menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #521  
Nieprzeczytane 03-02-2009, 22:21
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Omi....beeecz, to dobrze robi wiesz?jak nie umiesz bezpośrednio, to narazie przemycaj pod określonymi wątkami, moze pzryjdzie czas na buuuuuuuu....zobaczysz z dnia na dzie n będziesz doceniała fakt,ze tu trafiłaś....bo nie ma przypadków.......hej
  #522  
Nieprzeczytane 03-02-2009, 22:34
Omi's Avatar
Omi Omi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Polska
Posty: 1 941
Domyślnie

Tak bardzo Wam dziekuje....
  #523  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 11:58
Omi's Avatar
Omi Omi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Polska
Posty: 1 941
Domyślnie

Z powitaniem Was i Nowego Dnia.
Wczoraj zrobilam chyba poczatek...
Poruszylam moj "Mount Everest"....
Dzis, czytam to co Wy do mnie napisaliscie
Wiecie? - usmiecham sie
Ludzie potrafia byc serdeczni
A Ty Malwinko - jeszes chyba taka dobra duszyczka, do ktorej w realu kazdy lgnie
Jeszcze raz dziekuje Wam...
  #524  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 13:17
zochna's Avatar
zochna zochna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: warmińsko mazurskie
Posty: 1 928
Uśmiech

Omi wzruszyła mnie Twoja szczerość
Masz jeszcze możliwość korzystania z prywatnej poczty
Sukcesów i cieszę się, że 'seniorek' jest dla Ciebie krainą TAKICH emocji
  #525  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 13:22
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Witaj Omni, jak któraś z Dziewczyn juz napisała, w życiu nie ma przypadków to, że tu trafiłaś to znak, że będziesz się dobrze czuła, a beczułka ze łzami rozleje się i zostaną same usmiechy, Buziaczki.
  #526  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 14:22
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

No i patrzcie dziewczyny forumowe .....dziś przybyła jakaś zupełnie inna Omi.......Twój "Mount Everest"stracił chyba ostry wierzchołek.....
  #527  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 18:00
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Kto otworzy następnych Samotnych, Wielebny zmył się gdzieś, chyba ze wstydu na swojego nica, ale problem pozostał.
  #528  
Nieprzeczytane 09-02-2009, 12:06
kajka100 kajka100 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 76
Domyślnie a jednak chyba stroszkę samotnośc....

Cytat:
Napisał Basia
To wynik tego, że przyszło nowe. Umiejętność posługiwania się komputerem nie świadczy o samotności.

bywam tu b. rzadko, nie jestem stałym bywalcem, poniewaz nie jestem samotna i dlatego nie mam wiele czasu . jeszcze pracuję a moja praca polega wlaśnie na umiejetności posługiwania się komputerem i nie na podstawowym poziomie. Ale cóż....kazdy ma prawo do osobistej wypowiedzi, swoich odczuć przekazywanych w nieszczery sposób-bez urazy
  #529  
Nieprzeczytane 09-02-2009, 12:10
kajka100 kajka100 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 76
Domyślnie

to mądre stwierdzenie i prawdziwe.
  #530  
Nieprzeczytane 10-02-2009, 15:12
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Uśmiech życie to teatr .....

Lepiej póżno jak wcale,tak się mówi.Dziś znalazłam tę miłą stronkę stąd moja obecność.Ponieważ jak wielu biorących
udział w różnych dyskusjach przeszłam na tzw.emeryturę.Okres
mi trafił fatalny zimno ponuro.Niestety samotność nas tu sprowadza nie myślę ze ktoś z nudów chodzi po tych tematach.
Jak mam dobry nastrój to czytam poezje czy słucham albumu Osieckiej itp.Pracowałam przez całe moje dorosłe życie a teraz
nie potrafię poradzić ,robię wszystko i nic.Ale mam nadzieję
że to czas leczy i tak będzie ze mną.A niestety pracując to praktycznie zajmowałam tylko domem rodziną nie byłam na tyle mądra aby myśleć też o sobie,no i zostałam praktycznie sama.Bo jak się okazuje mnóstwo osób znajomych tzw.to było ale w pracy.Staram się teraz coś znależć w internecie
żeby z kimś po prostu pogadać.I tak poszukuję .
  #531  
Nieprzeczytane 10-02-2009, 20:20
Maria.anna2 Maria.anna2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: woj,lubuskie
Posty: 34
Domyślnie

Droga Ariano! Ja również zajrzałam na forum tego klubu ponieważ bardzo brakuje mi przyjaznej duszy. Również wychowywałam dzieci , pracowałam , miałam bardzo wielu znajomych, którzy w różny sposób się "wykruszyli".Teraz z mężem jesteśmy sami, jesteśmy dobrym małżeństwem lubimy ze sobą rozmawiać, czasem zatańczyć, wypić lampkę wina.Ale przyszedł czas że chcielibyśmy wyskoczyć na wycieczkę w góry, zagrać w brydża, pogadać nawet przez całą noc i dobrze byłoby mieć kogoś od serca.Myślałam kiedyś że mam przyjaciółki ale nie wiem czy nie nadużywamy tego słowa. Dla mnie PRZYJAZN to coś pięknego, szlachetnego a przede wszystkim szczerego.To coś gdzie współistniejemy na dobre i na złe. Więc wszystko Ariano przed nami szukajmy a może nas ktoś odnajdzie.
  #532  
Nieprzeczytane 10-02-2009, 22:00
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 083
Domyślnie

Ariano i Maria.anno....z pewnością znajdziecie tutaj przyjaciół, musicie zajrzeć na wątki regionalne - województwa, tam pokazują się osoby z tych rejonów, są organizowane spotkania w realu, powolutku a wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie
  #533  
Nieprzeczytane 10-02-2009, 22:12
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Samotność
Kiedy starość otworzy drzwi
To kogo przytulisz wieczorem
Kiedy samotność wypełni twe dni
będziesz rozmawiać z telewizorem?

