menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #461  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 22:10
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Zochna, zmuszasz mnie do intensywnego myslenia.....nie zapominaj, ze jestem na dobrze zasluzonej emeryturce. Litosci....napisz wierszyk, a nie kaz ruszac mozgiem...u nas dzisiaj jest bardzo goraco. Sciskam cie serdecznie.
Prosiaczek, kokietka, ta co nie może ruszyć mózgiem, Marbello, jestes super dziewczyną i mózg rusza ci się sam z siebie, oby tak dalej , Zosiu, ściskam cię serdecznie, wiersze piękne
  #462  
Nieprzeczytane 02-09-2008, 19:34
zochna's Avatar
zochna zochna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: warmińsko mazurskie
Posty: 1 928
Uśmiech maja59

Cytat:
Zosiu, ściskam cię serdecznie, wiersze piękne
jeżeli to do mnie i... dla mnie, to bardzo dziękuję
  #463  
Nieprzeczytane 02-09-2008, 20:50
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał zochna
jeżeli to do mnie i... dla mnie, to bardzo dziękuję
Dla Ciebie, ode mnie Twoj wiersz, ktory lubię:
nauczę ogień!
jak, aby nie zgasnąć
ma trawić i czym się podsycać...

nauczę wodę!
jak pragnienia gasić
przepływać lub... znikać

nauczę wiatr!
jak powinien wiać i... suszyć
bom... człowiek!
więc?
pokory chcę uczyć

przemijają wieki
upływają sekund legiony
może...? poczuję
jak ogniem trawiona
przenikana wodą
staję się

pokorą
  #464  
Nieprzeczytane 03-09-2008, 15:37
zochna's Avatar
zochna zochna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: warmińsko mazurskie
Posty: 1 928
maja59

...dziękuję
  #465  
Nieprzeczytane 03-09-2008, 15:44
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał zochna
...dziękuję
Pisz stale, nie jestem ekspertem ani znawcą, podobają mi się Twoje wiersze i chętnie je czytam, nie piszę do nich komentarzy, bo cóż można napisać o wierszu, wiersz się czyta sercem. Serdecznie pozdrawiam
  #466  
Nieprzeczytane 20-09-2008, 17:37
stryjenka stryjenka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał grazyna
A ja jednak myślę, że sporo osób korzystających z tego forum to pomimo wszystko osoby albo całkowicie albo w pewnym stopniu
osamotnione.Bez ściemy proszę, bez ściemy. Jestem szczera i już.
Tak. Przynajmniej dla mnie internet jest oknem na świat.Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem w Klubie od 5 minut
  #467  
Nieprzeczytane 20-09-2008, 17:51
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał stryjenka
Tak. Przynajmniej dla mnie internet jest oknem na świat.Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem w Klubie od 5 minut
Witam Cię serdecznie, pomyszkuj trochę po wątkach i zaraz znajdziesz znajomych. Pozdrawiam
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #468  
Nieprzeczytane 20-09-2008, 18:21
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Stryjenko - każdy kiedyś zaczynał, Ty teraz. Witam Ciebie i również, jak Tadeusz zachęcam do przejrzenia wątków. Na pewno znajdziesz coś dla siebie interesującego i poznasz wiele osób, które codziennie tu zaglądają. Powodzenia. Cz
  #469  
Nieprzeczytane 20-09-2008, 18:35
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

miło mi też, że jeszcze jedna dusza do nas...hej
  #470  
Nieprzeczytane 20-09-2008, 19:28
~gość: Małpa's Avatar
~gość: Małpa
 
Posty: n/a
Domyślnie Malwinko kochana

Czy w 3 słówkach nie trzeba utworzyc coś nowego,ja się na tym nie znam,ale nie można tam pisac
  #471  
Nieprzeczytane 20-09-2008, 20:03
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

ale to Lila czy ja?wprawdzie zebów ostatnio nie straciłam za samowolę, ale kto wie jak będzie teraz?
  #472  
Nieprzeczytane 20-09-2008, 20:06
~gość: Małpa's Avatar
~gość: Małpa
 
Posty: n/a
Domyślnie

Malwinko,ostatnio to Ty,ale może Lila??
  #473  
Nieprzeczytane 20-09-2008, 20:14
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

ale....dla dobra wątku zaryzykuję "Niech żyje nastepny wątek łamiłebka" bez względu na "rodziców"- idę cos kombinować...Boże przeciez nigdzie nie idę, jestem...czekam jeszcze 3 minuty, może sie odezwie Lila.....
  #474  
Nieprzeczytane 20-09-2008, 20:24
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Załozyłam, ale nie wiem gdzie sie podział- nie ma go w różnościach?
  #475  
Nieprzeczytane 21-09-2008, 22:55
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Dziewczyny, jeśli szukacie łamiłebka, to jest w GENERACJA 50Plus w Różnościach?! Cz
  #476  
Nieprzeczytane 23-09-2008, 14:45
Krysiaa60 Krysiaa60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6
Domyślnie

