I to jest wazne dla bardzo wielu ludzi, chociaz reakcja ksiedza Bryta jest takze bezcenna.

Az szkoda, ze tak wielu kaplanow kk ... pominelo problem milczeniem.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #695  
Nieprzeczytane 09-10-2011, 18:26
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Andrea Bocelli - opowiada historię ...w obronie życia.

http://www.youtube.com/watch?v=vOrxnOeKaqA

Andrea Bocelli: Panis Angelicus - Cesar Franck

http://www.youtube.com/watch?v=rHKQY...eature=related

Amelio - pozdrawiam
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #696  
Nieprzeczytane 10-10-2011, 19:03
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Wielu, bardzo wielu ludzi zareagowalo w sposob podobny jak ksiądz Byrt.

I to jest wazne dla bardzo wielu ludzi, chociaz reakcja ksiedza Bryta jest takze bezcenna.

Az szkoda, ze tak wielu kaplanow kk ... pominelo problem milczeniem.
Milczenie może być negacją albo poparciem, niech wierni się domyślają, wygodnictwo i ambiwalencja
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #697  
Nieprzeczytane 10-10-2011, 20:00
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Milczenie może być negacją albo poparciem, niech wierni się domyślają, wygodnictwo i ambiwalencja


Obrzydliwy KONFORMIZM i ASEKURANCTWO !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #698  
Nieprzeczytane 10-10-2011, 20:11
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Obrzydliwy KONFORMIZM i ASEKURANCTWO !
A Ty myślałaś, że przed wyborami ktoś zajmie stanowisko? Trzeba było problem podsunąć Natankowi
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #699  
Nieprzeczytane 11-10-2011, 10:32
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie Kościół Katolicki wobec satanizmu w TVP

1.Biskup włocławski Wiesław Mering ostro zaatakował telewizję publiczną za to, że jurorem w najnowszym programie "The Voice of Poland" będzie Adam Darski, znany Polakom jako Nergal. Zdaniem duchownego Darski nie kryje "swojego zaangażowania w satanizm i pogardy dla chrześcijaństwa". "Bluźnierca, satanista, miłośnik wcielonego zła dostanie do dyspozycji ekran publicznej telewizji, by łatwiej mógł głosić swoje trucicielskie nauki" - napisał biskup w "Odezwie do Braci Prezbiterów i Wiernych Świeckich diecezji włocławskiej w sprawie sprzeciwu wobec promocji satanizmu w Telewizji Polskiej" opublikowanej na stronach Radia Maryja.

2.Udział Adama "Nergala" Darskiego - zdeklarowanego satanisty i wroga chrześcijańskich wartości - w programie "The Voice of Poland" w TVP2 stoi w sprzeczności z zapisami o misyjnym charakterze Telewizji Polskiej jako nadawcy publicznego, które odwołują się do wartości chrześcijańskich i narodowych - napisali w przesłanym KAI oświadczeniu członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

3.Polska Federacja Ruchów Obrony Życia zrzeszająca 130 organizacji prorodzinnych protestuje przeciwko współpracy Telewizji Polskiej z zadeklarowanym satanistą Adamem Darskim "Nergalem". W liście do Juliusza Brauna Prezesa Telewizji Polskiej napisali, że takie działania wpisują się w krzewienie nienawiści wobec Kościoła katolickiego i propagowanie satanizmu./Radio Maryja/
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #700  
Nieprzeczytane 11-10-2011, 13:52
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał nutaDo
1.Biskup włocławski Wiesław Mering ostro zaatakował telewizję publiczną za to, że jurorem w najnowszym programie "The Voice of Poland" będzie Adam Darski, znany Polakom jako Nergal. Zdaniem duchownego Darski nie kryje "swojego zaangażowania w satanizm i pogardy dla chrześcijaństwa". "Bluźnierca, satanista, miłośnik wcielonego zła dostanie do dyspozycji ekran publicznej telewizji, by łatwiej mógł głosić swoje trucicielskie nauki" - napisał biskup w "Odezwie do Braci Prezbiterów i Wiernych Świeckich diecezji włocławskiej w sprawie sprzeciwu wobec promocji satanizmu w Telewizji Polskiej" opublikowanej na stronach Radia Maryja.

2.Udział Adama "Nergala" Darskiego - zdeklarowanego satanisty i wroga chrześcijańskich wartości - w programie "The Voice of Poland" w TVP2 stoi w sprzeczności z zapisami o misyjnym charakterze Telewizji Polskiej jako nadawcy publicznego, które odwołują się do wartości chrześcijańskich i narodowych - napisali w przesłanym KAI oświadczeniu członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

3.Polska Federacja Ruchów Obrony Życia zrzeszająca 130 organizacji prorodzinnych protestuje przeciwko współpracy Telewizji Polskiej z zadeklarowanym satanistą Adamem Darskim "Nergalem". W liście do Juliusza Brauna Prezesa Telewizji Polskiej napisali, że takie działania wpisują się w krzewienie nienawiści wobec Kościoła katolickiego i propagowanie satanizmu./Radio Maryja/

Czy w którymś z wyemitowanych dotąd odcinków "The Voice of Poland" ,Nergal wygłaszał jakieś ideologiczne treści,czy głosił satanizm lub atakował chrześcijaństwo ? Z tego co wiem to nic takiego nie miało miejsca ,więc o co awantura ? Dla jasności ,nie podoba mi się darcie jakichkolwiek książek i obrażanie uczuć religijnych, wyznawców obojętnie jakiej religii. Incydent ,który miał miejsce na koncercie Nergala ,był ''pod publiczkę'' ,a z Nergala taki satanista jak ze mnie kosmonauta.Właściwą miarę i rangę wydarzeniu oraz jego głównemu bohaterowi nadał ks. Boniecki ,ale oczywiście beton kościelny dostał histerii, i rozsądnego księdza ukarał . Wielkość i siłę poznajemy po reakcji na prostackie zaczepki,cóż widać siły i wielkości coraz mniej ,stąd przesadne i nerwowe reakcje KK .
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak rozmawiać z wnuczkiem o tolerancji? AnnaM. Jestem babcią, jestem dziadkiem 49 05-12-2019 20:18
Granice tolerancji cz III nutaDo Społeczeństwo - wątki archiwalne 508 08-04-2010 17:53
Granice tolerancji cz II nutaDo Społeczeństwo - wątki archiwalne 501 20-10-2009 19:54
Granice tolerancji? nutaDo Społeczeństwo - wątki archiwalne 504 24-03-2009 18:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.