Czy myślisz że zagłuszysz ciszę nad ranem
Gdy żwawo zadzwoni budzik
Obstawisz się na noc tykaniem zegara
Lecz nikogo on oprócz ciebie nie obudzi

Nie znajdziesz odbicia innej twarzy w lustrze
Kawa wystygnie na stole
serwetka nie wytrze ust po słodkiej kawie
Nikogo nie będzie przy tobie

Otworzysz album rozsypią się zdjęcia
Rozrzuci je zimny wiatr
I tylko one twój pokój wypełnią
Gołębie wspomnień sprzed wielu lat

Zegar tyka srebrem wskazówki
Zamknięty w dębowej skrzyni
A ty wciąż będziesz wsłuchiwać się w kroki
Tych co kiedyś tu byli...





Usłyszysz jedynie bicie swego serca
I odgłos spadającej łzy


Jarzębina 6ł
  #534  
Nieprzeczytane 10-02-2009, 22:53
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Wiersz piękny Saguli, ale na życie trzeba patrzeć optymistycznie.
Ja wychodzę do ludzi, też miałam dylematy-jak przeszłam na emeryturę. Okazało się, że teraz mam mniej czasu niż jak pracowałam.
Poznaję ludzi na OU3W , tutaj na forum, z koleżankami z Uniwersytetu 3 wieku maszeruję z kijami,chodzę na gimnastykę w wodzie /za darmo dla seniorów/.Teraz zapisuję się na TAI CHI,
Teraz zapisuję się na TAI CHI. Próbuję malować, rysować, pisać .Wymyślam sobie, to co mnie cieszy i bawi.
Nie jestem stała w swoich zamiłowaniach, więc ciągle poszukuję. Lubię muzykę i naturę.Teraz mam czas na to.
Moje miłe początkujące seniorki tutaj na pewno znajdziecie coś interesującego dla siebie .ŻYCZĘ uśmiechu i rozejrzenia się w około, zwrócenia uwagi także w realu- na naturę, która jest inspiracją.
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
  #535  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 02:28
polwieczna polwieczna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 879
Mruga oczkiem (żart) czy samotni tylko, pojawiaja sie na czatach...?

...tego nie wiem, ale wiem ze pojawiamy sie tu z roznych powodow, jestem sama ale jeszcze nie wiem czy samotna...chyba przywiodla mnie tu raczej ciekawosc ludzi...poszukiwanie podobnych radosci...i problemow, ale przede wszystkim sposoby ich rozwiazywania...Syndrom opuszczonego gniazda, mam juz za soba, ale emerytka jeszcze nie jestem...zreszta wykonuje taki zawod, ze dopoki bede miala sprawna ...glowe..bede go wykonywala...
  #536  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 06:11
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Witam Cię polwieczna w tym drugim miejscu gdzie się "zameldowałaś". Rozgość się i poszukaj interesujących tematów. Miłego pobytu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #537  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 15:21
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Domyślnie samotność

Po to tu się logujemy bo mamy taką potrzebę,wiedzieć ale jeszcze potrafić to zrobić to bardzo duża odległość.Jeżeli w wieku tzw.3 przytrafia się nagle wszystko co cię gnie do dołu
to nie każdy potrafi pogodnie unieść się.Jasnym jest że jeżeli
jestem dojrzała wychowałam 3 dzieci doświadczona,wychodziłam do ludzi bo pracowałam 38 lat.Ja też umiem wychodzić ale teraz nie potrafię dosłownie mur.Przecież nie jest to proste bo gdyby
było to po co nam takie wymysły jak gg czy te różne fora gdzie szukamy ludzi podobnych do nas żeby się wesprzeć.Pisze wyżej że chodzi tu a chodzi tam ja pracowałam i chodziłam i na basen i na areobik i do ludzi ale łapie cię smutek depresja przychodzi
i nic nie umiesz.Także proszę o wsparcie a proste recepty w naszym wieku mamy przerobione.Dziś potrzebna mi pomocna dłoń.Cieplutkie uściski.
  #538  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 16:10
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Przeprowadzka ! 500 postów dawno minęło. Jest część druga.
http://www.klub.senior.pl/milosc-prz...tml#post310987
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Niewątpliwie jesteśmy rusofobami. wielebny Polityka - wątki archiwalne 17 22-04-2008 15:59
Czy jesteśmy obiektywni? Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 50 13-04-2008 18:09
Czy naprawdę jesteśmy biedni??????? lawenda Polityka - wątki archiwalne 50 02-04-2008 15:08
Czy naprawdę jesteśmy tacy ??? lawenda Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 19-03-2008 16:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.