Dopiero wczoraj się zarejestrowałam i zgadzam się z tym że internet jest oknem na świat. Przynajmniej w moim przypadku. Cieszę się że tu trafiłam.
  #477  
Nieprzeczytane 23-09-2008, 18:35
Alladynka's Avatar
Alladynka Alladynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 554
Domyślnie

Dla mnie internet to również okno na świat , a to forum jest całkim niezłe . Przyjemnie jest rano wpaś na kawę i poczytać to i owo a i pooglądać dzieła forumowiczów. Żal , że nie potrafię robić tak fajnych tapet .Grafika komputerowa to dla mnie kosmos ./ może kidyś / Też jestem zadowolona , że tu trafiłam .
__________________
To jest największe nieszczęście - nie wyżyć życia.
  #478  
Nieprzeczytane 29-09-2008, 00:03
aga27 aga27 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: woj.podlaskie
Posty: 34
Domyślnie

Mija dokładnie rok od mojego odwołanego ślubu.Przeszłam totalną metamoffozę.Ale dziś był cięzki dzień.A raczej chodzi o dziwne wspomnienia.Pierwszy raz od tego czasu obejrzałam nasze zdjęcia.Ta osoba z nich obok mnie jest obca i totalnie wyalienowana.Nie wiem co łączy ludzi kiedy są młodzi i nie widzą świata poza sobą a potem przechodzą koło siebie i się nie znają.Do tej pory była stagnacja nikt na mnie nie podziałał ale przedwczoraj ktoś przypadkowo wpadł mi w oko.Ucieszyłam się bo pomyślałam że już cos ze mną jest nie tak.Choć tak naprawde myslę że cos napewno ze mna jest nie tak.Tylko co ??? Nie potrafię nazwać swoich uczuć i nie wiem co mysleć o życiu .jeszcze niedawno nie chciałam żyć ale BARDZO KOCHAM moich rodziców i nie odebrałabym sobie życia ale czasami wydaje mi sie że nie ma juz osób podobnych do mnie z zasadami , czułych i rodzinnych.czemu tak jest....
  #479  
Nieprzeczytane 29-09-2008, 00:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał aga27
Mija dokładnie rok od mojego odwołanego ślubu.Przeszłam totalną metamoffozę.Ale dziś był cięzki dzień.A raczej chodzi o dziwne wspomnienia.Pierwszy raz od tego czasu obejrzałam nasze zdjęcia.Ta osoba z nich obok mnie jest obca i totalnie wyalienowana.Nie wiem co łączy ludzi kiedy są młodzi i nie widzą świata poza sobą a potem przechodzą koło siebie i się nie znają.Do tej pory była stagnacja nikt na mnie nie podziałał ale przedwczoraj ktoś przypadkowo wpadł mi w oko.Ucieszyłam się bo pomyślałam że już cos ze mną jest nie tak.Choć tak naprawde myslę że cos napewno ze mna jest nie tak.Tylko co ??? Nie potrafię nazwać swoich uczuć i nie wiem co mysleć o życiu .jeszcze niedawno nie chciałam żyć ale BARDZO KOCHAM moich rodziców i nie odebrałabym sobie życia ale czasami wydaje mi sie że nie ma juz osób podobnych do mnie z zasadami , czułych i rodzinnych.czemu tak jest....

Aga ,to już rok minął ?
Nic z Tobą nie jest nie tak.Zbić Ci pupę za takie słowa się należy.Jesteś wspaniała,tylko trafiłaś na palanta,jak 70% sióstr Twoich.
Przed Tobą życie jest .A życie już samo w sobie jest cudowne,szczególnie gdy wszystko przed Tobą.Bo wszystko jest przed Tobą.I świat i nowi ludzie i tyle książek do przeczytania.Bo masz skarb,którego jeszcze nie cenisz.MŁODOŚĆ.

Życzę Ci z całego serca,aby ten kto naprawdę wpadnie Ci w oko,był tym Ci przeznaczonym.
I pisz jeszcze ,dobrze ?
  #480  
Nieprzeczytane 29-09-2008, 00:35
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Aga, najlepszym lekarstwem na miłość jest.....druga miłość.
Musisz wyiść z domu, iść między ludzi , a wtedy z pewnością kogoś poznasz.
Kiedyś , po latach będziesz się śmiała sama z siebie, że traciłaś czas i wylewałaś łzy.Wtedy będziesz wiedziała , że ta osoba nie była tego warta.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Niewątpliwie jesteśmy rusofobami. wielebny Polityka - wątki archiwalne 17 22-04-2008 16:59
Czy jesteśmy obiektywni? Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 50 13-04-2008 19:09
Czy naprawdę jesteśmy biedni??????? lawenda Polityka - wątki archiwalne 50 02-04-2008 16:08
Czy naprawdę jesteśmy tacy ??? lawenda Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 19-03-2008 17:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.